Snažilka - ale tři testy slabounké //

kacka20
9. zář 2007

Ahoj holky snažíme se s přítelem asi osm měsíců,ale nějak se nám nedaří tento měsíc jsem si dělala test asi třikrát se mi objevila slabounká čárečka,ale dnes mrcha došla sice se ještě nerozjela doplna,je to zatím slabé špinění.Doufám že to tak zůstane a nerozjede se moc bychom si bejby přáli 😖

krista
23. zář 2007

Aha no tak šup, jsem napjatá 🙂 Neskor už bylo 😀

katerinka.kr
23. zář 2007

funy-se mnou je to stejne, porad čtu, jak holky maji slabou druhou čárku, ja nic,ani náznak.
Pravda ale je, že test někdy zkouším před očekávanou MS.

Všem holkám, kterým to vyšlo, gratuluji.

katerinka.kr
23. zář 2007

hm, skoda, vypada to, ze tu nikdo neni, tak zatim sem napisu, jak na tom jsem.

Ocekavanou MS mam mit zitra, ale jak jsem psala, byla jsem netrpeliva, tak jsem zkusila nejakej ten testik uz predcasne(nektere testy totiz uvadi, ze lze tehotenstvi zjistit jiz po 10 dnech), samozrejme, ze me vysla vzdy jenom jedna /, tak jsem uz smirena s tim, ze z toho zase nic tento mesic nebude.
Ach jo,pozoruju se, jestli nemam nejake priznaky,ale nic 🙂 , vubec nic.
Ale nezoufam, muj cas urcite prijde.😀 😀 😀

Tak se holky mejte.

fabiana
23. zář 2007

Baby, žena najčastejšie otehotnie vtedy, keď to už vôbec nečaká... 😉

katerinka.kr
23. zář 2007

Tak to mam asi problem, ja těhotenství očekávám každý měsíc. 😉

Fabiana- a jak vyšel ten test? A který test sis dělala?

fabiana
23. zář 2007

Robila som si obyčajný babytest, 9DPO, takže to bolo príliš skoro, aby som sem napísala objektívny výsledok. 😉
To s tým očakávaním je to myslím normálne...xi xi.

katerinka.kr
23. zář 2007

Takže tento měsíc asi zase nic, jak jsem psala, mam to dostat až zítra,ale už dnes mě tak bolí břicho, že je mi jasné,co bude následovat,a ani zadny test k tomu nepotřebuju. Ach jo, a zrovna je venku tak pekne, a ja s bolestí břicha musim byt doma.... 😖😖😖

funy
23. zář 2007

fabiana drzim ti velmi palce 🙂

katerinka.kr, ja som si uz sto krat povedala, ze si testy nekupim. nevydrzim. som hrozna. tolko zbytocne vyhodenych koruniek - uz mohli byt odlozene na vitaminky 🙂
a vcera som sa dozvedela, ze jednej kamaratke sa to nedavno podarilo na prvy sup 🙂
povedala som si ze sa na to prestanem sustredit a zacnem si to viac uzivat. ja som cca 7 dni pred ocakavanou mrchou a teplotu mam 37,1, tak som zvedava ci sa udrzi, ale podla mna zase nie. a potom si budem uz len rano merat a nebudem sa sledovat. takze skus aj ty na to menej mysliet a viac si to uzivat. 🙂

lola11
23. zář 2007

Ja som dala za test 8.50 euro!!!!!!Ukazal mi dve //, zacali sme sa tesit a za 4 dni som dostala mrsku...Ale som si ten test nasla na nete - first response(som v zahranici, tak ho asi nepoznate)No a tam pisu, ze je spolahlivy na 99 % a ukaze tehotnost uz 5 dni pred vynechanim MS! Tak som uz z toho jelen...uvidim teda ako sa bude vyvijat tento mesiac. Prsia bolia stale, ale to je zevraj po vysadeni HAK normalka. Tak to ani nejdem riesit... 🤐

funy
23. zář 2007

lola,
ja som mala tiez priznaky tehu, neukazal mi dve, ale mi meskalo a mala som taky zvlastnz ruzovucky vytok. viac kamaratiek mi povedalo, ze ked otehulkovali, tak ho mali prvy mesiac.
meskala mi mrcha, ale nakoniec prisla. moze byt aj to ze som spontanne potratila, neudrzalo sa vajicko.
mozes to mat aj ty. hlavu hore. otehulkujeme najneskor v oktobri 🙂

lola11
24. zář 2007

Nechcela som to riesit, ale moj manzelik kupil hned testik s dvoma testami 😀 No tak ho asi idem ocikat nech vieme na com sme...Ale uz sklamana nebudem - sustredim sa uz na dalsi cyklus a hotovo...Test sa vola Clearblue - tak uvidime. Funy, dik za povzbudenie.pa

dexona
28. zář 2007

ahojte, tak som mala na dvoch rozličných testoch po dve čiarky - teda jednu slabšiu a včera som sa dozvedela že zase niesom tehu, tak ja už neverím ničomu...

drobuliatko
29. zář 2007

ahojte, som nová, prijmete ma? 🙂 ešte som sem nepísala, len vás čítam. tiež som na tom tak. mešká mi už 13 den, 2 testy negat. len som z toho nervozna. za mesiac mám na pláne roč.prehliadku a teraz neviem, či mám počkať dovtedy alebo ísť z dôvodu meškania.

webi
29. zář 2007

Ahoj dievcence. Drzim palce, aby sa co najskor ukazali dve //. Chcela som vam povedat, ze podla mojho nazoru nema zmysel robit si test pred mrchou. Moze sa stat, ze ak vysiel pozitivne, skutocne mohlo dost k tehotenstvu, ale mimi to nevydrzalo a odislo s prvou MS. Casto sa to stava a potom sa clovek zbytocne trapi.

lola11
29. zář 2007

To si presne aj ja myslim a uz si test nespravim dovtedy kym nebudem mat aspon 3 rozlicne priznaky - ale zacala som meriat teplotu, kreslim grafik a snazilkujeme odusu - a cim dalej viac sa nam to paci 🙂 No a hlavne nemyslime nato, ze prave teraz chceme otehotniet! Ked to ma prist, tak to pride - to tu na fore uz tolko krat zaznelo, ze? Tak drzim kazdej palceky (aj sebe) nech to tento mesiac vyjde!!!Pa, pekny vikend

kikusa100
2. říj 2007

ahojte baby. co myslite, kedy by som si mala urobit tehu test?myslim, pred vynechanim menzesu?ovulku som mala na 15DC som strasne nedockava a veelmi chcem... kedy by mi mohlo ukazat nejaky vysledok??

luciv
2. říj 2007

ja si dělala test 3dny před očekavanou MS a dokonce z večerní moči měla jsem 14DPO a teploty stále vysoké a už my vyšla slabá druhá čárečka 🙂

timaska
8. říj 2007

Ahojte,
ja som robila dva testy - mamatest, menzes mi meska 10 dni, jeden som si robila cez den, druhy rano a vysli mi pozitivne. Bola som u lekara, pozeral ma a vraj to este nevie potvrdit, ze je to velmi skoro, tak idem 15.10. na krv. Unavena som dost, prsia ma bolia a mam pocit, ze mi rastu kazdym dnom. A to nam vyslo na druhy raz, je to mozne?? Moja kamoska sa snazi od marca a nic. Ak sa to potvrdi tak to bude zazrak, som stastna, ale aj sa bojim.

noangel
8. říj 2007

timaska pokud ses unavena a prsa rostou kazdym dnem tak ses myslim tehulka, ja byla tak unavena ze sem rano vstala umyla se oblikla a byla zrala jit zase spat 🙂 a prsa se mi za prvni dva mesice zvetsily o dve cisla a pokud ste se dobre trefily 😉 tak klidne muzes otehotnet hned na podruhe

timaska
8. říj 2007

noangel dakujem , bolo by to uzasne, bala som sa kolko to bude trvat kym sa zadari, ja mam uz 35 rokov, ale ak sa to potvrdi tak je to zazrak, ked sa mi prsia budu tak rast tak to neviem co si o par dni budem obliekat 🙂

noangel
8. říj 2007

timaska budu drzet palce, ja otehotnela na jeden pokus a navic v den kdy jsem mela dostat MS, takze uz verim ze je mozny otehotnet kdykoliv a jakkoliv 😀 a 35 neni v dnesni dobe zas nakej vek 😉

timaska
9. říj 2007

noangel dakujem za povzbudenie, v pondelok idem k lekarovi na krv a uvidime ci sa to potvrdi, ale moc, moc sa tesim 🙂

molicova
18. říj 2007

ahoj holky, prosim poradte mi, delala jsem si test a vysly mi tam dve carky, jedna je uplne svetlounka ale je tam. Psaly jste tu, ze jste taky i pres to, ze se vam ukazaly dve carky dostaly MS. Ja jsem ji ted taky dostala. Ale asi o 5 dni drive nez mela normalne prijit.

Díky Míša

elenita
18. říj 2007

No tak ja som si robila testik 5. den meskania mrchy a negativny...... ☹
a MS stale nikde.... 😔 dnes je 20 DPO...

martamarta
18. říj 2007

Neviete mi poradiť lekáreň v Bratislave,kde kúpim tehotenský test Clear blue? Ďakujem. 🙂

elenita
27. říj 2007

Oprava, po tyzdni od robenia spominaneho testiku som robila dalsi, //....potom dalsi // a do tretice zasa //.......... 😵