Snažilky 40+

miranel
5. led 2014

V r. 2007 jsem podstoupila IVF, neuspěšně :( S tehdejším partnerem jsme se chvíli potom rozešli a já se snažila nemyslet na to jak mi chybí dítě. V r. 2011 jsem se vdala za fajn chlapa, který má, teď již 11 letého kluka. Já, abych nemyslela na to, že nemám vlastní dítě, jsem se dala na studium na VŠ. Před nějakou dobou (sestra porodila krásnou holčičku) přišlo k debatě: mít či nemít ještě dítě? Nejsem na to už moc stará? Moc bych ho chtěla, ale se toho i trochu bojím, budu mít koncem ledna 41. S manželem jsme se dali na snažení, ale přirozeně, tak to necháme na přírodě, jestli to vyjde nebo ne 🙂

nipeal
8. čer 2015

@romelia stalo se mi to u posledního, Adámka. Byla jsem těhu a jen tak malinko MS když mi to po týdnu došlo, udělala jsem test a byl pozitivní. Musela jsem mít ale ovulku dýl, byla slabá čárečka

romelia
8. čer 2015

No ještě se me zda, ze mam i větší prsa než jsem mela. ale asi jsou to vse hormony. tehotensky test jsem si dělala 10 dni po ovu a negativní a asi bych ani ty dva dny na zachode nekrvacela kdybych byla těhotna. ...

maky_maky
8. čer 2015

@romelia zkus testik rano znovu, kamaradka to tak měla a tějotna byla!!

romelia
9. čer 2015

@maky_maky
moc děkuji, ale já teď nemám žádné příznaky kromě těch zvětšených prsou ty mám pořád. Před menstruací jsem měla bolesti píchání v podbřišku, silné pálení prsou, ale to přešlo s tou menstruací.

maky_maky
9. čer 2015

@romelia těhu muzes byt i bez priznaků 😉

lenlenlen
13. čer 2015

@miranel ahoj jak jsi dopadla!??

romelia
7. črc 2015

pořád nic :( a tento měsíc to asi ani nevyjde no nevím...

anansie40
7. črc 2015

@romelia nikdy nevíš...u mě teda taky zatím nic, ale nějak se už na to tak neupínám, přes prázdniny si dám relax a jestli ani po nich nic, tak se půjdu poradit s dr. jestli by se tomu nedalo nějak pomoct, páč v našem věku už asi není na co čekat. Tak sexu zdar 😉

anansie40
21. črc 2015

Tak tento cyklus zase nevyšel a to už jsem fakt myslela, že by mohlo, nasvědčovalo tomu docela dost, ale jenom se mi protáhl cyklus 😒 tak jedem znova další kolo...Je tady ještě nějaká další snažilka 40+ ?

romelia
22. črc 2015

držím palce jednou to určitě vyjde! já ted čekám každým dnem menstruaci, tento měsíc jsme s přítelem skoro nebyli tak ani nečekám, že by mohlo něco přijít :( jinak ani příznaky žádný. Včera jsem viděla po dlouhé době moji kamarádku. Má 41 a je v 4.měsíci.. Ale má již 2 holčičky 8 a 11 let. Děti nikdy moc nechtěla a už ta druhá byla neplánovaná a o dalším dítěti nikdy nechtěla slyest. Ted je s novým přítelem a miminko na cestě 🙂

romelia
22. črc 2015

jinak ona ani nevěděla, že je těhotná prý tentokrát, že měla normální menstruaci a akorát pak pořád špinila a to hodně tak šla na vyšetření a tam jí řekli, že už je v 7-8 týdnu těhotenství.

anansie40
22. črc 2015

@romelia tak to je povzbuzující, je fakt, že v tomhle ženská nikdy neví 🙂 já měla vždycky všechno pravidelné, tak nějaké výkyvy jsou pro mě záhada, ale asi si budu muset zvyknout, že si tělo dělá, co chce...držím taky palce, ať se u vás taky brzy zadaří 😉

romelia
23. črc 2015

tak včera jak jsem čekala přišla menstruace :( tentokrát 23 dní cyklus minule 26dní. zase mě pálily prsa a bolelo a pálilo břicho a byla jsem nafouknutá. Také jsem dřív tyto příznaky vůbec neměla. Jinak by mě fakt zajímalo kdyby šlo udělat nějaké vyšetření plodnosti nebo hormonální rovnováhy... Bývám ted dost často hrozně smutná a to jsem dřív taky nebývala...

anansie40
23. črc 2015

@romelia já si myslím, že i ty hormonální výkyvy i ten smutek jsou podvědomě spojeny právě s tou touhou otěhotnění. Já to mívám s tím cyklem podobně, minule 24, předchozí dva 26 a teď skoro 28. Určitě se vyšetření tohoto typu dělají, dá se zjistit hormonální profil, jestli dochází k ovulaci...Já ten smutek mívám i tak všeobecně, mám takové ladění životní, smutná tedy nejsem trvale, spíš takový neutrál většinou 😒

monnn
23. črc 2015

@romelia jak píše @anansie40 dělá se HP -hormonální profil,ten by měl lékař udělat .dělá se tuším 2.-5. den cyklu ,se na to zeptej 😉
a držím všem brzké otěhotnění 😵

annna79
26. črc 2015

Ahoj
Čtu tady krásné úspěchy.Ale je tu některá co otěhotněla přirozeně nebo po IUI ?Děkuji

monnn
26. črc 2015

@annna79 jo nakonec já,po několika nevydařených IVF jsem otěhotněla spontálně a v út se nám prcek už narodí,mám plánovanou SC,

molia
26. črc 2015

@monnn suprová zpráva 🙂 moc moc přeji ať vše dopadne skvěle a máte z prcka mooooc velkou radost a hlavně ať jste oba v pořádku a hooodně zdravíčka 🙂

monnn
26. črc 2015

@molia děkuji!!!! 😵

jahodnice
26. črc 2015

@annna79 po 2 nezdařených ivf jsem otěhotněla přirozeně, holčička se narodila 5 dní před mými 40.narozeninami. Teď je jí 10 měsíců a já jsem opět těhotná, zase přirozeně. Samozřejmě jsem si vědomá toho, že stát se může cokoliv, takže to ještě neví ani babičky.

nipeal
26. črc 2015

@jahodnice moc moc gratuluji 😵 😵 😵 já rodila ve skoro 42.letech 🙂

annna79
26. črc 2015

Děkuji vśem gratuluji a budu věřit, že se nám taky zadaří.Je mi 36 máme spolu 2 děti 15 a 10.No a teď se nedaří.
Přesně před rokem jsem měla SP pak v září biochemické a v listopadu mimoděložní.Pak od ledna 3 IUI pak IVF- ET a KET a nic.Teď jsem si nechala odblokovat páteř a kostrč a cvičím mojžíšovku.ynic nám nenašli a proč IVF nevyšlo taky neví - kvality výborný .
Děkuji a budu doufat 🙂

annna79
26. črc 2015

@monnn
Já mám teď po IVF rozházenou MS , vždy jsem měla pravidelnou 28-29 a teď i 32. Mám obavu abych dobŕe ovulovala a tím IVF si to nezkurvila.

monnn
26. črc 2015

@annna79 já jsem tedy k tomu cvičení přidala vitamíny Nosifol a Fertilitybl... nevím přesně,to druhý jsme měli pro pár a dávkování jsme si stáhli na 1 denně,nevím zda to pomohlo.ale po 3mě užívání jsem byla těhu 😉

annna79
26. črc 2015

Tak já mám inofolic a teď jsem si objednala femigard k tomu.ještě máme 3 IUI tak je využijeme je to jako sex.
Manžel už asi 4 měsíce bere selzink.
Říkal vám doktor vás hormonální profil a zásobu vajíček( FSH, Amh) mě říkal, že už to mám snížené

merope
4. srp 2015

Ahoj holky, taky už jsem si říkala, že všude kolem řeší holky, že "už" jim je 35 a nic. Já měla taky kdysi vizi, že v 30 budu mít velkou rodinu - a nakonec jsem ve 30 neměla ani toho chlapa. Teď mám jenže je mladší, byly nějaké problémy - no, než jsme to začli řešit nějak "pořádněji" bylo mi 38. Pak nějaká vyšetření, 6 cyklů IUI a nic. No, teď je mi čerstvých 40, zítra mám první ET a vypadá to, že zbyde nakonec i do mrazáčku. Ale doktoři mě uklidňují, že vajíček mám dost, hormony v pohodě, spermiogram suprový, trošku imunita, ale s tím prý imunologie posílá "každou druhou", takže to není k hrocení, jen se prostě zatím nezadařilo. Tak věřím, že to prostě nějak vyjde.

annna79
4. srp 2015

@merope
Tak to držím palce.My jsme taky ok a nedaří se a bohužel ani IVF .

monnn
4. srp 2015

@merope hodně štěstí 😵

montyna
5. srp 2015

Taky preji hodne stesti, at se brzy zadari 🙂

romelia
6. srp 2015

@anansie40 kdy mas u sebe ovulku když máš podobny cyklus tech 24-26dni? Já to nějak přesne neodhadnu. Minule me to ukazovalo podle testu 15 den nyní jsem netestovala, ale hlen jsem mela jen 8-9den a pak jen mokro bez hlenu.
Držím palce moc všem tady!!! 🙂