Snažilka - ale tři testy slabounké //

kacka20
9. zář 2007

Ahoj holky snažíme se s přítelem asi osm měsíců,ale nějak se nám nedaří tento měsíc jsem si dělala test asi třikrát se mi objevila slabounká čárečka,ale dnes mrcha došla sice se ještě nerozjela doplna,je to zatím slabé špinění.Doufám že to tak zůstane a nerozjede se moc bychom si bejby přáli 😖

lily
18. zář 2007

To Ti verim. Mne sa divne sny snivaju uz asi tyzden 😖

potvorka
18. zář 2007

dnes som hore uz od 6,30 normalne mam problem o 8,00... tak zajtra uz asi ani nezaspim, co budem nedockava 😝
aj ked moj drahy mi dnes povedal, ze mam byt kludna, ak nie teraz, tak ze to vyjde nabuduce 😢 no jasne ze sme sa pohadali 😅

lily
18. zář 2007

Neboj, ubehne to ako voda. Vecer si uver teple mliecko s medikom, rano sa zobudis do ruzova vyspinkana a Dr. Ti potvrdi krasnu malu fazulku. 😀
Ja mam ist k Dr. az o tyzden, tak si to mlieko budem varit este tyzden. 😅

potvorka
18. zář 2007

😀 ja davam kakao a este mam chut na bananovy kokteil, asi vecer dam 😉 som zvedava, co zajtra 🙂 akoze tehotensky preukaz??? 😀
baby, drahy ma akosi nechape, este ze mam Vas.. 😵

lily
18. zář 2007

Tak to teda dufam, ze tehu preukaz bude 😎
Moj milacik ma zatial vcelku fajn vnima. Dokonca sa ma vzdy rano spyta na teplotku, ale radsej to s rozoberanim moznej fazulky moc neprehanam.
Juuu, inak taky dobry bananovy kokteil by som si dala. Ale my do neho davame surove vajicko, aby bol dobre napeneny. No co budem musiet bez. 🙂

potvorka
18. zář 2007

?? ja bez vajicka, ale rano som chcela ze ham&egs a namiesto toho bola prazenica so sunkou, ze by som vyjedla surove vajcia... 😠
tazky zivot 😕 a to nevravim o tom ze som obmedzila kupanie sa vo vriacej vode 😅

lily
18. zář 2007

To mi nastastie chybat nebude. Horucu vodu moc nemusim. Ale neviem co spravim s niektorymi syrmi. ☹ My sme s milacikom strasne syrovi. Sme schopni na vederu jest len pecivo so syrom na vsetky sposoby.
Ale ked sa to tak vezme, velmi rada sa toho vzdam, ked to vijde 😀
Ale mam z toho este velku hlavu. Ze co jest a co nie. Teraz sa toho bojim o to viac, ze som len na zaciatku a nechcem moznej fazulke robit zle.

potvorka
18. zář 2007

Chapem, som na tom podobne, dakde som citala ze ani caj zeleny ani cierny, ani kavu, ani neviem co vsetko.. najhorsie je ze nazory su rozne a potom nevies co mas brat vazne a co mozes odignorovat ☹
syry - mi nevrav, aku mame krasnu nivu doma 😢 a neviem ci mozarella sa moze, aj ked podla popisu mi vyslo ze hej. ale ze sa nemoze emental - tak to je uz moc 🙄

lily
18. zář 2007

fakt? ani ten? a to uz preco? Na tu mozzarelu sa pozriem. Syr nesmie byt plesnivy a musi byt pasterizovany. Vlastne vsetky mliecne byrobky musia byt pasterizovane. Ja sa prave chystam daz dokopy tabulku so zakazanymi vecami, a aj s prikazanymi (odporucanymi). Skusim popozerat viacero stranok a spravit z toho najlepsi vyber. Potom Ti ju poslem ak chces. 🙂

potvorka
18. zář 2007

jasne, supis 🙂
ja som precitala vo forume co ano a co nie, mam od tial skopirovane co pisali baby, je toho statne 😖
ved spytam sa aj doktora zajtra a hlavne ak povie zajtra ze ano, tak si pojdem kupit aj poriadnu literaturu.. 😉

lily
18. zář 2007

Ja uz mam doma jednu knizku tak od devembra, ked sme zacali rozmyslat nad snazilkovanim. Ale to som este nevedela o co vsetko by som sa mala zaujimat, tak som si vcera bolo kupit o cosi lepsiu a hlavne podrobnejsiu. Ta predtym bola sice velka ale velmi vseobecna. V ktorej teme sa pise o strave?

potvorka
18. zář 2007

je to v sekcii tehotenstvo a teraz je to aj na prvom liste, tu je link 🙂
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

lily
18. zář 2007

Dakujem. idem sa napapat a potom to mrknem 😉

niko
18. zář 2007

ahoj holky, tak dnes jsem zkoušela 2 testy - mamatest, gravitest, oba mi ukázaly druhou čárku, volala jsem lékaři, aby mi potvrdil těhotenství z krve a představte si, že mě objednal až na říjen (poslední ms jsem měla 4.srpna), jeho přístup se mi zdá poněkud laxní. A když jsem mu říkala, že bych to chtěla vědět co nejdříve, tak mi odpověděl, že nevidí důvod.. chápete to???

marcelapetrikova
18. zář 2007

no já bych v ten moment okamžitě vyměnila když si tě neváží a má k tobě takovej přístup tak at jde k čertu jsou lepší doktoři než je on 😠 no a jinak si zkus zajít k obvodnímu doktorovi ten by ti mohl taky vzít krev na žjištění hcg v krvi já to tak udělala když jsem čekala jiříčka protože můj dr byl n a dovolené pak napiš jak jsi =pochodla ju 🙂

poleva
19. zář 2007

aj ja dnes mením lekára lebo musím veľa platiť aj ked nemám
nuž každý je iný

lily
19. zář 2007

Ahoj niko, teda takeho Dr. by som aj ja hned vymenila. Presnetak ako predala Marcelka. Ked si ta nevazi chod k inemu. Nad tym odberom u obvodneho som tiez rozmyslala, ale moj Dr. (teda jeho "mila" 😖 sestricka) ma objednal na bud. tyzden v stredu, tak to hadam nejako vydrzim.
A ked tak nad tam rozmyslam, podla datumu poslednej mrchy by si mala byt na zaciatku rijnu uz v 9-10 tyzdni, co je cas uz da dalsie vysetrenia a nie len urcenie tehotenstva.
Budem Ti drzat palceky, aby si naslo dobreho Dr. 🙂

lily
19. zář 2007

cau poleva 😉
Prosim Ta a za co platis? 😲

anysek1
19. zář 2007

tak vam teda reknu NEKUPUJTE si BEST 2 protoze je to smejd tri testy mi ukazali // a dalsi dve jine znacky ukazali jen jednu!

potvorka
19. zář 2007

Dobre ranko 🙂
teda dufam ze o hodinu bude este lepsie... teraz je este take nervozne ☹
ja som zacala chodit na sukromnu kliniku, doktor skvely, sestricky super, vsetko na urovni... 😉
dost na tom, ze teraz na 8,00 tam idem, uvidim co a ako
vcera som citala ze jedna pojde ku doktrorovi az po 3.mesiaci??
ja som sa nemohla dockat uz dnes, aj ked neviem, o com to cele bude 😅

potvorka
19. zář 2007

drzte mi palce, uz letimmmm 🙂

marcelapetrikova
19. zář 2007

potvorko tak pak hnedka pisni co je noveho ju?budeme čekat na dobré zprávy 😀

potvorka
19. zář 2007

baby, moj dr. je uzasny!!
som v 5.tt 😀 , robil mi aj sono maternice a ukazal mi v nej vacok - 7mm, v ktorom je plod 🙂
vsetko mozne mi porozpraval, ake vysetrenia az po porod, dal mi vymenny poukaz, pre pripad potreby tam mam napisane co tam videl 😝 a o 5 tyzdnov na vysetrenie a potom mi da matersku knizku 🙂
keby nieco mam hned volat, dievcina na recepcii ze som spokojna, tak ze asi dobre dopadlo vysetrenie - jasne bola som vysmiata ako mesiacik!!!

Babule drzim Vam palce, nech Vam to cim skor potvrdia, je to velkolepy pocit 😵

lily
19. zář 2007

potvorka, to si sa aj super rychlo vybavila, ved si len teraz isla... 🙂
Gratulujem k 100% potvrdeniu! 😀 😀 😀

potvorka
19. zář 2007

Lily dakujem 🙂
a ze rychlo?? cela hodina! ale doktor je sympos, bola by som tam aj cele doobedie 😀

zlatulienka
19. zář 2007

Ahojte babenky

Potvorka, skvelééééé 🙂 🙂 🙂 blahoželám k potvrdeniu a ešte raz prajem bezproblémové tehulkovanie ... to nás už asi opustíš a pridáš sa k májovkám 2008... ☹

potvorka
19. zář 2007

😅 dakujem, aj ked najradsej by som bola keby sme sa tam presunuli vsetky spolu 😉
idem tam mrknut jednym ockom, ale budem aj sledovat, ci sa odtialto presuvate tiez na konkretne terminy 😎

katiz
19. zář 2007

Tak jsem se k vám přišla vyplakat... Sehnala jsem jiný test než Best jak jsem spala před pár dny a na něm se ta očekáváná druhá čárka neukázala ☹

lily
19. zář 2007

potvorka, dufam, ze bud. tyzden sa stretneme v majovkach. V stredu ked pridem od Dr. a vseetko potvrdi, sa tam budem hlasit. 😀
katiz, zial na best sa neda spolahnut. Aôe nezufaj, mozno este nie je nic stratene. ktory si DC?

marcelapetrikova
19. zář 2007

potvorka mooooooooocccccc gratuluju 😀 já tušila že budeš maminka 😀 no snad už se nám to všem konečně povede a pak se budeme setkávat na jiné diskusy 🙂 třebas na těhulkách 🙂