Rok se snažíme o mimi, na co se máme přichystat?

ivis95
5. bře 2012

Jsem nově zaregistrovaná a hned mám otázku. S manželem se dost dlouho snažíme o mimi, ale bohužel to nevychází. Rok si měřím BT a teď máme doporučení na spermiogram. Jenže manžel se trochu obává. Ale spíše jsem se chtěla informovat, co nás zhruba čeká a nemine. Děkuji 🙂 🙂 🙂

simca31
5. bře 2012

ahoj vitam te 🙂 chapu te kdyz se clovek snazi a porad nic a uz ses domlouvala s gynekologem jak postupovat dal?ten spermiogram neni nic strasneho a hlavne se zjisti jestli fakt neni problem na manzelove strane?a to be by meli udelat hormonalni profil asi treti den menstruace by si dorazila do centra a tam by se podivaly jestli je vsechno jak ma byt a taky by zjistovaly jestli mas ovulaci a podle toho by se rozhodlo je taky mozne ze ste v poradku oba ale proste to nejde a mozna by u vas stacila i jen inseminace to procisti sperma a vlozi ho do tebe v den ovulace ale fakt je lepsi podstoupit veskera vysetreni a tam vam urcite poradi a doporuci vam cestu jakou potrebujete drzim palce at to brzy vyjde 🙂 a taky je dobre si nechat udelat nez vubec by ste do necoho sli genetyku a umunologii 😉