• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky 40+

21. července 2017 
Ahoj.Jsem tady nova.Prosim byla jsem na svem prvnim Nativu...dnes jsem devaty den po zavedeni embrya..udelala jm test a nic.Myslite ze je to ztraceno :frowning2:Uz nevim jak dal...o mimi se snazime 5 let.
11. pro 2015 ve 21:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maky001 to netuším, já toto nikdy nepodstupovala.Zkus nějakou skupinu zaměřenou přímo na toto.
11. pro 2015 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkusim dekuji
11. pro 2015 ve 22:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emisekkk Já byla bohužel jen u svého gynekologa nejdříve me vzali krev a pak normální ultrazvuk. tam akorát řekl že zatím vidi vse jak ma
11. pro 2015 ve 22:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emisekkk tak v prukazce mam NT 1,83 takže me to asi dělal. je to zratka sijoveho projasneni vid? Jen ted teda nevim v cem vyšly špatne krevní testy... no to se dozvím v utery ... ale to čekání je hrozny :(
12. pro 2015 v 07:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romelia ja bych jeste fakt nepanikarila. Mozna je to tema krevnima testama,kde se pocita i vek?ktery vsechno zkresli. 1,83 je v norme. A hlavne,to ze by ti neco vyslo blbe jeste neznamena,ze ma mimi vadu!!! Je to jenvoditko,ze by mohlo,ale nemuselo. Coz tak vetsinou je. Musis vydrzet stejne do toho utery. ale vazne neboj!
12. pro 2015 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@romelia jj NT je nosní kůstka, ale určitě má "obyč" UTZ, to mě dělal gyndař taky. Krevní testy ty Tripl vychází furt bobě, no stres, budeš mít uplakaný nervní mimčo :slight_smile:
12. pro 2015 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nipeal Děkuji moc budu se snažit se do utery nenervovat a uvidím co me řekne doktor.. a ty tripl testy se rika když odebírají krev na ty 3 věci na skupinu nemoci a dedicne choroby?
12. pro 2015 v 11:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
triple testy me nedělali me brali krev v týdnu 11+4
12. pro 2015 v 11:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romelia to jsou ty testy ale okolo 12tt to je ono a vychází tak pozitivně debilně. Na něco to vychází, už nevím přesně jaké nemoci, ale jsou falešný ovlivněný věkem
12. pro 2015 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Díky moc je hrozny nic nevědět. ten doktor by raky mohl víc komunikovat a ne když je tam jednou v týdnu v utery a testy jsou ve středu a Já musím do dalšího utery čekat co bude. tak aspoň ted vím že to projasneni dělal i když normálním ultrazvukem a ze tam je vse ok a v normě. Mela bych se ted radovat z toho ze mam to nejkritictejsi obdobi za sebou a přitom me trapi blby test! umřelo me štěňátko úplne na ne typickou nemoc bylo mu 6.mesicu a v nemocnici ho nezachranili u dva dny na to se dovim špatne výsledky a Já už vse viděla akorát cerne ze přijdu i o to dite :(
12. pro 2015 ve 12:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romelia projasneni se dela normalnim utrazvukem, zadnym specialnim. Triple testy se delaji v 16 tt. A NT Screening kolem toho 12 tydne.
12. pro 2015 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky těhulky máté nějaké příznaky? Ještě nemám potvrzené těhu z krve tedy.mám volat dnes, ale nějak se bojím volat.Já teda nic extra asi necítím.Jsem nachlazená tak nevím jestli menśí průjem je k tomu nebo k těhu.Jen občas přes den pocítím bradavky, ale prsa mně nebolí.Tak nevím zda je vše ok.Je mi také 36 .díky
15. pro 2015 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi volali teď oni a mám 1444j a to mám být ve čtvrtek v5tt a přijít.tomasi nebude nic dobrého.
15. pro 2015 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annna79 jsem asi tak nějak jako ty ,boli me prsa a jinak nic ...Uvidíme dal :slight_smile: Dnes jdu na ultrazvuk
15. pro 2015 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetaconti
A jaký týden jsi.
15. pro 2015 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toto jsou moje výsledky :
15. pro 2015 ve 12:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tohle ještě nic neznamená. Jak už jsem tu psala, měla jsem riziko 1:32 a dítě bylo zdravé a v pořádku. V tom vyšším věku to vychází asi špatně všem, aspoň podle zkušeností z mého okolí. Jen asi půjdeš na tu plodovku nebo Prenascan, ne? A kolik ti je let?
15. pro 2015 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@romelia tak to bud v klidu,to jeste nic neznamena!
15. pro 2015 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elaine1 jojo vse v pořádku krev NT ultrazvuk akorát ten věk :( je me 42
15. pro 2015 ve 13:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
To vypadá dobře. Ani starší kusy nepatří úplně do starého železa. :slight_smile: No ale pro klid duše půjdeš na tu plodovku? Nebo ses rozhodla to risknout?
15. pro 2015 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elaine1 na plodovku musím už kvůli příteli a doktor me dnes řekl taky že musím a ať to ne odkládá. ze to sice boli, ale musim
15. pro 2015 ve 13:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten Prenascan nebereš? Mi moje doktorka řekla, že amniocentéza nic není, že je to jen píchnutí jako když se bere krev. Taková blbost. A to jsem dárce krve, tak mě obyčejný píchanec nerozhodí. No ale třeba ti to nebude připadat tak hrozné. A za jak dlouho jsou teď výsledky? Já jsem čekal 4 týdny, to byla hrůza....
15. pro 2015 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elaine1 ted jsou výsledky snad do dvou dnu a pak ještě peclivejsi a ty trvají 3-4tydny
15. pro 2015 v 17:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romelia já to s tebou prožívám od začátku, moc ti to přeji, aby vše bylo v pořádku. Plodovky se neboj, já jsem taky byla a mě to vůbec nebolelo. Držím pěstičky.
16. pro 2015 v 07:56  •  2 děti - čeká miminko, termín má v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@romelia já osobně bych na amniocentézu nešla, je tam velké riziko pro plod, zaplatila bych ten Prenescan. Pokud je dle ultrazvuku vše jak má být a je tam riziko jen kvůli věku, tak je amniocentéza právě příliš vélké riziko. Já rodila poslední dítě ve 37 letech, taky jsem mohla jít, ale domluvila jsem se s doktorem, že pokud se mu to bude jevit v pořádku, a riziko bude jen kvli věku, že nikam nepůjdu... Případně bych se objednala na ultrazvuk k nějakému odborníkovi, který se na genetické vady specializuje, podle pečlivého a přesného ultrazvuke se dá mimčo vyšetřit i bez nutnosti plodovky. U postižených jsou typické určité rozměry apod. Jsi přece jen starší mamča a zasloužíš si větší péči...
16. pro 2015 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@evulina77 taky bych nešla a to jsem rodila posledního ve skoro 42.letech. Vyšlo to pozitivní spíš věkem, byla jsem na genetickém vyšetření i podrobným UTZ na genetice :slight_smile:
žádný takový že musíš, nic nemusíš
16. pro 2015 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@nipeal tak uvidim co me řeknou na genetice po utz :slight_smile: přítel me do toho pořád nuti
16. pro 2015 ve 12:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romelia Ahoj, hele já byla vždy s mojí mamcou na plodovce, když čekala sourozence, takže tam byla celkem 4 krát a nikdy se nic nestalo a je to 100% jistota. Záleží na pohledu ostatních, ale hlavně na tvém postoji, naposledy tam mamca byla ve 40. Neboli to, ale cítíš tlak a jsi pak k dost unavená. Je to jen a jen na tobě. :kissing_heart:
16. pro 2015 ve 12:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Těhotná jsem sice byla už před 7 lety, tak si některé věci nepamatuju přesně, ale protože mě tripl testy taky dopadly ne moc dobře, zaplatila jsem si velký UTZ na nějakém speciálním přístroji ve Fakultní nemocnici. V té době byl jen 1 jediný přístroj snad v celých východních Čechách. Platila jsem myslím 500 Kč a doktor mi pomocí tohohle speciálního UTZ diagnostikoval vrozené vady včetně Downa. A vyšlo to myslím 1:10 000 a to mě řekl, že to znamená, že v tomhle měřítku si je jistý, že je mimčo v naprostém pořádku. A na plodovku jsem nemusela. Byla jsem tam kolem 15 tt. myslím... ale nevím přesně.
16. pro 2015 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek