Snažilky 40+

miranel
5. led 2014

V r. 2007 jsem podstoupila IVF, neuspěšně :( S tehdejším partnerem jsme se chvíli potom rozešli a já se snažila nemyslet na to jak mi chybí dítě. V r. 2011 jsem se vdala za fajn chlapa, který má, teď již 11 letého kluka. Já, abych nemyslela na to, že nemám vlastní dítě, jsem se dala na studium na VŠ. Před nějakou dobou (sestra porodila krásnou holčičku) přišlo k debatě: mít či nemít ještě dítě? Nejsem na to už moc stará? Moc bych ho chtěla, ale se toho i trochu bojím, budu mít koncem ledna 41. S manželem jsme se dali na snažení, ale přirozeně, tak to necháme na přírodě, jestli to vyjde nebo ne 🙂

anansie40
14. říj 2015

@romelia To je krása 🙂 Z těch tvých příspěvků teď úplně cítím, jak jsi ožila 😵 Přeju zdárné pokračování!!

romelia
14. říj 2015

@anansie40 Děkuji moc 🙂

romelia
14. říj 2015

Tak hlasim krevní test pozitivní a v utery jsem objednána k doktorovi už

barboratov
15. říj 2015

@emisekkk jaj to je mi líto....no já měla v těhu Utrogestan...ale teď mi spíš mudr vyvolává MS abych vůbec měla jelikož mi po HA uplně vymizela....tak jsem se právě proto ptala jestli třeba někdo nebere

barboratov
15. říj 2015

holky vím, že jste asi zkusily všechno, pila jste některá kontryhel?

nipeal
15. říj 2015

@barboratov hlavně pouze po ovulaci po MS

barboratov
15. říj 2015

@nipeal co ten kontryhel?

ilona23
15. říj 2015

Kontryhel by se mel pit po menzes do ovulace.Od ovulace e uz nedoporuceje 🙂Pomaha narust sliznici a upravovat pravidelny cyklus 🙂

barboratov
15. říj 2015

@ilona23 já jsem právě četla,že od 1 dne cyklu do 12 dne a pak ne....tak právě jestli ho můžu úít když mám 2den cyklu tak jestli to vadí

emisekkk
15. říj 2015

@barboratov kontryhel od 1 dne MS do ovulace,pak 14 dnu nee a cekat zda prijde MS

annna79
15. říj 2015

@barboratov
Půl roku

nipeal
15. říj 2015

@ilona23
@ilona23 ano ano, otočila jsem to 😉 😉 😉

barboratov
16. říj 2015

no tak jsem ho zkusila, jen teda MS mám 2den tak jsem ho nasadila až 3den snad to nevadí, jen teda nalačno poněkud nedávám...sakraš všechno má býn nalačno,jenže to je jaks nemožný...no uvidíme a pijee nebo pily jste ho 2x denně? ráno a večer? nebo jen jednou

emisekkk
16. říj 2015

@barboratov pila jsem ho 2x denně a nemyslím, že tomusí být na lačno. Hodně se mi po něm zmírnilo krvácení.

romelia
18. říj 2015

Tak se holky od včera bojim... přestalo me úplne pnout i bolet v břiše a cítím se jak úplne bez příznaků. .. Takže teplotu mam porad 37,2 ale mám strach, aby se nejednalo o zamlkle tehu :(

capriola
18. říj 2015

@romelia neboj se, to bude určitě dobrý!

emisekkk
18. říj 2015

@romelia to nemusí nic znamenat...hlavně klid!

nipeal
18. říj 2015

@romelia klid, v pohodě. To je normální jev, nedavno jsem porodila, a dost dobře si toto taky pamatuju 🙂 a do budoucna pár týdnů, aby si neplašila zbytečně, pořiď si Angel Sounds, já ho měla a poslouchala srdíčko každý den několikrát 🙂 a spokojená jsem byla hodně 🙂
http://www.aliexpress.com/item/Fetal-Doppler-Po...

romelia
18. říj 2015

Díky moc snad to nic nebude ale cítím se divne. Možná je to i tim počasím. .. 🙂

emisekkk
18. říj 2015

@romelia divně se cítíš proto, protože jsi těhotná... 😉

romelia
18. říj 2015

nojo ale tim jak od včerejšího večera necitim vůbec prsa ani břicho tak me to rozhodilo a do toho je me ještě smutno. tak jsem se bala, aby to něco nebylo.

romelia
18. říj 2015

@nipeal Děkuji moc to vypadá hezky 🙂 musím počkat co me řekne v utery doktor no.

nipeal
18. říj 2015

@romelia stav kdy necítíš nic, nepnou prsa a je ti smutno je normální jev, protože se hlídáš a myslíš na miminko a těšíš se strašně moc. Je to normální jev 😵 dej nožky nahoru a pusť hudbu, bude dobře

barboratov
19. říj 2015

@emisekkk no tak to já mám haha MS spíš jen tak aby se neřekoo a to i po Duphastonu...břichi bolelo,ale krvácení nic moc....no 12 den mám jít na UZ jenže mudra tam není tak prej mám dojít po dalších MS 12den....nechápu poněkud, bez Duphastonu MS na 90% nebudou ...no zkusila jsem jí napat jestli se mám stavit pro další balení tak uvidíme...jelikož jinak je to teda léčba uplně na hovno dle mě

emisekkk
19. říj 2015

@barboratov hmmm,tak to by ti ten Duphaston mela napsat. Jinak je to fakt asi na nic. Na houby je,ze ona ti rekne,ze mas prijit dalsi cyklus,ale clovek uz toho prostoru na dalsi a dalsi cyklus nema... Ja moc krvacela po potratu,mela jsem silene silne ms a to mi kontryhel zabral. Na tehu nee. Ale ja uz jsem asi s mimi fakt za zenitem. Ani uz se nesnazim to resit.

barboratov
19. říj 2015

@emisekkk sim ti kolik ti je?? no já jí psala a mám setavit pro recept...já zas po vysazení HA (10let) jsem otěhotněla a potratila a od tý doby ms jen pseudo a teď už nic...hormonální testy mám ok je mi 39 a ještě bych jako ráda s přítelem kindoška,když to půjde....no jdu si pro recept a přítel dostane doporučení na spermiogram tak uvidíme

emisekkk
19. říj 2015

@barboratov me bude 43 let. Takze staci. Mam 3 deti 16,13 a 4 roky. Nemela jsem problemy otehotnet ani u jednoho. A to malou jsem rodila v 39 letech. Tehu i porod bez problemu. Makala jsem do posledni chvilky. No a pred rokem znovutehu. Nechali jsme tomu volny prubeh a podarilo se az po roce. Pak potrat v 7.tt. Pak jsme to jeste chvilizkouseli a nezadarilo se. A ted uz nechci.
Kdyz by mi bylo 39 tak bych se do toho klidne vrhla! Drzim palce!

barboratov
20. říj 2015

@emisekkk díky 🙂 nu uvidíme jak to vše dopadne

romelia
21. říj 2015

Holky moje první fotka 🙂 pan doktor me uvítal a řekl tsk vy jste prý těhotna. tak se podivame nejdříve spodním ultrazvukem.. nojo je tam tak vidíte vse je mozne 🙂 dal me obrázek a už me nic nedělal 🙂

nipeal
21. říj 2015

@romelia je opatrný, to je dobře 🙂 tak se opatruj 😵 a velká gratulka