• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky 40+

8. srpna 2017 
@romelia Také moc gratujluji k nádhernému chlapečkovi :slight_smile: ať je zdravý a dělá vám jen radost :slight_smile: ! Taky bych brala císaře a bylo by mi fuk, co to bude :grinning: .
24. čer 2016 ve 13:05  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kolibricek36 Ano, taky moje miminko odešlo za nimi do nebe. Že mu přestalo bít srdíčko lékař zjistil v den, kdy se i mému taťkovi srdce zastavilo
24. čer 2016 ve 13:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romelia Blahopřeji a maličkému přeji radostný život ve zdraví a harmonii. Mě to čeká v září :slight_smile:
24. čer 2016 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@romelia velká gratulace :blush: přeji do zivota hodně zdravíčka a štěstíčka :blush:
24. čer 2016 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@romelia velká gratulace statečné mamince a oběma hodně zdraví a štěstí! Malej je nádhernej :wink:
25. čer 2016 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Děkuji moc všem holky. :slight_smile: bojujeme se žloutenkou ale snad to bude brzy lepší. už by jsme chtěli domu :(
26. čer 2016 v 09:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem byla u mé doktorky, že se s manželem 7 měsíců snažíme a nic. A dozvěděla jsem se následující:
Po 39. roce věku již moje MUDr. nic neřeší, ale rovnou posílá do CARu. Ihned mi vypsala žádanku s tím, ať se doma v klidu rozmyslíme. Ale ona sama je toho názoru (jelikož zná můj zdravotní stav), že problém je můj věk. V mém věku je prý zdravé a oplodnění schopné tak 1 vajíčko z 20. :frowning2: Doporučila mi IVF s darovaným vajíčkem, tam mám prý velkou šanci. Pokud bych podstoupila IVF s mými vajíčky, byly by nejspíš prázdné a nebylo by ani co oplodnit. Navíc vyhozené peníze za zbytečné IVF.
Nicméně mi poradila, ať si koupím Inofolic, který příznivě působí na vývoj vajíček. Tak jsem hned běžela do lékárny :slight_smile: . Ale je to hrozně drahé, takže jsem si ho už objednala z ebay 1 kg prášku (Inositol), vyjde to mnohem levněji, musí se brát 4 gr. denně, nejlépe v kombinaci s listovkou a vitamíny B6 a B12. A vydržet 3 měsíce. To je asi jediné, co mi zbývá, protože manžel nechce ani slyšet o IVF, o darovaných vajíčkách ani nemluvím...

Docela by mě zajímalo, jestli je tady v ČR nějaká zkušenost s užíváním Inositolu a IVF. Četla jsem toho dost z USA a tam s tím mají velmi dobré zkušenosti.
27. čer 2016 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winter To je pravda, že plodnost hrozně okolo té čtyřicítky klesá. Jednak každý cyklus už není s ovulací a pak když je, tak vajíčko, i když se oplodní, tak nemusí být tak kvalitní, že těhotenství skončí šťastně porodem zdravého dítka. Nicméně šance stále je, byť menší. Já bych do CARu šla ke konzultaci a třeba k dataci pohlavního styku. Pokud to už nezkoušela gynekoložka. Aspoň se udělají i krevní testy a spermiogram.
Budu držet palce.
27. čer 2016 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winter já myslím, že Inofolic, Inositol a Nosifol má podobné složení. Hodně holek si to pochvalovalo. Já brala Nosifol a nepomohl mi :frowning2:
27. čer 2016 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romelia vydržte, s tím bojuje skoro každé mimčo, i my se synem, ale naštěstí jsme měli rozumného primáře, kterej nás pustil domů
27. čer 2016 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sikulik Podolí to hodně hlídá takže nás dali pod světýlko na dva dny q zlepšuje se to tak jsem ráda a snad nám zítra řeknou kdy nás pusti domu; )
27. čer 2016 ve 22:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@winter a co zkusit dřív než s darovanými vajíčky nativ s vlastními?
28. čer 2016 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sikulik Chci nejdřív zkusit kombinaci Inositolu 4 gr denně + Melatonin 3 mg denně, co jsem četla, tato kombinace zlepšuje kvalitu vajíček. Plus k tomu samozřejmě listovka.
U nás je spíš problém, že manžel nechce o IVF ani slyšet (zatím). Prý ještě uvidíme. Tak jsem nasadila přes léto vitamíny a v září třeba nativ zkusíme. :slight_smile:
29. čer 2016 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@romelia prosim Te mohla by ses poucit o pevnich tehotenskych priznacich na nejakem lekarskem portalu? Doufala jsem ze tu bude diskuze o 40+ a zatim se tu resi tva menstruace...dekuji
4. črc 2016 v 01:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romelia tam mila pani..vis co mi pripada..ze vubec nejsi pani ale perverzni chlapek na chatu co se vyziva v rozhovorech o vytoku...tak prosim odejdi
4. črc 2016 v 01:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinabul o cem to tu mluvis? V cem ze se
@romelia vyziva? Ja mam pocit,ze reagujes na nekoho z jine diskuze?
4. črc 2016 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinabul Také mám ten pocit. Myslím, že jsi nečetla výše uvedené příspěvky.
4. črc 2016 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emisekkk u to bude nějaký virus nebo bůhví kdo
4. črc 2016 ve 12:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. črc 2016 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romelia Nenecháme se přece odvést těmi 2 příspěvky výše od našich zdejších témat, klidně i menstruace a výtok :grinning: A už jste doma s drobkem?
4. črc 2016 v 15:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky prosím jakou máte zkušenost s porodem po 40+ .... nutili vás automaticky do císaře nebo ne? Děkuju
4. črc 2016 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anansie40 jojo Děkuji moc už jsme doma a snažím se trošku srovnat a trošku dospat i když to moc nejde :slight_smile: malej v noci spinká a je hodny ale přes den je docela boj spat a usnout. trapi nás bříško :( jinak kojim, ale musím i přikrmovat malému to moc nestačí, ale říkám si, že se to třeba ještě rozjede nějak.
4. črc 2016 ve 22:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@premca me do císaře nenutili, ale bohužel to nakonec stejne tak dopadlo. .
4. črc 2016 ve 22:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@premca 1.porod-40let, 2.porod- 41let, oba přirozeně. O císaři nepadlo ani slovo
4. črc 2016 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@premca Ahojky,mě do něj můj dr.vyloženě nenutí,jen mi ho doporučuje.A to každou návštěvu.
4. črc 2016 ve 22:47  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romelia Také přeju všechno nej a nej ať jste šťastný s miminkem :slight_smile:
já tu delší dobu nebyla ...kdy 19.5. 2015 potrat 11 tt a na roční smutné výročí jsem si dělala test a dvě čárky...28.5. 2016 5 tt opět potrat :frowning2:
V září už mi bude 43..kolem mě těhotný kamarádky a přítelkyně přítelových kamarádů a mně je z toho hrozně.
Tím, že přítel nechce mi všichni radí, abych s ním o tom promluvila znovu a nedusila to v sobě.Mám strach a nechci o něj přijít, a nechci aby po rozhovoru si začal dávat velký pozor a mě by to akorát psychicky deptalo....už vím, že nemám moc času , díky svýmu věku :frowning2:...ale cítím že prostě tohle do života ještě potřebuju a že mě to strašně naplní .....
10. črc 2016 ve 23:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jannyss zkuste to co nejdříve vyřešit, ať tě to později nemrzi. My jsme se o další začali snažit teprve před nedávnem a to mi už bylo 43. Uvidíme zda je ještě šance. Moc držím palečky, ať se vše podaří, tak jak si přeješ :blush:
10. črc 2016 ve 23:51  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@romelia moc gratuluji k synovi :smiley: ať pěkně prospivate a užíváte si :wink:. Děti rychle vyrostou, takže prožívejte a nikoli přežívejte :smile:
10. črc 2016 ve 23:56  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jannyss
To mě mo mrzí. Moc bych ti přála, abys sis s partnerem co nejdříve promluvila a nějak to probrali. Hlavně to v sobě nedusit. Sama vím, jak čas letí. V záží je mi 41, rok nám trvalo otěhotnět, v červnu zamlké těhu v 11 tt. Chceme se snažit dál... Moc držím palečky, jeďte na dovolenou a třeba vás to oba stmelí a na mimi se budet etěšit. Moc ti to přeju.
11. črc 2016 v 07:45  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2018 (4. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@winter
Aby mělo smysl užívání téchto preparátů, je třeba znát svůj zdrav. Stav - tj. FSH a AMH. Z krve zjistíte, jak jste na tom s folikostimul.hormonem a jaká je zásoba vajíček. Vyšetření muže.To samé řekla gynekoložka mně, sice v CARu se snaží hormony nastimulovat, ale pokud je již tělo staré, tak výsledek je málokdy pozitivní. Ale každá to má jinak, známé je 41 let a otěhotněla spontánně. Hodně štěstí.
11. črc 2016 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek