Snažilky 40+

miranel
5. led 2014

V r. 2007 jsem podstoupila IVF, neuspěšně :( S tehdejším partnerem jsme se chvíli potom rozešli a já se snažila nemyslet na to jak mi chybí dítě. V r. 2011 jsem se vdala za fajn chlapa, který má, teď již 11 letého kluka. Já, abych nemyslela na to, že nemám vlastní dítě, jsem se dala na studium na VŠ. Před nějakou dobou (sestra porodila krásnou holčičku) přišlo k debatě: mít či nemít ještě dítě? Nejsem na to už moc stará? Moc bych ho chtěla, ale se toho i trochu bojím, budu mít koncem ledna 41. S manželem jsme se dali na snažení, ale přirozeně, tak to necháme na přírodě, jestli to vyjde nebo ne 🙂

monnn
20. dub 2015

@chiara75 děkuji,no IVF jsme si prošli celkem 6x bez úspěchu,teď si myslím,že to vyšlo hlavně díky Nosifolu+FertilityBlend -vitamíny,ale ne pravidelně a začala jsem chodit k fyzioterapeutce (cvičení podle Mojžíšové) 😵 Pocit je to úžasný a můžu říct,že "zatím "mám i pohodové těhotenství,žádné nevolnosti ,otékání nic jsem v poho myslela jsem,že věk bude hrát svou roli,ale zatím..... 😵 😅 😵

romelia
4. kvě 2015

já jsem také až teď poznala člověka, který mě opravdu miluje a moc bych si přála mít miminko. Už jsem se smířila s tím, že mít dítě nikdy nebudu, ale teď bych si ho moc přála. Je mě 41, ale jsem jinak zdravá a můj přítel je o hodně mladší. Zkoušíme to od února, zatím nic, ale měla jsem poprvé v životě problem s nějakým zánětem asi z vířivky z hor a bojovala jsem s tím hodně dlouho. minulý měsíc jsem se konečně zase cítila ok. Tak uvidím... jestli se povede někdy, moc bych si to přála.

evulina77
4. kvě 2015

@romelia no já bych naběhla ke gynekologovi a nechala se pořádně prohlídnout, zjistit jestli probíhá ovulace a pak by se vědělo co dál, na nějaký dlouhý samosnažení není moc času a každej měsíc je ztráta. Pokud by se třeba do léta nepodařilo, zašla bych si pro pomoc opět k doktorovi. Jinak přeju hodně štěstí a brzo velkej břich 🙂

melis7
4. kvě 2015

@romelia od února je to zatím chvilka.Já bych ještě zatím neplašila.Málo komu se zadaři hnedle 1. měsíc a to ani ve 20-ti ne.Přeci jen kvalita vajíček po 40 klesá, tak je asi taky trochu potřeba počkat na to pravé.Jinak moc držím palce, ať to brzy klapne.A přeju pevné nervy při snažení a hlavně to nevzdávej. 😅

romelia
5. kvě 2015

moc vám děkuji za milá povzbuzující slova! Posledních 10dní je mě nějak divně nemám moc hlad a dost často mívám pocity na zvracení... ale může to být cokoliv. Uvidím zda o víkendu dorazí menzes... 🙂
JInak já byla u gynekologa před 14dny předtím jsem dost dlouho nikde nebyla a on se právě ptal zda bych chtěla ještě děti. Tak jsem mu řekla, že jsem nidky nechtěla dítě za každou cenu, ale nyní bych byla i moc ráda kdyby se to povedlo, ale že nevím zda již nejsem stará. Tak mě řekl, že se na to dívám rozumně, a že tedy uvidíme zda se to povede. Nebo pak kdybych chtěla tomu pomoct, že existují kliniky.... Skoda, že mě nenabídl a neřekl, že by mě třeba mohl zjistit i přesně tu ovulku....

romelia
10. kvě 2015

tsk jsem to dnes dostala škoda 😣 třeba se povede příšte...

monnn
11. kvě 2015

@romelia chjo ☹ ale příště už musí 😉

romelia
11. kvě 2015

musím nějak přesně zjistit tu ovulku, já to nikdy nezkoumala, zkusím si ted koupit testy a uvidím.

monnn
11. kvě 2015

@romelia já jsem testy na ovulku použila jen párkrát,ale nikdy mě nevyšly 😢 vsadila jsem na ten NosiFol + FertiliB... a snad díky tomu se podařilo,ještě tedy jsem navštívila i fyzioterapeutku (kvůli cvičení podle Mojžíšové) ale to jenom má zkušenost 😉 Hodně štěstí a přeji ať to už vyjde 😵

romelia
11. kvě 2015

a k čemu jsou ty přípravky vhodné?? já jsem totiž nikdy nebrala antikoncepci a mám pravidelnou menstruaci vždy po 25,26 dnech. Nyní to vyšlo až 27 zcela vyjímečně tak jsem už byla trochu netrpělivá, ale bohužel to přišlo. :( Přítel bere Zodac na alergii tak nevím zda to nemůže ten přípravek I ovlivnit, ale snad ne.

romelia
11. kvě 2015

moc děkuji za inspiraci přípravky si zkusím koupit. Lze ty přípravky brat současně a jaké jste používala dávkování? Moc moc děkuji 🙂

jahudka75
11. kvě 2015

Ahojte holky já letos v dubnu měla 40 let a byla jsem na umělém oplodnění v listopadu to nešlo bylo slabé vajíčko a teď na podruhé v únoru se zadařilo. Dneska jsem 16+2d.Jsem šťastná ,že se to povedlo . Už jsem tomu nevěřila byla jsem na IVF celkem 5× a na popáté se to poštěstilo. 🙂 .Moc to přeji i Vám co se snažíte je to krásný pocit. 🙂

monnn
11. kvě 2015

@romelia já jsem ten Nosifol (rozpustný prášek ve vodě) 1x denně a ten FertilityBlend jsem koupila balení pro pár,takže zobal i manžel - tady na těchto vitamínech je doporučené dávkování tuším 3x denně pro ženu a 2x denně pro muže my jsme brali pouze po 1 tabletce a stalo se že jsme i zapomněli 😅 , po třech měsících užívání se u nás zadařilo,jinak tu určitě na koníkovi je diskuze i o tom Nosifolu 😉

romelia
20. kvě 2015

tak už baštím vitaminy 🙂 a moc děkuji za rady 🙂 a teď testuji ovulaci a jsem zvědavá jestli mě to opravdu ukáže ty 2 čárky. Přemýšlela jsem zda bych neměla zkusit nějaký test plodnosti vzhledem k věku? Ale jak jsem říkala jsem zdravá, cítím se dobře a menstruaci mám pravidelně a přesně tak nevím.... Přítel je mladý tak tam by problem být neměl. Moc bych si přála, aby se to povedlo 😵

jahudka75
20. kvě 2015

@romelia přeju hodně štěstí ať se zadaří je to krásný pocit. 🙂 Držím pěsti. 🍀

romelia
20. kvě 2015

moc děkuji!!! Snad tentokrát ano! Ovulace by měla přijít ode dneška do neděle. S přítelem budeme od pátku. Ovulační testy zatím negativní. Tak stale čekám!

romelia
22. kvě 2015

Tak co myslíte? ??

monnn
22. kvě 2015

@romelia Super,takže i bez vitamínků se podařilo,to je super !!!

romelia
22. kvě 2015

Tohle je jen ovulační test. ted jsme s přítelem celý víkend spolu tak snad se povede.

monnn
22. kvě 2015

@romelia já jsem si nebyla jistá,ale tak snad jo,budu držet pěsti i s mimčem!!! 😉

jahudka75
22. kvě 2015

@romelia vypadá to nadějně budu držet pěstičky 😉

nipeal
22. kvě 2015

ahoj holky 🙂
všem držím palce, mám 15.měs.klučíka a mě je 43.let. Je to můj miláček, perfektně vychutnávám 🙂

jesterka001
22. kvě 2015

Ahoj, i já se přidávám. Nevzdávejte to, zázraky se dějí. Nám se povedlo, přirozeně,po osmi letech snažení, několik IVF atd. v mých 44 letech!! Jsou mu tři měsíce 🙂 Takže: všechno je možné! Držím palečky🙂

nipeal
22. kvě 2015

@jesterka001 si úúúžasná 🙂 odkud si? dali bychom pokec

jesterka001
22. kvě 2015

Praha.Co ty?

jesterka001
22. kvě 2015

@nipeal Pardon, tak ještě jednou 🙂 Jsem z Prahy a ty? 🙂

nipeal
22. kvě 2015

@jesterka001 Písek 🙂

romelia
22. kvě 2015

Super jsem šťastna za vás všechny! 🙂

nipeal
23. kvě 2015

@romelia taky mám mladšího chlapa 😀 o kolik jste? My o 13let

romelia
23. kvě 2015

My o 16 let. Je to dost hodně jsem se ze začátku bránila tomu vztahu, ale máme tolik společných zájmů a prostě to tak nějak dopadlo 🙂 On by měl na miminko ještě spoustu času, ale já už bohužel ne.