Snažilky a těhotné z Hradce Králové a okolí

karolka23
7. kvě 2008

Ahojky všem!
Jsem tu skoro nová a schází mi snažilka nebo těhulka kamarádka na pokec o všem možném nejen na netu,ale i třeba u kafíčka 😉 .Začínáme 1IVF.
Všechny předem vítám a moc se těším 🙂

marhulinka
20. kvě 2008

Ahojky Lilli-tak Karolka psala,že jeden mimísek už je u ní,ale určo ti psala taky 😉
Jo mrňata se umí potápět lépe než my 🙂 🙂 Já dorazila z práce a zase letím k manžovým rodičům na kávičku a pokec.Večer jsem tu jako na koni 🙂 🙂

lilli1
20. kvě 2008

Ahojky holky.
Jojo, Karolka mi psala. Mám z ní velikou radost 🙂
Jenny, je to šikulka, co? Hlavně, že se mu ve vodě líbí. Taky bych jednou chtěla s mimískem chodit plavat. Teda, jestli se dočkáme ☹

marhulinka
20. kvě 2008

Ahojky Lilli 🙂
Taky mám z Karolky velkou radost,teď už si bude hezky mimíska hýčkat a za 14dní nám oznámí,že je těhulinka 🙂 🙂

karolka23
autor
20. kvě 2008

Holky jste zlatíčka,ale radši beru v potaz tu variantu,že to nevyjde hned na poprvé 😒 .Už zas mažu do peřin 😉

jannyt
21. kvě 2008

Karolko23 to si piš že to vyjde! Ale musíš být teď opatrná a uvidíš že zachvíli z tebe bude ženská s velkým pupkem! 😀

Holky můžu Vás o něco poprosit?Nechcete pro nás hlasovat?Jestli jo tak moc děkuju a jinak jsme hned ti první...http://www.betynkai.cz/tvar-betynky/?kolo=3

karolka23
autor
21. kvě 2008

Ahoj holky 🙂

Janny tak tam máte můj hlas 🙂 .Jinak děkuji,snažim se být opatrna a proto nic nedělám 😀 😀 .
Kdepak je moje podpora?? 🙂 😉

marhulinka
21. kvě 2008

Jannyt-jasně že jo 😉 hnedka jdu hlasovat 😉 🙂

Karolko-ty zlobidlo!!! Koukej být v pelechu a ještě ležet a nevylézat !!!!TYTYTY 😠

marhulinka
21. kvě 2008

Tak a hlas je tam 😉 😉 🙂 Moc vám to tam sluší 🙂 🙂

jannyt
21. kvě 2008

Marhulinko moc děkuju za hlásek..

Karolka bude muset dostat na zadek když neumí poslouchat! 😀 😀 😀
ale teď na ni musíme být hodný..

marhulinka
21. kvě 2008

Jannyt nemáš zač a pak dej vědět jak jste dopadli-tedy samozřejmě že jste první 😉 😉

Jo jo Karolku teď nesmíme mlátit 🙂 Ale ať kouká hezky hajat...ať se má bobísek dobře 😉

karolka23
autor
21. kvě 2008

Holky,když já to nemůžu v posteli vydržet 😀 😀 ,ale dnes už můžu trochu chodit po bytě,řikal pan doktor 😉

marhulinka
21. kvě 2008

Karolko nejlepší je alespoň první tři dny ležet!!! Zkus to vydržet...Vím,že se to nedá vyležet,ale alespoň ty první dny to vydrž,až se mimčo zavrtá,tak pak už můžeš zase vše dělat-tedy kromě těžkých věcí 🙂 🙂 🙂 😉

karolka23
autor
21. kvě 2008

Marhuli tak já Tě zkusím poslechnout 😉 ..ale je to děs 😝

jannyt
22. kvě 2008

Jé karolko co bych za to dala abych já mohla 3dny ležet to by byla paráda..né vážně teď musíš být opatrná aby se tě mímo chytlo jako klíště. 😉 Danda teď poslední dobou je hodně náladový,ale asi to bude zoubkama..naštěstí spí opravdu celou noc a ráno mě budí taháním za vlasy..asi mu tu postýlku budu muset posunout jinam... 😀

karolka23
autor
22. kvě 2008

.Nazdárek 😉 .kde je vám Všem konec ☹ 🙂 ??

Janny víš co bych já dala za za to,kdyby mě mimčo ráno budilo taháním vlasů 😉 .
Tak dnes už je to 3den po OPU,tak už můžu na chvilku z postele,ne 😉 🙂 .Trochu mě ráno bolelo břicho,jak když má dorazit mrcha,ale už je to dobrý. CO Vy,jak se máte...co děláte,že ani nemáte čas přijít za mnou na koníka 😉 😝 .Holky kdyby jste viděly ten bordílek u nás 😀 .Jediný co udělám je nádobí a vyprat,ostatní buď zvládnou kluci nebo to bude muset ještě chvíli počkat 😝

Marhuli co manžel? Uzdravuje se?

jannyt
22. kvě 2008

Karolko neboj však ty se taky brzy dočkáš...aspoň nebudeš zachvilí plešatá jako já! 😀

karolka23
autor
22. kvě 2008

No to nevím,ale poslední dobou mi pěkně padají vlasy.jestli je to těma hormonama 😲
Jinak Janny koukala jsem na albíčko,bomba fotky,malej je kouzelnej 😵

jannyt
22. kvě 2008

Karolko děkuju malej je krásný po tatínkovi.. 😀 i když každý říká že to jsem celá já. Jinak ty vlasy mi v těhotenství taky padali a docela dost...a jak ti jinak je?Nezapomeň hlavně nic nedělat!!! 😠

karolka23
autor
22. kvě 2008

Zatim dobrý,jen trošku stresík 😉 .Neboj nic nedělám,už jsem vám to psala 😀 😀

jannyt
22. kvě 2008

No jen aby...uvidíš to nic nedělání se k něčemu vyplatí... 🙂 No nic přeju dobrou noc musím jít.Pa

jannyt
23. kvě 2008

Ahoj holky tak jsem byla s Dandou u doktorky a máme chřipku.. ☹ celou noc jsme skoro prokašlali..Ach jo, prý je to skoro po celém Opočně.

karolka23
autor
23. kvě 2008

Tak ať se Danda brzy uzdraví a moc ho ta chřipka netrápí 😉 🙂

jannyt
23. kvě 2008

Karolko taky doufám že to bude brzy, když vidím jak se trápí a já mu nemůžu nijak pomoct.. ☹ ☹ ☹ Jinak Vám holky přeju krásný víkend já jedu k rodičům. Sestřenka má za 14dní svatbu tak jdeme sáčkovat koláče.Pa

marhulinka
23. kvě 2008

Krásný páteční večer,jdu konečně na vás juknout 🙂 😉

Karolko,manža dobrý,kontrola proběhla v pohodě,takže má teď samé pomalé cvičeníčko🙂
Já makám v práci,takže mám méně času ☹
O víkendu to snad napravím 😀 😉

Jannyt-ať se Danda brzy uzdraví!!!
Užijte si to u rodičů-jééééé koláčky 🙂 😉

jannyt
25. kvě 2008

Ahojky holky tak už jsme konečně po náročném víkendu doma. Danda je toho bohužel plný, je zahlenění a vyloženě řápe až to hezký není. Na noc jsme mu dala na hrudníček rozhřáté sádlo a to aspoň trochu pomohlo že byla klidná noc..a jak jste se měli vy???

marhulinka
25. kvě 2008

Ahojky Jannyt 🙂
To mě mrzí,že je Danda nemocný,ale určitě se z toho brzičko vyhrabe!!!
Počasí nám přálo,takže jsme byli za rodiči na chalupě včera a dneska na chvíli odpolko 🙂 Pejsan se alespoň pořádně vyběhal,je na zahradě strašně moc spokojený 🙂
Jsem teda pěkně přismahlá,až mě pálí záda...
No a zítra se chystám do práce-což se mi teda vůůůůůůůbec nechce,když má být tak krááááásně ☹ ☹ ☹ ☹ 😝 😝 😝 😝
A teď žehlím horu prádla,ale odbíhám sem,abych vás neprošvihla 😉 😉
Na 19h dělám véču a pak asi bude taky leháro u telky 🙂

jannyt
25. kvě 2008

Taky doufám, že se z toho brzy dostane..no uvidíme. MY teď celý den budeme mít lítání púřadech. Budeme stavět baráček tak je to samé papírování a lítání kvůli hypotéce...jen pozemek nás bude stát 560.000,- 😒 ale aspoň budeme mít svůj baráček..My jsme si užívali víkend u našich..paráda!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru