Snažilky 40+

miranel
5. led 2014

V r. 2007 jsem podstoupila IVF, neuspěšně :( S tehdejším partnerem jsme se chvíli potom rozešli a já se snažila nemyslet na to jak mi chybí dítě. V r. 2011 jsem se vdala za fajn chlapa, který má, teď již 11 letého kluka. Já, abych nemyslela na to, že nemám vlastní dítě, jsem se dala na studium na VŠ. Před nějakou dobou (sestra porodila krásnou holčičku) přišlo k debatě: mít či nemít ještě dítě? Nejsem na to už moc stará? Moc bych ho chtěla, ale se toho i trochu bojím, budu mít koncem ledna 41. S manželem jsme se dali na snažení, ale přirozeně, tak to necháme na přírodě, jestli to vyjde nebo ne 🙂

romelia
21. říj 2015

@nipeal díky moc snad bude vse probíhat dobře. Další kontrolu mam za 14dni. Prý me musí hlídat 🙂

depos
21. říj 2015

@romelia opatruj se

emisekkk
21. říj 2015

@romelia velká gratulace, to je super

romelia
21. říj 2015

@emisekkk ahojky Děkuji moc 🙂 jsme stejne stare, ale já zatím bez deti.

barboratov
21. říj 2015

@romelia gratulace velká 🙂

montyna
21. říj 2015

@romelia moc blahopreju, je to krasne 🙂

emisekkk
21. říj 2015

@romelia tjooo, první dítě v 42 či 43 letech (mně bude v prosinci) , tak to držím palce tuplovaně! Moc ti to přeju! Hlavně se opatruj.

anansie40
21. říj 2015

@romelia taky se přidávám ke gratulacím a ať vše probíhá, jak má!! 🙂

witchir
21. říj 2015

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Je mi 42 a z předchozího vztahu, už mám dvě děti. Teď mám o 12 let mladšího přítele, který ještě děti nemá a chtěl by. Takže jsme se v červenci začali snažit. Doufám, že se zadaří přirozeně 🙂 . Jediné čím to zatím podporuji je mateří kašička a měření BT.
Všem snažilkám držím pěsti 😉 a těhulkám hlavně zdravíčko pro ně i fazolky 🙂

ilona23
21. říj 2015

@witchir preji hodne stesti a at se brzy zadari 🙂

witchir
21. říj 2015

@ilona23 Děkuji 🙂 Momentálně jsem ve fázi (ne)čekání na mrchu 6DPO.

ilona23
21. říj 2015

@witchir tak preji at uz nedorazi 🙂.

witchir
21. říj 2015

@ilona23 kéž by... strašně nesnáším to čekání 😀
Jak jsi na tom ty?

ilona23
21. říj 2015

@witchir ja uz jsem se dockala (po jednom lonskem zamlklem tehotenstvi)a ted uz mame skoro mesicniho syna.Jinak mi bude 38 a pritele mam o 13let mladsiho. 🙂A to cekani je fakt hrozne,ale jak to pak prijde tak to je opravdu radost 🙂

witchir
21. říj 2015

@ilona ahaaa, tak to gratuluji k vlastně čerstvému miminku 🙂 Koukám, taky přítel zajda 😀 😉

ilona23
21. říj 2015

@witchir taky taky a zatim jsem spokojena 😉

witchir
21. říj 2015

@ilona23 Též jsem spokojená.... velmi 😀 u mě ani starší nepřipadá v úvahu, nestíhal by ... mám energie na rozdávání 😀

barboratov
23. říj 2015

holky já byla teď u dr...teda jen pro recept na duphaston jeliož nestihnu jít 12den cyklu na utz, ale ptala jsem se jí na to měření a ta byla uplně běsná, že jediný co tak jsme pak všechny vystresovaný z teploměru a je to akorát kontraproduktivní

witchir
23. říj 2015

Možná má dr pravdu... taky spousta holek měří jen od ms do ovu a pak na to prdí... zas na druhou stranu je to o selském rozumu každé z nás. Pro mě je důležité, abych věděla kdy ovu mám a tohle je prostě nejlevnější metoda.

romelia
24. říj 2015

Holky dnes jsem pri sexu s přítelem začala špinit. ted už je to lepší ale hrozne jsem se vylekala. Nevíte mam jít na pohotovost? Já bych chtěla počkat do zítřka zda se to úplne nesklidni.

witchir
24. říj 2015

@romelia Klid, stává se to 🙂 na začátku, když je všechno dole hodně překrvené a většinou to bývá z čípku. Dokud to není jasná krev a není jí moc, chce to odpočívat a něco kyselého nebo ascorutin 😉 . Kyselé stahuje cévy a kapiláry, tudíž zastavuje krvácení 😉

witchir
24. říj 2015

Holky, jsem dneska 8dpo a hrabe mi ms má nedorazit v pátek 30.10..... chvilku si říkám "jsem těhu " pak zase "neblbni s příznakama" 😀 noo, pěkně se v tom plácám 😀

romelia
24. říj 2015

@witchir díky moc trosku jsi me zklidnila. jsem v panice od rána ale ted už na zachode nespinim... ráno když jsem viděla to prostěradlo od krve tak to se mnou malem seklo

witchir
24. říj 2015

@romelia naprosto tě chápu, měla jsem to u obou těhu. Vždycky jsem hrozně plašila a dr. mi to naštěstí vysvětlil u druhého těhu 🙂 Prostě holt žádný divočiny do konce 3 měsíce 😀 😉

capriola
26. říj 2015

Ahoj holky, tak hlásím, že embrijku se u mě asi nelíbilo, 13. den po ET test negativní a dnes jsem dostala ms. Do CARu jsem se zatím nedovolala (instrukce: "v případě krvácení volejte" 😎 ) Takže si to teď musím nějak porovnat v hlavě, nabrat trochu optimismu a jde se dál...
Konec hlášení 🙂

barboratov
26. říj 2015

@witchir jj na jednu stranu jak pravíš, je to nejlevnější metoda, ale zas z toho stresu ovu vůbec nemisí být ☹ prostě asi nej metod aje vše pustit z hlavy a je...jenže to se někomu řekne, že?? pustit z hlavy :-O

witchir
26. říj 2015

@barboratov tak já k měření přistupuji jako spíš k vědecké metodě 🙂 respektuju svý tělo a vím, že výkyvy teplot jsou naprosto normální a tak to prostě beru 😉 . Každá jsme originál a co platí u jedné může být u druhé naprosto jinak, tak proč se stresovat 🙂 . Pustit z hlavy to, že toužím po mimi prostě nejde 😀

witchir
26. říj 2015

@romelia Ahojky, tak co ženská jak jsi na tom? 🙂

emisekkk
26. říj 2015

@capriola tak třeba příště....

emisekkk
26. říj 2015

@romelia já taky takto zakrvácena cca v 8. týdnu po sexu, ale asi prosáklý čípek, prostě je to víc prokrvené a krvácení bylo zcela zjevně kontaktní - zákaz sexu do 12.tt. No - vydrželi jsme to 2 týdny 😀. A všechno v pohodě. Já kvrácela u všech těhu. Takže klídek.
Když jsem začala krvácet při potratu bylo to jiné a ani to nebylo po sexu.