Snažilka - ale tři testy slabounké //

kacka20
9. zář 2007

Ahoj holky snažíme se s přítelem asi osm měsíců,ale nějak se nám nedaří tento měsíc jsem si dělala test asi třikrát se mi objevila slabounká čárečka,ale dnes mrcha došla sice se ještě nerozjela doplna,je to zatím slabé špinění.Doufám že to tak zůstane a nerozjede se moc bychom si bejby přáli 😖

kikusa100
10. zář 2007

Ahojte.Mali ste pozitivny aj Rapi Preg a neboli ste tehu?

arin
10. zář 2007

Já jsem měla jenom ten Best ,jinak byly spolehlivý teda většina 😠 😠 😉 😉 Rapi Preg nevím 😅 😅

kacka20
autor
10. zář 2007

Arin:No neměla jsem s ničím jiným než s bestem2,asi na mě nefunguje 🙂 ,ale někde jsem četla,že se u něj druhá čárka objeví když má někdo cistu,to jsem dnes našla ale už nevím kde...

krista
11. zář 2007

Arin, Kacka to mě teda moc mrzí, moc jsem vám to přála ☹
Příště už tam ale určitě budou ty // pravé 😵

schimi
11. zář 2007

Tak holky, mrcha přišla v celé parádě včera ☹ ☹ ☹ 😠 😠 ...
No, tak nic a opět se budeme snažit 😀 😀 😀 ..

henrieta76
11. zář 2007

schimi je mi to luto.

ceeruti
11. zář 2007

Holky me Best také ukazoval kolirat // a pořadne-a ted jsem po ET s nejvetsi pravdepodobností tehu a Best me ukazuje slaboučke a mamatest krasne viditelne 😀 Tak jsem z toho zmatená,ale jinak i ostatní znacky me ukazuji // což jsem krome BESTu nemela..tak snad už je to "ono" 😀

potvorka
11. zář 2007

Ahojte 🙂
tak dnes rano som uz nevydrzala a potajme som si urobila mamatest a mam // 😀 ta druha je taka slabsia, ale kedze zenske mam (nechcem) dostat az zajtra, tak verim ze preto je to bledsie 😅
minuly mesiac som ten prvy / test dost zle niesla, hlavne drahy ze stresujem a mam byt trpezliva ☹
ale ja to tak strasne chcem!!! 😕

hanulik
11. zář 2007

No já jsem včera zkusila mama a samozřejmě jen s /. Prostě Best je divný!!! 😠 Ještěže jsem mu nevěřila, to bych zase dopadla...

poleva
11. zář 2007

potvorka takže si v tom ?

marcelapetrikova
11. zář 2007

holky tak si to představte ms mám dostat 17 září a dělala jsem si ze srandy test(gravitest od apotheke)a byl slabě pozitivní 2x není to divné?

potvorka
11. zář 2007

dufam!!! 😵 pockam este do konca tyzdna (snad dovtedy nepride mrcha)a dam este jeden test 😖
mate dake specialne tipy na konkretnu znacku? mne ten mama test predali bez vypytovania, neviem ci mali aj iny...

potvorka
11. zář 2007

marcelka povedala by som ze nie divne ale super!!! 😎
prajem nech to vide 😉

poleva
11. zář 2007

AHOJTE čO STOJí TEN GRAVITEST ? od apotheke to je značka ?
ja som si minule kúpila pepino test za 40 Sk z DM

krista
11. zář 2007

Marcel, je to dost možný, mohla jsi otěhotnět dřív proto se ti už ukazují // buď ráda 🙂 A zkus kdyžtak ještě jinou značku ať je to jistý 😵

Potvorka gratuluji 😉

Poleva ten Apotheke test jsem nikde nenašla 😖

schimi
11. zář 2007

Ahoj holky, všem novým těhulkám moc gratuluju 😀 😀 😀 !!!

marcelapetrikova
11. zář 2007

poleva ten test by jsi měla najít na www.apotheke-tea.cz jsou to jejich stránky uváděné na krabičce od testu

marcelapetrikova
11. zář 2007

jo a jinak jsem byla tak strašně zvědavá že jsem si koupila mama test a ten ukazoval to samé druhá čárka slabá ale jde vidět.no tak teď už budu jen čekat jestli dojde mrška nebo ne.Třebas se moje tělo leklo a přestalo se bránit miminku. 😀 Mám totiž jít 26.9.2007 na laparku 😀

potvorka
12. zář 2007

dnes poobede si kupim daky iny test a kontrola prebehne hned rano 😅 tak dufam ze stale budu //
ale bojim bojim uz teraz 😕

krista
12. zář 2007

Marcel to je super, když jsou dvě na Mamatestu tak tam miminko je, to vím z vlastní zkušenosti 🙂 😉

Ten test od Apotheke už jsem taky měla, ale jako netěhotná a ukázalo mi to správně, ani jsem nevěděla že je to on 😅 😀

Potvorka ty tam ty // tak budeš určitě mít, miminko na správném místě 😉

potvorka
12. zář 2007

mam od pondelka take krce v podbrusku, jedla som vcera hranolky a vysmazane sampiony (kolegyne ma 1,5roka nevideli jest nic smazene) musi to byt ono!!! 😎
idem papat, polievocka to isti...

ljd
12. zář 2007

Holky který test je nejlepší na testování...myslím citlivostí a spolehlivostí 😉 díky

lily
12. zář 2007

Ahojte snažilky, tehulky a ako pozeram, niektore uz aj maminy. Ja som neskutocne nedockava a robila som si uz dva testy, aj ked dostat mam az v utorok a je my jasne preco boli negativne. Ale uz stvrty den mam taky divny pocit v podbrusku. Akoby som uz, uz mala dostat. Myslite, ze by to mohlo byt uhniezdovanie? Alebo si len zbytocne domyslam? Hm?

lily
12. zář 2007

Haloooo! To tu ozaj nikto nie je? ☹

potvorka
12. zář 2007

som prave prisla z obedu 😝
ja som dala mamatest a precitala som aj skoro celu temu k testom a okrem neslavneho Best 2 sa este spominala Rapid Preg a Rapid Clear ako nie zrovna najlepsie, aj ked to nieje take 100% iste😖
tak sama neviem ☹ ved uvidim co budu mat v lekarni, minule mali len jeden...

elenita
12. zář 2007

lily, baby casto spominali, ze mali pocit, akoby uz uz mali dostat mrchu, a nakoniec nic neprislo 😵 len mimi 😵

ljd
12. zář 2007

díky potvorko 😉 mám doma mamatest tak zkusím kdyžtak ten...teda když bude důvod 😉

lindex
12. zář 2007

Ahoj holky.
Mam stejny problem jako schimi.
Uz jsem si delala test vysel negativni a mrcha uz pet dni nejde a nejde. A ani nemam pocit ze by mela prijit. Ale ten negativni test mi kazi radost ☹

lily
12. zář 2007

elenita, dakujem. Dufam, ze to tak bude.
Lindex, radost si nedaj len tak lahko pokazit. 😉

potvorka
12. zář 2007

Babule ja tomu nerozumiem ☹ a ani nechcem! Proste kazdy kto chce, nech je tehotny a nemusime sa trapit s testami a s tym ci tym testom verit a nie zbytocne sa radovat/smutit 🙄
ale to nie!! Keby sme 15rocne pipky, tak na diskote na zachode prideme k tomu za minutu. ALe poctivou tuzbou a snazenim NIC 😠