Snažilka - ale tři testy slabounké //

kacka20
9. zář 2007

Ahoj holky snažíme se s přítelem asi osm měsíců,ale nějak se nám nedaří tento měsíc jsem si dělala test asi třikrát se mi objevila slabounká čárečka,ale dnes mrcha došla sice se ještě nerozjela doplna,je to zatím slabé špinění.Doufám že to tak zůstane a nerozjede se moc bychom si bejby přáli 😖

lily
14. zář 2007

No! Uvedomely neviem, ale tuziaci urcite. Tak sa pekne poprechadzajte a pooddychujte. Pozor aby si neprechladla. A nechudni!

zuul
14. zář 2007

ahojte dievčatá, ja by som sa k vám pripojila ak môžem, ja som tiež minulý mesiac vysadil HAK, ževraj je najväčšia pravdepodobnosť otehotnenia, tak uvidím, zatiaľ mám však pocit že som nemala ani mokré dni, takže neviem ako je tom moja ovulácia a to je už 13 deň cyklu. máte s tým niekto skúsenosti? my s manželikom veľmi túžime ale asi to nebude také ľahké? ako dlho sa snažite vy?
holky tie ktoré máte tie // tak zo srdca gratulujem. musí to byť skvelý pocit, keď sa tam objavia 😉

potvorka
14. zář 2007

to tedy ne 🙂 vecer som dala leco a chlebik aj od rana sa snazim pomaly tlacit do budy...

lily
14. zář 2007

Tak Ta tu zuul pekne vytam 🙂
Myslim, ze nemusis hadzat flintu do zita. Aj hned po vysadeni HA sa to moze podarit. potvorka je toto svetlim prikladom.
My aktinve snazilkujeme asi 9mesiacov. Prave teraz cakam ci mrcha dorazi alebo nie. Mam 24DC a brucho ma pobolieva uz tyzden. Teraz neviem ci to je z prichadzajucej mrchy alebo sa snad nieco postastilo 😅

potvorka
14. zář 2007

tak to tedy ne patrilo k tomu chudnutiu, nie tebe zuul
zuul dakujeme, je to naozaj skvely pocit 🙂
ja som vysadila HA, dalsi mesiac som dostala m. aj test negativny a tento mesiac // a mrcha nikde 😉
davam pauzu, musim ist na wc (haha) 😠

zuul
14. zář 2007

ďakujem za prijatie. lily za povzbudenie tiež, nehádžem flintu do žita, len mi to je akosi ľúto.
teda vy sa snažíte dlhšie, tak sa dohodnime, najskôr tebe // a potom následne mne. ja ti to doprajem. ja sa musím priznať, že sa vo svojom tele už nevyznám, je 13 deň a tiež ma čudne pobolieva brucho. v 11 deň som bola u lekára žiadne vajíčka tam neboli pripravené...

zuul
14. zář 2007

potvorka tak dúfam, že na mňa to príde budúci mesiac, keď nie tento. mám brať aj duphaston, aby mi pomohol mať na čas mrchu. tak uvidím, ako to dopadne. môj manžel nevie pochopiť, že som plodná len tak 12 -24 hod za mesiac.... chlapi 😒

zlatulienka
14. zář 2007

Ahojte a pekný deň vám všetkým 🙂 🙂 🙂
Gerta, Potvorka - gratulujem Vám ku krásnym dvom // a želám bezproblémové tehulkovanie.
Zuul, to sme na tom asi podobne, ja som tiež min. mesiac vysadila HAK a o týždeň by mala prísť mrcha, no dúfam že nepríde.

zuul
14. zář 2007

zlatulienka a mala si ovuláciu? ja sa priznám že mám doma aj ten mikroskop a robím si ho každé ráno ale zatiaľ nič.

zuul
14. zář 2007

dievčatá ako rýchlo sa chlapom obnovujú spermie? viem, že možno je to nemiestná otázka.

lily
14. zář 2007

Prepacte, som si odskocila.
Dnes sa mi taaaak strasne nechce pracovat. Citim sa akoby som dostala s vrecom po hlave. Asi som dnes nemala ani vstavat z postele. 😖
zuul nejako sa dohodneme. Skludom mozes mat // skor ako ja. Ale aj tak dufam, ze sa mi bud. tyzden ukazu.
Zlatulienka Ty to uz mas 1x vyskusane. Drzilm palceky aby neprisla. Potvora jedna! 😠

zlatulienka
14. zář 2007

Zuul: HAK som brala rok a pol toto mám vlastne prvý cyklus, takže na 100% neviem povedať. Začiatkom minul. týždňa som mala bolesti v podbrušku a naľavo ma pichalo, hlien ako vaječný bielok, tak ovulka asi bola. U lekára som nebola, chystám sa k nemu až neskôr. Keď som kedysi dávnejšie vysadila HAK, cyklus mi nábehol úplne OK a chcem veriť, že je to tak aj teraz.

Lily: ďakujem, snáď mrcha mrchavá nepríde

potvorka
14. zář 2007

babulky, je mi divne ☹
od rana som zjedla len jogurt a bebe do mna nejdu ☹ a to kolegyne ze dame ferneta, nemohla som jej povedat, ze nie, ked doteraz som bola casto iniciatorkou ja 😒 tak cakam kedy sa nebudu pozerat a polejem kvety 😝
radsej oni ako moja fazulka 😝

zuul
14. zář 2007

aj ja mám na stole rozpracovné kadečo ale nechce sa mi do toho.
Lily ďakujem ale pevne verím, že sa nám to podarí všetkým túžiacim.
No zlatka tak si počkám čo mi povie telo a ako dopadne tento mesiac.
aj keď to snažilkovanie je taká milá povinnosť 😀 a príjemná.
čo chystáte cez víkend?

lily
14. zář 2007

Podla toho co si pre mna dnes nachysta moje telo. 😖
Tak ma rozbolelo brucho, uplne ako tesne pred mrchou. Ale pri mojom 34 dnovom cykle sa mi to na 24DC vobec nepaci.

zuul
14. zář 2007

tak lily skúsiš si už testík? možno to výjde. nemala by si mať len tak bolesti, teda ak bolo všetko doteraz ok.
my si ideme dať zajtra urobiť obyvačkovú stenu na zákazku a potom zagratuľovať mojej kolegyni na svadbu. nič výnimočné a v nedeľu chcem oddychovať. sladké nič nerobenie.

lily
14. zář 2007

zuul, to sa musite tesit. Ja teraz beham okolo satnika, tak tiez planujeme zariadovanie bytiku. Tesim sa, ked to tam bude peknunke novunke.
Ked ja sa testikov uz nejako bojim. Na zaciatku tyzdna som bola nedockava 😖 a spravila som si hned dva posebe 😅 Myslis, ze to mam skusit?

zuul
14. zář 2007

my sme sa sťahovali v marci, čo to sme mali, čo to sme dokúpili, my máme dve voľné izby, tak raz to budú detské 😅
samozrejme stále to musím nejako zútuľnovať, vedela by som toľko peňazí minúť na také veci do domčeka.
verím, ti že sa bojíš. ja mám doma len jeden bol v balení s ovulačnými testami, ale som rozhodnutá nepoužiť ho, možno až o mesiac.
ja by som to skúsila na tvojom mieste, len mi sľúb že nebudeš sklamaná ak bude len /.

lily
14. zář 2007

Tak trosku budem, ale o to viac sa potom budem tesit, ked budu dve // 😉
My mame nas bytik dva roky a dva roky nieco prerabame 😅
Spravili sme si v nom samostatnu miestnost na satnik a doteraz tam mame miesto vnutorneho vybavenia klasivke skrine. Horsie je, ze kazda skrina je ina. Nieco je co som mala kedysi ja u rodicov, nieco co mal moj manzel a tak. Teraz si to chceme dat spravit tak ako to ma byt.
Idem na obedik, ak nahodov este niekto ide papkat, zelam dobru chut 😝

zuul
14. zář 2007

vieš čo ale ani sa to nedá naraz, všetko zariadiť, kúpiť, to by sme museli pracovať len na to. o to viac sa človek teší keď si niečo kúpi raz sa čas do bytíku...
ja sa teším aj len prázdnym rámčekom na stenu, dávam do nich fotky na stenu...
dobrú chuť, ja pôjdem až neskôr.

lily
14. zář 2007

Dakujem, uz som aj tu. Dnes nam dali zemlavku, ale cukor na nej mal nejaku divnu chut. 😖
Ja som na tom tak isto. obcas beham po internete a zhanam inspiraciu a obcas kupim aspon nejaku drobnost pre potesenie. A uz mate tu obyvacku presne vybratu?

zuul
14. zář 2007

tak už som tu. bola som si kúpiť niečo sexi 😀 chcem navnadiť manžela, nejaká zmena. 😝 ja som mala na obed jednu štvrťku pizze aj to len aby som niečo zjedla a teraz som dojedla ešte musli tyčinku. my máme strašne velikánsku obyvačku, bielu koženú sedačku sme mali keď sme sa sťahovali, a k tomu sme dokúpili červenú rohovú, máme tam biely koberec z červeným kvetom, telku a fotelky a to je všetko. ešte nemáme ani lampy, lustre, tak už sme sa rozhýbali a teším sa na tú stenu.

lily
14. zář 2007

Noooo, cervena s bielou je supis kombinacia. My mame v bytiku asi vsetky farby. Cervenu, zelenu, filkovu, modru a aj zltu s oravzocou. Zabudla som na nejaku? 😅
A byvate priamo v BA?

Ozaj, kam nam zmyzla potvorky so svojou fazulkou a fernetom? 😀

zuul
14. zář 2007

na začiatku podunajských biskupíc, teda na začiatku ba. ja mám kolegyňu z trnavy.
mne sa páči taký farebný bytík, príde mi to také útulne.
baby asi išli na obed a už sa nevrátili 😀

potvorka
14. zář 2007

baby o byte mi nehovorte, pred rokom vo februari smesa stahovali do Ba, ale kupili sme iba 1 izbovy, teraz musime nieco vacsie...
nieze by som sa netesila 😀
a bola som na obede a kedze je piatok tak sme sli aj na kavu a potom sa mi nedalo skoro hodinu prihlasit???

zuul
14. zář 2007

ani mne sa nedalo prihlásiť, tak isto to bolo aj včera. aha potvorka jedna izbička vám na začiatok stačí, kým budete maličký, no potom to naozaj chce niečo väčšie. a odkiaľ si sa sťahovala do BA? ja len od senca.

potvorka
14. zář 2007

ja z dubnice 😉 prestahovat sa isto musime pred dietatkom, mame prerobeny byt na uplne otvoreny a okrem toho nam idu zateplovat a nadstavovat bytovku a my sme na vrchu, tak to by bolo za trest s malym dietatkom pocuvat rok ten rachot... 😠

katiz
15. zář 2007

Ahoj děvčata,
přišla sjem si sem pro tošku psychické podpory. Od vysazení HA mám s MS vééééélké problény, tedy přijde jen po injekci od doktorky...
Ale v poslední době je mi z rána dost špatně, pořád bych jen spala, pobolívá v podbříšku, svědí celé tělo... tak jsem si řekla, že zkusím testík. Moc jsem tomu nevěřila, protože, pokud není MS už víc jak 7 měsícu bez pomoci doktorky, tak se podle mne otehotnět nedá.
V lékarně měli pouze testy Best, a ukázaly se // sice slaboučké ale byly 🙂 , a teď po těch referencích co jsem si tady přečetla, ach joo, zřejmě planý poplach ☹ .
Budu muset zajet do jiné lékarny, ale až někdy v polovině týdne 😒 K doktorce mám naplánovanou návštěvu až na 2.10. 😢

krista
15. zář 2007

Katiz, ráda bych tě uklidnila, ale vzhledem k tomu, že jsi si dělala ten Best, tak se radši nebudu moc vyjadřovat, je to určitě pozitivní že máš // ale zkus opravdu ještě jiný testík a jestli se cítíš jinak - máš těhotenké příznaky tak je tam taky vysoká šance 🙂

Budu držet palečky a ozvi se v polovině týdne! Věřím že tam ty // budou znova 😉

katiz
15. zář 2007

Díky... potěší když někdo podpoří
Jen nerozumím že s těmi testy něco neudělají!!

Už mám v práci padla, v příštím týdnu se příjdu podělit s výsletkem.