• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky 40+

1. listopadu 2017 
@jannyss nechala bych ho at jde bydlet nejakou dobu k rodicum. Proste byste se meli otevrene pobavit o společne budoucnosti samozrejme v klidu.Co chce a nechce. Pokud se nesejdete resenim muze byt i kompromis. Ale v kazdem pripade bych ho postavila i pred situaci ze pokud trva na byte. At si ho koupi. Kdy ho planuje koupit? A zda je pripraven tahnout vsechny naklady sam. Zda s tebou planuje budoucnost. Protoze ty ho potrebujes nekam rozhoupat. On nepocita s rozchodem. Ale co kdyby jsi to navrhla ty. Odlouceni na par mes. Pak by se uvidelo. Vim ze je to vse coby kdyby ale ty chces dite a on ne. To je celkem zasadni vec. Taky jak jsi psala ma full servis. Ano ma asi i klady ale pokud mate spolu zustat musi se zmenit hlavne on.
20. bře 2016 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rukola na full servis se snadno zvyka nesnadno odvyka
20. bře 2016 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rukola tak to je ale hrozný,že tě uhodil:frowning2:...to jsem zažila v prvním vztahu , ale byla jsem silná a dokázala po čase odejít...ve druhém vztahu mě týral psychicky a to je snad ještě horší :frowning2: a vím,že současný přítel by mě neuhodil,to je proti jeho pravidlům vůči ženě.
Pokud ti to dělá častěji, tak to chce být silná a odejít :frowning2:
20. bře 2016 v 17:18  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jannyss neboj urcite se zaridim. Jeste me napadlo ve vasem pripade mozna by stacilo ubrat na full servise. Ja uz jsem tak ucinila. Kdyz si manzel uklidi svuj metr čtvereční a vysaje svych pet. Tak jen nakoupim varim spolecne jidlo jen obcas. On stejne moc neji. Ja musim casteji nez on.
20. bře 2016 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rukola máš pravdu,už jsem si to poslední dobou řekla a teď po tomhle jsem určitě rozhodnutá polevit...pokud to bere tak že si chce v životě důležitý věci rozhodovat sám, tak ať se stará jak chce...prostě mi to bude jedno co bude k jídlu a co bude v práci večeřet....a to není jen naschvál,ale i to tak bohužel cítím....jemu je jedno co chci já, tak mně to bude taky jedno.....
a tobě držím palce ať je to vše pro tebe dobré :slight_smile:
20. bře 2016 ve 20:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jannyss diky moc. :wink: ja jsem zatim v pohode. Dokonce i pomalu hubnu. Nemusim aspon celit utokum ze strany rodiny myslim slovnim. Pri prvnim tehu bylo leto mi mamka rekla ze obezni nemohou ani otěhotnět a to nejsem obezni pri vysce 170. Je pravda ze mam trochu tezsi kosti a hmotnost 58 ci 73 coz ma byt pro me max uz jsem nejakou dobu nemela. Dnes 83 o 1 kg dolu. Tak jsem jim tehdy v 11 tt napsala ze uz tehu jsem. Odkladam jim rict o druhem tehu. Jeste neni vhodna doba. Tak za mesic spis za dva. Zitra screening. Doufam ze vse bude ok. :slight_smile: pekny den. Taky se drz. S peci se fakt nic nema prehanet. To si pak ani muj tatka neni schopen najit par veci v lednicce. :slight_smile: vcera mi manžel rekl kdyz umíš jist tak si uvar. Proc ne :slight_smile: :slight_smile:
21. bře 2016 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím vsechny. Tak jsem dnes rekla manzelovi o tehu. Jiz druhem. Jeho nazor me sice moc nepotěšil ale ani nepřekvapil. Když jsem si to rozhodla sama tak musim nést sama i zodpovědnost. No sranda. V jeho zemi je schopen uživit dvě tři. U nás sotva jedno. Zatimco jiné páry co by daly za přirozené oplodnění někteří muži si tohoto daru vůbec neváží. Nebo se tolik boji ekonomických podmínek a snažení svého blahobytu. Ditko si ponechám. On bude uveden jako otec. Nechal se slyšet že by mu bylo uplne jedno i kdyby nebylo jeho když bych měla dostatek financí a on se nemusel vůbec angažovat. No comment.
25. bře 2016 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rukola proč s takovým chlapem jsi? To je děsný. Bych to nezvládla, bych raději byla sama.
25. bře 2016 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ono se to jiz brzy vytribi. Stejne prvni ditko rocni dcerku obstarávám sama. Manzel byl vsehovsudy asi trikrat nakoupit. Takze pomoc skoro nulova. Cas ukáže ale bez chlapa s jeho nazory se opravdu obejdu. Ted konec 13tt vek 41 let.
25. bře 2016 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rukola bez chlapa je to těžké, ale když ho máš jako přívěšek a vážně ty jeho názory jsou fakt hrozné....no uvidíš sama. Držím palce. A děti jsou dar, tak si to těhu užívej!
25. bře 2016 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky. Ztotožňuji se s Tvym nazorem. Deti jsou dar. Chtela jsem dve z jedné vody už kvůli věku. Zadařilo se. Akorát manžel se ttochu nevydařil :slight_smile:. Ale bude líp.
25. bře 2016 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@rukola ahoj, nebyla jsem tu ted pár dní a koukám co tu nového...to je hrozný, že místo aby ses těšila že budeš mít maličké,všechno si užívala s partnerem....roustoucí bříško, kontroly u doktora, nakupování než se to narodí......tak místo toho mít z partnera hroznej pocit :frowning2:..
25. bře 2016 ve 13:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rukola mně taky všichni říkají bud ráda že máš děti velké,užívej si, když on děti stejně nechce, tak to pust z hlavy a bud ráda že máš dvě děti....ale já prostě vím že to potřebuju k životu, že mě to ohromným způsobem naplní............ale...........jak mi bude, a jaký budu mít já pocity, když se to povede a on zareaguje stejně jako loni :frowning2:?
25. bře 2016 ve 13:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jannyss no a jinak jsem polevila....od soboty se nebavíme,jen čau při příchodu či odchodu,neříkáme si co děláme,ani řádek ,žádná sms,nevařím,neuklízím...předevčírem jsem usnula u telky a on si šel lehnout a nechal mě tam až do 6 do rána se zapnutou telkou, rozsvícenou lampičkou :frowning2:
dnes jsem až do 12 h spala,a on si dojel pro jídlo,jen sám pro sebe...:frowning2:
uražená ješitnost........ale on nechce řešit naše bydlení,naši budoucnost a nazve mě hysterkou když brečím:frowning2:
byla jsem na kafi u jeho mamky a poznala že se něco děje, tak to ze mě dostala a řekla mi že ho mám kopnout do prdele,že si ničeho neváží a potřebuje se probrat.......
jsou ted dny volna a já budu sama nebo s ním doma v tichosti....hrozný:frowning2:
včera jsem se bavila s jeho kolegou a ptal se co mi, tak říkám co a jak, a další člověk, který nechápe že se přítel takhle dokáže chovat.....:frowning2:(
25. bře 2016 ve 13:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jannyss @rukola holky občas vas čtu a je to silene. Já si tímhle prosla než sem potkala svého zajdu a fakt byt sama s dvěma dětmi bylo lepší než s něčím podobnym co máte doma. Zvládla jsem to taky. Teď si uzivam, že ač mám mladého, tak je milý, starostlivy, zodpovědný a dokáže se o nás postarat a ještě moji dceru bere jako vlastni. (syn už je dospělý ). Je mi to moc lito, čim si prochazite a přeji vám ať to zvládnete k vaši spokojenosti.
25. bře 2016 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jannyss jeho nazor jsem tak trochu znala dopredu. To mame každého žádat o povolení. Tohle není obchod. Jdu si přečíst další příspěvky. Poslala jsem fotky z ultrazvuku i jeho rodině. Může jim pak tvrdit že nechtěl nechce atd. On je uplne v klidu. Já taky. Opravdu jsem o Indech měla jiné představy. Že deti za každých okolností chtějí.
25. bře 2016 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jannyss takže se to tentokrát nepovedlo? Chtěla jsem se zeptat.
25. bře 2016 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jannyss to je mi lito. U nás víkendy taky nic moc. Zamrzelo mne že znovu zopakoval ať si tu dělám co chci že pokud se vrátí tak by sel do Anglie a nebo zůstal v Indii. Proc chci druhé. Že jsem se asi zbláznila. Zda-li jsem vyhrála v loterii. A že to zítra zitra řekne mým rodičům. Jako by ti měli do toho co mluvit. Že to není jeho zodpovědnost a odjede možná na trvalo. Chci jim to říct později. No uvidím zda s námi k nim pojede.
25. bře 2016 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benny7 děkujeme za podporu. Preji pohodové těhotenství. Vidím 11 tt.
25. bře 2016 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jannyss je to smutné čím si ted procházís. Obzvláště když byl dříve jiný. Asi trucuje. Jako kdyby úsměv byl jen tehdy když je navareno. Když jsem se kdysi rozcházela s jedním Čechem tak mi dal pusu jen za vyžehleni košil. Drž se. Nebude to takhle trvat vecne.
25. bře 2016 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rukola ten muj minuly tyden nepromluvil snad čtyři dny ani slovo. Jen na malou oslovení. Řekla jsem mu že není duch, že aspoň zdravit při příchodu a odchodu by mohl.
25. bře 2016 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rukola ted neco od plic. Kvuli banalite hodil talirem o podlahu do vedlejší mistnosti. Krabici s hrackama taky. Je to neskutečný debil. Naštěstí sel ted ven. Většiho blazna debila a nasilnika jsem za sve vztahy nezazila i když jeden posuk se jednou jiz vyskytl. Tohle fakt nema s nim budoucnost. On je buh a ma respekt snad jen pro sebe.
25. bře 2016 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rukola zacinam si prat ať jede domu co nejdříve. Nevim jak s nim další tři čtyři měsíce vydržím. Že hazel krabicí s hračkama. To bylo už na mě moc.
25. bře 2016 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
At si haze svymi vecmi ve svem byte. Ne v mem nasimi.
@rukola
25. bře 2016 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rukola ano, ale stále mě ještě čeká genetika. 6.4.jdu na NT +
25. bře 2016 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rukola jdi od něj. Tohle nemá cenu. Mě to taky říkali a dlouhá léta jsem na ne nedala, teď se boji do hlavy, že jsem vydržela zbytečně 9 let. Mohla jsem být v klidu už dávno.
25. bře 2016 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benny7 biji do hlavy tam mělo být, mobil mi to opravil
25. bře 2016 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rukola no tentokrát se nepovedlo:frowning2:,ale byla jsem po tý laparoskopii a nevěděla jsem , jestli jsem po tom zákroku měla folikuly, tak si říkám, že třeba teď další cyklus :slight_smile:)...mluvila jsem s přítelovou mamkou a dřív mi říkala že klidně do 45 věku můžu mít dítě a teď mi najednou řekla....hele klidně jsou ženský který mají k 50 tce dítě:slight_smile:)....chtěla mě povzbudit že když to nevyjde hned, tak nemám být smutná:slight_smile:
27. bře 2016 ve 23:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@benny7 no víš , já pořád říkám že mám taky doma zlato...a myslím si to pořád...jen otázka dítěte a bydlení je prostě problém....a víš jak to dopadlo? týden jsme spolu nemluvili,nechtěla jsem tentokrát přijít první, protože jsem nic neudělala,jen se ptala na pozemek,co si o něm myslí...po týdnu kdy jsme si nenapsali ani řádek,ani slovo, nevařila jsem, neuklízela...:slight_smile:...tak v sobotu jsem mu řekla jestli se nepůjdem projít...šli jsme ven aniž by jsme se chytli, mlčel...tak jsem zas já musela říct co si o tom v jakým jsme stavu vůči sobě myslí a co bude dál....
sedli jsme si na lavičku a řekl mi, že mluvil já,já,já schválně , protože se ho dotklo že údajně nemá zájem o společné bydlení a že je to pro nás téma tabu, že mám klidně s něčím přijít, když na to zapomene, tak mu to mám připomenout a co ten pozemek, co teď nabízejí, že se na něj pojedeme podívat a kolik stojí,co si myslím jestli by jsme to zvládli a že děláme v tomhle smyslu asi oba chybu v tý komunikaci. a že se omlouvá, jestli někdy z hlavy vypustí,že jsem mu něco psala a on na to zapomněl....
no přišli jsme domu.....a lehnul si ke mně a tak silně mě držel.....celý týden jsem cítila jak mi chyběl jeho dotyk strašně a teď když mě držel, tak jsem cítila jak ho miluju a to, že opravdu se mnou to bydlení chce , jen prostě mu trvá než se k něčemu rozhoupe.....
držel mě......a pak jsme se na sebe vrhli :slight_smile:....a po tom týdnu to bylo tak úžasný a vzrušující....prostě už vím, jak reagovat a mluvit co se týká bydlení a jiný problém nikdy neřešíme.....vím jak na něj už :slight_smile:
27. bře 2016 ve 23:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rukola ted tu čtu ještě jak je násilnickej ten tvůj:frowning2:...tak to je hrozný...to zas můj je klidas a vím,že tohle by neudělal....nemluví a první za mnou po konfliktu nepřijde jen když se cítí dotčený, že jsem mu říkala něco co si myslí že tak není...jinak dokáže přijít i první...a i se omluvit.....to taky chlapy moc nedokážou ....
27. bře 2016 ve 23:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek