Snažilka - ale tři testy slabounké //

kacka20
9. zář 2007

Ahoj holky snažíme se s přítelem asi osm měsíců,ale nějak se nám nedaří tento měsíc jsem si dělala test asi třikrát se mi objevila slabounká čárečka,ale dnes mrcha došla sice se ještě nerozjela doplna,je to zatím slabé špinění.Doufám že to tak zůstane a nerozjede se moc bychom si bejby přáli 😖

krista
15. zář 2007

Taky tomu nerozumim, ale zřejmě se v tom nezačal ještě nikdo moc angažovat a myslím, že i tak by měli výrobci 1000 výmluv proč vyšly //.

Já jsem si dělala jako první test Mamatest, vyšly mi krásně viditelné // a potom mi nacpali v lékárně Best, nechtěla jsem ho, ale byla jsem si jistá že těhotná jsem a chtěla jsem se druhý den testovat bez aniž bych lítala po celým městě a sháněla Mamatest a vyšly mi taky krásné // kdyžtak kukni ke mě do alba, mám je vyfocené 🙂 😉

lindex
16. zář 2007

Ahoj holky.
Katiz : Urcite to vyjde, musis verit. Budu drzet palecky !

krista
16. zář 2007

Lindex a ty jsi jak na tom??? 😲

lindex
16. zář 2007

Ahoj, Kat. Ja blbe.
Jeste jsem to sice ani po deviti dnech nedostala , ale delala jsem si v praci test z krve a nic. Takze jsem takova zklamana. Hlavne mi vadi ze jeste nemam mrsku. Kdybych uz to mela,m bylo by to lepsi. Tak me to porad deprimuje !

lucian
16. zář 2007

Ahoj Katiz, doufám, že nevadí, že jsem se přidala do Vaší diskuze. Věřím, že opravdu těhulka jsi. Já jsem to na sobě vypozorovala asi po 1. týdnu -únava, bolest v podbříšku a zádech, citlivá prsa (přičemž mám také problémy s pravidelnou MS), udělala jsem si test a byly také slaboulinké //.Udělala druhý a třetí a šla k doktorovi. Ten však na ultrazvuku nic neviděl, musela jsem tedy čekat "dlouhé" 2 týdny a pak vše znovu - testy a doktor. Ale dočkala jsem se, toto v úterý jsme měli "již" 27 mm a jsem moc šťastná. Proto neboj a věř, že dopadne dobře 🙂

krista
16. zář 2007

Lindex tak to mě fakt mrzí a uvažovala si že by si si došla na gyndu na vyvolávačku??? 😒

lindex
16. zář 2007

No ja pracuju na gynekolog.porodnickem oddeleni. Takze to nemam daleko 🙂
Ale zase u nas v praci je mi to blbe. Vis jak pak ty doktory potkavat u obeda treba 🙂 No ale zajdu si ke svemu.Budud muset, at mam klidJenze delam jenom ranni od sesti do pul3 a muj tam uz taky pak neni. Doufam, ze to tak nebude kazdy mesic a nejak se to co nejdriv srovna . Ach jo.

krista
16. zář 2007

Lindex, určitě to bude v pohodě, u nás v Plánovalkách se Pistacii natáhl cyklus asi na 50 dní, testy taky pořád negativní, dostala vyvolávačku, MS přišla sice asi až za 12 dní, ale další cyklus už normálně ovulovala a mrcha přišla sama 😉

lindex
16. zář 2007

Tak kez by to tak bylo. To by bylo fajn. Nez se porad uzirat .

lily
17. zář 2007

Dobre ranko!!! 😀 😀 😀
Ja viem, ze takto skoro rano tu asi este nikto nebude, ale ja to uz asi nevydrzim a musim to niekomu povedat.
Baby, ako som si dnes rano merala teplotu, tak som si povedale, ze ak stupne tak si spravim test. A ona o desatinku stupla, tak som si ho urobila a ...
A su tam 2//!!! 😎 Ta jedna je sice len taka slabulililinkava, ze ju skoro nie je vidiet, ale je. No musim sa krotit, co ak to bol len omyl 😖 . Musim pockat a skusit este nejaky iny test.
Jo v priatok som cez ten vypadok isla domov z prace, tak som zdrhla bez rozlucky. Sorry! 😅

kacka20
autor
17. zář 2007

Lily:Ahoj a jaká značka testu to byla?

lily
17. zář 2007

Mamatest

jmisa
17. zář 2007

Když už se ukážou čárky na mamatestu, tak to je co říct 🙂 držím palečky 🙂

lily
17. zář 2007

jmisa: Fakt? Uz som o nom citala, nastastie sme chvaly, tak dufam, ze to tak je. Dakujem. 🙂

zuul
17. zář 2007

dobré ránko, lily ak to budú // tak ti zo srdca gratulujem.
katiz aký si mala pocit v podbrušku? ja mám možno rovnaký. ja si robievam každé ráno sliny na ten mikroskop, samozrejme nič tam nebolo a teraz v nedelu ráno tam boli papradie. tak sme to skúsili a uvidíme.
aký ste mali víkend?

lily
17. zář 2007

Dakujem, ale velke radovanie si necham az na 100% potvrdenie. Inak vykend bol super. Mali sme pohodicku a stale sme len spali, tak neviem asi dam test spravit aj mojmu milacikovi, ci nahodou aj on nie je v tom 😅

potvorka
17. zář 2007

Lily, skvele!!! isto to bude //!!! ja som ho mala tiez (pred tyzdnom ale v utorok)a ked som si robila znova vo stvrtok, sice inu znacku, ale boli tam krasne tmave // 😀
a mrcha mala prist v stredu/stvrtok a nic 🙂
v stredu rano idem k doktorovi, ak to krasne potvrdi, tak zakladam album 😉

zuul
17. zář 2007

potvorka gratulujem. 😀

lily
17. zář 2007

Jeeej, bodaj by si mala pravdu 🙂
Ja mam chut skusit dalsi test hned dnes vecer, ale pockam asi az na rano. Ale dva dni cakat nevydrzim. Najradsej by som hned isla k Dr., Lebo ma stale pobolieva podbrusko, tak sa trostu bojim, nech je to OK.
Ty sa ako citis?

zuul
17. zář 2007

lily aj mňa bolí bruško, ale ja mám dnes len 16 deň. vôbec neviem čo to znamená.

potvorka
17. zář 2007

nechcem sa hadat, ale musim mat pravdu 😉
ja som zase chcela, ze to poviem drahemu, az ked pridem od doktora, ale vytrubila som mu to hned vecer...a to teda ze som s tym zila skoro cely den - od 7- 22 sama 😝
minuly tyzden som mala stale krce, teraz ma uz iba pobolieva, hlavne prava strana...ale snad to je ok...

potvorka
17. zář 2007

a dnes rano sa mi stal aky trapas - drahy ma viezol do prace, soferoval, stali sme na krizovatke a dalej za nami stala sanitka a nemohla sa dostat cez auta. a ja som uplne zacala revat, lebo ti debili sa neuhli zbytocne kvoli nim mozno niekto umrel.. este ze som mala slnecne a drahy ma za par minut vysadil, inak by si myslel ze som uplne labilna,keby ma videl taku urevanu ??? som 😖

lily
17. zář 2007

zuul, mna bolelo brusko 19DC. Len tak zvlastne pichalo... Teraz mam chvilkami pocit, akoby som mala dostat, ale aj teplotka mi znovu zacala stupat. Tak 😎 Mozno uhniezdujete 😅
potvorka, ani by som sa hadat nechcela. Ja tiez neviem, ci to vydrzim, ale aspon do zajtra rana, ked si potvrdim druhy testik, ak by to nahodou nebola pravda, aby milacik nebol sklamany.

niko
17. zář 2007

ahoj, já už druhý den také testuji a mám druhou čárku docela dobře vitelnou, použila jsem mamatest. JInak jsem 45 den a bez menzes, tak nevím. Jsem zvědavá jak lily dopadnes, zítra budu taky testovat.

lindex
17. zář 2007

Holky, super, vsem dvoucarkovym moc gratuluji !

anysek1
17. zář 2007

ahoj tak poslusne hlasim ze jsem si taky koupila best a uz druhy test a druha carka pomalu jde videt lip ale porad malo...tak nevim delala jsem si ho po tom co mi misto ms dorazilo jen spineni a slabunke krvaceni(jindy je silne ze nemuzu chodit) ☹

lily
18. zář 2007

Dobre ranko 🙂
niko, teda poviem Ti, uz by som chcela byt 45DC a bez mrchy.
Ja som len 29DC, ale dnes som spravila druhy test inej znacky a druha /, bola o malinko silnejsia ako vcera ma mamateste. 😎
Fu, tak som z toho hotova, ze sa musim trosku krotit, aby sa to este nejako hlupo nezvrtlo. 😖

poleva
18. zář 2007

ahoj lily podľa mňa si v tom ak tá čiarka je tam

lily
18. zář 2007

Dobre ranko poleva. 🙂 Dakujem. Ved aj ja si to tak trosku myslim, len sa este bojim velmi tesit. Chapes ?

potvorka
18. zář 2007

Dobre ranko 🙂
o tom tesenim a strachovani mi nic nevravte, zajtra rano idem k doktrovi, som zvedava, co mi povie, uz dnes som mala divne sny ☹