• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rok se snažíme o mimi, na co se máme přichystat?

5. března 2012 
Jsem nově zaregistrovaná a hned mám otázku. S manželem se dost dlouho snažíme o mimi, ale bohužel to nevychází. Rok si měřím BT a teď máme doporučení na spermiogram. Jenže manžel se trochu obává. Ale spíše jsem se chtěla informovat, co nás zhruba čeká a nemine. Děkuji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. bře 2012 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj vitam te :slight_smile: chapu te kdyz se clovek snazi a porad nic a uz ses domlouvala s gynekologem jak postupovat dal?ten spermiogram neni nic strasneho a hlavne se zjisti jestli fakt neni problem na manzelove strane?a to be by meli udelat hormonalni profil asi treti den menstruace by si dorazila do centra a tam by se podivaly jestli je vsechno jak ma byt a taky by zjistovaly jestli mas ovulaci a podle toho by se rozhodlo je taky mozne ze ste v poradku oba ale proste to nejde a mozna by u vas stacila i jen inseminace to procisti sperma a vlozi ho do tebe v den ovulace ale fakt je lepsi podstoupit veskera vysetreni a tam vam urcite poradi a doporuci vam cestu jakou potrebujete drzim palce at to brzy vyjde :slight_smile: a taky je dobre si nechat udelat nez vubec by ste do necoho sli genetyku a umunologii :wink:
5. bře 2012 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek