První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

lgsk
14. pro 2011

@lgsk jinak ještě jednou gratulace a moooc štěstíčka a hlavně zdravíčko 😀

lgsk
14. pro 2011

@sissi26 hmmm tak muj brouček se mnou nabral dvacet 😀 ale sluší mu to 😀

sissi26
15. pro 2011

@lgsk 😀 to je tez dobry, musim vymyslet něco, ale něco po cem mamka nebude mit mrtvici😀

sissi26
15. pro 2011

@lgsk ty jo 20 kg?😀 tak jako muj chlap kdyby pribral jeste tak v pohodě, ale 20 kg neee😀 to přiberu ja😀

lgsk
15. pro 2011

@sissi26 no naše máti by mrtvici neměla...ona tuhle sama povídala, že na to máme věk a furt mi říká ať hubnu, pže budu chtít děti 😀

lgsk
15. pro 2011

@sissi26 jojo, už je to tak 😀 když sme se poznali, tak pracoval v zahraničí no a to víš, nikdo mu tam nevyvařoval 😀 tak ze 70ti je na 90ti 😀 ale myslím, že těch 85 je pro něj optimální, takže po novým roce nám nasadím zas zdravou stravu, já už to taky potřebuju jako sůl

sissi26
15. pro 2011

@lgsk no moje máti o tom vůbec nemluvní:-/ což mě mrzí... a tak uvidíme🙂...
hihi, to si říkám už pár let, že nasadím zdravou stravu😀 a furt to nevychází😀 takže ti držím palce😀

lgsk
15. pro 2011

@sissi26 třeba nechce tlačit na pilu 😉 no já sem překopala jídelníček, trošku přidala sport a 15kilo dole 😀 jenže se mi teda něco vrátilo, pže žeru jak za tři 😢

silverskylady
15. pro 2011

@sissi26 Tééééda, obrovská gratulace! 😀 No vidíš, šikulka.... Takhle kdyby to šlo nám všem tady... 😀 😀 😀 Hele a tím doktorem se nenech otrávit a užívej si to. Co manžel, skákal aspoň dva metry vysoko radostí...? 😉

sissi26
15. pro 2011

@lgsk no uvidíme, jak bude reagovat🙂... jako ona bude super babička🙂 vím jak se chová k dceři od přítele🙂...a to je vlastně "cizí" dítě... ale naši-vlastně celá moje rodina-od mamky až po babičky-se k ní chovají úžasně!...přítel říkal, že líp než "vlastní" matka s babičkama....🙂 takže mazec...
hihi, no mi ty kila dolů nejdou vůbec:( a to docela sportuju...:-/ jako není to tak hrozné, ale mohlo by to být lepší😀...ale tak teď to neřeším😀

sissi26
15. pro 2011

@silverskylady děkuji! moc vám to všem přeju!!! určitě se to povede🙂 ale jako jsem fakt netušila že jeden víkend bude stačit😀.... no chlopek je v zahraničí, tak to bylo jen přes telefon...pak mi napsal "mimochodem jsem ti říkal, že jsem kanec" pako no😀....no ale myslím, že to až tolik neprožívá - přece jenom už jedno dítě má, tak to není pro něj až tak nové.... no nakonec jsme se kvůli něčeho chytli sice přes sms, ale i tak jsem mu napsala, že dneska se raduju, a jestli se chce dohadovat, nebo má nějaký problém, tak ať se mi radši ani neozývá, že já si užívám radostnou chvilku😀... jako pak mě to mrzelo, ono mě mrzí i to, že není se mnou doma... no ale co už... ale jak půjdu za 14 dnů na tu srdeční akci, tak chce jít se mnou i s dcerou😀 jinak - jeho dcera si napsala pod stromeček že chce sestřičku u nás😀.... no ale beztak to hned vykecá své mamince pipince a ta bude mít kecy😀 a tak si žijem no😀

silverskylady
15. pro 2011

@sissi26 Tak je to fajn, že za jeden víkend bylo "hotovo"... 😀 Lepší než se s tím crcat roky, ale co, kdo si počká......... Já mám za sebou první ovu test, tak jsem zvědavá, jak to půjde dál, protože na tom prvním nic nebylo 😕
No a i když už jedno dítě má, tak myslím, že ho ta atmosféra stejně strhne 😉 Navíc takovej dárek pod stromeček určitě ještě nedostal 😀 A vaši to přijmou určitě taky tak.
A ta jeho malá je roztomilá, to je vidět, že je s váma spokojená 🙂 A její matka holt už tak pěknej dárek nedostane, tak bude trochu rozlazená, ale to tebe nemusím nijak zajímat, viď... 😉 😀
A jak dlouho plánuješ být ještě v práci? Dokud to půjde, nebo už ti zbývá jen dodělat nějak ten počet dnů, co musíš odpracovat, jak jsi už jednou psala...?

sissi26
15. pro 2011

@silverskylady tak držím palce ať na dalším ovu testu je druhá čárka - ale co na ovu testu...na TT testu!!!!🙂
no hele já to počítala.... a vychází mi TP v polovině srpna zhruba....v tu dobu se narodila i Terka... takže já myslím, že před 7 lety dostal stejný dárek😀 i když možná po vánocích, teď si nejsem jista, jestli se nenarodila o trochu dřív😀
Jo malá je s námi spokojená, to určitě!!... je to moje mazlinka - nedávno jsme ležely u televize, ona na mě a říká "já bych chtěla být tvoje miminko v bříšku...proč jsem se nenarodila tobě?"...co chceš na to říct.... miláček...
no jako mě to nezajímá, jen mám strach aby neříkala Terce - "tatínek bude mít nové miminko a tebe nebude chtít" bo ona je taková svině! že to nemůže být ani pravda🙂
no uvidím... já bych radši už tu nebyla že😀... tak uvidíme jak se to bude vyvíjet.... jako plánuju, že tak do března nic neřeknu🙂 a pak uvidíme na jeho reakci tady🙂

lgsk
15. pro 2011

@sissi26 tak to je super, když ji tak berou...jak je velká? moje mamča dělá ve školce, ne teda učitelku, ale děti jí milujou 😀

sissi26
15. pro 2011

@lgsk má 6 a půl🙂 jo berou ji úžasně.... mamka kdykoliv s ní je, můj taťka taky...chtěl ji vzít i na dovolenou, ale pak si řek...co kdyby se něco stalo a přece jenom není moje... tak měl strach, ale chtěl ji vzít a mrzelo ho to!...hlídal ji taky v pohodě...můj taťka sranda:D... víš jak, volá mi furt, kdy přijede, co ji má koupit na Vánoce a tak jako jo... takže úplně super!🙂 ty jo no dělat ve školce, tak asi žádné dítě nechci😀😀😀

silverskylady
15. pro 2011

@sissi26 Dík, tak snad to vyjde jak píšeš... Ale napřed potřebuju ty dvě čárky na tom ovu testu 😀 No doufám, že se jich dočkám třeba zítra... Jinak jsme bez šance, když v pondělí zase odjedu... 😖 Ale co, když se to povedlo vám a vidíte se zrovna tak na prd jako my, tak ono to jednou dopadne... 😀
No jo, tak jednou už to bylo a možná i na vánoce, ale teď už z toho budete mít radost tří 😀 Ta jeho malá je fajn, viď... Neboj, dáváte jí hodně, myslím, že už je dost velká na to, aby se nedala jen tak zvyklat... Neboj se toho a uvidíš sama 😉 Obzvlášť po tom, co ti sama povídá...
A v tý práci už to nějak zvládneš a pak už budeš mít klid... 😉 Když bude mít šéf zase kecy, tak prostě půjdeš marodit a je to. Přece nemůžeš být ve stresu... 😀 😀 😀

sissi26
15. pro 2011

@silverskylady jojo dej pak vědět jestli se dvě čárky objevily🙂... no jkoa já vůbec ani nedoufala, že se to tak povede, ještěk dyž je pryč...jsem si říkala...přes Vánoce tu bude asi 3 týdny, tak bychom to mohli stihnout...hihi😀 je to mazec jak furt jezdí:( jenže teď chce koupit auto, tak asi bude jezdit dýl, aby se to splatilo:-/
jo malá je úžasná, doufám, že ji nezvyklá, chtěli jsme s ní i k psychologovi, ale je ještě moc malá na to... ale zas na druhou stranu je hodně chytrá v tomto směru, to jde vidět🙂
no jsem odhodlaná, že jestli šéf bude mít jednu jedinou blbou poznámku pak na to, tak se balím... to nemá cenu..

lgsk
15. pro 2011

@sissi26 a kam jezdí jestli se můžu optat? chlap dělal v holandsku když sme se poznali...

sissi26
15. pro 2011

@lgsk do Rakouska🙂 teda teď🙂 jak jsme spolu začli, tak byl v Německu a pak v Bratislavě🙂... ale teď skoro 2 roky byl doma🙂 a od září byl ve Vídni a teď je v nějakym městě 700 km od nás:-/...ale od února je šance že by mohl být zase ve Vídni a každej víkend doma, Vídeň mám 2 hoďky cesty, tak to je v poho.)

lgsk
15. pro 2011

@sissi26 tyjo ten taky cestuje 😀 chlap to měl v holandsku dobrý...3týdny práce, týden doma..což se dalo no.. teď taky přemejšlíme, jestli se nesebrat a nejít někam pryč..

sissi26
15. pro 2011

@lgsk jj furt cestuje🙂 a co přesně v tom Holandsku dělal?

lgsk
15. pro 2011

@sissi26 svářeče... a ještě něco, on si to tam prej obešel celý 😀

sissi26
15. pro 2011

@lgsk máš odemě interní poštu😀

zabula
15. pro 2011

ahojky holky,tak jak válčíte,musím vás dočíst kolik ste toho zase nakecali 😀 😀

sissi26
15. pro 2011

@zabula to víš...my co se nudíme v práci furt píšeme😀 a co ty, jak se cítíš?

lgsk
15. pro 2011

@sissi26 máš interní odpověď 😀

lgsk
15. pro 2011

@zabula njn kecám u balení dárků.. holky nemám všechno ještě a už teď je to záááááplava 😨

sissi26
15. pro 2011

juva tež musím zabalit dárky😀 ať je naše princezna nenajde😀 ale nechce se mi do ničeho:(

lgsk
15. pro 2011

@sissi26 bych se chtěla nudit v práci... místo toho se nudím doma, bolí mě v krku.. a to potřebuju do města koupit si kabelku a čekám na blb pošťáka

lgsk
15. pro 2011

@sissi26 no ja balila pro manžu...dneska mi něco došlo, tak sem to hned zabalila.. ale jasněže mi to prodejkyně poslala jen obalený folii, takže krabice jak vytažený krávě z huby 😠