Snažilka - ale tři testy slabounké //

kacka20
9. zář 2007

Ahoj holky snažíme se s přítelem asi osm měsíců,ale nějak se nám nedaří tento měsíc jsem si dělala test asi třikrát se mi objevila slabounká čárečka,ale dnes mrcha došla sice se ještě nerozjela doplna,je to zatím slabé špinění.Doufám že to tak zůstane a nerozjede se moc bychom si bejby přáli 😖

krista
9. zář 2007

Kacka20 já jsem to měla na začátku taky, asi v 5tt, moje gynekologožka mě doporučila do nemocnice, kde si mě na konec nenechali, ale aspoň mi daly léky, neschopenku a poslali mě domů na klid, pak se zjišťovalo jestli bije srdíčko a nejde o zamlklé těhotenství, nechci tě strašit, ale jen tak bych to nenechávala 😒

Hodně štěstí 🙂 Určitě do dobře dopadne 😉

kacka20
autor
9. zář 2007

Děkuju,za podporu ale stejně si myslím že to nevyšlo byly to testy best 2 a neslyšela jsem na ně pozitivní názory...A jakou si měla tu ms?

bielanevesta
9. zář 2007

Kacka možeš aj nemusíš byť tehotná. Ja som napr, tiež na začiatku tehu špinila. ale mám kamarátku čo jej tiež vyšli // a potom normálne dostala MS. V každom prípade určite choď k doktorovi. Držím peste 😵

lussi
9. zář 2007

kacko zkus si udělat ještě mamatest nebo nějaký jiný než je best a když bude pozitivní i ten tak utíkej k Dr. Držím palečky.

kacka20
autor
9. zář 2007

BIELANEVESTA:nevím,nevím, 😒 ,jsem z toho zmatená,zítra půjdu do lékárny a zkusím mamatest,teda a uvidím.Jsou to pěkný nervy!!!A kdy si pocitovala že jsi v tom?Já tak sleduju a příznaky zatím nemám ☹

krista
9. zář 2007

Kacka20 myslíš to špinění? No to bylo hnědé a vcelku dost řídké (žádná krev) a teklo to ze mě proudem ☹ , ale já jsem si to husa udělala nejspíš sama a bylo to jen jeden den 😉 Pak už nikdy nic 😉

Jinak mi vyšel Mamatest a potom jsem si dělala ještě dva Besty a všechno silně //, můžeš kouknout do alba 😉

A z těch příznaků si nic nedělej, nemusíš vůbec žádný mít a můžeš být těhulka jako vyšitá 😉 Hlavně zkus ještě ten testík a uvidíš co dál a dej vědět, držím ti palečky ať to všecko dobře dopadne 🙂

kacka20
autor
9. zář 2007

Krista:Hm takže asi tehule nejsem ms se zacina rozjíždět pěkně z vesela!Bolesti břicha jak vyšité ☹ No uvidím jak to bude další dny.Ale aspon budu vědět na čem jsem.Když nic tak budem zkoušet dál.Když vidím tady ty těhule tak jsem z toho celkem smutná.Přeju ti at se tobě a mimi daří 😉

poleva
9. zář 2007

to je divné že všetky 3 testy ti ukázali len slabé čiarky
ja som tiež dostala menzes, síce som si test nerobila ale bola som na 90 % presvedčená, že tehu som

katy2
9. zář 2007

kacka, nechcem ta deprimovat, ale asi naozaj to bol len plany poplach. Viem o com hovorim. Testy best2 ukazuju // hocikedy. Mne sa stalo presne to iste, co tebe pred 2 mesiacmi... A tehu nie som. 😔 Uz som ich chela dat ocikat aj muzovi a verim, ze by vycikal //. 😀 Tym testom uz vobec neverim...

schimi
9. zář 2007

poleva, já mám opačný problém, těhu testy jasně negativní a mrcha nikde 😒 😒 ..Tak teď už sama nevím, jak na tom jsem 😢 😢 ..

poleva
9. zář 2007

a koľko si robila testov?

schimi
9. zář 2007

Dva, jeden z ranní moči-dnes ráno a jeden z odpolední-včera 😖 😖 ..

poleva
9. zář 2007

a dlho ti mešká ?

schimi
10. zář 2007

Měla přijít ve čtvrtek 😠 😠 ..A pořád ještě nic 😒 😒 ..

henrieta76
10. zář 2007

ahojte,ja som mala to iste ako schimi,tyzden mi meskala mrcha tri testy negativne,isla som za dokim ze mi meska a na sono bol uz fliacik.a teraz ja zfliacika 3rocna slecna.

henrieta76
10. zář 2007

schimi mozno si otehotnela ku koncu cyklu a testy na to este nereaguju,presne ako mne.neviem ci si snazilka,ak ano tak drzim palce.

schimi
10. zář 2007

henrieta, Tys mě normálně potěšila 😀 😀 ..Tak doufám, že jsem na tom stejně 😀 😀 !! Taky jsi měla pocit, že to každou chvilku dostaneš?

krista
10. zář 2007

No Schimi vidíš 😀 😉

Kacka, Katy to mě mrzí, že vám takhle zhatil naděje pitomej Best 😒 Mě ho nacpali v lékárně, protože Mamatest neměli, taky jsem se bála planých // ale naštěstí jsem měla ještě jeden Mamatest tak jsem plané naděje nezažila 😒
Měli by ten Best přestávat prodávat!!! 😠 Sepíšeme petici holky!!! 😀

schimi
10. zář 2007

Jasně, že mimčo chci a právě proto se tak bojím negativního výsledku 😠 😠 ..

poleva
10. zář 2007

schimi ...ja by som riskla ešte 1 test

hanulik
10. zář 2007

I mě v neděli vyšel Best pozitivně. Bylo mi pořád špatně a tak jsem udělala test uprostřed cyklu. Samozřejmě pozitivní. Leč nevěřím tomu. Ráda bych, ale bojím se zklamání. Zítra ráno zkusím jiný...

arin
10. zář 2007

I mě v pátek ten Best ukázal // dvakrát 😠 😠 a v sobotu jsem to obrečela,protože dolezla mrcha!!!!! 😠 😠 ☹ ☹ ☹ ☹ Takže Best NEKUPOVAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😒 😒 😒 😒 😒 😉 😉 😉 😉

poleva
10. zář 2007

a čo stojí ten best ? kto ho vyrába ? ved mrchu môžeš mať a aj tehu môžeš byť

krista
10. zář 2007

Poleva Best stojí cca 30,- a jsou tam dva, mě ho nacpali když nebyl Mamatest, prý jsou stejně kvalitní - velký prd 😠
http://www.prozdravi.cz/tehotensky-test-best-2....

Arin ale opravdu můžeš být ještě těhu, jiný test jsi nezkoušela??

henrieta76
10. zář 2007

ahoj schimi,aj mna bolelo brucho,ale troska menej ako pri mrche.meska ti teoreticky 4den ja by som pockala tych 5 az 6 dni ak ti nepride tak by som isla k lekarovi.lebo test este nemusi reagovat ale na ultrazvuku je vidiet flak.aj ked este nevediet ci je zivotaschopne alebo nie ale aspon nieco vidiet a to ta uz veeeelmi rozvesely.drzim palce.mne ma mrcha prist 13+5 dni,lebo mam nepravidelnu mrchu,ale dufam ze nepride.

poleva
10. zář 2007

ale ved ked ti dávali BEST tak si opýtaj iný, asi je to fakt kaleráb každej ukazuje debiliny
ja som si raz kúpila pepino z DM a vyšiel ma na 40 Sk

arin
10. zář 2007

Krista,ja myslím,že ne 😝 je to normální zákeřná mrcha a škoda testu 😅 😅 😅 😅 😅 😅 a byl to Best,takže těžko 😖 😖 😖 😖

kacka20
autor
10. zář 2007

Ahoj holky byla jsem dnes v práci a celkem rychle jsem se z toho vzpamatovala.Už si testy kupovat nebudu vůbec nějak jsem jim přestala věřit,příště radši zajdu na Gyndu at mi vezme krev nebo dá vyvolavačku a to budu aspon vědět na čem jsem....Ještě mám jednu otázku měli jste ovu v polovině cyklu nebo chvíli po ms?

kacka20
autor
10. zář 2007

Krista:Jo best někomu vyjde někomu ne ☹ .Ale jsem ráda že se najdou lidičky jako jsi třeba ty kterým to potvrdilo,a těhulky opravdu jsou.Už se těším až budu taky a oznámím vám že mám potvrzený pravý a nefalšovany// 😉 😉 😉

arin
10. zář 2007

kacka20 a ty máš // nebo s Bestem //????