Reprodukční imunologie Brno. Kde jste odebrali sperma?

capenka
27. dub 2009

za 2 měsíce máme jet na vyšetření do Brna jenomže už tam máme být na 7.30h ,udělá se pohovor a nejhorší je to spermiogram laboratoř mají na opačné straně Brna ,jak jste tohle odebrali ,no 🙂 asi místnustku tam nemají vidte

lenajsek
27. dub 2009

Capenko, my spermijky přivezli z domu do jejich kelímku, co nám dali, nejdřív se jede na ten pohovor, a teprve při druhé návštěvě se odebírá krev a spermie. Někteří to řeší na WC, a taky v pohodě, nebo si objednají v Brně-Komíně v nějakém penzionku na noc pokoj, odeberou na tom pokoji a pak jdou do Viamedy. Držím palce! 😉

dorra
4. kvě 2009

Leni a odkud jsi? Že jste mohli přivézt spermijky z domu. Myslíš tím Reprofit? Vždyť tam je to v poho..

verca80
15. zář 2009

Ahojky, je tu prosim nekdo kdo byl na vysetreni ve viamede a byly mu prokazany protilatky? Jak lecba probihala? Mcc dekuji za odpoved
Ja jsem byla pred rokem na vysetreni v Praze v Podoli. Byli mi prokazany protilatky proti spermiim. Po preleceni jsem se zacali znovu snazit ale stale se nedari otehotnet a tak bych chtela jit znovu na kontrolu, ale uz nechci jet do Prahy, protoze jejich lecba je nejspis k nicemu ☹

beras
15. zář 2009

Verco já tam byla přesně před rokem. 😉 Je tam super dr.Lániková a i sestřička je hodná.Na prvním pohovoru s náma vše probrala a za týden nás objednala znovu.Spermijky manžel vyřešil u nich na záchodě,protože to máme do Brna dál,pak nám sestřička odebrala krev a s plánkem cesty jsme jeli na opačnou stranu Brna do laboratoře.Vše jsme v pohodě zvládli.Výsledky nám dr. poslala poštou s tím,že pokud se něco najde tak tam přesně popíše způsob léčby.Kupodivu se nic nenašlo a přesto,že se nám 5 let nedařilo a mám za sebou 3 komplet ivf a jednu minimálku tak se zadařilo a já mám za pár dní termín porodu.Tak nezoufej a určitě se tam objednej,protože dr. ve Via .je opravdu důsledná a příjemná.Přeju moc štěstíčka brzo vrnící uzlíček v náručí. 😀