Snažilky a těhotné z Hradce Králové a okolí

karolka23
7. kvě 2008

Ahojky všem!
Jsem tu skoro nová a schází mi snažilka nebo těhulka kamarádka na pokec o všem možném nejen na netu,ale i třeba u kafíčka 😉 .Začínáme 1IVF.
Všechny předem vítám a moc se těším 🙂

lilli1
11. kvě 2008

Ahojky Karolko.
Vyhlížím Tě už od rána. Nevím, v kolik jsi byla objednaná na UTZ. Doufám, že je vše v pořádku a dáš brzy vědět 🙂 😉 . Držím pěsti 🙂 😉

karolka23
autor
11. kvě 2008

Ahoj Lili 🙂
Byli jsme celý den pryč.Na UZ snad vše v pořádku,nějaké foliky tam jsou,tak ted uz jen aby dorostly tak jak maji 😉 .Dostala jsem další injekce puregonu a antagonistu a v uterý ráno UZ a mozna čt nebo pá OPU 😉 .Chtela jsem se Tě zeptat mas zkušenosti i antag. Orgalutran? Vlastně mi ani neřekl v jakou dobu si to mám píchnout 😒 . Co Ty jak je? 😉

marhulinka
11. kvě 2008

Ahojky Karolko 🙂
Jé tak to je bezva a říkal ti dr.kolik je folíků? Do út krásně dorostou a hurá na to 😀

Jé a vítám nově příchozí-ahojda Lilli 🙂

marhulinka
11. kvě 2008

Víkendík se nám vyvedl,takže jsem taky pořád lítala venku na chaloupce u obou rodičů,pak samo za manžou do nemocnice jsem se musela podívat 😉 a zítra si už pro něho jedu!! A v úterý ho vyvezu na konzultaci do Caru 😉

karolka23
autor
11. kvě 2008

Ahojky!!!
Ted jsem Ti psala na Arletu 😉 .Neřikal kolik ale co jsem viděla tak 6 na každé straně určitě! 🙂 .Taky jsme nebyli celý víkend doma.Zítra nám budou dva dny měnit okna ☹ .Děs a do toho ten UZ.Už aby to bylo hotový,nechci vidět ten bordel ☹ vůbec na to ted nemám náladu ☹ .Tak to je fajn,že si jedeš pro manžu 😉 !!

marhulinka
11. kvě 2008

Karol,jojo už jsem četla 😉 supeeeeeeeer 🙂
Jo my naštěstí okna máme za sebou,ale jelikož jsem uklízení maniak,tak mi to dělalo dobře 😀 😀 😀
No však na manžu se těším,jsem teda zvědavá,jak ho poskládám do auta,protože nesmí na nohu a ještě musí o berlích ☹ A už jsem docela na úterý napnutá,takže určo si na tebe dopolko vzpomnenu,protože my tam jedeme až na 14h ☹

marhulinka
11. kvě 2008

Jo ještě jsem četla:já tedy měla jen Puregon a k němu už nic. A po Etu budeš mít utroše a určitě i Prednison 🙂

karolka23
autor
11. kvě 2008

Taky mi úklid nevadí,ale ted na to nějáko nemám náladu 😠 ..Jak to půjde dám Ti vědět a Vám držím palečky 😉 😉 .Nevím,kdy se dostanu k netu,ale určo dám vědět. Přemýšlím,že bych Ti tu nechala číslo na mob...Co se vlastně stalo manžovi??

marhulinka
11. kvě 2008

Jo teď určo není ten pravý čas na úklid 🙂
Díky za držení palečků,už jsem docela zvědavá co nám dr.řekne a taky jaký bude 🙂
Manža jel s kolegou pracovně pryč a jeden chytrák,co byl pěkně nametený to do nich napálil 😠

karolka23
autor
11. kvě 2008

To je mazec 😠 .A jak mu je? Nebo spíš,co mu bylo?? Marhulinko můžu se zeptat kolik Ti je?? Mě už 34 ☹ .
No ten Puregon mámtaky a k tomu jsem jestě dostala dnes antagonistu.Zítra si to mám píchnout 😒 .Ale už píchám docela obstojně 😉

marhulinka
11. kvě 2008

Jo teď už mu je lépe,předtím to bylo docela ošklivý....Manža /naštěstí/ řídil,takže měl skřípnutou nohu,zlomeninu měl otevřenou,má tam nějaký ten kousek titanu-takže mu ze srandy říkám Robocob 🙂 😀 Pár dní mu to museli nechat otevřené-no já to teda chtěla vidět,ale pak se mi o tom ještě zdálo ☹ Ale doktor byl moc šikovný a dal mu to hezky do pořádku a nožku má hezky sešitou 😉 Kolega ten dopadlo hůře,měl zlomená žebra a propíchlou plíci ☹ Takže dostat já toho de..la do rukou tak by se už v životě nenapil 😠 😠 😠

Jinak mě bylo 16.dubna 27 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Takže teda nic moc,co?
Jo? Já už se na to "píchání" taky docela těším,že se zase začně konečně něco dít 😉

karolka23
autor
11. kvě 2008

Tak hlavně že je mužský v "pohodě" a už Ti jde domů 😉 .To Ti věřím,takový lidi bych kopala do p...le a někam bych je zavírala!! Máš super věk Ti závidím 😉 😉 . Neboj,taky budeš píchat 😉 .Taky jsem se nemohla dočkat a podívej,už mi to přijde jako samozřejmost 😉 .Třeba se mi po tom bude stýskat 😝 .Néé to určitě ne!

marhulinka
11. kvě 2008

Karolko,není co závidět-však ty už jedno dítko-teda dítko,ono už velkýho chlapáka 😉 máš 🙂
No mě se pak po píchání taky nestýskalo,ale teď jsi mě tak navnadila,že bych píchala hnedka 😀 😀 😀
Jsem zvědavá na to úterý 🙂
No a já se pro dnešek loučím,jdu venčit divou zvěř a pak hupsnu do spršky a k telce 🙂

Ahoj a v úterý na tebe budu myslet,pak dej určo vědět.... 🙂

lilli1
11. kvě 2008

Ahojky holky.
Karolko, tak to je super, že pěkně rostou 🙂 😉 . Orgalutranu se neboj. Je to v pohodě. Já teda před první injekcí byla nervozní, že mi ani nešla natáhnout zpět - jak píšou v návodu. Tak jsem to nědělala a píchla to rovnou 😀 😀 😀 . No, ono asi lepší. Protože píšou, že když natáhneš do injekce krev, tak ji máš vyhodit a píchnout novou. No a to by mi chyběla, tak jsem se na to raději vyprdla 😀 😀 😀 . Jo a mně Šárka říkala, abych ji píchala večer v 9 hod. Puregon jsem měla píchat mezi osmou a devátou ráno i večer, tak by se to z toho dalo snad odvodit? Divný, že Ti neřekl... No, možná na tom tak nezáleží... Fakt nevím.
Marhulinko, Tobě přeji moc úspěchu v Arletě 🙂 . Já si nemůžu na Sanus ztěžovat, ale asi je to o doktorovi. Já chodím k Šárce Novotné a ta je teda fakt úplně super. Dokonce za ní přecházím do Pardubic, když mi ji převeleli ☹
Jo a Tvých krásných 27 let. Co bych za ně dala.... Mně se kvapem blíží třicítka, tak začínám být těžce nervózní 😀 😀 😀

marhulinka
12. kvě 2008

Ahojky holky 🙂

Karolko-dneska přeji silné nervíky na okna 😉 Ale ta pohodička potom,ta teda stojí za to 😉 🙂

Lilli-jo o dr.je to taky hodně,já bohužel měla smůlu v tom,že se na mě pořád někdo střídal,fakticky strašný,takže důvěra žádná. Dr.Nov.byla docela v pohodě.A teď tedy budou v Pardubkách ti "lepší"než tady v HK,podle mě.Ti vždycky lépe poradili a dovedli naslouchat.... 😉
Jé a já si teda připadám už strááááááášně starááááááááá ☹ ☹ ☹ To je co? Ale asi je to tím,že jsem se brzo vdávala,a tak už se mi to zdá jako věčnost,a to mimi prostě chybí 😉 🙂

Copak máte dneska naplánováno?
Já už si konečně jedu dneska pro manžu do nemoc.,takže už se těšíííííííííím.No a uložím ho do postýlky,mám připravené samé dvd,aby mohl koukat.
Jinak se budu celičký den flákat 😉 musím si užít poslední dny volna,než vyrazím do roboty ☹ ☹ ☹ ☹ kam se mi tedy vůůůůůůůůbec nechce,protože tam mám docela zlý ženský a už to teda slyším,jak si povídají a koukají 😠 😠 😠 Ale což už jsem si zvykla,ale ze začátku to trochu píchne vždycky u srdíčka ☹
No a musím se taky nějak připravit na zítřek do CARu,sepsala jsem si všechno,až se mi bude dr.ptát 😉

Přeji krásný sluneční pondělí 😉

lilli1
12. kvě 2008

Ahojky holčiny.
Tak Marhulinka už si dovezla manžílka. Tak to jste si dneska užívali krásný den, co? 😎
Vůbec se Ti nedivím, že se Ti nechce do práce. Kor, když sis přivezla domů manžu a venku je tak krásně 🙂 😉 .
Karolko, Ty máš neschopenku ze Sanusu nebo od obvodního dr.?
Holky, vy jste v práci řekly, s čím jste doma? Já zatím mlžím 😎 . A hodlám tajit dál... Nějak nemám sílu na ty jejich otázky, co by určitě přišly a na soucitné pohledy 😒 ☹
Karolko, jak okna? Vůbec Ti ten úklid nezávidím 😀 😀 😀 .
Jo a zítra jdeš na ultrazvuk, vi'd? Tak tfuj, tfuj... 😉 Budu držet pěstičky a dej vědět 🙂 .
No nic. Jdu zalézt do pelíšku.
Tak pá a dobrou noc 🙂 .

marhulinka
13. kvě 2008

Ahojky holky 🙂
Jo manžílka už mám doma,prokecali jsme to až do rána a teď jsem jak praštěná palicí po hlavě,takže jdu vařit kávičku. 😉
Lilli u nás v práci se to záhadným způsobem-asi z neschopenky,protože jsem ji měla z CARu dozvěděli všichni,takže to ví od začátku skoro 100lidí ☹ Ze začátku mi to vadilo,ale teď už mi to je jedno,ikdyž jsem se setkala i s tím,jak jsou ženský tak strašně zlý a pomlouvačný,ale jsem nad věcí a všechno vracím s úsměvem 😉 🙂
Karolka má dneska UTZ-takže myslím na tebe,ať je to o.k. a brzy jdeš na OPU 😉
Užijte si dneska krásný den, a KUL-tobě přeji ať dnešní zkouška dopadne o.k.!!! 😉 🙂

karolka23
autor
13. kvě 2008

Ahoj holky 🙂
Nešel nám 2dny internet 😠 . Jinak okna hotový a uklizeno 😉 .Vypadá to super 🙂 !!
Marhu,tak super že už máš muža doma,tak ho pozdravuj 😉 .
Lil Ty si připadáš stará??!! Co mám řikat já!!! Je mi 34,za chvíli můžu být babičkou 😀 😀 .Jen to ne 😠 .

Jinak holky dnešní UZ dopadl dobře 🙂 .Ptala jsem se na počet foliků,sám je nedokázal spočítat 😀
Je jich hodně,jen ještě musí tak 3mm dorůst,což pro nás znamená jěště ve čt UZ a v sobotu už snad OPU.
Jen jsem teda vůbec nepochopila když mi řekl,že po OPU budu muset hodně pít,tak 6-10l vody!!! Tak jsem mu řekla jestli to myslí vážně,že jsem ráda když vypiju 2l. Marhulinko taky jsi musela tolik pít?? Mě se to zdá divný? To snad normální člověk nevypije 😀 . Taky dej vědět jak jste dopadli v Arletě 😉 myslela jsem na Tebe 🙂
Lili,toho antagonistu píchám ráno,dnes mi ho dokonce píchala sestra v CAR. JInak neschopenku mám od obvoďačky. 🙂

lilli1
13. kvě 2008

Ahojky holky.
Marhulinko, jak jsi dopadla?
Karolko, tak paráda 🙂 🙂 🙂 . Už se to blíží. Pít musíš hodně asi kvůli tomu HSS. Říkáš, že foliků je hodně, tak aby Tě neohrozil. Pitím se vyplavují ty hormony - aspoň tak jsem to pochopila já. Ale 6 - 10 litrů? 😕 No to bych nezvládla. S pitím mám problémy, piji fakt málo. Ale při hrozícím HSS jsem se překonala a zvládla 3 -3,5litru. Ale víc bych asi fakt nezmákla. I tak mi bylo zle, jen jsem se na pití koukla 😀
No, Karolko, stará si zas tak moc nepřipadám. Jen si připadám straaaaaaašně stará na první dítko ☹
Ty jsi v pohodě. Už máš Lukyna a na druhý je to opravdu v pohodě. Ještě máš spoustu času. Kdybych tak jedno už měla... ☹

karolka23
autor
13. kvě 2008

Lili ahoj 🙂
Teď jsem to řešila s holkami na jiné diskuzi a schodly jsme se na tom,že 10l je nesmysl 😀 😀 .Přeci nejsem velbloud 😝 .Myslím,že budu ráda,když do sebe dostanu 3l,ale jinak máš pravdu je to prevence před HSS. Beru to,že bylo na pana doktora ještě brzy 😉 ,tak se asi ukec 😀 . Neboj,taky se dočkáš 😉 !! Jak jste vůbec na tom??

marhulinka
13. kvě 2008

Ahojky holky 🙂
Tak jsme doma,jsem utahaná z té cesty.

Karolko-tak super uklizeno a ten výhled teď,viď? 😉 Je to pohodička-hlavně na umývání 🙂 🙂 😉
Koukám,že utz v pohodě,tak to je dobře,teď hezky dorostou a v sobotu nebo neděli hurá na to 😀 😀
No s třemě litrama to doktor přehnal ne??? Mě říkal primář i doktorka z andrologické laboratoře,že se má vypít denně tak 4,5 litrů a samozřejmě i více pokud to zvládneš, já pila ty 4-5l a úplně mi to stačilo,byla jsem jako průtokáč!!!!! 😀 😀 😀

marhulinka
13. kvě 2008

Pan dr.byl strašně moc příjemný,povídali jsme si hodinu,ptal se mě i manži na všechno možné o nás a o rodinných nemocech,pak došlo na to co máme za sebou...a jediné co z toho víme,že v S.nám vlastně neudělali žádné základní vyšetření co určitě měli. Takže máme udělané spermio,nabrali dvě zkumavky krve,udělal mě vyšetření,stěry a podrobný utz-ne jako tady dr.zasunul,mrknul a vyndal!!! Snad 15minut si to vše prohlížel,měla jsem tedy nižší sliznici,takže by to mohlo mít vliv s prolaktinem,když mi začalo téct mléko,taky nechal udělat test na štítnou žlázu a na to,aby věděl,že nemáme sklon k potratovosti.Sice budeme muset čekat 2měsíce na výsledky...,ale určitě to bude stát za to,protože budeme vědět všechno. Ale bude to dlouhé čekání:( Jinak tedy nepochopil,kde mi co při laparce odstraňovali,nic neviděl a docela se mu to nelíbilo....vlastně se mu nelíbilo,že nám tyto vyšetření ještě neudělali.Taky se mu nelíbilo,že při stimulaci jsem měla pouze Puregon a nic dalšího k tomu...nesouhlasil s tím,kdy mi dělali OPU,prý bylo určitě brzo a vajíčka nemusela být úplně zralá,stačilo počkat jeden dva dny...proto se taky stává,že pak odpadají a těhu je neprospěšné:( Takže jsem měla pocit,že vlastně mi tady dělali všechno tak nějak napůlku:( Ale pan dr.říkal,ať si teď hezky odpočineme,že se uvidí podle výsledků,co nám doporučí...a podle toho jak mě prohlížel,že je tam všechno o.k.to bude spíše se týkat asi toho prolaktinu,nebo taky štítné žlázy a vydí to nadějně i na
přiroz.těhu po případném přeléčení,budu si muset nanejvýš něco píchat a to určitě přežiju🙂 Takže jsme měli velice dobrý pocit,sestřičky příjemný,pan dr.si pro nás přišel přesně na minutku přesně,je tam taky hodně soukromí,takže fakticky i to prostředí působí hezky🙂 Všechno nám ukazoval na obrazovce,když mě dělal UTZ...všechno sepsal a dal nám vytištěnou zprávičku pro nás,abychom věděli co nám dělali za vyšetření a tak🙂 Tak teď ještě tedy čekat na všechny výsledky🙂 Jinak na spermio jsme si půl hodinky počkali-je o.k.!!!!!!!!! Byli jsme strašně šťastný,takže vitamínky,co jsme měli podle číňanů pomohli!!!!!!!!! Huráááááááááá,alespoň něco do začátku🙂 A ještě jedna věc: v andrologické laborce dělá paní,která dělala tady u nás🙂 Poznala nás a usmívala se-tak vy taky tady-to je moc dobře🙂 No a tak teď nezbývá než čekat na všechny výsledky,a snad to nebude katastofální:(

marhulinka
13. kvě 2008

Jéjej to jsem to nějak přehnala ne?? 😀 😀 😀 Alespoň si počtete 😉 😀 😀 😀

lenkabu
13. kvě 2008

Ahoj 🙂 Klidně zajděte k nám do Snažilek z Hradce Králové...my už jsem teda skoro všechny maminky,ale klidně pokecáme i o snažení 😉 🙂

karolka23
autor
13. kvě 2008

Marhuli,tak to je super 🙂 .Víš co se řiká,"Kdo si počká,Ten se dočká" 😉 .
Jaký 3l ?? Dejmek mi řekl 6 až 10 l 😀 😀 😀 ,ale já přeci nejsem velbloud 😀 .Já jsem řikala,že budu ráda,když dám 3l. Ale budu se snažit pít cfo nejvíc i když už ted je mi zle 😝
Jinak okna super to máš pravdu 😉 .Jsem ráda,že to máme hotový 😉 . Co manža? Už je doma trochu veseleji,ne?!! 😉

Lenkabu,děkujeme,ale i Vás tu rády uvidíme 😉 🙂

marhulinka
13. kvě 2008

Ahojky Karol 🙂 😉
Jo tak kdybys měla vypít 6-10l vody,tak máš z ní otravu!!!!!!!!!!!!! To opravdu existuje,taky jsem se tomu smála,ale je to pravda!!!!!
Zkus ty 4l denně,hodně střídej,co piješ,já pila vodu,čaje a různé ovocné a zeleninové šťávy a OHSS se mi vyhnul obloukem 🙂 😉
Jo doma je veseleji-hlavně pejsánek má radost 😉 😉 Chodí mu okusovat dlahu 😀 😀 😀 Až pojede na kontrolu,tak budou teda koukat 😀 😀 😀

karolka23
autor
13. kvě 2008

Marhul,pejsek mu chodí okusovat dlahu a mamka mu okusuje copak? 😎 😉 Jj budu se snažit hodně pít,nerada bych si to pokazila OHSS 😠

marhulinka
13. kvě 2008

Já "zatím" neokusuji nic,ale dneska už ho můžu "znásilnit",jsme po spermiu,tak to máme dovolené 😀 😀 😀 😀
Jen bumbej,já to tedy pak už taky nemohla ani vidět,ale co bychom pro to neudělali,viď? Jinak jsem ale taky pořád seděla na záchodě,to byl mazec 😀

karolka23
autor
13. kvě 2008

Noo takto bude v chaloupce veselo 😀 😀 .My na to máme ještě dva dny,pokud teda už vyjde ta sobota 😉 .Už bych to chtěla mít za sebou ☹ .Jinak o tom pítí a toaletě mi něco povídej 😉 .Už teď se snažím víc pít a pořád lítám i v noci a to u mě není zvykem 😉 🙂

karolka23
autor
13. kvě 2008

Holčiny moje jdu koukat na tv,syn mě stejně už vyhání od pc 😉

Tak hezký zbytek večera a zítra si to povíme 🙂 😉
papa

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru