• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky 40+

19. ledna 2017 
@chiara75 děkuji,no IVF jsme si prošli celkem 6x bez úspěchu,teď si myslím,že to vyšlo hlavně díky Nosifolu+FertilityBlend -vitamíny,ale ne pravidelně a začala jsem chodit k fyzioterapeutce (cvičení podle Mojžíšové) :dizzy_face: Pocit je to úžasný a můžu říct,že "zatím "mám i pohodové těhotenství,žádné nevolnosti ,otékání nic jsem v poho myslela jsem,že věk bude hrát svou roli,ale zatím..... :dizzy_face: :sweat_smile: :dizzy_face:
20. dub 2015 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já jsem také až teď poznala člověka, který mě opravdu miluje a moc bych si přála mít miminko. Už jsem se smířila s tím, že mít dítě nikdy nebudu, ale teď bych si ho moc přála. Je mě 41, ale jsem jinak zdravá a můj přítel je o hodně mladší. Zkoušíme to od února, zatím nic, ale měla jsem poprvé v životě problem s nějakým zánětem asi z vířivky z hor a bojovala jsem s tím hodně dlouho. minulý měsíc jsem se konečně zase cítila ok. Tak uvidím... jestli se povede někdy, moc bych si to přála.
4. kvě 2015 v 10:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@romelia no já bych naběhla ke gynekologovi a nechala se pořádně prohlídnout, zjistit jestli probíhá ovulace a pak by se vědělo co dál, na nějaký dlouhý samosnažení není moc času a každej měsíc je ztráta. Pokud by se třeba do léta nepodařilo, zašla bych si pro pomoc opět k doktorovi. Jinak přeju hodně štěstí a brzo velkej břich :slight_smile:
4. kvě 2015 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@romelia od února je to zatím chvilka.Já bych ještě zatím neplašila.Málo komu se zadaři hnedle 1. měsíc a to ani ve 20-ti ne.Přeci jen kvalita vajíček po 40 klesá, tak je asi taky trochu potřeba počkat na to pravé.Jinak moc držím palce, ať to brzy klapne.A přeju pevné nervy při snažení a hlavně to nevzdávej. :sweat_smile:
4. kvě 2015 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
moc vám děkuji za milá povzbuzující slova! Posledních 10dní je mě nějak divně nemám moc hlad a dost často mívám pocity na zvracení... ale může to být cokoliv. Uvidím zda o víkendu dorazí menzes... :slight_smile:
JInak já byla u gynekologa před 14dny předtím jsem dost dlouho nikde nebyla a on se právě ptal zda bych chtěla ještě děti. Tak jsem mu řekla, že jsem nidky nechtěla dítě za každou cenu, ale nyní bych byla i moc ráda kdyby se to povedlo, ale že nevím zda již nejsem stará. Tak mě řekl, že se na to dívám rozumně, a že tedy uvidíme zda se to povede. Nebo pak kdybych chtěla tomu pomoct, že existují kliniky.... Skoda, že mě nenabídl a neřekl, že by mě třeba mohl zjistit i přesně tu ovulku....
5. kvě 2015 v 09:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tsk jsem to dnes dostala škoda :persevere: třeba se povede příšte...
10. kvě 2015 ve 22:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romelia chjo :frowning2: ale příště už musí :wink:
11. kvě 2015 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
musím nějak přesně zjistit tu ovulku, já to nikdy nezkoumala, zkusím si ted koupit testy a uvidím.
11. kvě 2015 v 09:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romelia já jsem testy na ovulku použila jen párkrát,ale nikdy mě nevyšly :cry: vsadila jsem na ten NosiFol + FertiliB... a snad díky tomu se podařilo,ještě tedy jsem navštívila i fyzioterapeutku (kvůli cvičení podle Mojžíšové) ale to jenom má zkušenost :wink: Hodně štěstí a přeji ať to už vyjde :dizzy_face:
11. kvě 2015 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a k čemu jsou ty přípravky vhodné?? já jsem totiž nikdy nebrala antikoncepci a mám pravidelnou menstruaci vždy po 25,26 dnech. Nyní to vyšlo až 27 zcela vyjímečně tak jsem už byla trochu netrpělivá, ale bohužel to přišlo. :( Přítel bere Zodac na alergii tak nevím zda to nemůže ten přípravek I ovlivnit, ale snad ne.
11. kvě 2015 v 10:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc děkuji za inspiraci přípravky si zkusím koupit. Lze ty přípravky brat současně a jaké jste používala dávkování? Moc moc děkuji :slight_smile:
11. kvě 2015 v 11:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky já letos v dubnu měla 40 let a byla jsem na umělém oplodnění v listopadu to nešlo bylo slabé vajíčko a teď na podruhé v únoru se zadařilo. Dneska jsem 16+2d.Jsem šťastná ,že se to povedlo . Už jsem tomu nevěřila byla jsem na IVF celkem 5× a na popáté se to poštěstilo. :slight_smile: .Moc to přeji i Vám co se snažíte je to krásný pocit. :slight_smile:
11. kvě 2015 v 11:16  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
@romelia já jsem ten Nosifol (rozpustný prášek ve vodě) 1x denně a ten FertilityBlend jsem koupila balení pro pár,takže zobal i manžel - tady na těchto vitamínech je doporučené dávkování tuším 3x denně pro ženu a 2x denně pro muže my jsme brali pouze po 1 tabletce a stalo se že jsme i zapomněli :sweat_smile: , po třech měsících užívání se u nás zadařilo,jinak tu určitě na koníkovi je diskuze i o tom Nosifolu :wink:
11. kvě 2015 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
tak už baštím vitaminy :slight_smile: a moc děkuji za rady :slight_smile: a teď testuji ovulaci a jsem zvědavá jestli mě to opravdu ukáže ty 2 čárky. Přemýšlela jsem zda bych neměla zkusit nějaký test plodnosti vzhledem k věku? Ale jak jsem říkala jsem zdravá, cítím se dobře a menstruaci mám pravidelně a přesně tak nevím.... Přítel je mladý tak tam by problem být neměl. Moc bych si přála, aby se to povedlo :dizzy_face:
20. kvě 2015 v 10:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romelia přeju hodně štěstí ať se zadaří je to krásný pocit. :slight_smile: Držím pěsti. :four_leaf_clover:
20. kvě 2015 v 11:19  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
moc děkuji!!! Snad tentokrát ano! Ovulace by měla přijít ode dneška do neděle. S přítelem budeme od pátku. Ovulační testy zatím negativní. Tak stale čekám!
20. kvě 2015 v 11:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co myslíte? ??
22. kvě 2015 ve 20:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@romelia Super,takže i bez vitamínků se podařilo,to je super !!!
22. kvě 2015 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tohle je jen ovulační test. ted jsme s přítelem celý víkend spolu tak snad se povede.
22. kvě 2015 ve 20:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@romelia já jsem si nebyla jistá,ale tak snad jo,budu držet pěsti i s mimčem!!! :wink:
22. kvě 2015 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@romelia vypadá to nadějně budu držet pěstičky :wink:
22. kvě 2015 ve 20:56  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky :slight_smile:
všem držím palce, mám 15.měs.klučíka a mě je 43.let. Je to můj miláček, perfektně vychutnávám :slight_smile:
22. kvě 2015 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Ahoj, i já se přidávám. Nevzdávejte to, zázraky se dějí. Nám se povedlo, přirozeně,po osmi letech snažení, několik IVF atd. v mých 44 letech!! Jsou mu tři měsíce :slight_smile: Takže: všechno je možné! Držím palečky:slight_smile:
22. kvě 2015 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
@jesterka001 si úúúžasná :slight_smile: odkud si? dali bychom pokec
22. kvě 2015 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Praha.Co ty?
22. kvě 2015 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nipeal Pardon, tak ještě jednou :slight_smile: Jsem z Prahy a ty? :slight_smile:
22. kvě 2015 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. kvě 2015 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super jsem šťastna za vás všechny! :slight_smile:
22. kvě 2015 ve 22:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romelia taky mám mladšího chlapa :grinning: o kolik jste? My o 13let
23. kvě 2015 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My o 16 let. Je to dost hodně jsem se ze začátku bránila tomu vztahu, ale máme tolik společných zájmů a prostě to tak nějak dopadlo :slight_smile: On by měl na miminko ještě spoustu času, ale já už bohužel ne.
23. kvě 2015 ve 21:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek