• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky 40+

24. července 2017 
@xyrina přeji hodně štěsti :slight_smile:
14. bře 2016 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@romelia plodovky já se nebojím. U male to bylo v pohodě. A zas chci mit jistotu. Byť jen malá pochybnost a dam to pryč. Uvidím jak dopadne první screening, ale už tak nějak počítám, že blbe, když dopadl spatne ve 26 letech natož nyní ve skoro 39.
14. bře 2016 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím NIPT dobré a čekáme zdravé mimi :slight_smile: Mám velkou radost.
14. bře 2016 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@premca moc gratuluji. Já půjdu teprve na první screening
14. bře 2016 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benny7 Držím pěsti, ať je vše v pořádku.
14. bře 2016 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benny7 mě ve 40 vyšlo NT mizerně a ve 43 skvěle,takže předtím jsem byla na klkách a teď nikde ,držím pěsti!!!
14. bře 2016 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veruka ty bláho, ty máš dětí, smekám klobouk, všechno tvé odrozené?
14. bře 2016 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@darala7 teď jsem byla na kontrole po laparo, vyndat stehy a doktor mi najednou nabídl i sledování ovulace a pro partnera spermiogram a inseminaci přesně v termínu ovulace. Bohužel toto s partnerem
nemohu podstoupit jak jsem se zmiňovala,že mi řekl,když se to loni stalo a on se zaleknul že děti prostě nechce, Jeho rodina i okolí mi řekli, že vědí, že je mladej , ale pak by byl štastnej jak blecha...Nechci promarnit svou šanci díky věku a jemu by to došlo až následně:frowning2:...musím ale čekat bohužel na zcela přirozenou cestu buď to přijde nebo ne:frowning2:. Jediné, co mi teď nabrali je laicky řečeno-moje zásoba vajíček :frowning2:...
15. bře 2016 v 07:05  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@premca taky se přidávám s gratulací :slight_smile:...je to moc hezký když je vše jak má být..
15. bře 2016 v 07:08  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xyrina Vidíš a já jsem úplně v pořádku teď i po laparo a hysteroskopii, doktor se culil když mi říkal že mám ukázkový vejcovody a dělohu :slight_smile: a to mě strašili, že by mě vejcovody vzali když budou špatný.
Obě děti co mám tak s nimi jsem otěhotněla napoprvé po vysazení antiko,tak mě nedošlo, že už jsem starší a i když mám hodně mladého a zdravého partnera, že to třeba nepůjde tak dobře. už to bude zase rok co jsem potratila a vlastně se ještě nezadařilo:frowning2:..psala jsem teď na diskuzi jedné kliniky , kde lékaři odpovídají a tam mě úplně pohřbili:frowning2:(.. odpověděli mi, že v tomto věku se to už určitě nepodaří, že je to vyloučené, a když tak to skončí potratem a ani IVF že by se nechytilo...chápete??Naštěstí mě ten názor moc nezasáhl,protože pořád věřím!!! Jen pokud se podaří, budu mít o sebe a dítě asi hodně strach, abych opět nepotratila. A to jsem člověk až příliš hyperaktivní :slight_smile:))
15. bře 2016 v 07:16  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nipeal jj všechny jsem si porodila a s 1 chlapem :grinning:
15. bře 2016 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Zdravicko. U me prvni ditko narozeno kdyz mi bylo 40. Ted cekame druhe. Je mi 41. Manzel je asi o pet let mladsi. Nevim zda to v nasem pripade hraje roli. Vse zatim prirozenou cestou. Preji at se Vam zadari pokud uz mezitim nejste tehu.
T.6@chiara75
15. bře 2016 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rukola tak to gratuluji, taky jsme počali přirozenou cesatou(taky první) bylo mi přesně 40, akorát to nedopadlo dobře, skončilo v 9tt ZT. Manžel je taky mladší ale jen o 3,5 roku.
15. bře 2016 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolibricek36 diky. Jsem asi 12tt. Pristi tyden bude screening. Paradoxne manzel o tehu nevi. Je to dlouha historie. On si mysli ze mame cas do padesatky a ze jedno dite staci :slight_smile:. Takze jsem udelala dva mesice po sobe ovulacni testy. A pomohl asi i femibion 1. Takze to tajim i pred rodici a pred nim. Prvni tehu jsem kvuli praci musela tajit do 6 mes. Zatim moc nepribiram.
15. bře 2016 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolibricek36 nevim zda to chapu dobre. Ale aspon jedno ditko ze vam zadarilo? V kazdem pripade preji hodně stesti!!
15. bře 2016 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rukola sice zadařilo, ale bohužel to bylo to ZT
15. bře 2016 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rukola jakože si udělala podfuk s otěhotněním na manžela? :grinning: :grinning:
15. bře 2016 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruka tak ty si hustá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2016 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Já měla první ve dvaceti:slight_smile:...druhé až ve 43letech:slight_smile:.do té doby jsem neměla potřebu dalších dětí :slight_smile:))...v 39letech jsem si uvědomila,že bych ještě dítě chtěla, bohužel prekancerózní stav na čípku a následovaly 3 operace...nic jsem nevzdala a po vyléčení to začala zkoušet. Manžel o 8let starší a zadařilo se nám přirozenou cestou po roce. Těhotentsví naprosto úžasný, opravdu jsem si to užívala a cítila se šťastná. Asi ve 2. měsíci jsem šla na běžky a trochu to přehnala, takže pak mi praskla nějaká cévka a trochu jsem zakrvácela- či-li pár dní na gyndě ležící. Ani po tom, jsem se nijak nešetřila a brala to tak, že co se má stát se stane:slight_smile: Chodila jsem pořád běhat a jezdila na kole skoro až do porodu. Problémy absolutně žádný . Místo vyšetření plodové vody jsem si zaplatila testy, které se vyšetřují pouze z krve. Akorát 2týdny před plánovaným císařem jsem chytla z jídla campylobactera, tudíž jsem strávila týden v nemocnici s velkými průjmy. Tehdy se rozhodovali, zda malého nevyndají dříve, nakonec to nechali na původní termín. Klouček se narodil zcela zdráv a teď mu je již půl roku. Kromě reakcí na každé na očkování, nemocný nebyl. Takže vám všem co se snažíte přeji jediné- hodně trpělivosti a štěstí a věřit, že to vyjde a ono to vyjde !!! :slight_smile:))
15. bře 2016 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@nipeal zadne cary :slight_smile: bez antik.se to proste prihodi. On s nicim nepomaha. I rozhodnuti o prvnim tehu nechal na me. V jeho rodine maji vekove rozestupy min tri roky. My nejsme ve veku abychom si mohly vybirat. Manzel je cizinec. V Cr idealne nemit deti. V jeho zemi klidne dve tri, aby se o nej jednou staraly. Zemi zde nenapisu. Afrika to neni. Vdala jsem se a deti beru jako samozrejmou soucast vztahu. Nenapadlo by me, že muz bude mit takove scifi uvazovani. Vychova bude na me. Konec koncu jsem s tim smirena. Obe deti jsem pocala s manzelem.
15. bře 2016 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nipeal zadne cary :slight_smile: bez antik.se to proste prihodi. On s nicim nepomaha. I rozhodnuti o prvnim tehu nechal na me. V jeho rodine maji vekove rozestupy min tri roky. My nejsme ve veku abychom si mohly vybirat. Manzel je cizinec. V Cr idealne nemit deti. V jeho zemi klidne dve tri, aby se o nej jednou staraly. Zemi zde nenapisu. Afrika to neni. Vdala jsem se a deti beru jako samozrejmou soucast vztahu. Nenapadlo by me, že muz bude mit takove scifi uvazovani. Vychova bude na me. Konec koncu jsem s tim smirena. Obe deti jsem pocala s manzelem.
15. bře 2016 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolibricek36t Tak to je mi lito. Sice nevim, co znamena v teto souvislosti zkratka ZT, ale i tak preju pevne nervy, vyborne zdravi a uspech ve snazeni i donoseni. Priroda mnohdy rozhoduje za nas. Hlavu vzhůru!
15. bře 2016 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@premca co znamena zkratka NIPT. Objevuje se tady dost casto. Diky. Jde o nejaky druh testu?
15. bře 2016 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nipeal samozrejme to manzelovi reknu :slight_smile: a vsem ostatnim. Ono se stejne vetsinou ceka az dobehne prvni trimestr. Jinak gratuji ke krasnym synum Adamkovi a Alexikovi.
15. bře 2016 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz mi došel vyznam te zkratky. Zrovna dnes mi rekla kamaradka, ze jeji sestra po 1 samovol potratu a dvou ivf je tehotna prirozenou cestou v 8-9tt. Zazraky se deji. Az bude telo pripraveno, urcite to vyjde. Hl. Se nevzdavat
@kolibricek36
15. bře 2016 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rukola a až se dozví o těhu?? a kdy plánuješ povědět? mně řekla matka přítele, že když nechce dítě, tak že mám dělat že jsem chráněná a říct mu to kdyžtak až s tím nepůjde nic dělat. to radí jeho MATKA :slight_smile:
A nevím pokud se zadaří, jaký budu mít pocity....štěstí, že se zadařilo, nebo obavy z jeho reakce???trochu se těch pocitů bojím.....
15. bře 2016 v 19:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nipeal I můj gynekolog mi hlásil jeho "případy" v ordinaci. :slight_smile: No vlastně jenom 1 případ. Takže mě spíš vyděsil, než uklidnil. Ale aspoň mi nehlásil ty pidiprocenta úspěšnosti otěhotnění.
15. bře 2016 v 19:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jannyss V CAR mi tedy neřekli, že to nemá cenu. Ale mluvili pouze o 3% šanci na otěhotnění z IVF z vlastního vajíčka. IVF z darovaného vajíčka by se pravděpodobnost zvýšila na 30 %. Tak jsme se rozhodli to zkusit. Tedˇmám minimální stimulaci CC+FSH. Vlastně ani nevím, jak bych se při těch tabletkách měla cítit. Snad normálně jako bych nic neužívala... Ve čtvrtek jdu na ultrazvuk, jestli a kolik mám folikul. A pak bude jasno. Ale Vy máte míň let než já. Napsat do CAR o radu sice nic nestojí, ale zamítli Vás. Na základě čeho? Jen věku? Zajděte si do CAR a nechejte si udělat všechny potřebné testy. Pak třeba budou mít jiný názor. :slight_smile:
15. bře 2016 v 19:54  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilona23 Děkuju.
15. bře 2016 v 19:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xyrina a kolik že ti je :slight_smile:)?
15. bře 2016 ve 20:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek