• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhotné z Hradce Králové a okolí

25. května 2008 
Ahojky všem!
Jsem tu skoro nová a schází mi snažilka nebo těhulka kamarádka na pokec o všem možném nejen na netu,ale i třeba u kafíčka :wink: .Začínáme 1IVF.
Všechny předem vítám a moc se těším :slight_smile:
7. kvě 2008 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Karolko :slight_smile:
Já jsem taky z HK,a jsem snažilka,která půjde do 2.IVF :slight_smile: :wink:
7. kvě 2008 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Marhulinko :slight_smile:
Jsem ráda,že jsi se ozvala :wink: .Kdy začínáte?
7. kvě 2008 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karolko,my teď měníme CAR,takže 13.5. jedeme na první konzultaci a vyšetření a hurá do boje :slight_smile:
7. kvě 2008 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Copak v HK nejste spokojeni?? Tipuji,ze jedete k Doležalovi :wink:
7. kvě 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo tip je správný....chystáme se do Arlety :wink:
Ty navštěvuješ tedy Sanus v HK? A jsi přímo z HK nebo okolí? :slight_smile:
7. kvě 2008 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj, 30.4.jsme tam byli na prvni konzultaci a hned jsem si domů přinesla arzenál :wink: .Jinak jsem přímo z hk. doležala mi taky doporučovali...a Ty? :slight_smile:
7. kvě 2008 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám byl dr.Doležal taky doporučován už než jsme šli do boje, no a teď toho i litujeme,že jsme nešli....tady jsme nebyli moc spokojení s přístupem doktorů a tak prcháme :slight_smile: Já jsem přímo hradečanda :slight_smile:
Takže jdete rovnou na IVF? Nebude třeba nic předtím?
7. kvě 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to je super!! Dvě hradečandy se stejným problémem :wink: .Taky jsem se divila,ale krom maleho vyšetření ohledně cyst,nic.Od zítra začínám píchat,jestli teda najdu odvahu :wink: . Co že to nevyšlo?
7. kvě 2008 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co spermio,to kvůli tomu jdete rovnou do IVFka? Já byla nejprve na IUI.
No ono je to těžký-po 1.KETu jsem otěhotněla,ale bohužel v 10tt jsme o mimi přišli,no a teď byl 2.KET,ale jen s jedním mražáčkem a to nevyšlo....
7. kvě 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Promin,zapomnela jsem to napsat.Mužký je na tom hodně špatně,podle Dejmka není nejmenší šance přirozenou cestou,tak rovnou IVF.Já už jedno dítě mám,je z prvního manželství. Tak to je mi líto.Vím jaký to je,přijít o mimi.Jsou to dva roky co jsem samovolně potratila...
7. kvě 2008 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo,ale bojujeme dál :wink: Koukala jsem,že máš klučinu :slight_smile: My jsme si pořídili zatím alespoň čtyřnohé mimino-už mu je 6měsíců.... :slight_smile: Tak to jo,však u IUI je malá šance a spíš je to zázrak :slight_smile:
7. kvě 2008 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Však není důvod to vzdávat :wink: .KOukala jsem,taky máme,kluk si ho vyknoural.Jak jsi zvládala injekce? Já se bojím jak čert kříže :grinning:
7. kvě 2008 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vůbec se ničeho neboj-nic to není :slight_smile: Se mi to radí,když už to mám jednou za sebou,viď? Co budeš píchat? Puregon?
7. kvě 2008 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to se to radi :grinning: a nechces mi ho nahodou píchat :grinning: :grinning: ? Jj,puregon a k tomu zobat prednison :frowning2:
7. kvě 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem to tak měla Pur+pred.... a ďobat určitě nechci-já dovedu sobě,ale jiným přeci nebudu ubližovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nééé fakticky to nic není....už jsi se koukala na videokazetu,co půjčují v CARu? A nejlepší bylo,že když jsem si šla na kontrolu ještě před pícháním,tak mi to šla sestřička ukazovat a já to nechtěla píchnout poprvé od ní,ale jen aby na mě koukala,že to dělám správně a píchla jsem se....no a pak už to šlo samo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. kvě 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kazetu mi neukazovali :unamused: .Když to já už nestihnu,zítra je svátek a já ráno začínám :wink: .Jak jsi snášela prednison? Když jsem četla nežádoucí učinky,nebylo mi nejlíp :unamused:
7. kvě 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
To se divím,mě sestra půjčovala kazetu,abych to shlédla a věděla jak se to píchá a připravuje....Nebo ti to alespoň ukazovala????? Tak píchání zdar :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Prednison mi nic nedělal,nebo o ničem nevím :slight_smile: Jinak jeho dlouhodobé užívání je něco na tloušťku,toť vše co vím z nežád.účinků ze svého okolí :frowning2: U jakýchkoli těchto léků mi dr.doporučil ať vyhazuji letáčky a nic nečtu :dizzy_face:
7. kvě 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo ukazovala,ale víš jak už je to týden a měla jsem ze všeho hlavu jak pátrací balon.Vůbec jsem nepočítala,že hned půjdeme do něčeho,kor do IVF.měl to být jen uvítací a informativní pohovor :grinning: .Ti dám píchání zdar :angry: :grinning: .Doufám,že zítra touhle dobou se tomu už budu smát :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Kdo Vás měl v CAR?
7. kvě 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karolko a jsi už na neschopence,nebo budeš při stimulaci chodit do práce?
7. kvě 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj,jsem na neschopence.....
7. kvě 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra se budeš smát uvidíš :slight_smile:
Já chodila - nechodila k dr. Dejmkovi,ale strašně se tam střídali doktoři,takže děs běs,byla jsem vždy k němu objednaná,a nakonec tam byl jiný doktor,takže všechno mi pokaždé dělal jiný dr.vystřídalo se jich na mě aspon 7 :confounded: To mi teda dost vadilo....Jinak Dejmka se musíš na všechno ptát,on ti nic sám od sebe neřekne,to je taky něco!!! A mumlá!!! To si užiješ,já jsem mu kolikrát nerozuměla a pořád se ho ptala dokola :grinning: :grinning: :grinning:

Tak já jdu na telku ahoooooooooooj zítra se kouknu,jak jsi to zvládla :wink: :wink: :wink:
7. kvě 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak zítra čusííííík :slight_smile: :slight_smile:
Jinak s Dejmkem máš pravdu.Člověk z něho musí všechno dolovat :grinning: :grinning:
7. kvě 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAROLKO - tak nakukuju,jaképak bylo ranní "píchání"????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Teda jestli už ho máš za sebou?!
Jo nejlepší je si napsat na lístek,na co se chceš všechno zeptat a tak,protože ono pak u něj člověk na všechno zapomene....a sám nic fakt neřekne :wink: Mě to takhle jednou poradil primář,ať si vše během doby,co jsem doma napíšu,že pak je to jednodušší a fakticky :slight_smile: :wink:
8. kvě 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky!!! Tak už mám za sebou 2injekce :wink: ,ale abych se Ti přiznala,nebylo mi po té trvní vůbec dobře.Byla jsem radši celý den u našich.Takové zváštní stavy,docela jsem měla strach.I jsem si řikala,že do další už nejdu,ale to mimi za to stojí!! Uvidíme jaka bude noc,ale hlava,ta mě bolí jěště ted.Chci se zeptat v něděli na tom UZ a asi máš pravdu,že si to napíšu :wink: .To,že Ti bylo potom fajn,Ti závidím :slight_smile: .
Hezký večer :slight_smile:
Jinak PÍCHÁNÍ POHODA :grinning: :grinning:
8. kvě 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda Karolko :slight_smile:
Myslím,že to nic nebude,protože po injekcích tě může akoráttak bolet břicho,potom jak rostou folíci,tak to bříško jakoby tlačíí,to mě pak ke konci taky trochu tlačilo,ale dalo se to,jen jsem se musela šetřit a hlavně neposkakovat!!! Jestli můžu doporučit,tak taky hodně bumbej!!!! A nedělej nic těžkého,pak taky nezvedej nic-teba flašky s pitím,nákupy a tak,aby nepopraskaly!!!! Chce se to prostě trochu šetřit :slight_smile:
Uvidíš,že dneska to už bude lepší a zítra už to bude brnkačka a nakonec se tomu spolu zasmějeme :grinning: :grinning: :grinning:
Tak krásný páteční ránko přeji a píchání zdar :grinning: :wink:
9. kvě 2008 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojda Marhulinko :slight_smile:
Děkuji za radičky :wink: .Je pravda,že dnes už to bylo lepší :slight_smile: a pít se snažím,to mi věř.Jinak se snažím být v klidu a moc se nenamahat. Nevím jestli jsem Ti to psala,ale na UZ jdeme v neděli,tak jsem zvědavá co se ukáže,nebo neukáže.Taky mě napadlo,že až se trochu srovnám,mohli by jsem zajít třeba na kafíčko :wink: .Jsi zlatá,že jsi napsala,zítra se zas ozvu :wink: .
Papa a krásnou sobotu :slight_smile: :wink: .
9. kvě 2008 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Karolko :slight_smile:
V neděli na tebe budu myslet :wink: ať vidíte,jak rostou folíci. Podle toho ti kdyžtak ještě upraví jak velké dávky píchat...Na kafíčko bychom mohly :wink:
Přeji krásný sobotní odpoledne,svítí nám sluníčko,tak je hnedle lepší nálada :slight_smile:
10. kvě 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata. Můžu se přidat? Jsem taky přímo z HK a s Karolkou už se "znám" z jiného tématu :grinning:
10. kvě 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky!!
Lilli to víš,že můžěš :wink: :grinning: . Tak jsem holky zvědavá co nám ten monitor zitra ukáže a jak dlouho jeste budu muset píchat atd. :wink: .Už bych docela chtěla mít za sebou OPU :unamused: :Co jsem se chtela zeptat,po OPU si budu muset jeste pichat nebo už jen utroš??
Marhulinko děkuji :wink: určitě Vám dám vědět a to kafčo spacháme určitě!!
Přěji hezký zbytek večera. Celý den jsme byli u našich,jdu hodit sprchu a do hajan. Už aby bylo zítra :slight_smile: .
Tak papa
10. kvě 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karolko, na zítra držím pěsti, ať tam je foliků tak akorát :slight_smile: :wink: Hlavně dej brzy vědět.
Po OPU se už nepíchá. Budeš jen zobat utroš a možná i prednison. Ale to fakt nevím.
Tak dobrou noc a zítra písni.
10. kvě 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
1 2 3 ... 5
Tvůj příspěvek