Snažilka - ale tři testy slabounké //

kacka20
9. zář 2007

Ahoj holky snažíme se s přítelem asi osm měsíců,ale nějak se nám nedaří tento měsíc jsem si dělala test asi třikrát se mi objevila slabounká čárečka,ale dnes mrcha došla sice se ještě nerozjela doplna,je to zatím slabé špinění.Doufám že to tak zůstane a nerozjede se moc bychom si bejby přáli 😖

potvorka
12. zář 2007

moj by pristupil aj na dievca, ale musi s nim snowboardovat, az dieta bude lyzovat so mnou 🙂
a vcera ked som mu povedala o // tak ze si mam hladat poriadnu nemocnicu, aby tam mohol byt a venovat sa hned od zaciatku 😔 mily... hlavne ze teray je s kolegami vonku 😠 😝

zlatulienka
12. zář 2007

Jasné, len nech sa manželíkovia snažia. Aj ja by som chcela byť v nemocnici, kde majú rodinné izby. Musí to byť úžasné. Lebo ked sa malá narodila, ju som mala od začiatka pri sebe na izbe ale tatinovi som ju ukazovala cez sklo. Strašné. Ešteže to je teraz inak. Moja sestra "mala" byť chalan 🙂 a náš otec z nej aj chalana vychovával, ostalo jej to doteraz, lebo je taká divoška 😝

gerta
12. zář 2007

Potvorka a co dvojicky? 🙂 🙂 🙂 Dievca pre mamu a chlapca pre tatinka

gerta
12. zář 2007

Zlatulienka, ty ked si 23. mala mrchu to este stihas maj 2008!

zlatulienka
12. zář 2007

Mimochodom to napadlo aj mna, lebo po vysadení HAK je vraj vyššia pravdepodobnosť mať dvojičky. Trochu sa toho bojím, nevie si to ani predstaviť ako by som to zvládla, jedno mi stačilo až-až. Dvojičky sú krásne a hlavne párik, ale ako sa vraví "u susedov" 😀 😀 😀

zlatulienka
12. zář 2007

Gerti, ja viem, už som to rátala. Boli by sme ešte spolu v májovkách a možno aj skoro naraz rodili. Malú som porodila o dva týždne skôr, možno aj ´dalšie tehu by tak bolo...

potvorka
12. zář 2007

dvojicky? to aj moj drahy ze ok. ale ja sa chcem 2x bruhatit, musi to byt uzasne 😵 alebo sa mylim??? 😵

potvorka
12. zář 2007

pockajte, aj ja chcem maj, v maji som mala svadbu, bolo by to ze do roka? cista nadhera, idem ratat, lebo diar mam v praci, mudra 😒

gerta
12. zář 2007

A ako to tipujes? Mozno to vyjde! V kazdom pripade ti drzim palce. Moja mala sa zase narodila trosku neskor. Ja som dnes cely den v robote nenapadne vytahovala z vrecka kalendar a skumala, ze ked by to naozaj vyslo, kedy bude co... Ja viem ze je na vsetko este strasne skoro, ale ked ja sa tak tesim!!!!

potvorka
12. zář 2007

16. augusta som mala posledne, teda dufam som sa nesekla...
to je ako potom??? sedi datum???

gerta
12. zář 2007

Baby, budme blaznive, ja som si to tiez vyratala, podla poslednej M by to vychadzalo 12.maja ale to je blbost, lebo test bol slabulinko pozitivny az dnes (38.den!) takze (podla datumu nasho snazilkovania 😅 ) nam to vychadza na 23.maja!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

potvorka
12. zář 2007

baby som truba, este ze tu neni moj, ten by mi to vysvetlil, ze som daka prudka..

gerta
12. zář 2007

Potvorka to by si mala predpokladany datum porodu 22.maja! O den skor ako ja a o den skor ti vysla slaba druha / ako mne... Vsetko sedi! Sme na tom veeeelmi podobne!

gerta
12. zář 2007

Ale nieeee Potvorka, nie si truba, to ja som truba! A prudka, ale ved trochu radosti nezaskodi. Vsetky dobre vieme ako to je, ze nikdy nic nie je 100% dopredu jasne, ale nebudme zase take prehnane povercive, ze si ani datum porodu nemozeme vyratat!

zlatulienka
12. zář 2007

Moj by sa tiež na mňa díval, že či mi neprepína a to sme ešte len v začiatkoch. Ani o MK mu radšej nebudem hovoriť. Je dobré si nechať niečo pre seba 😉

gerta
12. zář 2007

Baby ja som dala prat a zabudla som dat prasok taka som "mimo".

zlatulienka
12. zář 2007

Gerti, to je v pohode 😝
Ja som si termín vyrátala už ked prišla augustová mrcha 😀 😀 😀
keby to náhodou vyšlo, až vopred viem 🙂 . Inak ono čítať všetko na MK je dosť nákazlivé, to je potom fakt diagnóza. ja už som si vsugerovala, že to včerajšie špinenie, bolo implantačné... Pred desiatimi rokmi som nad ničím takým nepremýšľala, brala som veci jednoducho tak ako prišli...

gerta
12. zář 2007

Ked Zlatulienka ono to vcerajsie spinenie bolo mozno NAOZAJ implantacne! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 My sme tento minuly vikend boli s drahym v meste a ja som mu neustale hudla o tom implantacnom spineni a negativnych testoch, chudak uz mu to asi pililo usi, ale to nebola len zavislost na MK, to bol taky "tusak".

zlatulienka
12. zář 2007

A ja na tie "tušáky" dám !!! Tiež cítim, že sa mi v tele deje niečo INÉ, ale bojím sa sklamania ☹

Babule, ja už idem do postele, som akási unavená. Ráno musím vstávať o šiestej.Zajtra sem opäť kuknem, ak sa bude dať aj v robote. Hneď dajte vedieť ako dopadlo testovanie, ja aj tak verím, že budete mať opäť dve //
Tak sa majte krásne a dobrúúúúú nôcku, pekné sníčky o tehulkovaní a bábätkách 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

gerta
12. zář 2007

Dobru noc! A vela stastia a krasne babetko onedlho. A ja idem dat prat druhykrat, tentokrat aj s praskom, idem na to, sustredim sa!

lily
13. zář 2007

Dobre ranko zienky snazilky 😉
Ako ste sa vyspinkali? A co robia //?
Potvorka, dufam, ze druha / uz oci vyraza. 😎
Ja som si nedockavo vcera robila test. Asi som uz na nom rovnako zavisla ako Vy, lebo mam len 9DPO. A nic ☹ Ale mamzo seba take divne pocity, tak asi musim pockat a bud. tyzden zopakujem.
Tak sup-sup babule, zapinajte pocitace a piste. Dobre sa to tu cita. aspon viem, ze nie som sama taka zblaznena. 😀

lily
13. zář 2007

Jo, este som sa chcela spytat na ten tehotensky kalendar. O com to je? Moze to byt celkom zaujemave. Kde sa to da zohnat?

potvorka
13. zář 2007

Ahojte, hlavne sa chcem ospravedlnit za vcera ze som sa nerozlucila, ale padol mi net a nerozdychala som to ani za pol hodinu a potom uz prisiel drahy a ze mamy a male deti uz musia ist spinkat 🙂

potvorka
13. zář 2007

a rano som si robila test a mame // 😀 😀 😀 😀 😀
bude zo mna buldozer 😝

lily
13. zář 2007

Potvorka, ved mal aj pravdu.
Este sa nepozname, zacala som na tuto stranku chodit len pred casom, ked se zacali aktivnejsie snazilkovat 😉 a vacsinou len citam. Vela sa tu dozviem.
A co //. Su dve?

lily
13. zář 2007

Parada! 😀
Gratulujem. 🙂

potvorka
13. zář 2007

ano dve // su ze som tehotna 😵 😕
ale pssssssssst, som v praci a je to tajomstvo, nevie o tom nikto okrem manzelika a mna 😎

lily
13. zář 2007

Ved ja gratulujem uuuuuplne potichucko, aby to ani nikto nepocul 😉 Chi, ale tesim sa, ze mas //. Viem si predstavit tu radost.

potvorka
13. zář 2007

este aby to zvladlo so mnou celych 9 mesiacov a bude supis 😎

lily
13. zář 2007

A tak to hadam zvladne. Ci mala si uz predtym nejake problemy? Ak si v poho, tak to bude OK. Len si na seba davaj pozorcek, nenadrapuj sa, papkaj zdrave mnamky a vela spinkaj.
Ozaj, to uz mozes zaat trchat ten kalendar 😉