• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky 40+

21. července 2017 
@xyrina takhle já v loni v dubnu vysadil prášky a myslela si, že hned otehotnim jak jsem to mela u prvních dvou. A nic.Tak jsem to tak nějak v sobě zabalila s tim, že už asi nemůžu. S přítelem jsme se brali s tim, že dite už mit nebudeme a moji dceru bere jako vlastni. A kdo jsem v únoru zjistila, že jsem těhotna, byla jsem na rozpacích. Najednou jsem si nebyla jista zda to chci, zda to zvládnu, zda nejsem stará atd.
1. dub 2016 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xyrina ahoj, děkuju moc....kontrola úplně supr:slight_smile:...opět mi připomněl doktor že při laparo viděl že mám ukázkovou dělohu i vejcovody....jako mladice:slight_smile:)...a sliznice roste, folikul odpovídal a píchnul mi Pregnyl , že do 36 hodin bude ovulka, tak jsem partnera 3x znásilnila a uvidíme..prý je vždycky lepší když spermie čeká na vajíčko než naopak mi řekl doktor.... a opět mě nabízel, že by to chtělo udělat spermiogram. že mi se tu možná marně snažíme a chyba je někde jinde.....
jenže mu nechci říkat, že přítel ted nechce, jednou jsem to před doktorem zmínila a on řekl že na to mají být dva....
tak si říkám, jestli nejde odebrat sperma při výstřiku na mé tělo, že bych to vtáhla do zkumavky a do chladu??? ale stejně, k čemu by mi to bylo, když dál bych partnera nikam nehnala a nic mu neříkala, když stejně netuší že já pořád usilovně chci dítě a on nee.
3. dub 2016 ve 14:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@winter držím palce :slight_smile:)
3. dub 2016 ve 14:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xyrina tak to jsi starší než já...trochu mě to povzbudilo před těmi lidmi, kteří nám nepřejou v tom věku a myslí si, že už nemáme blbnout :slight_smile:
3. dub 2016 v 15:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benny7 tak takhle jsem si to myslela já, že když u dvou děí napoprvé, tak to půjde taky ted v poho a když to přišlo a já šla k doktorovi až ve 3 měsíci, kdy den před kontrolou jsem potratila, jsem si říkala že jsem vůbec nic takového nečekala a nikdy by mě nenapadlo že k tomu může dojít...:frowning2:(
3. dub 2016 v 15:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Vaše debata mi dodává naději, je super číst o problémech jiných a vlastně stejných jako mam já.
Je mi 40 let a na mimi čekám 18 let, ale pořád věřím , říkám si, že jedno bude, ale asi na mě ještě čeká. Nedávno mě ze židle nazvedl doktor, řekl mi , že mam přestat, že už jsem ve věku kdy to není dobré. Tak jsem mu řekla ať mě neštve, že se o dítě snažím dlouho , tak proč mi nepomohli.... Manžela mam o 8 let mladšího a je to nejlepší co mne potkalo.
3. dub 2016 v 15:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jannyss Vždycky je nejlepší, když partner spolupracuje. To je bez debat. Asi jsi s ním už o tom mluvila, když víš, že na spermiogram nechce. Ale že mu není divné, že jedete na plno a furt nic...
3. dub 2016 v 15:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jannyss Kdysi jsem si říkala, že do 40 let nemám nic proti dalšímu dítěti. Ale člověk mini a život mění. Potkala jsem svého manžela a můj pohled na rodinu se změnil. Vlastně mě postupně přesvědčoval on. Kdysi mi astrolog veštil, že mám v horoskopu šťastnou hvězdu a že v 45 letech budu šťastná. Kdovi co tím myslel... :slight_smile:
3. dub 2016 v 16:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jannyss Jo a potkala jsem ho až ve 40 letech :slight_smile:
3. dub 2016 v 16:05  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jannyss hlavně bys musela sehnat nějakého chlapa, který by se jako tvářil, že to je jeho a donesl ho k vyšetření, protože jinak ti to něudělají. Jo a do laborky to musí jít do hodiny od "odběru".
3. dub 2016 v 16:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misak75 já koukám kolik nás máme mladsiho a já si už připadala jako exot :wink:
3. dub 2016 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benny7 já mám mladšího o 10 let a už s ním mám jedno dítě.....a měkdy si teda s tou mou smečkou připadám jak exot :grinning:
3. dub 2016 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jannyss já jdu ve středu na NT+ a kdyby náhodou to nedopadlo dobře, další pokus už nepodstoupim. Nechám si napsat antiko a budu se věnovat jen sobě a našemu vztahu.takže tento týden se ukáže
3. dub 2016 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@emisekkk já o 12 let, teď čekáme. Moji dceru bere jako vlastni
3. dub 2016 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já mám mladšího o 16 let a máme 3 leteho kluka
3. dub 2016 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@benny7 já myslím, že mladší je lepší a hlavně člověk vedle něj omládne ne :wink:
3. dub 2016 ve 20:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@benny7 neboj, to bude v pohodě to NT. My teď aktuálně taky čekáme, ale jak jsem psala někde výš, jsme na začátku, tak ani nedutám :confused:
3. dub 2016 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@benny7
@emisekkk
@renkabela Můj manžel je mladší o 10 let :slight_smile: a s žádným mužem jsem se nikdy neměla líp.
3. dub 2016 ve 20:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@misak75 ano já se s nim taky cítím mnohem líp. Omladla jsem neskutecne
3. dub 2016 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@emisekkk docela se bojím. Já jsem taková černa kronika, ale tak si říkám co má se stát, stane se :wink:
3. dub 2016 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benny7 ani nevíš, jak ti rozumím. Ale jak píšeš - jak to má být, tak to bude. Neovlivníš to.
3. dub 2016 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ja mam o 13,5 let mladsiho a jsem max.spokojena.Ted mame spolu pul rocniho syna a moji 14 let starou dceru ma jako vlastni.Muzu rict ze jsem stastna..snad to vydrzi...... :slight_smile:
3. dub 2016 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Tak ten exot mezi vámi jsem já, můj manžel je stejně starý jako já :grinning:

Jinak MS dorazila v sobotu, takže jsem opět začala měřit teplotu a nevzdáváme to, ono to jednou vyjde :slight_smile:
4. dub 2016 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak moc držím palce všem co jsou čerstvě těhu.... je to optimizmus pro nás všechny, že to prostě taky musí vyjít. :slight_smile:
4. dub 2016 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xyrina No já nevím, při představě, že by se ted kolem nás mrholil puberták, se mi ježí všechny chlupy na těle. To by mě zabilo.
4. dub 2016 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anelamates Mě se taky poslední rok jezi chlupy z mého pubertalniho syna. :slight_smile: Jeho otec byl o 10 let starší ode mě a nebyla to žádná záruka odpovědného muže. S každým věkem jsou jiná očekávání. Stále se utvrzuju v tom, že je lepší nic neocekavat. :slight_smile:
4. dub 2016 v 11:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,jsem taky čerstvá 40,dva týdny po revizy ale nevzdavam to,mam doma 3,5 letou holčičku a o 13 let mladšího manzela
4. dub 2016 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@winter myslím že exoti neexistujou - taky asi začnem zkoušet.... ale bez jakéhokoli měření a testů (max. těh. test) - já řekla, že na to se vykašlu, pokud máme mít mimi, tak bude když ne, tak ne
Akorát mám obavy, že se bude opakovat stejný scénař jak v lednu - ZT v 9 tt......
4. dub 2016 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolibricek36 Takto jsme také před dvěma lety uvažovali. A pak jsme jaksi zpanikarili a vším tím měřením až po IVF si prosli. Pro pocit, že jsme udělali vše.
4. dub 2016 ve 12:23  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xyrina no, jo, no, já v listopadu otěhotněla bez jakékoli pomoci dr. a v tu dobu mi bylo právě 40 - tak si myslím, že když už to šlo jednou tak proč by se nemohl stát další zázrak ....
4. dub 2016 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek