• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky 40+

21. července 2017 
@romelia stalo se mi to u posledního, Adámka. Byla jsem těhu a jen tak malinko MS když mi to po týdnu došlo, udělala jsem test a byl pozitivní. Musela jsem mít ale ovulku dýl, byla slabá čárečka
8. čer 2015 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ještě se me zda, ze mam i větší prsa než jsem mela. ale asi jsou to vse hormony. tehotensky test jsem si dělala 10 dni po ovu a negativní a asi bych ani ty dva dny na zachode nekrvacela kdybych byla těhotna. ...
8. čer 2015 v 18:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romelia zkus testik rano znovu, kamaradka to tak měla a tějotna byla!!
8. čer 2015 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maky_maky
moc děkuji, ale já teď nemám žádné příznaky kromě těch zvětšených prsou ty mám pořád. Před menstruací jsem měla bolesti píchání v podbřišku, silné pálení prsou, ale to přešlo s tou menstruací.
9. čer 2015 v 10:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romelia těhu muzes byt i bez priznaků :wink:
9. čer 2015 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@miranel ahoj jak jsi dopadla!??
13. čer 2015 v 08:00  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
pořád nic :( a tento měsíc to asi ani nevyjde no nevím...
7. črc 2015 v 11:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romelia nikdy nevíš...u mě teda taky zatím nic, ale nějak se už na to tak neupínám, přes prázdniny si dám relax a jestli ani po nich nic, tak se půjdu poradit s dr. jestli by se tomu nedalo nějak pomoct, páč v našem věku už asi není na co čekat. Tak sexu zdar :wink:
7. črc 2015 ve 14:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak tento cyklus zase nevyšel a to už jsem fakt myslela, že by mohlo, nasvědčovalo tomu docela dost, ale jenom se mi protáhl cyklus :unamused: tak jedem znova další kolo...Je tady ještě nějaká další snažilka 40+ ?
21. črc 2015 v 16:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
držím palce jednou to určitě vyjde! já ted čekám každým dnem menstruaci, tento měsíc jsme s přítelem skoro nebyli tak ani nečekám, že by mohlo něco přijít :( jinak ani příznaky žádný. Včera jsem viděla po dlouhé době moji kamarádku. Má 41 a je v 4.měsíci.. Ale má již 2 holčičky 8 a 11 let. Děti nikdy moc nechtěla a už ta druhá byla neplánovaná a o dalším dítěti nikdy nechtěla slyest. Ted je s novým přítelem a miminko na cestě :slight_smile:
22. črc 2015 v 09:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ona ani nevěděla, že je těhotná prý tentokrát, že měla normální menstruaci a akorát pak pořád špinila a to hodně tak šla na vyšetření a tam jí řekli, že už je v 7-8 týdnu těhotenství.
22. črc 2015 v 09:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romelia tak to je povzbuzující, je fakt, že v tomhle ženská nikdy neví :slight_smile: já měla vždycky všechno pravidelné, tak nějaké výkyvy jsou pro mě záhada, ale asi si budu muset zvyknout, že si tělo dělá, co chce...držím taky palce, ať se u vás taky brzy zadaří :wink:
22. črc 2015 v 10:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak včera jak jsem čekala přišla menstruace :( tentokrát 23 dní cyklus minule 26dní. zase mě pálily prsa a bolelo a pálilo břicho a byla jsem nafouknutá. Také jsem dřív tyto příznaky vůbec neměla. Jinak by mě fakt zajímalo kdyby šlo udělat nějaké vyšetření plodnosti nebo hormonální rovnováhy... Bývám ted dost často hrozně smutná a to jsem dřív taky nebývala...
23. črc 2015 ve 14:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romelia já si myslím, že i ty hormonální výkyvy i ten smutek jsou podvědomě spojeny právě s tou touhou otěhotnění. Já to mívám s tím cyklem podobně, minule 24, předchozí dva 26 a teď skoro 28. Určitě se vyšetření tohoto typu dělají, dá se zjistit hormonální profil, jestli dochází k ovulaci...Já ten smutek mívám i tak všeobecně, mám takové ladění životní, smutná tedy nejsem trvale, spíš takový neutrál většinou :unamused:
23. črc 2015 ve 14:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romelia jak píše @anansie40 dělá se HP -hormonální profil,ten by měl lékař udělat .dělá se tuším 2.-5. den cyklu ,se na to zeptej :wink:
a držím všem brzké otěhotnění :dizzy_face:
23. črc 2015 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Čtu tady krásné úspěchy.Ale je tu některá co otěhotněla přirozeně nebo po IUI ?Děkuji
26. črc 2015 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annna79 jo nakonec já,po několika nevydařených IVF jsem otěhotněla spontálně a v út se nám prcek už narodí,mám plánovanou SC,
26. črc 2015 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monnn suprová zpráva :slight_smile: moc moc přeji ať vše dopadne skvěle a máte z prcka mooooc velkou radost a hlavně ať jste oba v pořádku a hooodně zdravíčka :slight_smile:
26. črc 2015 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@molia děkuji!!!! :dizzy_face:
26. črc 2015 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annna79 po 2 nezdařených ivf jsem otěhotněla přirozeně, holčička se narodila 5 dní před mými 40.narozeninami. Teď je jí 10 měsíců a já jsem opět těhotná, zase přirozeně. Samozřejmě jsem si vědomá toho, že stát se může cokoliv, takže to ještě neví ani babičky.
26. črc 2015 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@jahodnice moc moc gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já rodila ve skoro 42.letech :slight_smile:
26. črc 2015 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Děkuji vśem gratuluji a budu věřit, že se nám taky zadaří.Je mi 36 máme spolu 2 děti 15 a 10.No a teď se nedaří.
Přesně před rokem jsem měla SP pak v září biochemické a v listopadu mimoděložní.Pak od ledna 3 IUI pak IVF- ET a KET a nic.Teď jsem si nechala odblokovat páteř a kostrč a cvičím mojžíšovku.ynic nám nenašli a proč IVF nevyšlo taky neví - kvality výborný .
Děkuji a budu doufat :slight_smile:
26. črc 2015 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn
Já mám teď po IVF rozházenou MS , vždy jsem měla pravidelnou 28-29 a teď i 32. Mám obavu abych dobŕe ovulovala a tím IVF si to nezkurvila.
26. črc 2015 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@annna79 já jsem tedy k tomu cvičení přidala vitamíny Nosifol a Fertilitybl... nevím přesně,to druhý jsme měli pro pár a dávkování jsme si stáhli na 1 denně,nevím zda to pomohlo.ale po 3mě užívání jsem byla těhu :wink:
26. črc 2015 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám inofolic a teď jsem si objednala femigard k tomu.ještě máme 3 IUI tak je využijeme je to jako sex.
Manžel už asi 4 měsíce bere selzink.
Říkal vám doktor vás hormonální profil a zásobu vajíček( FSH, Amh) mě říkal, že už to mám snížené
26. črc 2015 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky už jsem si říkala, že všude kolem řeší holky, že "už" jim je 35 a nic. Já měla taky kdysi vizi, že v 30 budu mít velkou rodinu - a nakonec jsem ve 30 neměla ani toho chlapa. Teď mám jenže je mladší, byly nějaké problémy - no, než jsme to začli řešit nějak "pořádněji" bylo mi 38. Pak nějaká vyšetření, 6 cyklů IUI a nic. No, teď je mi čerstvých 40, zítra mám první ET a vypadá to, že zbyde nakonec i do mrazáčku. Ale doktoři mě uklidňují, že vajíček mám dost, hormony v pohodě, spermiogram suprový, trošku imunita, ale s tím prý imunologie posílá "každou druhou", takže to není k hrocení, jen se prostě zatím nezadařilo. Tak věřím, že to prostě nějak vyjde.
4. srp 2015 v 17:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@merope
Tak to držím palce.My jsme taky ok a nedaří se a bohužel ani IVF .
4. srp 2015 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@merope hodně štěstí :dizzy_face:
4. srp 2015 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky preji hodne stesti, at se brzy zadari :slight_smile:
5. srp 2015 v 06:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anansie40 kdy mas u sebe ovulku když máš podobny cyklus tech 24-26dni? Já to nějak přesne neodhadnu. Minule me to ukazovalo podle testu 15 den nyní jsem netestovala, ale hlen jsem mela jen 8-9den a pak jen mokro bez hlenu.
Držím palce moc všem tady!!! :slight_smile:
6. srp 2015 v 18:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek