Snažilky 40+

miranel
5. led 2014

V r. 2007 jsem podstoupila IVF, neuspěšně :( S tehdejším partnerem jsme se chvíli potom rozešli a já se snažila nemyslet na to jak mi chybí dítě. V r. 2011 jsem se vdala za fajn chlapa, který má, teď již 11 letého kluka. Já, abych nemyslela na to, že nemám vlastní dítě, jsem se dala na studium na VŠ. Před nějakou dobou (sestra porodila krásnou holčičku) přišlo k debatě: mít či nemít ještě dítě? Nejsem na to už moc stará? Moc bych ho chtěla, ale se toho i trochu bojím, budu mít koncem ledna 41. S manželem jsme se dali na snažení, ale přirozeně, tak to necháme na přírodě, jestli to vyjde nebo ne 🙂

rukola
20. bře 2016

@jannyss nechala bych ho at jde bydlet nejakou dobu k rodicum. Proste byste se meli otevrene pobavit o společne budoucnosti samozrejme v klidu.Co chce a nechce. Pokud se nesejdete resenim muze byt i kompromis. Ale v kazdem pripade bych ho postavila i pred situaci ze pokud trva na byte. At si ho koupi. Kdy ho planuje koupit? A zda je pripraven tahnout vsechny naklady sam. Zda s tebou planuje budoucnost. Protoze ty ho potrebujes nekam rozhoupat. On nepocita s rozchodem. Ale co kdyby jsi to navrhla ty. Odlouceni na par mes. Pak by se uvidelo. Vim ze je to vse coby kdyby ale ty chces dite a on ne. To je celkem zasadni vec. Taky jak jsi psala ma full servis. Ano ma asi i klady ale pokud mate spolu zustat musi se zmenit hlavne on.

rukola
20. bře 2016

@rukola na full servis se snadno zvyka nesnadno odvyka

jannyss
20. bře 2016

@rukola tak to je ale hrozný,že tě uhodil☹...to jsem zažila v prvním vztahu , ale byla jsem silná a dokázala po čase odejít...ve druhém vztahu mě týral psychicky a to je snad ještě horší ☹ a vím,že současný přítel by mě neuhodil,to je proti jeho pravidlům vůči ženě.
Pokud ti to dělá častěji, tak to chce být silná a odejít ☹

rukola
20. bře 2016

@jannyss neboj urcite se zaridim. Jeste me napadlo ve vasem pripade mozna by stacilo ubrat na full servise. Ja uz jsem tak ucinila. Kdyz si manzel uklidi svuj metr čtvereční a vysaje svych pet. Tak jen nakoupim varim spolecne jidlo jen obcas. On stejne moc neji. Ja musim casteji nez on.

jannyss
20. bře 2016

@rukola máš pravdu,už jsem si to poslední dobou řekla a teď po tomhle jsem určitě rozhodnutá polevit...pokud to bere tak že si chce v životě důležitý věci rozhodovat sám, tak ať se stará jak chce...prostě mi to bude jedno co bude k jídlu a co bude v práci večeřet....a to není jen naschvál,ale i to tak bohužel cítím....jemu je jedno co chci já, tak mně to bude taky jedno.....
a tobě držím palce ať je to vše pro tebe dobré 🙂

rukola
21. bře 2016

@jannyss diky moc. 😉 ja jsem zatim v pohode. Dokonce i pomalu hubnu. Nemusim aspon celit utokum ze strany rodiny myslim slovnim. Pri prvnim tehu bylo leto mi mamka rekla ze obezni nemohou ani otěhotnět a to nejsem obezni pri vysce 170. Je pravda ze mam trochu tezsi kosti a hmotnost 58 ci 73 coz ma byt pro me max uz jsem nejakou dobu nemela. Dnes 83 o 1 kg dolu. Tak jsem jim tehdy v 11 tt napsala ze uz tehu jsem. Odkladam jim rict o druhem tehu. Jeste neni vhodna doba. Tak za mesic spis za dva. Zitra screening. Doufam ze vse bude ok. 🙂 pekny den. Taky se drz. S peci se fakt nic nema prehanet. To si pak ani muj tatka neni schopen najit par veci v lednicce. 🙂 vcera mi manžel rekl kdyz umíš jist tak si uvar. Proc ne 🙂 🙂

rukola
25. bře 2016

Zdravím vsechny. Tak jsem dnes rekla manzelovi o tehu. Jiz druhem. Jeho nazor me sice moc nepotěšil ale ani nepřekvapil. Když jsem si to rozhodla sama tak musim nést sama i zodpovědnost. No sranda. V jeho zemi je schopen uživit dvě tři. U nás sotva jedno. Zatimco jiné páry co by daly za přirozené oplodnění někteří muži si tohoto daru vůbec neváží. Nebo se tolik boji ekonomických podmínek a snažení svého blahobytu. Ditko si ponechám. On bude uveden jako otec. Nechal se slyšet že by mu bylo uplne jedno i kdyby nebylo jeho když bych měla dostatek financí a on se nemusel vůbec angažovat. No comment.

emisekkk
25. bře 2016

@rukola proč s takovým chlapem jsi? To je děsný. Bych to nezvládla, bych raději byla sama.

rukola
25. bře 2016

Ono se to jiz brzy vytribi. Stejne prvni ditko rocni dcerku obstarávám sama. Manzel byl vsehovsudy asi trikrat nakoupit. Takze pomoc skoro nulova. Cas ukáže ale bez chlapa s jeho nazory se opravdu obejdu. Ted konec 13tt vek 41 let.

emisekkk
25. bře 2016

@rukola bez chlapa je to těžké, ale když ho máš jako přívěšek a vážně ty jeho názory jsou fakt hrozné....no uvidíš sama. Držím palce. A děti jsou dar, tak si to těhu užívej!

rukola
25. bře 2016

Diky. Ztotožňuji se s Tvym nazorem. Deti jsou dar. Chtela jsem dve z jedné vody už kvůli věku. Zadařilo se. Akorát manžel se ttochu nevydařil 🙂. Ale bude líp.

jannyss
25. bře 2016

@rukola ahoj, nebyla jsem tu ted pár dní a koukám co tu nového...to je hrozný, že místo aby ses těšila že budeš mít maličké,všechno si užívala s partnerem....roustoucí bříško, kontroly u doktora, nakupování než se to narodí......tak místo toho mít z partnera hroznej pocit ☹..

jannyss
25. bře 2016

@rukola mně taky všichni říkají bud ráda že máš děti velké,užívej si, když on děti stejně nechce, tak to pust z hlavy a bud ráda že máš dvě děti....ale já prostě vím že to potřebuju k životu, že mě to ohromným způsobem naplní............ale...........jak mi bude, a jaký budu mít já pocity, když se to povede a on zareaguje stejně jako loni ☹?

jannyss
25. bře 2016

@jannyss no a jinak jsem polevila....od soboty se nebavíme,jen čau při příchodu či odchodu,neříkáme si co děláme,ani řádek ,žádná sms,nevařím,neuklízím...předevčírem jsem usnula u telky a on si šel lehnout a nechal mě tam až do 6 do rána se zapnutou telkou, rozsvícenou lampičkou ☹
dnes jsem až do 12 h spala,a on si dojel pro jídlo,jen sám pro sebe...☹
uražená ješitnost........ale on nechce řešit naše bydlení,naši budoucnost a nazve mě hysterkou když brečím☹
byla jsem na kafi u jeho mamky a poznala že se něco děje, tak to ze mě dostala a řekla mi že ho mám kopnout do prdele,že si ničeho neváží a potřebuje se probrat.......
jsou ted dny volna a já budu sama nebo s ním doma v tichosti....hrozný☹
včera jsem se bavila s jeho kolegou a ptal se co mi, tak říkám co a jak, a další člověk, který nechápe že se přítel takhle dokáže chovat.....☹(

benny7
25. bře 2016

@jannyss @rukola holky občas vas čtu a je to silene. Já si tímhle prosla než sem potkala svého zajdu a fakt byt sama s dvěma dětmi bylo lepší než s něčím podobnym co máte doma. Zvládla jsem to taky. Teď si uzivam, že ač mám mladého, tak je milý, starostlivy, zodpovědný a dokáže se o nás postarat a ještě moji dceru bere jako vlastni. (syn už je dospělý ). Je mi to moc lito, čim si prochazite a přeji vám ať to zvládnete k vaši spokojenosti.

rukola
25. bře 2016

@jannyss jeho nazor jsem tak trochu znala dopredu. To mame každého žádat o povolení. Tohle není obchod. Jdu si přečíst další příspěvky. Poslala jsem fotky z ultrazvuku i jeho rodině. Může jim pak tvrdit že nechtěl nechce atd. On je uplne v klidu. Já taky. Opravdu jsem o Indech měla jiné představy. Že deti za každých okolností chtějí.

rukola
25. bře 2016

@jannyss takže se to tentokrát nepovedlo? Chtěla jsem se zeptat.

rukola
25. bře 2016

@jannyss to je mi lito. U nás víkendy taky nic moc. Zamrzelo mne že znovu zopakoval ať si tu dělám co chci že pokud se vrátí tak by sel do Anglie a nebo zůstal v Indii. Proc chci druhé. Že jsem se asi zbláznila. Zda-li jsem vyhrála v loterii. A že to zítra zitra řekne mým rodičům. Jako by ti měli do toho co mluvit. Že to není jeho zodpovědnost a odjede možná na trvalo. Chci jim to říct později. No uvidím zda s námi k nim pojede.

rukola
25. bře 2016

@benny7 děkujeme za podporu. Preji pohodové těhotenství. Vidím 11 tt.

rukola
25. bře 2016

@jannyss je to smutné čím si ted procházís. Obzvláště když byl dříve jiný. Asi trucuje. Jako kdyby úsměv byl jen tehdy když je navareno. Když jsem se kdysi rozcházela s jedním Čechem tak mi dal pusu jen za vyžehleni košil. Drž se. Nebude to takhle trvat vecne.

rukola
25. bře 2016

@rukola ten muj minuly tyden nepromluvil snad čtyři dny ani slovo. Jen na malou oslovení. Řekla jsem mu že není duch, že aspoň zdravit při příchodu a odchodu by mohl.

rukola
25. bře 2016

@rukola ted neco od plic. Kvuli banalite hodil talirem o podlahu do vedlejší mistnosti. Krabici s hrackama taky. Je to neskutečný debil. Naštěstí sel ted ven. Většiho blazna debila a nasilnika jsem za sve vztahy nezazila i když jeden posuk se jednou jiz vyskytl. Tohle fakt nema s nim budoucnost. On je buh a ma respekt snad jen pro sebe.

rukola
25. bře 2016

@rukola zacinam si prat ať jede domu co nejdříve. Nevim jak s nim další tři čtyři měsíce vydržím. Že hazel krabicí s hračkama. To bylo už na mě moc.

rukola
25. bře 2016

At si haze svymi vecmi ve svem byte. Ne v mem nasimi.
@rukola

benny7
25. bře 2016

@rukola ano, ale stále mě ještě čeká genetika. 6.4.jdu na NT +

benny7
25. bře 2016

@rukola jdi od něj. Tohle nemá cenu. Mě to taky říkali a dlouhá léta jsem na ne nedala, teď se boji do hlavy, že jsem vydržela zbytečně 9 let. Mohla jsem být v klidu už dávno.

benny7
25. bře 2016

@benny7 biji do hlavy tam mělo být, mobil mi to opravil

jannyss
27. bře 2016

@rukola no tentokrát se nepovedlo☹,ale byla jsem po tý laparoskopii a nevěděla jsem , jestli jsem po tom zákroku měla folikuly, tak si říkám, že třeba teď další cyklus 🙂)...mluvila jsem s přítelovou mamkou a dřív mi říkala že klidně do 45 věku můžu mít dítě a teď mi najednou řekla....hele klidně jsou ženský který mají k 50 tce dítě🙂)....chtěla mě povzbudit že když to nevyjde hned, tak nemám být smutná🙂

jannyss
27. bře 2016

@benny7 no víš , já pořád říkám že mám taky doma zlato...a myslím si to pořád...jen otázka dítěte a bydlení je prostě problém....a víš jak to dopadlo? týden jsme spolu nemluvili,nechtěla jsem tentokrát přijít první, protože jsem nic neudělala,jen se ptala na pozemek,co si o něm myslí...po týdnu kdy jsme si nenapsali ani řádek,ani slovo, nevařila jsem, neuklízela...🙂...tak v sobotu jsem mu řekla jestli se nepůjdem projít...šli jsme ven aniž by jsme se chytli, mlčel...tak jsem zas já musela říct co si o tom v jakým jsme stavu vůči sobě myslí a co bude dál....
sedli jsme si na lavičku a řekl mi, že mluvil já,já,já schválně , protože se ho dotklo že údajně nemá zájem o společné bydlení a že je to pro nás téma tabu, že mám klidně s něčím přijít, když na to zapomene, tak mu to mám připomenout a co ten pozemek, co teď nabízejí, že se na něj pojedeme podívat a kolik stojí,co si myslím jestli by jsme to zvládli a že děláme v tomhle smyslu asi oba chybu v tý komunikaci. a že se omlouvá, jestli někdy z hlavy vypustí,že jsem mu něco psala a on na to zapomněl....
no přišli jsme domu.....a lehnul si ke mně a tak silně mě držel.....celý týden jsem cítila jak mi chyběl jeho dotyk strašně a teď když mě držel, tak jsem cítila jak ho miluju a to, že opravdu se mnou to bydlení chce , jen prostě mu trvá než se k něčemu rozhoupe.....
držel mě......a pak jsme se na sebe vrhli 🙂....a po tom týdnu to bylo tak úžasný a vzrušující....prostě už vím, jak reagovat a mluvit co se týká bydlení a jiný problém nikdy neřešíme.....vím jak na něj už 🙂

jannyss
27. bře 2016

@rukola ted tu čtu ještě jak je násilnickej ten tvůj☹...tak to je hrozný...to zas můj je klidas a vím,že tohle by neudělal....nemluví a první za mnou po konfliktu nepřijde jen když se cítí dotčený, že jsem mu říkala něco co si myslí že tak není...jinak dokáže přijít i první...a i se omluvit.....to taky chlapy moc nedokážou ....