První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

sissi26
4. led 2012

@lgsk no dej si do google bezpečnostní pás pro těhotné, ti to vyjede🙂... no a víš co? Chlop mi říkal, že se včera na mě ptal brácha jak mi je, a chlopek že furt mi je blbě, a že furt ležím, a brácha pry jestli toho tak trochu nezneužívám..a chlopek, že je to dost možné.... 😖 bych je zabila, bych jim přála se cítit 1 den jak já... natož už tak dlouho v kuse....

zvaskova
4. led 2012

@zabula 😀 😀 😀 Ty blázne... To já minule byla pro 2x ovu to už na mě koukala divně a pak když jsem jí řekla že ještě k tomu jeden těhu tak na mě koukala tak jako kdyby si říkala jestli jsem normální.... a přitom to byla ženská... Asi začnu nakupovat po netu jako ty 😀

zvaskova
4. led 2012

@lgsk tak to u mě to s tim wc není tak žhavý až na ten žaludek, dám si 2 dny pauzu a uvidim 😉

lgsk
4. led 2012

@sissi26 už sem se koukala 😀 to nechcuuu 😀 hele já zas jednou chtěla po chlapovi, aby mi zapnul zipy na botách, když se mi fakt šíleně motala palice a on mě řekl, at toho nezneuživám.. tak sem se mu málem zbořila na chodbě a bylo 😀 😀 😀

zabula
4. led 2012

@sissi26 no vidíš to 😀 my bysme ted chtěli do Šiklandu 😀

lgsk
4. led 2012

@zvaskova nevím, mě to fakt nic nedělalo...nikdy mi z toho zle nebylo.. nejsi spíš těhotná? 😀

lgsk
4. led 2012

c hi, sme se tu nějak sešly ne? 😀 holky, to je nuda pruda... asi tu vytuhnu bo nevim

sissi26
4. led 2012

@lgsk ti chlapi jsou marní!😀

sissi26
4. led 2012

@zabula jo no o tom jsem taky už slyšela😀

lgsk
4. led 2012

@sissi26 to teda... 😀 kdyby tohle meli podsoupit oni, tak umíraj... ale u nas je to v pohode

sissi26
4. led 2012

@lgsk jn, chlapovi stačí rymečka😀

zabula
4. led 2012

@sissi26 no tam je to myslím levnější na rodinný pasy,nedávno sem si to zařídila 🙂

@zvaskova co to je dva testy 😀 😀 na netu jim to ani divný nepřipadá,když mi nabízejí i sady zdarma 😀 😀

zabula
4. led 2012

@sissi26 tak myslím že chlapy sou všichni stejní 😀 😀

lgsk
4. led 2012

@sissi26 símtě...si prdnou a už umíraj 😀 😀 😀 sem si tuhle udělala fakt hroznou modřinu na noze, no a chlap jen hmm a tuhle du a on na to koukl, už mi to nabralo barvy, tak zaječel co si zase dělala ty hrejto 😀 😀 ale bejt to jeho noha, tak uz ma za sebou rtg a pajda o berlích nejmín 😀

lgsk
4. led 2012

@zabula sou...jak přes kopírák 😀 každýho utahneš na výstřih, teda krom bukviček

sissi26
4. led 2012

@zabula aha no jo, ale buhvi kdy my se dostanem nekam na výlet, chlop je co 14 dnů doma, a to tu máme malou, a to jsou takové fofry, že hrůza, ale na velikonoce ji budeme mít 5 dnů, tak přemýšlíme, že pojedem někam na dovču🙂 my chtěli letos konečně k moři po 2 letech, bohužel to nevyjde:D ale příští rok už jedu, vezmeme babičku sebou a bude😀

sissi26
4. led 2012

@lgsk přesně!!!😀

lgsk
4. led 2012

@sissi26 si pamatuju, jak manza mel strevni chripku a lezel v posteli, natazenou ruku a chroptel na me..voduuu voduuuuu 😀 😀 😀

zvaskova
4. led 2012

@lgsk Test jsem si dělala a byl čistej jak lilie ☹

sissi26
4. led 2012

@lgsk :D:D:D:D jak bych videla toho svyho😀

lgsk
4. led 2012

@zvaskova to ještě nic neznamena...ja mela test s duchem az pri zpozdeni a jak sem tu psala...clear blue mi neukazal ani prdlačku... jedine mamatest.. máš ty citilvější?

lgsk
4. led 2012

@sissi26 ale když sem jí pak chytla ja a celou noc sem stravila objimanim kyblu, tak mi prisel v sest rano sdelit, ze teda vubec nespal...podotykam, ze ja sem zrovna sla teprve spat a byla sem celou noc v koupelne a on v loznici 😀

zvaskova
4. led 2012

Koukám, že jsme všichni nasli společné téma... chlap a rýmička.... Znáte ty dvě mužské smrtelné nemoci na 7 písmen??? Rýmička a Kašílek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zabula
4. led 2012

@sissi26 no to mi povídej,my taky zrovna nestíháme,a od té doby co máme děti,nikdy nikam nedojedeme včas 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zabula
4. led 2012

@zvaskova na test si myslím že je ještě brzy 🙂 když si skoro stejně jako já,zkusila bych aspon za týden,to už by mohlo být jistý 😉 ale taky nemuselo

zvaskova
4. led 2012

@lgsk Měla jsem ten od GS o kterým se říká že je dobrej a že ukáže brzo ☹ A hlavně kdybych těhu byla tak nejvíc bych musela být 10 dní a to bych ještě takovéhle těhu příznaky mít neměla ne???
@sissi26 Holky po jaké době jste začínali mít nějaké příznaky??,

lgsk
4. led 2012

@zvaskova a prdíčky 😀 😀 😀

lgsk
4. led 2012

@zvaskova hele ja ti nevim...ja sem musela otehotnet hned v sobotu po konci ms a tak týden potom uz to zacalo...blbe sem spala, furt sem se budila, v noci sem vzdycky byla uplne mokra, takovy to poceni, kdyz mas treba horečku...takze tak nejak uz asi jo 😉

lgsk
4. led 2012

@zvaskova jinak me se fakt osvědčil mamatest...ale ukazal mi az nejaky dva dny po zpozdeni a jeste ducha.. takze bych to opravdu nejak černě neviděla

zvaskova
4. led 2012

@zabula @lgsk No kéž by se zadařilo, ale nějak tomu nevěřím, tento měsíc jsme se nějak extra nesnažili až teď do toho bušíme jak hluchej do vrat když zrovna není ovu, ale když zrovna je chuť 😀 😀 😀