Snažilky 40+

miranel
5. led 2014

V r. 2007 jsem podstoupila IVF, neuspěšně :( S tehdejším partnerem jsme se chvíli potom rozešli a já se snažila nemyslet na to jak mi chybí dítě. V r. 2011 jsem se vdala za fajn chlapa, který má, teď již 11 letého kluka. Já, abych nemyslela na to, že nemám vlastní dítě, jsem se dala na studium na VŠ. Před nějakou dobou (sestra porodila krásnou holčičku) přišlo k debatě: mít či nemít ještě dítě? Nejsem na to už moc stará? Moc bych ho chtěla, ale se toho i trochu bojím, budu mít koncem ledna 41. S manželem jsme se dali na snažení, ale přirozeně, tak to necháme na přírodě, jestli to vyjde nebo ne 🙂

ivhuska76
23. dub 2016

Holky musím Vám hned napsat, po skoro dvouletém snažení jsme si s přítelem koupily Fertility Blend a po měsíci a půl užívání jsme včera měli konečně pozitivní těhotenský testík 🙂 Měli jsme balení pro páry. Neváhejte a fakt to vyzkoušejte!!!! Za mě super!

jancako74
23. dub 2016

@ivhuska76 moc moc moc vám to přeji a gratuluju 😀 ..vím jak je to šílený to snažení my asi přes dva roky než se malej povedl...taky mám mladšího přítele a mě už tlačil věk 😉 ....koukala sem že termín máš v prosinci jako byl náš šmudlík ted už nám je 4.měsíce a je to rošták pořádnej....přeju ti klidný těhu a at je vše v pořádku...sem tak ráda že vás je víc co i v tomhle věku se do toho s vervou pustili ani nevíte jak 😀 ....a stojí to za to DRŽIM PALEČKY

ivhuska76
23. dub 2016

@jancako74 Děkuji moooc, už jsme ani nedoufali 🙂 Tak to je super, ať je Váš malý zdravý a dělá Vám jen radost.

beluci007
23. dub 2016

@ivhuska76 take se pridavam ke gratulaci,moc vam to preji.U nas se zatim porad nepodarilo.

ivhuska76
23. dub 2016

@beluci007 děkuji a držím moooc palce ať se brzy zadaří 🙂

emisekkk
23. dub 2016

ja byla minuly tyden na prvni kontrole a mame srdicko! Vsem tehu preju,at to dotahnem do zdarneho konce a snazivsim se,at se zadari!

jancako74
24. dub 2016

Holky moc moc děkuju za srdíčko 🙂 😉

jancako74
24. dub 2016

@emisekkk to je krásný moooooooc na vás nyslim at je vše jen a jen v pořádku 🙂

jancako74
24. dub 2016

JO nejni na 70.ročníky co holky???? 😀 😎 ...

emisekkk
24. dub 2016

@jancako74 dekuji moc!

no ja jsen r.72 😀

sikulik
24. dub 2016

@emisekkk gratuluji a hlavně přeji, ať jsou všechna vyšetření, která vás čekají, v pořádku a dotáhnete to až do krásného porodu 😉 !!!

anansie40
24. dub 2016

@emisekkk moc moc gratuluji!!! a zatím nic jiného, ať to nezakřiknu...

emisekkk
25. dub 2016

@anansie40 dekuji...no prave....moc o om nemluvim ani tady....at to clovek nezakrikne. Za tyden jdu na dalsi kontrolu.

pokmon
25. dub 2016

Holky všem ať se snažíte nebo už čekáte držím palečky,ať se zadaří a vše je v pořádku,moc moc Vám to přeju.

xyrina
25. dub 2016

@emisekkk Moc gratuluju znova a znova 🙂

kolibricek36
25. dub 2016

@emisekkk taky se přidávám k gratulaci, hlavně at jste v pořádku....

go
25. dub 2016

Zdravim Vam, rada bych se k Vam pridala, pokud nevadi. Urcite tu budu nejstarsi, ale zatim se tak nastesti necitim. Bohuzel cislo nikdo nevymaze. 😉 Jsem rocnik 72. Snazime se cca 5 let o mimi. Zatim neuspesne ☹

xyrina
25. dub 2016

@go Ahoj, já jsem ročník 71 a snažíme se 2 roky. Těch 5 let to necháváte jen na prirode?

go
25. dub 2016

@xyrina ahoj🙂, podstupujeme IVF. Minule pondeli jsem mela KET. Jinak celkem asi desaty transfer. Z toho dva uspesne, bohuzel vzdy cca v 10 tt konec. Nyni jiz zavadime jen vysetrena emrya. Dnes 7den po KET a negativni. Energie mam jeste dost, ale vek me desi.☹
Jak se dari Tobe, zvladas bojovat?🙂

xyrina
25. dub 2016

@go No my ty dva roky nic neřešili (ale měli - to vím až ted). V březnu jsem absolvovala 1. neúspěšně IVF. Po něm jsem stale poněkud mimo. Tento měsíc nechávám běžet, pak půjdu na hysteroskopii a uvidí se co dál. Doktor v CAR mi říkal, že úspěch u darovaneho vajíčka by na základě mě adekvátní reakce na léky při IVF byl 80%. Myslí, že chyba byla z hlediska genetiky v mém vajicku. Jenže DV stojí až 70 tis. Tak se rozmýšlime. Zatím jak vidíš moc nebojuju, nechci to zabalit, ale sama svým pocitům teď nějak nerozumím. Porad, kde bereš sílu k těm dalším a dalším pokusům? A co penizky?

emisekkk
25. dub 2016

@xyrina
@kolibricek36 holky díky. teď 9 tt. doufááámmm....to víte, ty roky 😠

katty77
25. dub 2016

Ahoj holky, mohu se k vám přidat? do 40 mi sice ještě rok chybí (77 ročník), ale určitě jste mi blíž než supermladé snažilky.... 🙂 My se snažíme víc jak 9 let, máme za sebou 5 IVF, z toho 2x // a 1x // přirozeně, ale ani jednou to nedopadlo, potrat vždy mezi 5-8 týdnem... Teď jsme změnili CAR, tak uvidíme... Jsem 14 dnů po hysteroskopii - odstraněn polyp a jinak všechny ostatní vyšetření už máme za sebou, bez nálezu. Ještě čekáme na výsledky imuno z Prahy, ale moc tomu nedávám, byli jsme před lety na imunologii v HK a tam nám nic nenašli... Mám slabší PCO (tzn., že mám PCO, ale sama menstruuji i ovuluji, ale jaká je kvalita vajíček, to je otázka...). Teď mám nasazený Metformin, pak baštíme oba Everol, já Inofolic a manžel Folandrol.

go
25. dub 2016

@xyrina taky jsme si vzdy dali prestavku a nic neresili, ted tech ztracenych mesicu lituji, ale alespon se telo zregenerovalo. V listopadu jsem byla na laparce, vse v poradku, manzel take vse OK. Nevim, mozna ta hlava dela sve, i kdyz se necitim, ze tlacime na pilu nejak vyjimecne☹. Ja mela jen obcas silnejsi imunitu, ale na to jsem po transferu brala leky. Prirozene se ja bojim otehotnet, v mem veku ta kvalita vajicek bude asi uz spatna.☹. Platime si vse jako samoplatci, uz od zacatku. Silene, uz by za to ani nepocitam. Asi by za to byl maly byt v Praze, ale nemuzeme to tak brat. Energii, mam jak na houpacce, nekdy bych bojovala, jindy bych to nejradeji vzdala.☹( Byt Tebou sla bych do darovaneho, i kdyz jistota neni nikdy, nadeje ano🙂

ivhuska76
25. dub 2016

Holky tak radost byla asi předčasná, 😞na ultrazvuku dvě dutinky jedna v pořádku, ale na špatném místě kde nepřežije prý a ta druhá na správném místě, ale oválná s hyperechogenim lemem, to prý není dobré. Jsem 4+2 a týden zase čekat co dál.... tak tohle mi vzalo všechny síly: -(

go
26. dub 2016

@ivhuska76 Ahoj, moc drzim pesti a verim, ze ten jeden bojovnik to nevzda. Ja bych mu verila. 🙂
Preji hodne energie a sil.

peta73
26. dub 2016

Ahoj všem, nyní má zpoždění o 9 dní, ale TT je negativní. Včera jsem byla na vyšetření, kde mi dělala i UZ. Sliznice prý celkem vysoká (11 mm), toť však vše. Pokud ovulace vůbec byla, tak později, než jsem si spočítala. Nakonec objevila cca 1 cm velkou dutinku, která však prý nemá typický lem. Může to být rané těhotenství, ale také nic. Mám prý přijít za 14 dní, kdy mi udělá další UZ a ev. píchne agolutin. Nejhorší je, že nevím na čem jsem + se bojím, zda to vůbec půjde ☹. Včera jsem si z toho dělala legraci, že někdo čeká miminko a já se holt musím spokojit s dutinkou 😲

ivhuska76
26. dub 2016

@go taky doufam: -* děkuji za podporu: -)

ivhuska76
26. dub 2016

@go Oni totiž počítají 4 týdny, ale mi počali 8-9 dubna a to je nějakých 18 dní, příjde mi to brzy na takovéhle závěry ☹

xyrina
26. dub 2016

@peta73 Raději teď s dutinkou a pak s mimcem, než vůbec nic 🙂

go
26. dub 2016

@ivhuska76 jsou to nervy, same cekani, ale na zavery je opravdu brzo. Navic na ty neprijemne je jeste opravdu dost casu. Drz se🙂