Snažilka - ale tři testy slabounké //

kacka20
9. zář 2007

Ahoj holky snažíme se s přítelem asi osm měsíců,ale nějak se nám nedaří tento měsíc jsem si dělala test asi třikrát se mi objevila slabounká čárečka,ale dnes mrcha došla sice se ještě nerozjela doplna,je to zatím slabé špinění.Doufám že to tak zůstane a nerozjede se moc bychom si bejby přáli 😖

potvorka
13. zář 2007

a ten kalendar je velkostou ako maly slovnicek a kazdy den sa trha jedna stranka, podla dna, v ktorom si a na tej stranke je napisane co a ako sa deje s miminkom 🙂

potvorka
13. zář 2007

ano, vecer zacnem sklbat 😠 🙂

lily
13. zář 2007

Uz som taky kalendar nasla na nete, ale len v cestine. Ty mas slovensky? Myslis, ze ho budu mat normal v knihkupectve?

potvorka
13. zář 2007

je cesky 😎 necitam nic po cesky, ale urobila som vynimku. zle je ze aj tie nazvy(ktore vobec nepoznam)su mozno ine od slovenciny, aj ked asi skor je to z latinciny a moc by sa to lisit nemalo.
ja som ho videla uz davno v knihkupectve, ale kupila som si ho az v utorok po ranajsom teste normal v knihe za 300Sk
a neboj, aj drahy pekne studuje a sme prekvapeni obaja, ze v ktorom obdobi je v akom stave ten plod... 😅 zaujimave

lily
13. zář 2007

Ja mam tiez radsej knizky v slovencine. Nic proti cestine, ale rodny jazyk je rodny jazyk. 🙂 Len skoda, ze tolko kniziek do slovenciny neprekladaju. Aspon odborne by mohli. 😠

potvorka
13. zář 2007

no ja by som hlavne potrebovala knizku: som tehotna, co teraz...
a boli by tam aj uplne primitivne veci, ktore sa zdaju uplne jasne, lebo mam pocit, ze nemam o tom ziadne informacie a bojim sa aby som nieco nepokazila vlastnou vinou... 😕

lily
13. zář 2007

Myslim, ze toho sa bat nemusis. Uz len to, ze si budes davat pozor a myslis nato ze by si mala je dobre. Ja som si uz v predstihu kupila Velku knizku o matke a dietati, lebo sa mi zdalo, ze su tam fajn info aj o opladneni a tak, ale teraz zistujem, ze su aj lepsie knihy. Hlavne podrobnejsie. Tato je dost obsirna. Poslem Ti v IP odkaz na knihu, co sa mi teraz vcelku pozdava. Jo?

potvorka
13. zář 2007

Pozriem, uz mi to prislo, ale prcham na obed, dufam ze fazulke sa bude pozdavat cina 😀
po obede sa hlasim... 😉

lily
13. zář 2007

Jo, ja som prave z obedu prisla. Uz som tak posadnuta pozorovanim samej seba, ze to ani nie je normalne. Vcera sa mi zdalo, ze mi nejako prevraca zaludok z cesnaku, ktory inak mozem. Tak som si na obed dala cesnakovy dressing na salat, aby som si to otestovala a nic. V pohode som ho zjedla ☹
Skoda, uz som si myslela, ze aj ked testik je -, tak ze aspon nejaky priznak sa ukazal.
No nic. Tebe a Tvojej fazulke zelam dobru chut 😉

lindex
13. zář 2007

TAkkk jsem si v praci udelala HCG a nic. Proste jenom vynechala , ale tehotna nejsem. Snad nebudu mit jeste nejakou cystu. To by mi tak jeste schazelo.

lily
13. zář 2007

To snad nie 😒
A kolko dni meska? Robila si si klasika test? Lebo ako som pozerala robis v porodnici, tak si si nerobila rovno z krvy. Ak iba testik, tak este skus rano. Oni sice uvadzaju, ze sa test moze spravit kedykolvek, ale rano to je istejsie. Ale to asi vies. 🙂

poleva
13. zář 2007

ahoj potvorka blahoželám 😵
a dlho ste sa snažili ?

potvorka
13. zář 2007

baby mne je to az trapne povedat, ze vysadila som HA, ten prvy mesiac nic, mala som mrchu a teraz 2.krat uz //
ale muselo to prist hned,lebo ja uz som mala minuly mesiac nervy...
ked nieco chcem, musim to mat hned a robim pre to vsetko 🙂 a velky strach som mala ci sa to vobec podari lebo som mala toxoplazmu a teraz sa dost bojim aby som o to neprisla 😢

lily
13. zář 2007

potvorka, myslim, ze kvoli tomu sa bat nemusis. 🙂
Na nete som nasla toto:
Parazit je nebezpečný najmä pre tehotné ženy, hlavne v prvých troch mesiacoch. Ak žena prekonala infekciu predtým, môže byť pokojná, treba však upozorniť gynekológa. Vyšetrenie na toxoplazmózu sa totiž nerobí automaticky u každej tehotnej.
Ked chces cely clanok:
http://zena.centrum.sk/zdravi/clanek.phtml?id=1...

potvorka
13. zář 2007

si poklad, jasne ze to precitam cele 🙂
baby zlahka idem coto porobit lebo mi daju padaka, od rana len internetim 😅
to v preklade znamena ze do 15 minut pozeram, co pisete 😵

lily
13. zář 2007

Ked mozem, rada pomozem 😀
A dakujem za prianie dvoch //. Uz aby boli ☹

potvorka
13. zář 2007

ked vidim ako dlho sa niektore trapite,tak mi je to luto a hlavne, ze my taka bleskovka...
ale na kazdu snad coskoro dojde 😕
a aj jes dake vitaminy??

roasha
13. zář 2007

ahojcek potvorka,gratulation k //,k otazocke vitaminy:papkaj,mne nap.spektrum,quantum,to mas od a-z,mne bolo z tehotenskych vitaminov tazko na zaludok,a v lekarni si kup kysel.listovu,a tu papaj poctivo prve 3mes.drzim palce,aby babika pekne rastla.

gerta
13. zář 2007

Ahoj Potvorka! GRATULUJEM! A pripajam sa, aj my mame poriadnu druhu ciaru!!! Takze budeme asi nejako naraz tehulkovt! 🙂 🙂 🙂

potvorka
14. zář 2007

Gerti, skvele, to som chcela pocut 😀 tak budem mat s kym chodit do baby obchodov 😎 veeeeeeeelmi sa tesim!

lily
14. zář 2007

Dobre ranko vsetkym snazilkam a aj cerstvim tehulkam 🙂
Greti, gratulujem k druhej / 😉
Potvorka, prepac, ze som vcera tak zdrhla. Vitaminy poctivo papkam. Tlacim do seba Babyplan. Myslim, ze su celkom fajn. Mozno aj Ty by si ich mahla zacat. Teda, ak uz nieco nepapas.
Jo a to, ze Vy tak rychlo, Ti vobec nemusi byt blbe. My sa tesime s Tebou 😀

potvorka
14. zář 2007

Dakujem Lily 😅
ja som jedla samotnu listovku(30ks) teda cca mesiac a potom tiez ten modry babyplan, teraz som skoro v polovice druheho balenia.. ale neviem ci este cosi by som mala. a aj ku doktorovi by som mala asi cim skor??

lily
14. zář 2007

To by si mala. Myslim ist k Dr. Aspon budes tu fazulku vidiet na vlastne oci 😉 Myslim, ze Babyplat by mohol stacit. Su to dost komplexne vitaminy. Ale Dr. Ti povie lepsie. Vysetri Ti krv a ak Ti bude nieco chybat, tak to povie.
Mne dnes o stupen klesla teplota 😠 a kedze som na konci cyklu tak dufam, ze uz viac klesat nebude ☹ . Ja akceptujem uz len stupanie teploty 😎

potvorka
14. zář 2007

takze termin mam na stredu 19.9. rano 🙂 uvidim co vymysli a povie 😝
vikend je pred nami, tak cely bud v posteli pod perinou a teplota stupne 😅 a potom sup sup // 🙂 je to skvely pocit, len ta predstava niecoho maleho vo vnutri, aj ked to tajomstvo a nehovorit o tom s nikym ma ubija 😖

lily
14. zář 2007

Tak to Ti verim. Mas pocit, ze musis stale poskakovat a priblblo sa na kazdeho usmievas. Teda aspon ja tak reagujem, ked sa velmi tesim 😀 . Aspon, ze tu s nami sa mozes porozpravat 🙂

potvorka
14. zář 2007

a stale mam taky zly pocit, ze som pribrala (na dovolenke isto) a kazdy mi cumi na brucho 😒 a to nehovorim ked som v utorok kupovala ten tehot. kalendar, tak som na tu predavacku vyskocila, ze nech na mna tak necumi 😅 bolo to trapne, koza jedna 😠

lily
14. zář 2007

😀
Prepa, ale musela som sa na Tebe zasmiet.
A preco by si bola koza? Len si klasicka zacinajuca tehulka s premenlivou naladou. Ty na to mas teraz narok. 😎
Ze si priblala, je dobre. Aspon bude mat fazulka dobry zaklad. 🙂

potvorka
14. zář 2007

tak to teda ver ze ma 🙂 od zaciatku roka som poctivo cvicila kvoli svadbe, zo 69 na 62 som to ucvicila, ale teraz uz skoro 65kg... no a nechcem teraz riskovat, tak sa snazim aspon chodit viacej pesi, ale to asi nezachranim...
inak som sa chcela spytat,kolko mas rokov... ja 26 a moj 28,na jar obaja o rok viac 😒

lily
14. zář 2007

Ja mam 28 a moj milacik 32. Uz to mame tesne.
Preco mas problem so svojou vahou? Ved tu mas OK. Aku mas vysku?
Veru cvicenie radsej neprehanaj. Ale ak si bola zvyknuta cvicit urcite neprestavaj. Akurat necvic cviky na brucho a nechodievaj na formy cvicenia, kde sa moc poskakuje a toci. Nejaky pohodovy BodyStyling v klude mozes. Ale fakt pozor na to brusko, aby si si nevyvolala stahy maternicoveho svalu. To by nebolo fajn.

potvorka
14. zář 2007

No ten zadok a stehna by mohli byt lepsie, ale cele cvicenie mi je za trest aj kusok, tak riskovat nemienim. takze cez vikend pojdeme dakde von a ziadna namaha 🙂
tvoj drahy je uz asi taky uvedomely tuziaci ocko, moj to niesol tazko (to vysadeni HA) ale teraz je to obrat o 100% 🙂