Rok po potratu se nedaří otěhotnět

maartii
13. únor 2010

Ahoj všem.Taky jste na tom někdo podobně, kdo prodělal potrat a už je to delší dobu a nyní
se nedaří otěhu???Tak šuup šup sem 🙂 Když nás bude víc, třeba se nám dřv zadaří 🙂

rintintyna
13. únor 2010

ahoj martii, je mi líto, co Tě a bohužel i mnoho dalších potkalo a přeji ať se brzy zadaří. Sama jsem měla 2x zamlklé těhotenství, také s odstupem jednoho roku, pak jsem asi po půl roce otěhotněla potřetí, ale do týdne přišel silnější MS a vše se tentokrát oběšlo aspoň bez kyretu a do dvou měsíců jsem otěhu počtvrté nooo a věřím, že tentokrát to dopadne 😵 Jinak tedy celkem nám to trvalo zhruba 2 roky, než se zadařilo. Co mi pomohlo se můžeš (můžete) dočíst v mém albu snažení 😉, kdyby cokoli, tak klidně IP

maartii
autor
14. únor 2010

ahoj rintintyno, děkuji za odpověď a přeju krásné těhulkování.Ale koukám, že už to máš za pár, tak spíš
rychlý porod a ať už držíš v náručí vytouženého mimíska 🙂 Taky sis toho dost prožila!!!!! ☹
Ale teď už tě čekaj jen a jen samé dobré věci. 🙂 Tak po prvním MA jsi taky otěhu po roce?

maartii
autor
14. únor 2010

rinti - múžu se zeptat, jaké bylinky jsi pila????

marlin3
14. únor 2010

Ahoj Maartii, my jsme se snažili rok,otěhotněla jsem,ale v cca 9tt potratila -to byl leden 09,pak jsem znova otěhotněma v 7/09 ale v září druhá revize. Teď se znovu pokoušíme od (listopadu) spíš prosince a zatím pořád nic. Teď jsem to opět včera dostala,takže smolík. Tak snad se co nejdříve zadaří. Celkem už se snažíme 2 roky a 2 měsíce...a myslím,že by to jako už stačilo 😒
Jak to bylo u tebe?

jajkaz
14. únor 2010

Ahojky holky,
přidávám se k vám. Já zažila už 2 potraty. Od posledního je to 13 měsíců a stále nic (po tom druhém jsme se začali snažit brzy, protože to bylo hned v 6tt). Všechna vyšetření vpořádku, i u manžílka. Tak jsem se rozhodla zkusit cvičení podle Mojžíšové. Dostala jsem doporučení od gyndr, takže mi to platí pojišťovna. Byla jsem zatím na první konzultaci a fyzioterapeutka mi řekla, že pokud jsme oba jinak vpořádku, že je s největší pravděpodobností problém takový, který vyřešíme cvičením.

Toto cvičení není jen pro neplodné, ale varovat by mohl také samovolný nebo zamlklý potrat. Jde o to, že bloky, které se tvoří kolem páteře blokují také nervy a cévy vedoucí k reprodukčním orgánům. Zkuste zmáčknout hadici - kolik vody vám poteče??? No a když je málo krve = živin, hormonů, hůře se dosahuje těhotenství, dochází k potratům.

Já dnes fakt už věřím, že to je můj zásadní problém. Povolené břišní svaly, zkrácené zádové, špatné postavení pánve, bolesti v zádech, bolesti při ms..... Už cvičím cosi malinko přes 3 týdny a změny pozitivně hodnotí můj miláček - prý je vidět zpevnění 😉

Tak zkuste si o tom něco zjistit a nebojte se, cvičení není náročné, jen to chce vůli. Ale pro mimíska všechno!!!

rintintyna
14. únor 2010

ahoj ještě jednou, myslím, že jajkaz to napsala úplně přesně, já zkoušela všechno možné, celkové srovnání za pomoci homeopatik, užívala jsem kapky Femigard, popíjela kontryhel a maliník, půl roku chodívala na mobilizaci kostrče (provádí se 1xměsíčně po menzes a je součástí cvičení mojži) až jsem skončila u léčitele, kde jsem přišla řešit jak uzel na štítnici, tak věci ohledně těhu. Defakto popsal to co vysvětluje jajkaz, blokace na páteři v krční a bederní oblasti, obojí způsobuje inervaci (nedostatečné prokrvení a výživu přilehlé oblasti) a neduhy v daných oblastech. Podstoupila jsem srovnání za pomoci Dornovi metody, popíjela předepsané bylinky dědka kořenáře a 3 měsíce cvičila 2x denně cviky na páteř a prováděla dechová cvičení. Do toho všeho jsem se snažila co nejvíc zklidnit a asi pomohla i dovolená. Přeji všem, ať se brzy zadaří 😉 😵

jajkaz
15. únor 2010

Ahojky, dnes je plodný den pro povzbuzující zprávy, nebo co to 😀
Povídala jsem si s naší kuchařkou, prý se jim taky (po 7 letech) zadařilo až po Mojžíšovce. 3 měsíce cvičení, mobilizace kostrče a podařilo se....

Rntintyna, díky za pozitivní zprávičku, nám snažilkám naděje moc pomůže a dodá odvahu a pevnou vůli 😉

rintintyna
16. únor 2010

jajkaz, rádo se stalo 😵 , já když váhala, jak s tím léčitelem, tak zničehonic napsala na stránky holčina, která mě velice povzbudila, měla kvůli zásahům necelý čípek a doktoři jí řekli, že nikdy nedonosí dítě.........a donosila 😵 zkus se klidně pozajímat i po té Dornově metodě. Mě ještě PA doporučila teď před porodem nějakou kraniosakrální terapii, před tím jsem o tom nešlyšela, ale co jsem si našla info, tak to vypadá sympaticky, příští úterý to vyzkouším. Držím palce 😉

strouzek
16. únor 2010

ahojky i mě potkal ZP, pak jsem měla ještě nějaké zdravotní problémy se štítnou žlázou a trvalo to zhruba 10 měs. než se podařilo. hlavně se neboj podaří se, já jsem si dělala po svém potratu takovou malou statistiku u holek které to potkalo kdysi amají už další děti a není pravda že je jak pohnojeno. nebo spíš bych řekla kdo se snažil hned tak tomu se to hned povedlo ale ty holky co si dali tu pauzu na radu doktora tak pak čekali jakoby se tělo zablokovalo ale nakonec se podařilo všem. mě teda nejvíc pomohla změna gyndařky protože můj starý dr. razil teorii otěhu jste jednou otěhu znovu, nesmíte na to myslet a bla bla, přitom je to kravina,otěhotněla jsem v měsíci totálních depek a krize kdy jsem na mimi myslela snad každou vteřinu jenom šlo o to přijít na důvod proč to nejde. doléčila jsem štítku, změnila doktorku která mi nasadila utroš ale hlavně mi našla nějakou bakterii dole která prej dělá moc kyselé prostředí pro spermoše, dostala jsem antibiotika a za pár dnů po zaléčení jsem otěhu. taky mi moc pomohl sarapis a to nejen na otěhu ale i na úpravu cyklu