Snažilky 40+

miranel
5. led 2014

V r. 2007 jsem podstoupila IVF, neuspěšně :( S tehdejším partnerem jsme se chvíli potom rozešli a já se snažila nemyslet na to jak mi chybí dítě. V r. 2011 jsem se vdala za fajn chlapa, který má, teď již 11 letého kluka. Já, abych nemyslela na to, že nemám vlastní dítě, jsem se dala na studium na VŠ. Před nějakou dobou (sestra porodila krásnou holčičku) přišlo k debatě: mít či nemít ještě dítě? Nejsem na to už moc stará? Moc bych ho chtěla, ale se toho i trochu bojím, budu mít koncem ledna 41. S manželem jsme se dali na snažení, ale přirozeně, tak to necháme na přírodě, jestli to vyjde nebo ne 🙂

rukola
18. bře 2016

Mozna nebude souviset s diskusi, ale vazme si toho, ze jsme zdravi, bez urazu. Budme rady ze rodina je v poradku. Posledni dobou kolem mne bylo hodne zprav o trvalých nasledcich. Strejda ma Alzheimera. A je pomerne mlady. Z tohoto uhlu se ostatni problemy jevi jako malicherne. Pekny den vsem. 😉

kolibricek36
18. bře 2016

@rukola jejda, přeji pevné nervy .... stařecká demence není o moc příjemnější zvlášt když je člověk slepý

zuzatrhal
18. bře 2016
Uživatel zuzatrhal je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzatrhal.

@radiz pomohl, uzivala jsem pul roku (i manzel) a pote byl pozitivni test 🙂

rukola
18. bře 2016

@kolibricek36 diky. Bylo to mimo tema. Stara se o strejdu teta. Bylo to takove vyjádřeni vdeku tam nahoru, jak je fajn kdyz je clovek sobestacny. Byt ve vlade pridala bych lidem co opatruji nekoho blizkeho a take zmenila cerpani rodicovske. Prijde mi nefer. Kdyz clovek nestihne vycerpat rodicovsky prispevek kuprikladu na prvni dite, tak automaticky propada. A zacina se cerpat na to nejmladsi. Přičemž nejsou zohledněny naklady. Starate se napr. o dve a vice deti. Prispevek pobirate na to nejmladší.

jannyss
19. bře 2016

@capriola ano,budoucnost se mu nechce řešit, aktivní je v tom, že kdysi závodil na kole takže chodí často na kolo, bazén, sauna,ale naše výlety a procházky už nějak neplánujeme.ptá se jestli jsem něco vymyslela a dřív byl tak aktivní že sám s něčím přišel ☹,něco plánoval..ano zfotrovatěl...ve 27 letech🙂...
i když je v práci tak už automaticky spoléhá, že mu přivezu nějakou večeři,prostě full servis, člověk si ho naučil a to mu vyhovuje..i když pomáhá s nádobím, nákupy atak...a co se týká zařizování a technických věcí, tak musím říct, že funguje jako chlap, to jo !!

jannyss
19. bře 2016

@rukola No maminka ho nerozmazlovala právě.moc nevařila nikdy a on byl zvyklý že tím že sportoval a jezdil na závody tak se začal o sebe brzy starat sám, nakupovat si co mu dojde-pěna na holení apod🙂
nedával to za úkol mamince, to jsem od začátku obdivovala že je samostatný. tím, že jsem v bytě bydlela sama tak se nastěhoval ke mně do pronájmu a že si najdem něco našeho..ale už je to dva roky☹...a vždycky nějaký ale k té nabídce na bydlení má...špatná lokalita, malý pozemek, špatný výhled..atd
Co se týká hypotéky tak bohužel si jí musí brýt sám, protože já mám černé puntíky v registrech,protože můj bývalý manžel mě zatáhl do dluhů.ze všeho jsem se vyhrabala,mám 3 práce vlastně ale prostě v registrech jsem. nájem máme 9000 kč,kdy se na něj skládáme, ale hypotéka na 1,5 mil je 6500kč, takže dokonce mín peněz,takže on se nemá čeho bát,že by jsme dávali měsíčně víc.Ale tím, že si to musí vzít na sebe já nedokážu říct, tak co, už se ti konečně něco líbí a vezmeš si tu hypotéku????...ale plánuje se mnou být, a jsme pár ,tak na jednu stranu proč neee...byt mám zařízenej a už jen to, co je v něm stálo plno peněz a zas on k tomu přišel jako nic!! vypadá to hnusně,ale je to tak☹

kolibricek36
19. bře 2016

@rukola no, to je tedy nefér, já bych změnila ještě ,aby ti kdo žijí rodinným životem (sezdané páry) dostali větší úlevy kvůli dětem, aby si vláda došlápla na ty, kdo zneužívají systém....

jannyss
19. bře 2016

@rukola řekla jsi to správně a mám ráda upřímnost....a máš pravdu! pokud nechce změny neměl se vázat! a přesně, já bych dál pracovala, dál by jsme cestovali,prostě já to vím, že vše jde dál stejně a někdy je to ještě lepší🙂..nevím jestli jsem zmínila, že mé dvě děti už vlastně se mnou nejsou...dcer 22let bydlí v jiném městě a pracuje,občas se vidíme a syn 16 let šel za karierou sportovce kde se nastěhoval k otci, se sportem skončil, a otec jezdí hodně do zahraničí tak má byt sám k dispozici a to mu vyhovuje a otec mu vymlel hlavu proti mě...takže se mnou občas komunikuje a občas nee...má strach že si to u otce rozháže,navíc mu cpe plno peněz....prostě si ho kupuje...takže já děti mám a nemám☹
nemám z čeho čerpat sílu☹...bez dětí, stále jen práce a přítel se k ničemu nerozhoupává☹

jannyss
19. bře 2016

Holky já to vzdávám ☹(((...od včera jsme nebyli spolu a dnes jsme se na sebe těšili....šli na pivko a já začla mluvit o bydlení, že minule nereagoval na to bydlení co jsem mu posílala☹...tak ani nevěděl, že takovou sms dostal a když jsme přišli domů,tak řekl, že ON chce klidně jen byt a že nebude brát nic drahýho..že tři dny po výplatě nemá peníze / ale brigády odmítá,zrovna na dnešek mu nabízeli dva kamarádi dvě brigády a on nešel,že to ho nebaví/.přišli jsme domů a že ON chce byt a proč já baráček? když jsem řekla že je to za stejný peníze 700tis pozemek a 1,1 baráček tak řekl že MU stačí malej byt a proč chci barák ...když jsem se rozbrečela, že mluví jen o tom co chce ON a ne MY tak řekl,že jsem hysterická,proč brečím a že když něco přijde za 4 roky,tak přijde ..opět jsem mu připomněla můj věk a že bych se ráda usadila,tak opět řekl,že nic se zatím nenaskytlo?.(((...
ON myslí jen na sebe a ne co chceme MY:.(....sbalil se a že to nebude řešit a šel ven v 10 večer☹...že si potřebuje pročistit hlavu ....špatně☹(...bere vše podle sebe a nebere na nikoho ohled☹(..

jannyss
19. bře 2016

co s tím? je mi hrozně☹..kamarádky žádný po ruce ☹...a myslím,že to není ON a je mi strašně ,ale budu muset přemýšlet.....a to s ním chci dítě☹...neeeee já vzdávám celý vztah ☹.....
jak mi může říct hysterka,když jsem jen smutná a brečím kvůli tomu že myslí na sebe ☹,co chce on

xyrina
19. bře 2016

@jannyss Podle toho co píšeš, on nejspíš nebude ten pravý pro Tebe a Tvé dítě. ☹ bude stále myslet jen na sebe.

jannyss
19. bře 2016

@xyrina děkuju že mi to píšeš upřímně ☹...je to tak, a je mi z toho hrozně...

jannyss
19. bře 2016

@xyrina a k tomu jsem 29 den a nic nepřichází.....jestli to zrovna má vyjít a já vím další jeho postoj,tak je to hrozný☹,,,a já už nechci nikdy nic zažít,prozože to tak strašně bolí☹..nic špatnýho jsem neudělala a už dvě hodiny brečím ☹

rukola
20. bře 2016

@xyrina souhlas

rukola
20. bře 2016

@jannyss to je mi lito co zrovna zazivas. Pokud se takto chova a konečne se vybarvil, opravdu neni o co stat. Ver mi ze na svete jsou i fajn chlapi empaticti. Nekdy citlivi jako holky. Jednoho jsem kdysi odmitla ale byl to chlap ktery mi prinesl kolo az pod nos. Neumel moc vyjadrovat city ale slo mu o me blaho. Obcas jsem byla v nějakých vecech inteligentnější a tvrdohlavejsi nez on. Prosim te nevzdavej svuj sen o dítěti. V kazdem případe bych zvazovala rozchod. Nikam to s tim tvym chlapem nevede. Cim drive si to uvedomis, tim lip. Vim, ze je to drsne. Musis se rozhodnout sama. Ty mas kde bydlet. On musi jit. Doufam ze vse v poklidu vyresite. Hlavu vzhůru.

rukola
20. bře 2016

@jannyss jenže k hypo platis napr jeste energie. Kdyby jste sli do baraku neplatíte najem. Kdysi jsem mela s jednim hypoteku napůl na dum. Svoji jsme.nebyli. Vyporadani připomínalo rozvod. Nesmyslna dan z prevodu nemovitosti chtela jsem po nem pulku. Celkem cinila asi 60 tis. Ale pri cene nemovitostí 1 mil. By to bylo mnohem min. Pocitalo se to procentem z odhadni ceny. Tedy kdyz je neco v osobnim vlastnictvi. U druzstevniho toto odpada.

rukola
20. bře 2016

@jannyss uvidis jak to dopadne. Dej nam urcite vedet. Vzdy mas moznost volby. I když nejste manžele musel by ti prispivat pokud bys ho uvedla jako otce. Ja to manzelovi ještě nerekla. Příští týden prvosemestralni screening. Spis abys to finančne utahla.

rukola
20. bře 2016

@rukola napisu zde take jeden extrem o lasce az za hrob. Jedna zdravotni sestricka povidala , ze jim do nemocnice privezli motorkare v velmi spatnem zdravotním stavu. Jeho pritelkyne se zajímala o to ziskat jeho sperma. Chtela s nim mit deti. Te sestricce to prislo trochu ujete. Mit deti s nekym kdo ani nebude zit. Ano je to hrozne. Mysim ze to nedopadlo ani tak ani tak. Me rodice taky tvrdili ze bych druhe mela mit s nekym kdo bude mit vetsi zájem o deti. Dceri bude brzy jeden rok a manzel ji nikdy sam nepovozil v kocarku. Neprebalil nenakrmil nevykoupal. Jen vymluvy ze to s detmi neumi. Uceny z nebe nespadl a urcite by to i zvladl. Jen chtit.

rukola
20. bře 2016

@jannyss vis co by me zajimalo. Jak by resil to kdybyste museli bydlet treba i kratkodobe oddelene. Zda by si nasel vlastni pronajem ci sel do nejake koupe. Jako argument muzes rict ze by mel svuj klid. No nevím zda by se k necemu rozhoupal. Ale konecne by byl donucen veci a zejmena bytovou otazku resit.

rukola
20. bře 2016

@jannyss jinak je hrozne a nelibi se mi spolecne vlastnictvi manzelu hl pokud jde o dluhy. To je totalni bezmoc. Proc maji jit dluhy napr za manželkou, kdyz je vytvari manzel.

rukola
20. bře 2016

@jannyss jeste jedna rada nakonec pokud by to s nynejsim pritelem nedopadlo. Jsi velmi pracovita. Tri prace. Premyslela jsi o prestehovani se do většího mesta napr do Prahy. Zda se na prvni pohled drazsi ale pracovni moznosti i seznamovaci jsou mnohem vyšší nez v mensich byt i krajskych mestech. Sama jsem tam zila dlouhou dobu. Nektete firmy nabizeji i možnost ubytovani ci je tam možnost spolubydleni. Mela bys vlastni pokoj. A po urcite dobe by se treba i pritel objevil. Nevim zda vekovy rozdil 15 a vice let je ku prospechu. Pokud jedinec neni v některých oblastech vyzraly. I když vyjimky existuji. V každém pripade hodne stesti. 😉

rukola
20. bře 2016

@jannyss stejne te obdivuju. Mit dve skoro dospele deti asi bych uz do ditete nesla. Spis muzi viz nasi politici chytaji druhou mizu. Ale pokud te to nabije tak proc ne. Za par let budeš mozna i mladou babickou. To vis nejlip sama co chces.

jannyss
20. bře 2016

@rukola děkuju za povzbuzení....jsem z toho strašně smutná☹..dnes jen mlčíme a nemluvíme,a to je známka že si nepřipadá že by on něco provedl...jinak by řekl že to probereme aby to bylo dobrý..celý dopo jsem jen ležela a pospávala,což není mým zvykem...pravidelně vařím,ale dnes nic! proč mám dělat služku a nikdo mě néchápe?? pak musel na chvíli odjet a řekl mi kam jede,ale říkám si že jemi to jedno.cítím strašnou lítost...vařím,peru,uklízím,3 práce,toleruju všechny jeho aktivity,piva atd a on mě vlastně nebere ve svým životě do budoucna☹..jak mi může říkat že se mnou plánuje budoucnost☹?

jannyss
20. bře 2016

@rukola no a nevím co tím myslel,ale byl na PC a většinou ho odloží že najede na hlavní plochu a teď ho odložil,šel do kuchyně a nechal tam schválně otevřenou stránku na tom pozemku,co jsme včera řešili..
proč???? že by se nad sebou zamyslel,nebo ........?
a do toho mě začíná bolet břicho,takže to určitě přijde...a jsem ráda,protože budu muset opravdu přehodnotit svůj život☹

jannyss
20. bře 2016

@rukola to co píšeš,že manžel za rok neměl zájem přebalit,povozit, tak to je taky smutný ☹....
když jsem byla před rokem těhotná a nedopadlo to, tak jsem si představovala jak až mu to řeknu,tak mi bude hladit bříško a místo toho jsem dostala sprchu ať to dám pryč☹..
je zajímavý,jak strašně je lidský a neudělal by žádnou sviňárnu vůči kamarádům a celkově prostě,a jak najednou selže v takové věci,jako usmrtit dítě vůči vlastní pohodlnosti.plno lidí nechápe jak s ním po tom můžu dál být a já ho všude ještě vychvaluju jak v denodenním životě je to moje zlato ☹

jannyss
20. bře 2016

@rukola co se týká bydlení,tak už se v předešlém období stalo že řekl,že na to nemá /třeba když jsem říkala že chci dítě/ a dokonce si sbalil,ale nikdy to nedotáhl...předtím bydlel u rodičů,kde jim to taky nefunguje a jeho matka si zabrala jeho pokojík aby byla před manželem v klidu a tráví tam dny a večery.tvrdil že by se v životě domů nevrátil , ta potupa☹..a jestli by šel do pronájmu tak za 7tis minimálně u nás,ted mi přidává 5tis...
a byty u nás začínají 700tis k rekonstrukci a on mi včera řekne že MU stačí malej byt a že za 1mil si sežene už udělanej..jeho sestra ted kupovala a předělávala byt..rekontrukce 500tis a to se drželi při zemi..
prostě dva když mají být spolu tak přece plánují spolu co chtějí ????

jannyss
20. bře 2016

@rukola a to nemá ani hrníček,natož nábytek,elektroniku atd....další náklady...to by pak teprv viděl ty náklady!!! je realista,ví co kolik stojí a najednou mi přijde,že je úplně mimo...

jannyss
20. bře 2016

@rukola no do Prahy mi právě odešla dcera, u který bych mohla být a právě i syn...
paradox☹...dcera nemůže najít lásku ani v tom velkém městě ,ale je to tím,že žije prací a nikam moc nechodí....

rukola
20. bře 2016

@jannyss to je lito jestli te nutil k interrupci. Me zatím nikdo nenuti ale vcera jsem kvuli jednomu zertu dostala poradnou slupku pesti aniz by vedel kam to je. Naštěstí do licni kosti pod oko. Nikdo mi v živote nedal facku natoz takto ubalil. Kamoska uz me premlouvala at mu to reknu, ze jde o nasi bezpecnost. On ma neprimerene reakce. Rodice mi dnes rekli koho sis vybrala tak to mas. Do budoucna zvazuji ze nam bude lip zit oddelene. To neni zivot pro me ani pro nej. Zasloužím si lepsi zachazeni.🙂

rukola
20. bře 2016

@jannyss to se podda. Casto se lide potkaji i na neobvyklych mistech nebo pres kamarady. Kamaradka sla na svatbu kamaradce a tam potkala manzela. Nebo nekdo v praci. Pokud ma nejake zajmy tak bych hledala i tam. V tak mladem veku bych to neresila. To spis my kolem ctyricitky to je myslim se seznamovanim tezsi.