Sladkovodní řasa Chlorella. Pomůže s otěhotněním?

veronyk
14. led 2009

Po dvou nevydařených těhotenstvích jsem se rozhodla dalšímu miminku trochu pomoct a tak s manželem jíme sladkovodní řasu. Tak třeba by některé z vás pomohla. Podle výzkumu řasa napomáhá k početí a pomohla řadě párů k miminku (mluvila jsem s výrobcem)

Alga spring Mystery - česká DEZINTEGROVANÁ sladkovodní řasa CHLORELLA -
Produkt Mystery tbl. je vyroben ze speciálně pěstované české Chlorelly a je obohacen Chlorella růstovým faktorem.
Je velice vhodný pro uživatele se silně sníženou imunitou, pro ženy s hormonálními problémy, sportovce a další.

Alga spring Mystery - česká dezintegrovaná sladkovodní řasa Chlorella kessleri s vyšším obsahem Chlorella růstového faktoru (CGF) Chlorella.
- Růstový faktor podporuje regeneraci tkání, dělení a růst buněk, stimuluje tvorbu lymfocitů, které zabezpečují obranyschopnost organismu vůči infekcím.
- Ovlivňuje tvorbu a složení střevní mikroflóry.
- Vhodný především v oblasti výrazného posílení imunity.
- Tato forma řasy má také silný protistresový a protiúnavový účinek..
- Velmi důležitá je stimulace a celková normalizace pohlavních funkcí u mužů i žen. Stimuluje činnost reprodukčních orgánů a pomáhá k dosažení sexuálního zdraví, podporuje tvorbu zdravých a kvalitních vajíček ovlivňuje rychlost tvorby zdravých a kvalitních spermií.
- Alga spring Mystery – ovlivňuje mnoho dalších nemocí.
- Velice pozitivně působí na celkový zdravotní stav kůže a stav kožních derivátů, jako jsou vlasy a nehty.
- Významně se může podílet jako podpůrná léčba při gynekologických problémech.
- Dále velice dobře působí při únavě, zánětech a infekcích, včetně zánětu horních cest dýchacích.
- U většiny uživatelů navíc dochází k úpravě hmotnosti, zvýšení pracovní výkonnosti a zlepšení zdravotního stavu.
- Produkt pozitivně ovlivňuje psychiku, zlepšuje se nálada a chuť do života.
- Preparát významně stimuluje všechny životní funkce včetně sexuálních.
Princip spočívá v harmonizaci metabolismu, posílení imunitního systému a odbourání toxických a balastních látek.

Optimální použití:
- posílení imunitního systému menopauza, menstruace zlepšení kůže, vlasů a nehtů po chemoterapii
- sexuální zdraví a plodnost před otěhotněním
- podnikatelé a manažeři
- stres
- udržení vitality
- zlepšení paměti a myšlení
- problémy růstu sportovci

a1211
14. led 2009

ahojky také máš Chlorellu tabs? Nebo jiný druh?

renat2
14. led 2009

veronyk: co čtu, tak to vypadá dobře, tak ať Vám to brzo přinese to vytoužené miminko!! někde jsme to viděla a taky se mi to líbilo..

terysek005
14. led 2009

hm, vypadá to opravdu moc pěkně! máte s tím někdo ještě nějaké zkušenosti, holky?

a1211
14. led 2009

Já mám asi to stejné jmenuje se to Chlorella tabs, jsou to malé zelené tabletky sladkov.řasy bere se jich asi 15 denně. zatím nic nepocituji, možná víc chodím na záchod,takže mám pocit, že střeva to opravdu čistí, ale nevím, na plodnost to vliv nemá...aspon zatím bohužel

kukuca
14. led 2009

Já teda taky nepociťuju žádný extra zlepšení..Dobírám to balení chlorelly tabs, bylo to jako prevencce mykózy a ta se mi vrátila..Jediný + možná, malinko zlepšená pleť a když chodím na záchod(jak psala a1211 častěji) tak do zelena..

veronyk
autor
14. led 2009

Já beru řasu asi měsíc, první změna se projevila tak, že mě přestali studit ruce a nohy. Snad celý život mám studené ruce a nohy a spím v teplých ovčích bačkůrkách - to je teda velmi sexy 🙂
Tu řasu, co jím já, jsem si vybrala proto, že jako jediná má na českém trhu rozbité jádro, takže látky z řasy se dokáží vstřebat do organismu a hlavně, jde o český výrobek a to je mi sympatické. Prý se řasa může jíst i v těhotenství, určitě je lepší než nějaké chemické vitamíny.

Ještě jsem našla:
Jak může pomoci Mystery?

Užíváním produktů z české Chlorelly můžeme do značné míry kompenzovat nedostatek vitamínů a minerálů, které nám v běžné stravě chybí. Můžeme tak dosáhnout harmonizace a vyváženosti celého organismu, včetně harmonizace pohlavních funkcí. Jsou to především vitamin E (nazývaný vitaminem mládí a plodnosti), vitamíny skupiny B, beta-karoten, zinek, omega-3 mastné kyseliny.

Pro správnou funkci reprodukčních orgánů je také velmi důležitá psychická pohoda, vyrovnanost a dobrá nálada. Česká Chlorella obsahuje látky, které pomáhají tlumit stres, potlačují depresi a pocity úzkosti, zlepšují koncentraci a mají uklidňující účinek. Současně pomáhají udržet funkčnost nervového a imunitního systému a potlačují únavu.

Zcela výjimečnou roli zde sehrává mysterická látka Chlorella růstový faktor (CGF). Je to soubor látek, (vitamíny, minerály, enzymy) kterým se Chlorella světově proslavila. Právě této složce řasy je připisován významný vliv na obnovu tkání při jejich poškození, či při regeneraci jejich funkcí. Tento vliv byl prokázán také při stimulaci tvorby spermií (spermiogenezi) mužských pohlavních buněk, což se projevilo na jejich množství a kvalitě. Obdobný vliv byl také ověřen při tvorbě vajíček (ovogenezi) ženských pohlavních buněk. Z praktických zkušeností víme, že při užívání české Chlorelly dochází u žen k významné úpravě menstruačního cyklu a také potlačení klimakterických příznaků.

Produkt Mystery je vyroben z české sladkovodní řasy Chlorella kessleri a svým složením jej můžeme zařadit k multiminerálním a multivitamínovým přípravkům.
Navíc je obohacen tím nejcennějším, co Chlorella obsahuje a tím je Chlorella růstový faktor (CGF).
Unikátním procesem zpracování se podařilo zvýšit stravitelnost na trojnásobek oproti jiným produktům z řas. Díky tomuto kroku, který se nazývá dezintegrace, se česká Chlorella zařadila ke světové špičce.

Tak může právě tento čistě přírodní produkt v řadě případů napomoci k odstranění i mnohaleté neplodnosti a k vytvoření úplné a šťastné rodiny.

Naše doporučení:
Prvních 6 týdnů čištění a regenerace: každý z partnerů 2 x 4 - 5 tbl. Alga spring
Dále intenzivní kúra: každý z partnerů 3 x 2 tbl. Mystery

wobludka
14. led 2009

tyhle tabletky jsem taky zobala - na procisteni tela po opakovanych nachlazenich. Jediny ucinek byl ten, ze mi to obarvilo stolici 🙂 mamka je mela taky na neco obdobneho, ale ucinek nulovy, banan nebo jablicko jsou lepsi a chutnejsi 🙂 co se poceti tyce, tak nemam zkusenost, nicmene mne by k otehotneni stejne nepomohly 😉

slavekwellstar
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marrtiina
11. bře 2013

Ahoj, mám také samé pozitivní reakce na Chlorellu! Zhruba před rokem jsme se začali pokoušet o miminko. Do svatby jsme tomu nechávali volný průběh (3 měsíce) ale po svatbě jsme se už snažili mnohem víc - další 3 měsíce. Stále nic... Na doporučení známé jak je chlorella výborná, jsem objednala několik balení po 750 tbl. Manžel naštěstí neprotestoval a řekl, že když mu to budu chystat, tak to bude brát. Prý ale žádné změny necítí. Já myslím, že se třeba něco málo změnilo, zlepšilo, ale nepříkládá to za následek chlorelle.
V září - po měsíci na chlorelle - jsem otěhotněla 😉 Nevím, zda na to měla opravdu vliv, ale já tomu věřím. Manžel bohužel kouří a nežije úplně nejzdravěji, tak si myslím, že mu to pomohlo pročistit organismus a třeba i zrychlit spermie.
Hned po pozitivním testu jsem hledala informace o užívání chlorelly v těhotenství a byla jsem velmi ráda, že se může nadále brát a že je dokonce lepší, než různé doplňky stravy. Jen jsem si k ní přikoupila kyselinu listovou, jinak neberu celé těhotenství nic! První 3 měsíce bez větších problémů - zvracela jsem jednou, divně mi bylo jen po probuzení, větší citlivost na pachy a vůně brzy přestaly a vůbec mě nepostihly žádné komplikace, špinění nebo krvácení! 😎
Teď jsem v 26 týdnu, chlerellu beru celé těhotenství (15tbl denně) a jsem v pohodě.
Moc mě těší komentáře na těchto stránkách (ubezpečuji se, že dělám opravdu dobře, že chlorellu beru - i když si kupuji jinou značku) http://www.chlorellacentrum.cz/poradna.html
Obsahuje neskutečně mnoho důležitých vitamínů vhodných právě v těhotenství a při kojení (železo, hořčík, vápník atd.)
Já si kupuji tuto: http://www.lekarna-tehotenstvi.cz/zbozi/chlorel...

Ještě jedna věc se změnila - vždy jsem měla zmrzlé ruce a nohy. Buďto je to těhotenstvím, častějším topením přes zimu, nebo chlorellou, ale postřehla jsem, že už mi manžel velmi dlouhou dobu nezahříval před usnutím nohy a ruce (což bylo loňské roky dost časté).
Chlorellu doporučuji všem!!! Koupuji ji k narozeninám mamce, kamarádkám, prostě všem na kom mi záleží a jsou ochotni jí věřit.
Tak to je můj příběh 😉

lady11111
29. črc 2013

ahojky, mám s chlorelkou taky jen ty nejlepší zkušenosti a taky zčásti díky ní čekáme mimi 🙂 Marti mohla bych tě poprosit o odkaz na tu chlorelku Medicol, mě to pod tím nic nenašlo 😒 měla jsem GW ale chtěla bych zkusit ještě jinou, osvědčenou značku 😉 děkuju moc

onour55
Odpověď byla odstraněná
Zobraz