Snažilky 40+

miranel
5. led 2014

V r. 2007 jsem podstoupila IVF, neuspěšně :( S tehdejším partnerem jsme se chvíli potom rozešli a já se snažila nemyslet na to jak mi chybí dítě. V r. 2011 jsem se vdala za fajn chlapa, který má, teď již 11 letého kluka. Já, abych nemyslela na to, že nemám vlastní dítě, jsem se dala na studium na VŠ. Před nějakou dobou (sestra porodila krásnou holčičku) přišlo k debatě: mít či nemít ještě dítě? Nejsem na to už moc stará? Moc bych ho chtěla, ale se toho i trochu bojím, budu mít koncem ledna 41. S manželem jsme se dali na snažení, ale přirozeně, tak to necháme na přírodě, jestli to vyjde nebo ne 🙂

krokkyna
12. led 2016

dámy jdu se k vám přidat,máme doma skoro tříltáka a i když mi v létě bude 42,řekli jsme si,že by jsme asi ještě druhé mimi chtěli,tak se začnem snažit,uvidíme,zda se povede

jo a taky mám mladšího chlapa - přesně o 7 let 😉

monnn
13. led 2016

@anansie40 nevím zda je to pravda,ale někdo říká když jsi nachlazená tělo bojuje s virem a nemá čas bojovat s embryem ,takže je tam vyšší % uchycení při ET či KET ,tak hodně štěstí 😉 😵

anansie40
13. led 2016

Holky, to je zvláštní, co ti mladší chlapi s námi dělají, já osobně tedy, než jsem ho potkala, tak jsem o dalším dítěti nepřemýšlela ani náhodou a jak to tady tak čtu... 🙂

anansie40
13. led 2016

@monnn to mělo být asi pro @capriola ? 🙂 jinak s tou ženskou imunitou je to dost složitá věc, můj svérázný gynekolog tvrdí, že zdravá ženská, čili zbavená všech zánětů, infekcí, rovná se plodná ženská, ale ono je to všechno diskutabilní, každé tělo prostě zareaguje jinak na různé podněty.

witchir
13. led 2016

Taky mám mladšího chlapa o hodně a než jsem ho poznala, nad dalším dítětem jsem vůbec neuvažovala 😀 a občas si připadám jak puberťačka 😀

montyna
13. led 2016

@witchir ja to mam taky tak 🙂

monnn
13. led 2016

@anansie40 áááá asi jo,no 😀

witchir
13. led 2016

@montyna 😀 nojo noo odříkaného chleba největší kus 😀 Přítel je o 12 let mladší 😵 teď ještě aby se to mimi brzy povedlo 😕

anansie40
13. led 2016

@witchir to já se teda mladším nějak extra nebránila 😀 ono je to s tím rozložením energie celkem i přirozené 🙂 přeju ať mimi brzy přijde a naše touhy se naplní 🙂

witchir
13. led 2016

@anansie40 já se jim taky nebránila 😀 a podle toho to dopadlo 😀 ... taky přeji brzké otěhulení 😉

capriola
14. led 2016

Já jsem se teda mladšímu dost bránila, ale stejně to tak nějak dopadlo. Ale mnohdy mi opravdu připadá, že se choval rozumněji, když mě balil, že to asi chtěl zapůsobit, jak je dospělej a rozumnej. Nebo možná já mentálně stárnu, začínám být trochu unavená z toho, že doma se mi válí dvoumetrový dítě a opravdický miminko pořád nikde 😔 No to byl takový čtvrteční citový výlev 😀 Podám vám hlášení, jak (a jestli vůbec) proběhl ten KET.
@anansie40 už je ti aspoň trochu lépe?

anansie40
14. led 2016

@capriola já tě úplně chápu, tak ono všeobecně chlap, když balí, tak je úplně někdo jiný, než jak se začne jevit po získání kořisti 😀 taky jsem občas unavená z toho, že moje tři děti fungují naprosto samostatně a pak tady mám ještě to dvoumetrové čtvrté a já blázen chci s ním ještě to páté 😀 no ale furt lepší dvoumetrové mladé než obstarožitní 😀 Jinak dneska jdu vyndat stehy a je mi tak na střídačku, chvíli lépe, chvíli bídně, jako psychicky. Držím palce na dnešek, jestli ti ho budou dělat, ať to dopadne!

witchir
14. led 2016

@capriola Po přečtení tvého příspěvku mám pocit, že mi čteš myšlenky... Občas si říkám to samé 😉

zuzatrhal
14. led 2016
Uživatel zuzatrhal je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzatrhal.

Nazdárek holky, ženský přece nikdy nejsou starý 🙂 Neuvažovala jste někdy některá nad užíváním Fertility Blend? Mě tenhle zázrak pomohl ze zoufalství 🙂 Dala mi na něj doporučení gynekoložka a já jí do dneška děkuji...

emisekkk
14. led 2016

@capriola
@anansie40
@witchir jasny,taky mam doma4 deti,tri jsem porodila a jednoho si vzala. Nekdy me to pekne stve.

anansie40
14. led 2016

@emisekkk já si namlouvám, že třeba by mohli dospět právě tím, že se stanou otci... 😀 ale vy už spolu jedno dítě máte a to taky nezabralo? 😀

anansie40
14. led 2016

Dneska při vytahování stehů jsem doktorovi sdělila tu svou kacířskou myšlenku, že jsem si měla nechat vzít i ten druhý vejcovod a on se tvářil, že by to nebylo úplně od věci a pokud chci tedy ještě to dítě, tak stejně nejjistější cesta pro mě by bylo IVF 😒

capriola
14. led 2016

Holky, na KET jdu v pondělí. Trochu se bojim, aby embryo zvládlo rozmrazení, mám jenom jedno. Ale ňák to dopadne.

Fertility Blend jsem ještě nezkoušela, já piju Nosifol a kontryhel, předpokládám, že to bude něco podobného a obsahuje listovku 🙂 Mohl by to být fajn doplněk, klidně zkusím, i když v mém případě hraje roli to, že nemám ovulaci a bez hormonů se stejně dál nepohnu.

montyna
14. led 2016

@witchir ja o 8 let mladsiho 🙂 🙂 Mame ctyrmesicniho chlapecka 🙂 no a nechaveme tomu volny prubeh, tak uvidime jestli se zadari.

emisekkk
14. led 2016

@anansie40 jo,my jedno dite mame spolu a dospeni teda nezabralo-:D

anansie40
14. led 2016

@emisekkk 😀 na druhou stranu to, že máme takové partnery, má asi nějaký důvod, oni si v nás asi právě hledají ty maminky a my zase máme potřebu dávat tu mateřskou péči...ale samozřejmě všeho do jisté míry, že... 🙂

anansie40
14. led 2016

Holky, prosím vás, vy, co jste si dělaly nebo si děláte ovulační testy, kde a jaké si je kupujete? nějaké levné třeba na netu? Díky

nipeal
14. led 2016

@anansie40 v Dr. MAX jejich značku 🙂

romelia
14. led 2016

@anansie40 taky Dr. MAX ty jsou opravdu osvědčené 🙂

romelia
14. led 2016

Jinak holky ten můj si taky staci s modely letadylek ; ) chtěli jsme holčičku, ale ted me pan doktor řekl, že to bude asi kluk tak uvidim po výsledcích a hned taky řekl,, že s nim aspoň bude lepit a stavět :D

anansie40
14. led 2016

@nipeal
@romelia děkuji a těch testů je tam více v jednom balení?

anansie40
14. led 2016

@romelia tak jestli to bude klučík, tak to ti ho úplně závidím!!! Ale hlavně ať je to zdravé!

nipeal
14. led 2016

@anansie40 ano, myslim že 7, už si moc nepamatuji, ale mají i kusovky, toto se vyplatilo
https://www.drmax.cz/matka-a-dite/pripravky-pro...

anansie40
14. led 2016

@nipeal děkuji, už na to koukám

romelia
14. led 2016

@anansie40 ano v balení jich je 7. to se cenového vyplatí a když pak vis kdy priblizne měřit tak je to v pohodě. Jine značky mají jen kusové nebo balení po 3. Jinak dekuji i když jsem si přála holčičku moc tak hlavně aby bylo zdravé to je na prvním miste.