Snažilky 40+

miranel
5. led 2014

V r. 2007 jsem podstoupila IVF, neuspěšně :( S tehdejším partnerem jsme se chvíli potom rozešli a já se snažila nemyslet na to jak mi chybí dítě. V r. 2011 jsem se vdala za fajn chlapa, který má, teď již 11 letého kluka. Já, abych nemyslela na to, že nemám vlastní dítě, jsem se dala na studium na VŠ. Před nějakou dobou (sestra porodila krásnou holčičku) přišlo k debatě: mít či nemít ještě dítě? Nejsem na to už moc stará? Moc bych ho chtěla, ale se toho i trochu bojím, budu mít koncem ledna 41. S manželem jsme se dali na snažení, ale přirozeně, tak to necháme na přírodě, jestli to vyjde nebo ne 🙂

romelia
7. říj 2015

Tak dnes 27.den. menstruace nikde, teplota dnes 37. K tomu mám rymu a lehce me škrábe v krku a boli me záda. snad ten dnešek v práci dam. Nevím zda udělat test ale úplne se bojim 🙂

ilona23
7. říj 2015

@romelia tak jak to dopadlo? 😉

romelia
7. říj 2015

Nevím Já zatím testovat nebudu ještě počkám aspoň do zítra ať nejsem zklamana. Ale jsem už hrozne napnuta...

romelia
7. říj 2015

Holky tak jsem ten test udělala a je to mamatest a ta druha čárka je slabý duch. jsem 12 DPO

anansie40
7. říj 2015

@romelia Kéž by vám to vyšlo!!

romelia
7. říj 2015

Toto je můj test z dneska

ilona23
7. říj 2015

@romelia ja tam teda vidim dve carky a myslim ze zo vypada hodne slibne 🙂.Preji at carka sílí 😉

romelia
7. říj 2015

@ilona23 moc a moc děkuji! 🙂 vůbec neverim...

emisekkk
8. říj 2015

@romelia moc ti drzim palce! Doporucuju udelat i test jineznacky. Mamatest mam takovy vzdy a tehu nejsem. Je to tady ve vic diskuzich,ze mamatest je na houby. Coz ovsem neznamena,ze bys nemohla byt tehu!!!! Zkus udelat jiny.

romelia
8. říj 2015

@emisekkk Já si ho již dělala i dr.max a vždy jsem ho mela bez jakéhokoliv náznaku. takže ted když tam ten náznak je a menstruace nedorazila tak na tom asi něco bude.

nipeal
8. říj 2015

@romelia JE TO TÁÁÁÁM 😵 😵 😵 😵
mě vyhovoval z lékárny Dr. Max. Je levný a dobrý, ale i mamatest, moc držim palečky 🙂

romelia
8. říj 2015

Děkuji Já jen včera už me Dr.Max zavřel tak jsem koupila v jine lékárně tento. Nechtěla jsem vůbec testovat. vždy když jsem to zkusila nic tam stejne nebylo a včera jsem se az lekla kdyz jsem si vecer udelala test. Ale pořád nemohu uvěřit a v sobotu ráno zkusím ten druhy. a příští týden si pak mohu ještě koupit jiný kdyztak. Ale jestli je to tak tsk se stal zázrak a Já ve 42.letech poprvé otěhotněla a to úplne přirozenou cestou 🙂

capriola
8. říj 2015

@romelia moc bych ti to přála! 🙂

romelia
8. říj 2015

@capriola Děkuji moc 🙂 nejhorší je ze me začali bolet záda :(

ilona23
8. říj 2015

@romelia at boli co chce..hlavne at to ma dobry konec.Budeme doufat,ze vse bude pokracovat tak jak ma 😉.Budu se tesit na dalsi pozitivni zpravy 😉

capriola
9. říj 2015

Tak hlásím, že jsem měla jenom 5 vajíček, z toho dvě už jsou vyřazený z boje, ale 3 jsou oplodněný. Takže čekám další dva dny jestli se budou dobře vyvíjet a jestli půjdu na ET... Moje snaha "moc to neprožívat" nějak troskotá, když už jsem došla až sem... a to je pořád vlastně začátek. Člověk vlastně pořád na něco čeká a možnosti jsou buď dobrá zpráva nebo špatná zpráva, nic mezi tím.

@romelia jak je dneska? doufám, že záda už jsou lepší 🙂

romelia
9. říj 2015

@capriola super moc moc gratuluji!!! 🙂 takže budou trojčatka 😵 me porad boli v kříži občas picha vpravo a jsem unavena. jinak v pohodě. jsem k tomu nachlazena takže rýma nic moc. zítra si udělám znovu test 🙂

anansie40
9. říj 2015

@romelia Tak to vypadá docela slibně, držím moc palce, aby to vyšlo!!

romelia
9. říj 2015

Koupila jsem si dnes vitamíny femibion tak snad jsou dobre. zítra ráno udělám znovu test a příští týden vyrazím k doktorovi 🙂

romelia
10. říj 2015

Dobre rano holky tady je můj dnešní test 15 DPO.

ilona23
10. říj 2015

@romelia Ja myslim,ze neni co dodat 😉 To je to rano hned veselejsi 🙂Jen tak dale 🙂

romelia
10. říj 2015

@ilona23 moc děkuji 🙂 od 6 ráno už nespím 🙂

ilona23
10. říj 2015

@romelia ja bych nedockavosti nespala snad celou noc 😀

nipeal
10. říj 2015

@romelia nejlepší zpráva v dnešní upršenou sobotu 😵 😵 😵

romelia
10. říj 2015

@nipeal Děkuji moc 🙂 asi se zázraky opravdu ději 🙂

capriola
10. říj 2015

@romelia jé, tak to je paráda! 🙂 jdeš nám tady příkladem 🙂

montyna
10. říj 2015

Skvela zprava, moc gratuluji 🙂

romelia
10. říj 2015

@capriola Děkuji moc holky 🙂 🙂 🙂 najednou to přišlo a je to tady 🙂 a to jsem mela tak narocny narozeninový víkend 🙂 a dostala jsem takovýto dárek 🙂

romelia
10. říj 2015

@anansie40 stal se zázrak asi jsi me držela palce 🙂 a co u tebe jak je? Je to lepší?

emisekkk
10. říj 2015

@romelia super,gratulace!