Snažilky 40+

miranel
5. led 2014

V r. 2007 jsem podstoupila IVF, neuspěšně :( S tehdejším partnerem jsme se chvíli potom rozešli a já se snažila nemyslet na to jak mi chybí dítě. V r. 2011 jsem se vdala za fajn chlapa, který má, teď již 11 letého kluka. Já, abych nemyslela na to, že nemám vlastní dítě, jsem se dala na studium na VŠ. Před nějakou dobou (sestra porodila krásnou holčičku) přišlo k debatě: mít či nemít ještě dítě? Nejsem na to už moc stará? Moc bych ho chtěla, ale se toho i trochu bojím, budu mít koncem ledna 41. S manželem jsme se dali na snažení, ale přirozeně, tak to necháme na přírodě, jestli to vyjde nebo ne 🙂

jannyss
27. bře 2016

@benny7 ano, chce to utéct co nejdříve....manžel v prvním vztahu mě škrtil a mlátil jen proto že byl chorobně žárlivý...tenkrát jsem neměla žádné koníčky,byla jen doma,vařila pekla starala se o rodinu a stejně jen tou svou chorobnou myslí si něco myslel...a našla jsem sílu utéct s 3 letou dcerkou jen v kočáru a bez jakéhokoliv majetku.....všem radím, nezůstávejte v takovém vztahu!!!!

xyrina
29. bře 2016

Zdravím vás všechny v povelikonocnim úterý. Je tu některá s radostnyma zpravama? Rozdavaly jste o smigrustu vajíčka nebo se některé v bříšku zabydlelo?

rukola
30. bře 2016

@jannyss tak to me moc tesi a mam radost ze sel pritel do sebe. I to ditko by mohlo nejak projit. Netlacila bych na pilu a dala vecem volny prubeh a rekla priteli... mame li mit spolecne dite bude nam dano. Nechme věcem volny prubeh. Az to nastane ma li to nastat spolecne to zvladneme...

winter
30. bře 2016

Já jsem dnes 9DPO, tak čekám co bude. Bohužel mám od rána pocit, že z toho bude do zítra MS... ☹ Luterální fázi mám 9-12 dnů, tak by to odpovídalo. Nějak přestávám věřit, že se ještě zadaří.

rukola
30. bře 2016

@winter A muzu se zeptat kolik je ti/Vam let? urcite neni jeste nic ztraceno. 🙂 🙂 🙂

xyrina
30. bře 2016

@winter A jak dlouho to zkoušíš, že ztrácíš naději?

emisekkk
30. bře 2016

@xyrina já...snad 😀, ale ještě bojím o tom mluvit

xyrina
30. bře 2016

@emisekkk A to je pěkná zprávička 🙂 Navrhuju, že když se o tom ještě bojíš mluvit, tak si o tom pojďme psát 🙂 ...

emisekkk
30. bře 2016

@xyrina HIHI, to jsi mne teda rozesmála 😀

jannyss
30. bře 2016

@rukola no, jen mám strach, že když takhle narovinu, tak by si začal dávat pozor ☹...
jinak jsme se najednou hned byli podívat na pozemek a líbil se mu, a že bychom do toho šli,tak to ted docela aktuelně řešíme 🙂

jannyss
30. bře 2016

@emisekkk tak držím palce 🙂

jannyss
30. bře 2016

já byla v pondělí v kanceláři a kolega , který se mnou nijak zvlášt toho moc nenamluví,tak se na mě podíval a říká......hele, nejsi těhotná?...tak říkám, nee proč? zrovna jsem ted dva dny "bumbala".
řekl mi, že to mám v očích 🙂
jenže jsem byla 8 DC, takže před ovulkou,tak jsem věděla že nee ☹
Ale bylo to dobrý, třeba nějaká předzvěst 🙂)

xyrina
30. bře 2016

@jannyss No jestli by šlo těmto poznámkám věřit, tak mi zase moje mamka v pondělí řekla, že jsem nějaká přepadlá. Takže asi tedy nejsem těhotná a testy už nemusím řešit 🙂. Na testy mám jít 6.4. Ale třeba skutečně sensitivni lidi dokážou druhé správně odhadnout a pak máš štěstí 🙂 Moje mamka mezi ně nikdy nepatřila...

jannyss
31. bře 2016

@xyrina no, spíš to byla náhoda.....ale příjemná🙂...zítra jedu k doktorovi jestli folikuly OK...12 DC 🙂

xyrina
31. bře 2016

@jannyss Na to jsem se taky těšila. To je totiž jedno z vyšetření, kdy se dá něco vidět a ja ráda pozoruju, jak se co vyvíjí a roste. Tak ať je všechno podle Tvých a doktorovych představ 🙂

winter
31. bře 2016

@rukola za měsíc mi bude 42 🙂

winter
31. bře 2016

@emisekkk tak to je teda bomba 😉 , ale jinak přeji ať je vše OK

Já jsem dnes 10 DPO a MS zatím nikde, takže naděje stále trvá.

xyrina
31. bře 2016

@winter držím palce 🙂

emisekkk
31. bře 2016

@winter drzim palce. me je 43 😀

terula1
31. bře 2016

Ženský sice jsem oproti vám mladší bude mě 29 , ale snažilky 40+ na mě vyskočilo na MK a já vám všem držim palečky at máte miminka . 🙂

racek26
1. dub 2016

@terula1 MOC DĚKUJEME, od takové mláděte to potěší, že má s náma starýma soucit...., často sklízíme jen výsměch a arogantní narážky ....., i když já mám "teprve" 38, tak vím, jaké to je .....

montyna
1. dub 2016

Ahoj, tak ja jsem nesklidila ani vysmech, ani arogantni narazky vubec od nikoho. Naopak vsichni mi pratele, kolegove a rodina I gynekologove byli naproste v pohode a ohromne mi to prali. Od nikoho jsem neslysela nic negativniho.

terula1
1. dub 2016

@racek26 Prej starýma .Jak starýma snad nejlepší leta ne 🙂 🙂

benny7
1. dub 2016

@racek26 je mi taky 38 a je to jen číslo. Duševně mi je 18 😉

xyrina
1. dub 2016

@montyna No, já mám půl roku po svatbe a někteří z rodiny i v práci se ptají, kdy budeme mít miminko. Nejdříve jsem to brala jako ironii a odpovídala, že přechod bude driv 🙂 Ale manžel řekl, že vlastně mají pravdu, když se na to cítíme 🙂. Tak když by se to podařilo, budeme šťastní jako ve třiceti 🙂. Manžel je mladší, tak je to jednodušší. 🙂

xyrina
1. dub 2016

@benny7 Mě je 44 a hlavně fyzicky se cítím o X let mladší. Vlastně i ty testy v CARU vyšly k mému věku skvěle. Tak uvidíme... 🙂

benny7
1. dub 2016

@xyrina tak to obdivuji. Já se už cítila na to moc stará. Fakt jsem do poslední chvíle nebyla úplně jista sama se sebou

xyrina
1. dub 2016

@benny7 Otěhotněla jsi neplanovane?

emisekkk
1. dub 2016

damy 38 let neni zadny vek 😀

xyrina
1. dub 2016

@emisekkk Přesně, věk je stejně jen kvůli dotaznikum u doktoru 😀 . V normálním životě na přemýšlení o věku přece není cas.