První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

lgsk
10. lis 2011

@zabula hele já myslela, že sem těhu minulej měsíc...to sem fakt měla nevolnosti celý dny, bolení podbřišku, byla sem taková náladová, přešlá, jak kdyby se mnou třískaly hormony a pak prd...přišla mrcha 😢 takže tenhle měsíc už mě to nějak nepřekvapuje a ani nějak nedoufám

zabula
10. lis 2011

@denousek díky,pak pošmejdím po netu 😀 a pak s kombinací ze stimulací aby to nebyli trojčátka 😀 😀 😀

zabula
10. lis 2011

@lgsk já su podle těch nevolností taky těhu pořád 😀 😀 a příště už netestuju až po 50dnech 😀 😀

zabula
10. lis 2011

ale já to zas nevydržím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lgsk
10. lis 2011

@zabula achjo.,..ta psychika 😀 já bych nejradději testovala jen se na mě chlap podívá 😀 😀 ale ted už asi taky budu testovat jen v případě zpoždění...protože moje spotřeba testů je nějaka velká 😀 😀

zabula
10. lis 2011

@lgsk no to jo,i tak u mě,už další testy neobjenávám 😀 😀 😀

lgsk
10. lis 2011

@zabula ty si je někde objednáváš? já chodím jak vocásek furt do lékárny 😀 a občas tam posílám už chlapa, protože je mi to blbý 😀 😀 holt začnu testovat až při zpoždění a šlus... stejně to tím testem neovlivním, pokud budu těhu super, pokud ne, tak s tím stejně nic neudělám 😎

zabula
10. lis 2011

@lgsk jj,z netu je to levnější,v lékárni mi to připadá drahý,spíš sem kupovala jeden test kolem 50kč,a z netu mi vyjde třeba na 20kč,naposledy sem kupovala jeden za 19kč 😀 tak sem jich vzala rovnou 24ks 😀 chce to šmejdit na netu kde mají akce i s poštovným 😀

lgsk
10. lis 2011

@zabula tak to se musim taky mrknout teda! 😀 ja to jeste kupuju v lekarnach v nakupakach, tak tam je to jeste drazsi...to sem rada, kdyz odlezu s testem za 70kaček 😖

zabula
10. lis 2011

@lgsk no to jo,když vydržíš,pošlu ti nějaké odkazy,až budu mít chvíli 😝 musím zahnat prva ty roštáky do postele,než mi zboří barák co dneska vyvádí 😀

lgsk
10. lis 2011

@zabula jj určo pošli, to se bude moooc hodit 😀 si zlatíčko 😀 já zaháním chlapa...dneska málem dvakrát omdlel za volantem, tak tu po něm ječím ať tahne spat...je přetaženej

zabula
10. lis 2011

@lgsk ti chlapy sou všichni stejní 😀 😀

suzza
autor
10. lis 2011

@zabula Ahojky :o) Já byla na školení a tam se mi modrý kůň moc nechtěl otevírat 😀
Jdu pročíst, co je zde nového a kdo se přidal do diskuze (nové snažilky mooc zdravím 😉 )

Jinak u mě nic moc, měřím BT, tipuju, že do pár dnů by mohla dorazit ovu, snad to vyjde teď na víkend. Tenhle měsíc prostě musím 🙂 otěhotnět, takže od zítřka začneme poctivě vyrábět, kdyby dorazila ovu, ať máme nějaký pokusy i v těch 3 dnech před ní.
Zeptala bych se, co nového u tebe, ale určitě se to tu dočtu, až to celé projdu. 🙂

zabula
10. lis 2011

@suzza to je fajn,že si se ozvala 😉 ,jen študuj,zatím máš co,trochu sme drbali 😀 😀 😀 😀 😀

zabula
10. lis 2011

@suzza tak to tfuj,tfuj štěstíčka 🙂 at se zadaří

suzza
autor
10. lis 2011

@zabula Tak už🙂
Jejda, tak to mě mrzí. ☹ Myslela jsem, že by ti to konečně mohlo klapnout, když ms nerodarzila, tak alespoň držím palce, ať jsou výsledky v cajku a můžete vlítnout na další snažení. Určitě dej vědět, až se je dozvíš!
Jinak, můžu se zeptat, odkud máš předpovězenýho kluka? Chodíš ke kartářce?
A myslím, že dvojčátka (i trojčátka) bys určitě zvládla... už máš - narozdíl od nás nemamin - cvik 😀
V jakým eshopu kupuješ ty ovu testy? Já si je právě chtěla taky pořídit, ale když jsem viděla tu cenu u nás v Globusu, tak mě to přešlo a řekla jsem si, že asi zatím zůstanu u (bezplatného 😀 ) měření BT.

zabula
10. lis 2011

@suzza to bude dobrý,když já MS zapoměla říct,že má pamatovat na navrátila 😀 😀 😀 😀 zítra mám po 10h.tam volat,jestli to bude pozit.nebo ne 😒
no já blbec jen tak zkusila volat na kartářku a už nikdy víc 😀 😀 já na to moc nevěřím,ale baba zvědavá to musí zkusit,a pak su z toho zblbnutá 😀 😀 😀

suzza
autor
10. lis 2011

@zabula Pamatovat na navrátila... 😀 Jak kdybych slyšela mluvit část naší rodiny z blanenska 😀
Já bych asi nenašla odvahu volat kartářce. Jednak jsem teda děsně spořivá, tak by mi bylo líto těch peněz (počítám, že prvních pět minut tě vítá na lince a peníze vesele běží....) a jednak bych se bála, že mi řekne něco škaredýho a rozhodí mě to. Tak to raději nechám ve hvězdách a nechám se překvapit... I když kámoška mi říkala svoji teorii, že někdě v moudré knize vyčetla, jak se dá pohlaví dětí vyčíst z ruky...a mě i příteli vychází to stejné (2 holky), tak jsem si z něj kdysi dělala srandu, že spolu teda můžeme zůstat, protože ruka to tak chce a že podle ruky ani nebudu mít děti se sousedem, ale s ním 😀
Koukala jsem na tvý fotky. Máš moc pěkný dítka. S manželem jste teda fakt nádherný pár!

zabula
10. lis 2011

@suzza @lgsk
tady sem je kupovala já naposledy když byli v akci a bez poštovnýho,nevím jak to je ted
http://www.vseprosvezdravi.cz/
tady sou ještě lepší ceny
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=567997
a tady ještě něco
http://www.babystart.cz/ovulacni-testy.php

ještě pak něco můžu najít,je potřeba si to zpočítat,jak to vyjde s poštovným,každej je má jinak cenově,a vyplatí se toho objednat i víc

suzza
autor
10. lis 2011

@zabula Dík moc...na té první stránce mají poštovné furt zdarma, škoda jen, že mi to nestihne dojít do této ovu.
Z té stránky jsem se proklikla na nějakou jinou a tam je článek "jak ovlivnit pohlaví dítěte" ...
😀 😀 😀 Když žena svede muže, narodí se dívka. Pokud ženina hlava při milování směřuje na sever, narodí se chlapeček...Pokud početí připadá na sudý den v měsíci, narodí se dívka....To si normálně musím dát do oblíbených 😀

zabula
10. lis 2011

@suzza není zač,co vím mě to došlo rychle,ale pokud bude ovu ted o víkendu,tak to fakt nestihneš 😀 😀

zabula
10. lis 2011

@suzza hihihi ještě kdybych při tom měla myslet kde je sever,tak se motám dokola a nic z toho není 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

suzza
autor
10. lis 2011

@zabula 😀 těch zaručených rad je tam víc...je to i na wikipedia.cz pod heslem "početí".... Když jí žena ryby, tak se narodí dívka... tak to už mi zapadá, proč mám na ruce dvě holky. Já mám doma totiž rybáře 😀
Už jdu spát, tak dobrou a ztr jen příjemné výsledky.

zabula
10. lis 2011

@suzza dobrou už pudu taky hají 🙂

lgsk
11. lis 2011

@zabula hnedka to promrknu díky 😀 teda tam je zima dneska... 😠

lgsk
11. lis 2011

@zabula hele teď koukám, cena 105 za 5 nebo 6 ovu testů není špatná ne?

lgsk
11. lis 2011

@suzza já jsem ty ovu testy koupila po 5ti nebo 6ti v lekarne ale za 105, takže se zkus optat i jinde 😎 a to sem vlitla do prvni lekarny, co byla při cestě 😀 te´d už to chce jen tu ovulaci no 😀 😀

zabula
11. lis 2011

@lgsk dneska je tedy zima,brrr,jj,ta cena je fajn 😀 tak sem volala ted na ty výsledky a prý to není zhoubný 😀 😀 😀 vše negativ. 😀 😀 ježíš to slovo je šílený,co mi řekla dokt.!! du spíš na injekci a musím se modlit,aby to prasklo,mělo by jinak by mě laparka neminula 😒

lgsk
11. lis 2011

@zabula sem ráno vylezla se psem a hodili sme zas otočku do tepla 😀 tak to gratulujuuuu teď už bude jen a jen dobře a příští měsíc si těhulka, uvidíš 🙂 jinak sem koukala na fotečky, máš krásný dítka a ty seš teda faaaakt kočka! 😀

zabula
11. lis 2011

@lgsk moc děkuju,ale po dětech sem přibrala,jen to není tam vidět pač je to na spodku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 doufám že praskne,a bude to o.k.ted su objednaná každej týden k dokt,tak mě budou asi kontrolovat,jak se to vyvíjí 😝