Sanus v Pardubicích, pište své názory, příspěvky

mufyxa
25. dub 2013

Zdravím tímto všechny bojovnice ,které mají zkušenosti se Sanusem v Pardubicích prosím pište své názory ,příspěvky a nebojte se nic já tam chodím už přes rok k mudr.Vodičkovi a je moc fajn a co vy holky??? 😎

tazalinka
19. črc 2016

ahojky, jak na tom ses? Taky jsme byli v kvetnu na prvni konzultaci, pak cekali na termin na genetiku a nyni jiz 6tyden cekame na vysledky (dovolene to brzdi...). Za tyden jdem na vystereni spermio a utz, tak doufam, ze pak uz to pujde rychleji a v srpnu snad ivf - u nas icsi...

liska_bystrouska
Autor odpověď smazal
Zobraz
tazalinka
20. črc 2016

ahoj, taky, chci slyset samy pozitivni zpravy na Sanus Pce, at mi to da silu🙂

luckah1
1. pro 2016

ahojky, nás čeká první schůzka teď v prosinci a jsem z toho lehce nervózní...jaká je přibližná doba od první schůzky než přes všechna vyšetření se dostaneme k IVF ?

liska_bystrouska
Autor odpověď smazal
Zobraz
terra22
12. říj 2017

Ahojda, nás čeká první konzultace v Sanusu. Mně se dostatečně nevyvíjí folikuly a přítel má špatný spermiogram. Někdo kdo má podobný problém? Víte co vše hradí pojišťovna a co stojí za to si připlatit? Díky moc za všechny informace 🙂

stars1
9. lis 2017

ahoj, ja chodim do Sanusu od srpna, pritel ma hodne blbou morfologii, mam za sebou jednu IUI, na konci rijna jsme byli na genetice. Jen jsem byla prekvapena, ze vysledky budou az za 2-3 mesice a jeste nam pani dporucila pred dalsim IUI pockat na vysledky. Tak me zarazilo, ze to treba nedelaji hned na zacatku, nez se vubec zacne neco zkouset. Vysledek uz mohl byt.... Meli jste to taky tak? Jak dlouho trva imunologie? Pry nas asi taky bude cekat.

luckah1
Autor odpověď smazal
Zobraz
stars1
11. lis 2017

@luckah1 tak to je super, že to vše dobře dopadlo 🙂 a můžeš se těšit na mimi, já počítám, že možná v lednu bude taky IVF, jestli to vše půjde dobře. Akorád se trochu obávám těch injekcí, co si budu muset píchat....

nase_ema
16. únor 2018

@stars1
@luckah1 ahoj holky, platily jste neco za iui v sanusu v Pardubicich?

vendulam
12. črc 2018

Ahoj holky, je tu někdo, kdo aktuálně návštěvuje Sanus Pardubice? Já čekám na MS, abych mohla začít se stimulací před IVF...

lilavatty
16. črc 2018

Ahojky, mohla bych poprosit-kdo se chce podělit o své zkušenosti se Sanusem-sepisuji blog, kde budou všechna centra. A chtěla bych tam dát co nejvíce informací. Pomůžete ??Klidně so SZ, nebudu nikde zvěřejňovat vaše jméno! Děkuji 🙂

stars1
16. črc 2018

Ja jsem v Sanusu podstoupila dve IVF a bohuzel neúspěšné. Nyni navstevuji Helios Brno a musim rici, ze rozdily center jsou obrovske. Helios vyuziva novejsi metody výběru spermii, domni am se, ze ma i lepsi laborator. Hned na zacatku udelaji veskera vysetreni, ktera Sanus dela postupne az po neuspesnych IVF. Bohuzel pri IVF pobira informace postupne pri lecbe a ne vse je jasne hned na zacatku. Kdybych mela volit ted centrum, kam budu dochazet, Sanus by to nebyl. Ale samozřejmě take zalezi, kdo ma jaky problem.

vendulam
17. črc 2018

@stars1 Ahoj, můžu se zeptat, ke komu jsi v Sanusu chodila? Já k MUDr.Dvořákové, přijde mi fajn, čekáme na první IVF, po dvou neúspěšných IUI, zatím se mi zdá vše v poho...

lilavatty
17. črc 2018

@stars1 Děkuji 🙂 Vložím to na blog. adresa www.denikbudoucimatky.wodpress.com

stars1
17. črc 2018

@vendulam Ahojky, já jsem k ní taky chodila. Měli jsme 1 IUI, a dvě IVF, hodně špatná morfologie spermií, dvakrát vyvolání Ovu a sdělení vhodné doby na domácí snažení a nic. Při druhém ivf nedošlo k transferu, ptž embryo začlo odumírat a první ivf s transferem nedopadlo. Tady v centru mi sdělili, že 9/10 dní je na stimulaci krátká doba, vajíčka tak nejsou pořádně zralá. Další věc je, že Sanus nekontroluje během stimulace hodnoty krve a jen dělá ultrazvuky.

vendulam
17. črc 2018

@stars1 Aha, tak to bohužel nevím, navíc jsem ve všem dost "nováček", takže tomu ani nijak zvlášť nerozumím, co by se mělo dělat či co by mělo být standardem...My jsme s manželem snad OK, problém je v tom, že můj cyklus trvá od 28-45 dní, což se pak velmi těžko určuje a hledá plodné období, navíc pokud je to v rozmezí hodin či mála dní.Po dvou letech se mi nepodařilo otěhotnět a vzhledem k tomu, že mi je již 35, tak jsme se vydali hledat řešení do Sanusu, doporučil mi ho můj gynekolog...jiné zkušenosti nemám, spíše hledám informace a říkám si, že pokud je to jen o tom načasování, tak by to snad neměl být problém, ale...

lucinda0999
19. srp 2019

Ahojky holky,
nejprve k úvodnímu....MUDr. Vodička katastrofa a jsem nesmírně ráda, že tam již nepracuje.
důvod: přišla jsem o 5 let - arogantní člověk, který ani pacientku pořádně neprohlédne s větou: jste zdravá co tu chcete, máte to v hlavě

Nicméně: nyní jsem velmi šťastná, ošetřující lékařkou je MUDr. Eva Dvořáková. V červnu 2019 jsme byli na úvodní konzultaci, kdy jsme s manželem svolili po 2-roční pauze, že to zkusíme znovu, neboť opravdu přirozeně otěhotnět nedokážeme... I když zmíněný MUDr. Vodička tvrdil, že jo. MUDr. Dvořáková ihned podle úvodní konzultace, lékařských vyšetření atd. zjistila, že skutečně otěhotnět sama nedokážu, poněvadž nemám ovulaci (ztratila jsem měsíčky již před lety a to mi je nyní 35 let), nicméně dá se to léčit a nebudeme na nic čekat a jdeme rovnou na cyklus. Jásala jsem, byla jsem šťastná a skutečně ženy, je to nádherný pocit, když víte, že nemůžete otěhotnět a nevíte si rady.
Ihned jsme podstoupili různé krevní testy, manžel spermiogram, který vyšel úplně bezvadně a jediný problém,který máme je ten, že prostě nemám měsíčky a tudíž ovulaci a holt bez vajíčka nejde otěhotnět.

Paní MUDr. Dvořáková nám ale ihned pomohla. Nasadila mi dufaston a světe div se, měsíčky mám ihned a pravidelně. Nyní jsem po kontrolním UZ a už mám injekce na stimulaci vajíček v lednici a holky, já se málem rozbrečela štěstím, že to jde tak rychle.... Za týden začínám s aplikací injekcí - a moje otázky na další holky zní.... máte zkušenosti s odběrem vajíček a následným IVF s tím, že Váš muž je v pořádku?
Poradíte co bude a jak to bude probíhat?

Moc se těším holky, ani nevíte.... Vlastně víte, pokud chodíte do SANUSU do Pce... 🙂