• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky 40+

19. ledna 2017 
Holky musím Vám hned napsat, po skoro dvouletém snažení jsme si s přítelem koupily Fertility Blend a po měsíci a půl užívání jsme včera měli konečně pozitivní těhotenský testík :slight_smile: Měli jsme balení pro páry. Neváhejte a fakt to vyzkoušejte!!!! Za mě super!
23. dub 2016 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@ivhuska76 moc moc moc vám to přeji a gratuluju :grinning: ..vím jak je to šílený to snažení my asi přes dva roky než se malej povedl...taky mám mladšího přítele a mě už tlačil věk :wink: ....koukala sem že termín máš v prosinci jako byl náš šmudlík ted už nám je 4.měsíce a je to rošták pořádnej....přeju ti klidný těhu a at je vše v pořádku...sem tak ráda že vás je víc co i v tomhle věku se do toho s vervou pustili ani nevíte jak :grinning: ....a stojí to za to DRŽIM PALEČKY
23. dub 2016 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jancako74 Děkuji moooc, už jsme ani nedoufali :slight_smile: Tak to je super, ať je Váš malý zdravý a dělá Vám jen radost.
23. dub 2016 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivhuska76 take se pridavam ke gratulaci,moc vam to preji.U nas se zatim porad nepodarilo.
23. dub 2016 v 19:02  •  2 děti - čeká miminko, termín má v březnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beluci007 děkuji a držím moooc palce ať se brzy zadaří :slight_smile:
23. dub 2016 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja byla minuly tyden na prvni kontrole a mame srdicko! Vsem tehu preju,at to dotahnem do zdarneho konce a snazivsim se,at se zadari!
23. dub 2016 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
Holky moc moc děkuju za srdíčko :slight_smile: :wink:
24. dub 2016 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emisekkk to je krásný moooooooc na vás nyslim at je vše jen a jen v pořádku :slight_smile:
24. dub 2016 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
JO nejni na 70.ročníky co holky???? :grinning: :sunglasses: ...
24. dub 2016 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@jancako74 dekuji moc!

no ja jsen r.72 :grinning:
24. dub 2016 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emisekkk gratuluji a hlavně přeji, ať jsou všechna vyšetření, která vás čekají, v pořádku a dotáhnete to až do krásného porodu :wink: !!!
24. dub 2016 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@emisekkk moc moc gratuluji!!! a zatím nic jiného, ať to nezakřiknu...
24. dub 2016 ve 21:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anansie40 dekuji...no prave....moc o om nemluvim ani tady....at to clovek nezakrikne. Za tyden jdu na dalsi kontrolu.
25. dub 2016 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky všem ať se snažíte nebo už čekáte držím palečky,ať se zadaří a vše je v pořádku,moc moc Vám to přeju.
25. dub 2016 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@emisekkk Moc gratuluju znova a znova :slight_smile:
25. dub 2016 v 09:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emisekkk taky se přidávám k gratulaci, hlavně at jste v pořádku....
25. dub 2016 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim Vam, rada bych se k Vam pridala, pokud nevadi. Urcite tu budu nejstarsi, ale zatim se tak nastesti necitim. Bohuzel cislo nikdo nevymaze. :wink: Jsem rocnik 72. Snazime se cca 5 let o mimi. Zatim neuspesne :frowning2:
25. dub 2016 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go Ahoj, já jsem ročník 71 a snažíme se 2 roky. Těch 5 let to necháváte jen na prirode?
25. dub 2016 v 10:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xyrina ahoj:slight_smile:, podstupujeme IVF. Minule pondeli jsem mela KET. Jinak celkem asi desaty transfer. Z toho dva uspesne, bohuzel vzdy cca v 10 tt konec. Nyni jiz zavadime jen vysetrena emrya. Dnes 7den po KET a negativni. Energie mam jeste dost, ale vek me desi.:frowning2:
Jak se dari Tobe, zvladas bojovat?:slight_smile:
25. dub 2016 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go No my ty dva roky nic neřešili (ale měli - to vím až ted). V březnu jsem absolvovala 1. neúspěšně IVF. Po něm jsem stale poněkud mimo. Tento měsíc nechávám běžet, pak půjdu na hysteroskopii a uvidí se co dál. Doktor v CAR mi říkal, že úspěch u darovaneho vajíčka by na základě mě adekvátní reakce na léky při IVF byl 80%. Myslí, že chyba byla z hlediska genetiky v mém vajicku. Jenže DV stojí až 70 tis. Tak se rozmýšlime. Zatím jak vidíš moc nebojuju, nechci to zabalit, ale sama svým pocitům teď nějak nerozumím. Porad, kde bereš sílu k těm dalším a dalším pokusům? A co penizky?
25. dub 2016 ve 12:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xyrina
@kolibricek36 holky díky. teď 9 tt. doufááámmm....to víte, ty roky :angry:
25. dub 2016 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, mohu se k vám přidat? do 40 mi sice ještě rok chybí (77 ročník), ale určitě jste mi blíž než supermladé snažilky.... :slight_smile: My se snažíme víc jak 9 let, máme za sebou 5 IVF, z toho 2x // a 1x // přirozeně, ale ani jednou to nedopadlo, potrat vždy mezi 5-8 týdnem... Teď jsme změnili CAR, tak uvidíme... Jsem 14 dnů po hysteroskopii - odstraněn polyp a jinak všechny ostatní vyšetření už máme za sebou, bez nálezu. Ještě čekáme na výsledky imuno z Prahy, ale moc tomu nedávám, byli jsme před lety na imunologii v HK a tam nám nic nenašli... Mám slabší PCO (tzn., že mám PCO, ale sama menstruuji i ovuluji, ale jaká je kvalita vajíček, to je otázka...). Teď mám nasazený Metformin, pak baštíme oba Everol, já Inofolic a manžel Folandrol.
25. dub 2016 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xyrina taky jsme si vzdy dali prestavku a nic neresili, ted tech ztracenych mesicu lituji, ale alespon se telo zregenerovalo. V listopadu jsem byla na laparce, vse v poradku, manzel take vse OK. Nevim, mozna ta hlava dela sve, i kdyz se necitim, ze tlacime na pilu nejak vyjimecne:frowning2:. Ja mela jen obcas silnejsi imunitu, ale na to jsem po transferu brala leky. Prirozene se ja bojim otehotnet, v mem veku ta kvalita vajicek bude asi uz spatna.:frowning2:. Platime si vse jako samoplatci, uz od zacatku. Silene, uz by za to ani nepocitam. Asi by za to byl maly byt v Praze, ale nemuzeme to tak brat. Energii, mam jak na houpacce, nekdy bych bojovala, jindy bych to nejradeji vzdala.:frowning2:( Byt Tebou sla bych do darovaneho, i kdyz jistota neni nikdy, nadeje ano:slight_smile:
25. dub 2016 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak radost byla asi předčasná, :disappointed:na ultrazvuku dvě dutinky jedna v pořádku, ale na špatném místě kde nepřežije prý a ta druhá na správném místě, ale oválná s hyperechogenim lemem, to prý není dobré. Jsem 4+2 a týden zase čekat co dál.... tak tohle mi vzalo všechny síly: -(
25. dub 2016 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivhuska76 Ahoj, moc drzim pesti a verim, ze ten jeden bojovnik to nevzda. Ja bych mu verila. :slight_smile:
Preji hodne energie a sil.
26. dub 2016 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj všem, nyní má zpoždění o 9 dní, ale TT je negativní. Včera jsem byla na vyšetření, kde mi dělala i UZ. Sliznice prý celkem vysoká (11 mm), toť však vše. Pokud ovulace vůbec byla, tak později, než jsem si spočítala. Nakonec objevila cca 1 cm velkou dutinku, která však prý nemá typický lem. Může to být rané těhotenství, ale také nic. Mám prý přijít za 14 dní, kdy mi udělá další UZ a ev. píchne agolutin. Nejhorší je, že nevím na čem jsem + se bojím, zda to vůbec půjde :frowning2:. Včera jsem si z toho dělala legraci, že někdo čeká miminko a já se holt musím spokojit s dutinkou :astonished:
26. dub 2016 ve 12:53  •  3 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2018 (8. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go taky doufam: -* děkuji za podporu: -)
26. dub 2016 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go Oni totiž počítají 4 týdny, ale mi počali 8-9 dubna a to je nějakých 18 dní, příjde mi to brzy na takovéhle závěry :frowning2:
26. dub 2016 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta73 Raději teď s dutinkou a pak s mimcem, než vůbec nic :slight_smile:
26. dub 2016 v 16:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivhuska76 jsou to nervy, same cekani, ale na zavery je opravdu brzo. Navic na ty neprijemne je jeste opravdu dost casu. Drz se:slight_smile:
26. dub 2016 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek