• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky 40+

19. ledna 2017 
dámy jdu se k vám přidat,máme doma skoro tříltáka a i když mi v létě bude 42,řekli jsme si,že by jsme asi ještě druhé mimi chtěli,tak se začnem snažit,uvidíme,zda se povede

jo a taky mám mladšího chlapa - přesně o 7 let :wink:
13. led 2016 v 00:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@anansie40 nevím zda je to pravda,ale někdo říká když jsi nachlazená tělo bojuje s virem a nemá čas bojovat s embryem ,takže je tam vyšší % uchycení při ET či KET ,tak hodně štěstí :wink: :dizzy_face:
13. led 2016 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to je zvláštní, co ti mladší chlapi s námi dělají, já osobně tedy, než jsem ho potkala, tak jsem o dalším dítěti nepřemýšlela ani náhodou a jak to tady tak čtu... :slight_smile:
13. led 2016 v 11:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn to mělo být asi pro @capriola ? :slight_smile: jinak s tou ženskou imunitou je to dost složitá věc, můj svérázný gynekolog tvrdí, že zdravá ženská, čili zbavená všech zánětů, infekcí, rovná se plodná ženská, ale ono je to všechno diskutabilní, každé tělo prostě zareaguje jinak na různé podněty.
13. led 2016 v 11:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mám mladšího chlapa o hodně a než jsem ho poznala, nad dalším dítětem jsem vůbec neuvažovala :grinning: a občas si připadám jak puberťačka :grinning:
13. led 2016 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@witchir ja to mam taky tak :slight_smile:
13. led 2016 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anansie40 áááá asi jo,no :grinning:
13. led 2016 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@montyna :grinning: nojo noo odříkaného chleba největší kus :grinning: Přítel je o 12 let mladší :dizzy_face: teď ještě aby se to mimi brzy povedlo :confused:
13. led 2016 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@witchir to já se teda mladším nějak extra nebránila :grinning: ono je to s tím rozložením energie celkem i přirozené :slight_smile: přeju ať mimi brzy přijde a naše touhy se naplní :slight_smile:
13. led 2016 v 17:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anansie40 já se jim taky nebránila :grinning: a podle toho to dopadlo :grinning: ... taky přeji brzké otěhulení :wink:
13. led 2016 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já jsem se teda mladšímu dost bránila, ale stejně to tak nějak dopadlo. Ale mnohdy mi opravdu připadá, že se choval rozumněji, když mě balil, že to asi chtěl zapůsobit, jak je dospělej a rozumnej. Nebo možná já mentálně stárnu, začínám být trochu unavená z toho, že doma se mi válí dvoumetrový dítě a opravdický miminko pořád nikde :pensive: No to byl takový čtvrteční citový výlev :grinning: Podám vám hlášení, jak (a jestli vůbec) proběhl ten KET.
@anansie40 už je ti aspoň trochu lépe?
14. led 2016 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@capriola já tě úplně chápu, tak ono všeobecně chlap, když balí, tak je úplně někdo jiný, než jak se začne jevit po získání kořisti :grinning: taky jsem občas unavená z toho, že moje tři děti fungují naprosto samostatně a pak tady mám ještě to dvoumetrové čtvrté a já blázen chci s ním ještě to páté :grinning: no ale furt lepší dvoumetrové mladé než obstarožitní :grinning: Jinak dneska jdu vyndat stehy a je mi tak na střídačku, chvíli lépe, chvíli bídně, jako psychicky. Držím palce na dnešek, jestli ti ho budou dělat, ať to dopadne!
14. led 2016 v 09:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@capriola Po přečtení tvého příspěvku mám pocit, že mi čteš myšlenky... Občas si říkám to samé :wink:
14. led 2016 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzatrhal.
Nazdárek holky, ženský přece nikdy nejsou starý :slight_smile: Neuvažovala jste někdy některá nad užíváním Fertility Blend? Mě tenhle zázrak pomohl ze zoufalství :slight_smile: Dala mi na něj doporučení gynekoložka a já jí do dneška děkuji...
14. led 2016 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@capriola
@anansie40
@witchir jasny,taky mam doma4 deti,tri jsem porodila a jednoho si vzala. Nekdy me to pekne stve.
14. led 2016 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emisekkk já si namlouvám, že třeba by mohli dospět právě tím, že se stanou otci... :grinning: ale vy už spolu jedno dítě máte a to taky nezabralo? :grinning:
14. led 2016 ve 13:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska při vytahování stehů jsem doktorovi sdělila tu svou kacířskou myšlenku, že jsem si měla nechat vzít i ten druhý vejcovod a on se tvářil, že by to nebylo úplně od věci a pokud chci tedy ještě to dítě, tak stejně nejjistější cesta pro mě by bylo IVF :unamused:
14. led 2016 ve 13:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, na KET jdu v pondělí. Trochu se bojim, aby embryo zvládlo rozmrazení, mám jenom jedno. Ale ňák to dopadne.

Fertility Blend jsem ještě nezkoušela, já piju Nosifol a kontryhel, předpokládám, že to bude něco podobného a obsahuje listovku :slight_smile: Mohl by to být fajn doplněk, klidně zkusím, i když v mém případě hraje roli to, že nemám ovulaci a bez hormonů se stejně dál nepohnu.
14. led 2016 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@witchir ja o 8 let mladsiho :slight_smile: :slight_smile: Mame ctyrmesicniho chlapecka :slight_smile: no a nechaveme tomu volny prubeh, tak uvidime jestli se zadari.
14. led 2016 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anansie40 jo,my jedno dite mame spolu a dospeni teda nezabralo-:D
14. led 2016 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@emisekkk :grinning: na druhou stranu to, že máme takové partnery, má asi nějaký důvod, oni si v nás asi právě hledají ty maminky a my zase máme potřebu dávat tu mateřskou péči...ale samozřejmě všeho do jisté míry, že... :slight_smile:
14. led 2016 v 15:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, prosím vás, vy, co jste si dělaly nebo si děláte ovulační testy, kde a jaké si je kupujete? nějaké levné třeba na netu? Díky
14. led 2016 v 15:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anansie40 v Dr. MAX jejich značku :slight_smile:
14. led 2016 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anansie40 taky Dr. MAX ty jsou opravdu osvědčené :slight_smile:
14. led 2016 v 16:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky ten můj si taky staci s modely letadylek ; ) chtěli jsme holčičku, ale ted me pan doktor řekl, že to bude asi kluk tak uvidim po výsledcích a hned taky řekl,, že s nim aspoň bude lepit a stavět :D
14. led 2016 v 16:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nipeal
@romelia děkuji a těch testů je tam více v jednom balení?
14. led 2016 v 16:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romelia tak jestli to bude klučík, tak to ti ho úplně závidím!!! Ale hlavně ať je to zdravé!
14. led 2016 v 16:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anansie40 ano, myslim že 7, už si moc nepamatuji, ale mají i kusovky, toto se vyplatilo
https://www.drmax.cz/matka-a-dite/pripravky-pro-vas-a-vase-deti/tehotenstvi/dr-max-lady-max-ovulation-test-7ks
14. led 2016 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nipeal děkuji, už na to koukám
14. led 2016 v 17:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anansie40 ano v balení jich je 7. to se cenového vyplatí a když pak vis kdy priblizne měřit tak je to v pohodě. Jine značky mají jen kusové nebo balení po 3. Jinak dekuji i když jsem si přála holčičku moc tak hlavně aby bylo zdravé to je na prvním miste.
14. led 2016 v 19:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek