• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky 40+

2. prosince 2016 
a jak se tady holky jinak máte všechny? tomu našemu ulicnickovi už budou 3 měsíce za chvilku. posílám jeho fotecku a všem co se snaží držím moc s moc palce! :slight_smile:
12. zář v 10:36  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
@romelia Děkuji za přání.

Zatím se držím 2v1, tak snad i vytrvám :slight_smile:
12. zář v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@winter Tak to velmi blahopřeji a držím pěsti.
12. zář ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak bohužel :frowning2:
Včera odpoledne špinění, jela jsem rychle k mudr, nasazen utrogestan, večer se přesto rozjela MS, teď už je extra silná, takže zamlklé těhu.
Mudr mi říkala, že embryo bylo s největší pravděpodobností geneticky poškozené.
Dostávám se teď z toho, s manželem jsme se rozhodli, že to nevzdáme a budeme zkoušet dál.
13. zář v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@winter Ach jo, to je mi moc líto. Moc ti držím palce, abys byla brzo v pořádku. Prošla jsem tím stejným .... takže ti přesně rozumím, jak se cítíš. Určitě to nevzdávej a jakmile budeš OK, jděte do toho. :wink:
13. zář v 10:16  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Jak to tady tak čtu, tak musím říct, že
@romelia je prakticky zázrak, že se jí to podařilo. Prostě ten věk je na houby....
Protože všechny, co se nám nakonec vůbec podařilo otěhotnět, tak jsme o mimi přišly :frowning2:
13. zář ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@emisekkk
Přesně tak jak píšeš. A to mě docela dostává ..... Jestli vůbec máme nějakou šanci. :frowning2: :frowning2: :frowning2: Počátkem října jdeme co CARu, jsem zvědavá na vyšetření a jejich názor. Naděje sice umírá poslední, ale nevím jestli bude síla doufat.
13. zář ve 13:37  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, čím víc čtu nejenom tady na Koníkovi, začíná u mě převládat pocit, že úspěšné těhotenství po 40 je vlastně čistý zázrak, který nejde nijak vysledovat nebo vydoufat. Nejdřív jsem měla svému doktorovi za zlé, že mě začal vypočítávat všechny katastrofy s tím spojené. Ale asi mě chtěl uchránit toho zklamání a smutku. Přesto zmínil jeho nejstarší 46tiletou maminku a její úplně zdravého šikovného Františka :slight_smile: .
13. zář v 19:25  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@xyrina janý, ale František je asi zázrak....a teda mě už těch 46 a mimino připadá moc. už bych ani neměla sílu, hlavně pak na puboše :grinning:
13. zář ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@winter moc moc mě to mrzí :frowning2: ,drž se-za nějaký čas bude líp,holt tu bolest musíte vydržet,vím o čem mluvím :frowning2:
13. zář ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@emisekkk
@marlah
@xyrina holky,myslím,že mít zdravé dítě ve věku 40+ je možné a dost pravděpodobné.Problém s neprospívajícím těhotenstvím a nebo neplodností mohou mít i mnohem mladší páry.Samozřejmě,s věkem se šance snižují,ale pořád tady šance je.Chodím na diskuzi na emimino a tam je šťastných maminek 40+ dost :wink: takže nezoufejte a věřte! :wink:
13. zář ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
@emisekkk
@martasl
@xyrina
holky těhotenství po 40 není náhoda je to proste tak ze někomu to trvá dele a někomu staci jedna noc a jestli je na 25 nebo 40 v tom az tak obrovskou změnu nevidím. Samozrejme mame horší plodnost ale ani v 25 ji někdo nemá az tak výbornou. Moje sestřenice potratila ve 30. a 5 let nemohla přijít do jiného stavu . pak mela chlapečka který se ji narodil v 7 měsíci a po 15 měsících se ji narodila holčička.to bylo hned napoprvé :slight_smile: takže jednoduchý to u někoho není akorát je třeba neztrácet naději. Vidim u nas jedinou nevyhodu a tou je u nas nedostatek casu jako treba cekat 5 let ba otehotneni no. Jinak ja prozila uplne normální těhotenství a testy vždycky vyborne krev ukázkovou ani jsem nic nebrala ani železo jsem nepotřebovala. jedině me vyšel spatne prvotrimestr.test a to pozitivní kvůli věku a pak už bylo všechno super. A bývali bychom zvládli i porod super akorát si malej otočil spatne hlavičku a na posledni chvíli musel jít akutním císařem no. ale na tohle jsem už zapomela dávno a klidne bych šla ještě za rok do te holčičky ;) jo a holky jenom nás na konikovi v cervnovkach byli se mnou ještě dvě další přes 40 asi 43. takže všem držím palce! !! :slight_smile:
16. zář v 06:55  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
a tady jedna ukázka ať vás to motivuje krásný den :slight_smile:
16. zář v 07:02  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (6)
@romelia teda,to je krásnej chlapeček,a ten úsměv!! :grinning: :slight_smile:
19. zář v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ráda bych vás všechny podpořila ...
Naše zlatíčko - kluk jak buk - zdravý, vitální a hodný Míša - narozen 19/9, 4100 g a 54 cm - měli jsme krásný přirozený porod :slight_smile:; v době porodu mě bylo 42 a kousek, manžel je ještě starší ... máme velkou radost a přeji všem snažilkám, aby také zažili ty úžasné pocity :slight_smile:
13. říj ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí (9)
@premca Moc a moc gratuluji k překrásnému chlapečkovi:slight_smile:
13. říj ve 21:59  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@premca Krásný chlapeček. Gratuluji a přeji hodně zdraví :relaxed:
13. říj ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Přesne jak píše @romelia,neztrácejte naději.I já jsem věřila,že jsem schopná v mém věku počít zdravé díťe.Držíme vám všem pěsti.To je naše Emmička-2měsíce
13. říj ve 22:07  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (8)
@soyevita Děkujeme.
14. říj ve 23:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@montyna Děkujeme.
14. říj ve 23:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@premca teda,ten je krásňučkej :grinning: ,moc gratuluju a přeju miminku hodně zdraví a štěstí do života :wink:
16. říj v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@soyevita jů,krásná princezna.přeju jí hodně štěstí a zdraví do života a rodičům krásné zážitky s holčičkou :slight_smile:
16. říj v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@martasl Děkujeme moc:slight_smile:
16. říj v 17:23  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak jsem se po čase opět odhodlala a už jsem tu zas :slight_smile: . Všem čerstvým maminkách blahopřeji.
Snažení o mimi jsme s manželem nevzdali, řekli jsme si, že to ještě zkusíme přirozeně. Naděje umírá poslední :slight_smile: i když věk je prostě na kvalitu vajíček mrcha.
18. říj v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí (6)
@soyevita Krásná je :kissing_closed_eyes: Misanek zdraví :slight_smile:
21. říj ve 13:04  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
@premca moc gratuluji krásný cvalik Míša :slight_smile: nás Míša má dneska 4 měsíce :slight_smile:
21. říj ve 13:07  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@romelia teda,to je krásnej chlapeček,a jak mu to v objetí medvídka sluší :slight_smile:
22. říj ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Ahoj holky, jsem nová co se týká příspěvků, ale modrý koník čtu od začátku svého druhého těhotenství v mých 40 ti letech. Přes IVF se nám narodila zdravá holčička a začali jsme se s manželem snažit o ještě jedno.Podle doktorů jsme zdraví oba (manželovi je 37) a snad nemuselo dojít ani na ivf. Mám ještě 18 ti letou dceru z prvního manželství, taky v pohodě, jen jsem toho pravého pro sebe i děti našla až později. Ráda pokecám s někým, kdo je na tom stejně. :slight_smile:
31. říj v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@xmonikax73 ahojky :blush: tak to jsme na tom stejně :blush: Já mám dvě dospělé děti a ročního chlapečka. Taky se snažíme ještě o jednoho mrnouska :blush:
31. říj ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@montyna Ahoj :slight_smile: . A jak se Vám snaha daří, u nás zatím nic. Vyzkoušela jsem ovu testy a dopadly dobře, jen se mrcha pokažké po 28 dnech ozve. :angry: :angry:
31. říj ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek