Snažilka - ale tři testy slabounké //

kacka20
9. zář 2007

Ahoj holky snažíme se s přítelem asi osm měsíců,ale nějak se nám nedaří tento měsíc jsem si dělala test asi třikrát se mi objevila slabounká čárečka,ale dnes mrcha došla sice se ještě nerozjela doplna,je to zatím slabé špinění.Doufám že to tak zůstane a nerozjede se moc bychom si bejby přáli 😖

lily
12. zář 2007

Tak to mas pravdu. Keby sme nechceli, tak sa to na nas nalepi, ani nevieme ako. 😲
Asi by sme mali ist na disku a tvarit sa, ze mame 15 😀

lindex
12. zář 2007

Jo presne jak rikas, vim to z vlastni zkusenosti-vidim to v praci, pracuju v porodnici. Kazda 15ti leta tehotna, kazda s prominutim socialka a romka a normalni se snazi a snazi a touzi a nic !

ljd
12. zář 2007

lindex a měříš BT nebo to zpoždění bereš jen podle toho, že máš tak a tak dlouhé cykly a teď je to jinak ?

lily
12. zář 2007

babulky, utekam ja uz domkov. Dufam, ze zajtra niektorej pribudne / a budu z toho 2// 😉

schimi
12. zář 2007

lindex, já jsem už jasná 😠 😠 😠 ..Mrcha přišla v plné parádě 😝 😝 ..Tak snad příště 😅 😅 ..

poleva
12. zář 2007

ahoj potvorka ako druhý test ?

potvorka
12. zář 2007

dnes kupim a zajtra za rana to hned skusim 😕 akoze skusim stastie 😀
teda dufam ze mam stastie a budu // a nasledne budem priberat prirodzenou cestou.... drahy ma uz od vcera zacal volat buldozer 😅

poleva
12. zář 2007

jééj radšej buldozérik a len 1 test si robila zatiaľ ?

potvorka
12. zář 2007

ano, na viac som nemala odvahu 😕 chcem si zachovat v pamati tie //
ale to bolo v utorok rano, tak zajtra to bude o dva dni, mala by byt silnejsia ta druha carocka 😠

lindex
12. zář 2007

Ja si merim teplotu ale mam kazdy den jinak, tak nevim ☹
No zatim jsem to mela pravidelne, a ted se to zpozdilo uz o paty den, ale test ukazal negativni, tak nevim.

lindex
12. zář 2007

Nebo spis vim. Ale doufam ☹

schimi
12. zář 2007

lindex, tak já Ti teď nevím..Celý den jsem měla jen jednu vložku, a jen špiním 😒 😒 ..Tak už vůbec nevím, na čem jsem...

krista
12. zář 2007

Ahojky ljd jak jsi se ptala na ty testy, taky se přikláním k Mamatestu, ještě jsem neslyšela že by někomu ukázal špatně a mě taky ukázal / když to tak bylo správně 😉

Jinak ještě něco k těm testům:
Citlivost těhotenských testů
AXIOM comfort hcg /proud moči 25 70-80
AXIOM plus hcg / nádobka 25 25-30
AXIOM set hcg (2 v 1) / nádobka 25 40-45
GS mamatest (2 v 1) / nádobka 50 30-40
GS mamatest comfort / proud moči 25 70-80
New- Best 2 (2 v 1) / nádobka 20 25-35
ClearBlue one minute / proud moči 140-150
Seratec direct / proud moči 25 70-80
Seratec diagnostika / nádobka 25 40-50
Combo II Instant-View 10 !!! 35-40
Instant –View 25 15-20
Alfa Instant - View 25 15-20
hCG rapid / nádobka 20 20-25
Day 7 / kazeta+kapátko 20 50-55
For you / proud moči 20 50-55
Gravitest (2 v 1) hCG / nádobka 25 30-40
Gravitest hCG 25 25-30
Unimark / nádobka, proud moči 25 20-60
Mummy test 15-30
Baby / deska+kapátko 25 50-60
Baby / nádobka 25 40-50
Baby (2 v 1) / nádobka 10 !!! 70-80
Intima 45-50
Intima test ultra 80-90
Pepino dipstrip 20-30
Pepino Mid stream 80-100
Těhotenský domácí test / nádobka(přiložená) 25 60-80
After 1ks krabička 110-130
Vian 20-40
Chemture hCG 20
Rapid clear Classic plus 55-70

Lindex a máš tady někde grafík, kolikátý jsi DPO??? 😉

Schimi já už holka nevím co bych ti poradila 😅

potvorka
12. zář 2007

Kristi supis, len neviem kde je ten co mali {okrem rapi preg} a kupila som / Ulti med / first test....
hmmmm 😖 zajtra uvidim 😨

potvorka
12. zář 2007

pome baby kde ste?? som sama doma, nech uz je rano, chcem testovat a dovtedy potrebujem skratit cas... 🙂

zlatulienka
12. zář 2007

Ahoj potvorka,
ja som tu skoro nová, vacsinou len čítam príspevky, lebo nemám čas písať. Ja som tiež sama, malá už spí a ten môj išiel tiež na pivo.

potvorka
12. zář 2007

Ano, pivo 🙂 Aspon si manzelky mozu urobit kludny vecer...
az na to ze mi prave volala mamina a vyzvedala, ako na tom sme 😒 Lezie mi to na nervy, hlavne ked som drahemu slubila ze to bude na zaciatku nase tajomstvo {mal z tooho taku radost}

zlatulienka
12. zář 2007

ja zatiaľ ešte neviem na čo som. 20.8. som vysadila HAK, 23.8. som mala MS a odvtedy sme sa snažili a snažíme až doteraz, dosť aktívne - skoro každý deň 😀 koncom minulého týždňa ma začalo pichať v bruchu na ľavo a trochu aj napravo. Od včera mám taký zvláštny tlak v podbrušku a bolia ma kríže, svŕbia prsia, v noci som trochu špinila- 1 hod. Ďalšiu MS mám dostať až budúci štvrtok, tak som zvedavá a nekonečne netrpezlivá či sa nám zadarilo na prvý šup ...

gerta
12. zář 2007

Tak drzim palce Zlatulienka! Nech sa zadari(lo) na prvy sup!

potvorka
12. zář 2007

To by bola "cista praca" 🙂 nedas dovtedz daky test???
hmm, to je uz asi diagnoza... 😒

zlatulienka
12. zář 2007

mám už kúpený, len tak ako aj všetky ostatné tu, bojím sa sklamania. Bolo by to asi zavčasu. Ked som čakala moju malú, testovala som v deň, ked mi mala prísť MS a vyšla slabá čiarka, potom som to opakovala o dva dni a to už boli obe čiarky silné. Inak brucho mám tvrdé ako kameň, neviem čo si o tom myslieť. Do štvrtku to však určite nevydržím, asi testnem cez víkend 😉

zlatulienka
12. zář 2007

gerta, dakujem.
Možno moje pocity súvisia s vysadením HAk ... Potom čo som si tu na MK prečítala, byť hneď tehu, môžem hovoriť o zázraku. Prvé dieťa sa podarilo až po roku.

potvorka
12. zář 2007

mas vyhodu ze vies, ako to u teba funguje 🙂 ja hladam vsetko mozne, aby som vedela co je dobre znamenie a co nie ☹ no kazdopadne verim ze budes mat ||
dokonca som si kupila trhaci kalendar pre tehotne a citam ho ako lexikon 😝

gerta
12. zář 2007

Potvorka ved aj vam sa podarilo rychlo! 🙂 🙂 🙂 A tie testy to je asi fakt diagnoza, ja vam ani radsej nebudem hovorit kedy som si tento mesiac robila prvy test 😔 😔 😔 lebo si budete mysliet ze mi totalne sibe, dobre ze som si ho prvy den po menstruacii nerobila a odvtedy dalsich par, no nedalo mi to az nakoniec dnes rano konecne // aj ked prva slaba, ale verim tomu!

zlatulienka
12. zář 2007

a kde sa dá ten kalendár zohnať? Vieš, keby som ho náhodou potrebovala 😀

gerta
12. zář 2007

Potvorka ja ta chapem. Ja uz mam jedno dietatko, dievcatko, to ani neviem ako sa nam podarilo, vtedy som vysadila HAK a mrcha nechodila, nechodila.... no a prisla az po porode. 🙂 🙂 🙂 Odvtedy som to uz nebrala. Antikoncepcia sa sice konala ale vseljaka mozna len nie hormonalna.

zlatulienka
12. zář 2007

Gerta, potvorka - som presvedčená, že obe ste tehu!!! Raz ked na teste už boli obe čiarky, hoc aj slabé, tak potom neskôr tam budú tiež. Len silnejšie 🙂 🙂 🙂 Môžete mi veriť, vlastná skúsenosť, hoci už je tomu skoro desať rokov ☹ Ale dávame tým lekárňam dobre zarobiť, že? Ak nebudem tehu, tiež budem určite každý mesiac testovať naviackrát až kým neuvidím dve // A vlastne aj potom aby som si to potvrdila a uverila 😝

potvorka
12. zář 2007

baby, obe dievcatka 🙂 ja by som vlastne chcela nielen babatko ale konkretne dievca 😎 hmm, aj ked teraz by som brala hocico. ale ked 2 dievata su super, dievca a chlapec ok, ale dvaja chalani, to teda NIE / ratame 2 deti/ 😒
proste mne sa zavdacit neni len tak 😅

gerta
12. zář 2007

Potvorka, ja umyvam riad a za kazdym druhym tanierom sa bezim pozriet co ste so Zlatulienkou napisali. Chlapa tiez nemam doma, babika spinka, no s kym sa porozpravat o //???? My by sme chceli 3 deticky. Drahy chce teraz (jasnacka) chlapca ked princeznu uz mame!

zlatulienka
12. zář 2007

potvorka, úplne ťa chápem. Ja som bola od začiatku presvedčená, že bude dievčatko, meno pre chalana som nemala ani pripravené. Sestra má chlapca a ked to porovnám, to sa vlastne ani nedá. Moja malá je taká moja cicka prítulná a veľká parádnica. V škole je to úplne OK, je samostatná, skrátka, je to s ňou jednoduchšie. Mne je teraz jedno čo by to bolo, určite by som bola rada aj druhému dievčatku, a aj moja malá by chcela radšej sestru. Len čo tatino ? 😉 Asi by rád aj dákeho "chlopa" do domu uvítal. A mal by sa s kým vyblázniť, lebo podľa neho baba je baba, chalan vraj viac vydrží - teda kadejaké voloviny. Na to by chlapov bolo, hmmm