• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilka - ale tři testy slabounké //

27. října 2007 
Ahojte.Mali ste pozitivny aj Rapi Preg a neboli ste tehu?
10. zář 2007 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem měla jenom ten Best ,jinak byly spolehlivý teda většina :angry: :angry: :wink: :wink: Rapi Preg nevím :sweat_smile: :sweat_smile:
10. zář 2007 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Arin:No neměla jsem s ničím jiným než s bestem2,asi na mě nefunguje :slight_smile: ,ale někde jsem četla,že se u něj druhá čárka objeví když má někdo cistu,to jsem dnes našla ale už nevím kde...
10. zář 2007 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arin, Kacka to mě teda moc mrzí, moc jsem vám to přála :frowning2:
Příště už tam ale určitě budou ty // pravé :dizzy_face:
11. zář 2007 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, mrcha přišla v celé parádě včera :frowning2: :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: ...
No, tak nic a opět se budeme snažit :grinning: :grinning: :grinning: ..
11. zář 2007 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
schimi je mi to luto.
11. zář 2007 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky me Best také ukazoval kolirat // a pořadne-a ted jsem po ET s nejvetsi pravdepodobností tehu a Best me ukazuje slaboučke a mamatest krasne viditelne :grinning: Tak jsem z toho zmatená,ale jinak i ostatní znacky me ukazuji // což jsem krome BESTu nemela..tak snad už je to "ono" :grinning:
11. zář 2007 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:
tak dnes rano som uz nevydrzala a potajme som si urobila mamatest a mam // :grinning: ta druha je taka slabsia, ale kedze zenske mam (nechcem) dostat az zajtra, tak verim ze preto je to bledsie :sweat_smile:
minuly mesiac som ten prvy / test dost zle niesla, hlavne drahy ze stresujem a mam byt trpezliva :frowning2:
ale ja to tak strasne chcem!!! :confused:
11. zář 2007 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem včera zkusila mama a samozřejmě jen s /. Prostě Best je divný!!! :angry: Ještěže jsem mu nevěřila, to bych zase dopadla...
11. zář 2007 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
potvorka takže si v tom ?
11. zář 2007 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak si to představte ms mám dostat 17 září a dělala jsem si ze srandy test(gravitest od apotheke)a byl slabě pozitivní 2x není to divné?
11. zář 2007 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dufam!!! :dizzy_face: pockam este do konca tyzdna (snad dovtedy nepride mrcha)a dam este jeden test :confounded:
mate dake specialne tipy na konkretnu znacku? mne ten mama test predali bez vypytovania, neviem ci mali aj iny...
11. zář 2007 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcelka povedala by som ze nie divne ale super!!! :sunglasses:
prajem nech to vide :wink:
11. zář 2007 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJTE čO STOJí TEN GRAVITEST ? od apotheke to je značka ?
ja som si minule kúpila pepino test za 40 Sk z DM
11. zář 2007 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, je to dost možný, mohla jsi otěhotnět dřív proto se ti už ukazují // buď ráda :slight_smile: A zkus kdyžtak ještě jinou značku ať je to jistý :dizzy_face:

Potvorka gratuluji :wink:

Poleva ten Apotheke test jsem nikde nenašla :confounded:
11. zář 2007 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všem novým těhulkám moc gratuluju :grinning: :grinning: :grinning: !!!
11. zář 2007 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
poleva ten test by jsi měla najít na www.apotheke-tea.cz jsou to jejich stránky uváděné na krabičce od testu
11. zář 2007 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jinak jsem byla tak strašně zvědavá že jsem si koupila mama test a ten ukazoval to samé druhá čárka slabá ale jde vidět.no tak teď už budu jen čekat jestli dojde mrška nebo ne.Třebas se moje tělo leklo a přestalo se bránit miminku. :grinning: Mám totiž jít 26.9.2007 na laparku :grinning:
11. zář 2007 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes poobede si kupim daky iny test a kontrola prebehne hned rano :sweat_smile: tak dufam ze stale budu //
ale bojim bojim uz teraz :confused:
12. zář 2007 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel to je super, když jsou dvě na Mamatestu tak tam miminko je, to vím z vlastní zkušenosti :slight_smile: :wink:

Ten test od Apotheke už jsem taky měla, ale jako netěhotná a ukázalo mi to správně, ani jsem nevěděla že je to on :sweat_smile: :grinning:

Potvorka ty tam ty // tak budeš určitě mít, miminko na správném místě :wink:
12. zář 2007 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam od pondelka take krce v podbrusku, jedla som vcera hranolky a vysmazane sampiony (kolegyne ma 1,5roka nevideli jest nic smazene) musi to byt ono!!! :sunglasses:
idem papat, polievocka to isti...
12. zář 2007 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky který test je nejlepší na testování...myslím citlivostí a spolehlivostí :wink: díky
12. zář 2007 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte snažilky, tehulky a ako pozeram, niektore uz aj maminy. Ja som neskutocne nedockava a robila som si uz dva testy, aj ked dostat mam az v utorok a je my jasne preco boli negativne. Ale uz stvrty den mam taky divny pocit v podbrusku. Akoby som uz, uz mala dostat. Myslite, ze by to mohlo byt uhniezdovanie? Alebo si len zbytocne domyslam? Hm?
12. zář 2007 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haloooo! To tu ozaj nikto nie je? :frowning2:
12. zář 2007 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
som prave prisla z obedu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja som dala mamatest a precitala som aj skoro celu temu k testom a okrem neslavneho Best 2 sa este spominala Rapid Preg a Rapid Clear ako nie zrovna najlepsie, aj ked to nieje take 100% iste:confounded:
tak sama neviem :frowning2: ved uvidim co budu mat v lekarni, minule mali len jeden...
12. zář 2007 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
lily, baby casto spominali, ze mali pocit, akoby uz uz mali dostat mrchu, a nakoniec nic neprislo :dizzy_face: len mimi :dizzy_face:
12. zář 2007 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky potvorko :wink: mám doma mamatest tak zkusím kdyžtak ten...teda když bude důvod :wink:
12. zář 2007 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Mam stejny problem jako schimi.
Uz jsem si delala test vysel negativni a mrcha uz pet dni nejde a nejde. A ani nemam pocit ze by mela prijit. Ale ten negativni test mi kazi radost :frowning2:
12. zář 2007 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
elenita, dakujem. Dufam, ze to tak bude.
Lindex, radost si nedaj len tak lahko pokazit. :wink:
12. zář 2007 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babule ja tomu nerozumiem :frowning2: a ani nechcem! Proste kazdy kto chce, nech je tehotny a nemusime sa trapit s testami a s tym ci tym testom verit a nie zbytocne sa radovat/smutit :rolling_eyes:
ale to nie!! Keby sme 15rocne pipky, tak na diskote na zachode prideme k tomu za minutu. ALe poctivou tuzbou a snazenim NIC :angry:
12. zář 2007 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek