Snažilka - ale tři testy slabounké //

kacka20
9. zář 2007

Ahoj holky snažíme se s přítelem asi osm měsíců,ale nějak se nám nedaří tento měsíc jsem si dělala test asi třikrát se mi objevila slabounká čárečka,ale dnes mrcha došla sice se ještě nerozjela doplna,je to zatím slabé špinění.Doufám že to tak zůstane a nerozjede se moc bychom si bejby přáli 😖

potvorka
19. zář 2007

lily supis, cakam na teba 😀
mne sa tam moc nechce, uz som si privykla na vas...

marcelapetrikova
19. zář 2007

a hlavně nezapomeň na těhu bacilky prskej je tady po nás pořádně 😀 😀

katiz
19. zář 2007

poslední MS jsem měla 4.7. a to po injekci, Dr. mi rovnou řekla že mě nechce vidět, prý až někdy v říjnu, tak jsem objednaná už na 2hého. Moc se bojím že to bude nějaký jiný problém 😖 Ale bylo krásné věřit že se nám to už po 8 měsících zdařilo ☹

lily
19. zář 2007

Teda katiz, nechcem Ta zarmutit, ale ja som to tiez mala take divne. 2x posebe som mala MS kazdy druhy mesiec. Tak som uzivala Duphaston na upravu cyklu a potom mi Dr. predpisal Clostilbegyt na stimulaciu ovulacie a je to tu. Ovulka bola a teraz uz aj druha // 🙂, ale mozno to nie je Tvoj pripad a mozno si fakt tehu. Ale pre istotu si nerob velke nadeje, aby si nebola sklamana.
A to mas prosim Ta ako Dr.? Ako Ti moze povedat, ze ta tam nechce vidiet, ked nemas pravidelny cyklus? Koza! Moj to hned zacal riesit a bola som tam kazdu chlilku na krv, na ultrazvuk, ci vsetko funguje ako ma. Na Tvojom mieste by som asi porozmyslala nad zmenou Dr.

niko
19. zář 2007

ahoj holky, musím se s vámi podělit o úžasnou novinku... těhu testy nelžou, jsem opravdu těhotná - 4 týden, 8mm.... jsem strašně šťastná a přeji to každé, jsou to neuvěřitelné pocity...
stalo se to 2 měsíce po vysazení a ještě mám sníženou fci štítné žlázy, tak holky dotoho!!!

petrolejka
19. zář 2007

Niko, gratulace, užívej si těhu a rozmazluj se. 🙂

kacka20
autor
19. zář 2007

Jejda už tu máme maminu budoucí,vidím že se to tady pěkně rozjelo 😀 .Všem těhullinká gratuluju a tiše závidím....Doufám že brzy taky budu mezi těhulky patřit

lienka79
19. zář 2007

takisto by som to ta urcite nenechala...mne ked test ukazal slabu druhu ciarku a zacala krvacat, aj som potratila. Takze dufamz,e vam to vyjde,ale urcite by som do nemocnice nie sla, ale letela 😉

lola11
19. zář 2007

ja mam dnes tiez uplakany den - vysadila som antiku, 13.8 posledna MS, tyzden po ovulacii ma zacali boliet prsia, v sobotu som spravila test - vysiel pozitivny s tym, ze druha / bola slaba. Zacali sme sa radovat, ze to vyslo na prvy sup a dnes rano o 5 som dostala MS!!!Viem, ze to je prvy-krat co sme skusali, ale naco su tie testy dobre!!!!!Len je clovek potom viac sklamany - to ale poznate kazda, ze? Gratulujem novym tehulkam 🙂

poleva
20. zář 2007

lola ved môžeš byť tehu aj ked máš menzes ! aký to bol test ?

anysek1
20. zář 2007

lolo ja se snazim uz rok a pul testu jsem delala tuny a porad nic kolikrat se mi stalo ze byl pozitivni a dr na me cucel jak na blazna ze tehu nejsem takze je to proste sila

kacka20
autor
20. zář 2007

Lola11:Nic si z toho nedělej u mě bylo to samý a nejhorší na tom bylo že se mi to objevlo zrovná na třech ale byl to best 2 tak nevím.Dnes se mi dokonce o těch testech aj zdálo,asi mi z toho už začíná hrabat.Snad se povede tento cyklus a tobě přeju to stejný. 😉

kaboca
20. zář 2007

lola11 - my sa snazime od januara t.r., testy vsak nesklamali - vsetky boli negativne ☹

anysek1
20. zář 2007

kacko ja mela taky 3 testy best 2 a // ale mamates nic neukazal

potvorka
20. zář 2007

ahojte 🙂
je mi luto ze s tymi testami sa zbytocne navnadite a potom nic, ale vlastne nikdy to nieje 100% 😢 v kazdom pripade drzim palce a priebezne sa vas budem snazit "nakazit" tehu bacilom.
drzte sa a vecer sup na vyvolenych, ziadne vyhovorky 😎

kacka20
autor
20. zář 2007

anysek1:jojo mětaky mamatest nic...měli by ty besty vyřadit z prodeje jsou na h...Jak dlouho se snžíte nebo už je z tebe těhule? 🙂

anysek1
20. zář 2007

kacko snazime se rok a pul a teprve mi delali utz krev a napsali mi utrogestan tot vse v rijnu jdu zas k dr tak jsem zvedava bo pritel je v poradku

kacka20
autor
20. zář 2007

Jejda my se snažíme osm měsíců,ale ted poslední dva cykly se snažíme víc teda spíš na to skočíme hned mo Ms.To čekání je na tom nejhorší ještě že pracuji nebo bych doma asi zbláznila 😀

lola11
20. zář 2007

Dnes je uz o moc lepsie, precital som forum o antikoncepii - no a skoro kazda holka mala takyto priebeh po vysadeni. Vlastne mozem byt rada, ze som MS vobec dostala - niekomu nepride ani po 2 vyvolavackach!!!!Nebyt toho hlupeho testu, tak som v poho. Test urcite nepoznate nakolko som v zahranici - First responce alebo tak nejak. Diky za vsetky odpovede - cloveku je hned lepsie, ked ma s kym o tom kecnut a vidi, ze nie je sam 🙂

lindex
20. zář 2007

Gtauluji tehulkam a vsem snazicim se preju pevne nervy. I na nas prijde rada, holky, nebojte se !

dexona
20. zář 2007

Ahojte skoromami. Bola som na druhej inseminácii. Vajco malo 18 mm a druhé 16. dnes je 8 den po a už mám za sebov dva testy. Bolo by fain keby boli čiarky silné ale u obidvoch je jedna slabšia, uplne bledoružová. Testy sú rôzne od rôznych firiem a sú ževraj vysokocitlivé už na 5 deň. Tak neviem čo si o tom myslieť. Môžem vám však úprimne povedať že je to ubíjajúce to čakanie, hlavne keď všetko okolo mňa je tehotné hneď na prvý vrz. Mám také bolesti v podbrušku ako pri nadúvaní. Prosím napíšte mi ako máte nejaké skúsenosti s bledou čiarkou a bolesťami v podbrušku. Ďakujem a všetkym vám držím velké palce.

potvorka
21. zář 2007

Ahoj, ja som mala tiez len slabunku tu //, ale za dva dni bola uz silnejsia a doktor mi povedal, ze ta bolest v podbursku bola v dobe ked som mala mat mrchu (mal pravdu) a je to normalne v priebehu celeho tehu, takisto ako slabe spinenie/krvacanie. Az pri vyraznejsej bolesti/krvacani sa treba hned dostavit k lekarovi, moze to byt zle znamenie ☹ ale nebudeme sa strasit, ze 😎

zlatulienka
21. zář 2007

ahojte 🙂 🙂 🙂
tak som ráno testovala (RAPI CLEAR) a vyšli dve //, tá druhá bola slabšia ale bola tam 😝

dexona
22. zář 2007

Potrvorka: ďakujem za tvoju reakciu ma potešila, už som to raz zažila potratila som mynulý rok v máji a môžem povedať že to boli pekelné bolesti lenže som si myslela že dostanem mrchu a ani vo sne ma nenapadlo že som tehu. Od vtedy sa snažime a nič tak sme šli do Ginu a riešim to takto. A keď hovoriš že aj slabá čiarka je v podstate čiarka tak dúfam že to vyšlo, no uvidíme nechcem sa moc tešiť... pa zatial

dexona
22. zář 2007

Zlatulienka: ahoj, aj ja som si robila Rapi clear na 5 deň /už som to nevydržala/ a tiež mám slabú druhú čiarku. Tak mi to nedalo a hneď som kupila ďalší "vysoko citlivý" a to isté tiež slabá druhá čiarka. tak dúfam že nám to víde.. 😉 držím palce pa

funy
22. zář 2007

no kocky,
same tehulky.
gratulujem vam, ja som si tiez spravila par testikov, a stale len jedna, ani naznak druhej. ☹
ale verim, ze sa v oktobri podari.
drzme si palce, je nas tu menej, a menej

fabiana
22. zář 2007

Baby, ahojte!
Koľko dní po ovulácii je dobré testovať? Kedy sa ukáže eventuálna druhá čiarka?

kacka20
autor
22. zář 2007

FABIANA:No zkusit to můžeš s testem rapi clear po pěti dnes jinak asi nemá cenu testovat než se ti zpozdí ms,nebo třeba v den ms,kdybys to nemohla vydržet.Přeju hodně štěstí a at tam máš// 😲

krista
23. zář 2007

Fabiana já jsem se testovala 15 dní po ovulaci a vyšly mi // 😉

fabiana
23. zář 2007

Díky za odpoveď. Ja som nevydržala... a výsledok oznámim neskôr.