Snažilky a těhotné z Hradce Králové a okolí

karolka23
7. kvě 2008

Ahojky všem!
Jsem tu skoro nová a schází mi snažilka nebo těhulka kamarádka na pokec o všem možném nejen na netu,ale i třeba u kafíčka 😉 .Začínáme 1IVF.
Všechny předem vítám a moc se těším 🙂

marhulinka
7. kvě 2008

Ahojky Karolko 🙂
Já jsem taky z HK,a jsem snažilka,která půjde do 2.IVF 🙂 😉

karolka23
autor
7. kvě 2008

Ahoj Marhulinko 🙂
Jsem ráda,že jsi se ozvala 😉 .Kdy začínáte?

marhulinka
7. kvě 2008

Karolko,my teď měníme CAR,takže 13.5. jedeme na první konzultaci a vyšetření a hurá do boje 🙂

karolka23
autor
7. kvě 2008

Copak v HK nejste spokojeni?? Tipuji,ze jedete k Doležalovi 😉

marhulinka
7. kvě 2008

Jojo tip je správný....chystáme se do Arlety 😉
Ty navštěvuješ tedy Sanus v HK? A jsi přímo z HK nebo okolí? 🙂

karolka23
autor
7. kvě 2008

Jj, 30.4.jsme tam byli na prvni konzultaci a hned jsem si domů přinesla arzenál 😉 .Jinak jsem přímo z hk. doležala mi taky doporučovali...a Ty? 🙂

marhulinka
7. kvě 2008

Nám byl dr.Doležal taky doporučován už než jsme šli do boje, no a teď toho i litujeme,že jsme nešli....tady jsme nebyli moc spokojení s přístupem doktorů a tak prcháme 🙂 Já jsem přímo hradečanda 🙂
Takže jdete rovnou na IVF? Nebude třeba nic předtím?

karolka23
autor
7. kvě 2008

Tak to je super!! Dvě hradečandy se stejným problémem 😉 .Taky jsem se divila,ale krom maleho vyšetření ohledně cyst,nic.Od zítra začínám píchat,jestli teda najdu odvahu 😉 . Co že to nevyšlo?

marhulinka
7. kvě 2008

A co spermio,to kvůli tomu jdete rovnou do IVFka? Já byla nejprve na IUI.
No ono je to těžký-po 1.KETu jsem otěhotněla,ale bohužel v 10tt jsme o mimi přišli,no a teď byl 2.KET,ale jen s jedním mražáčkem a to nevyšlo....

karolka23
autor
7. kvě 2008

Promin,zapomnela jsem to napsat.Mužký je na tom hodně špatně,podle Dejmka není nejmenší šance přirozenou cestou,tak rovnou IVF.Já už jedno dítě mám,je z prvního manželství. Tak to je mi líto.Vím jaký to je,přijít o mimi.Jsou to dva roky co jsem samovolně potratila...

marhulinka
7. kvě 2008

Jojo,ale bojujeme dál 😉 Koukala jsem,že máš klučinu 🙂 My jsme si pořídili zatím alespoň čtyřnohé mimino-už mu je 6měsíců.... 🙂 Tak to jo,však u IUI je malá šance a spíš je to zázrak 🙂

karolka23
autor
7. kvě 2008

Však není důvod to vzdávat 😉 .KOukala jsem,taky máme,kluk si ho vyknoural.Jak jsi zvládala injekce? Já se bojím jak čert kříže 😀

marhulinka
7. kvě 2008

Vůbec se ničeho neboj-nic to není 🙂 Se mi to radí,když už to mám jednou za sebou,viď? Co budeš píchat? Puregon?

karolka23
autor
7. kvě 2008

No to se to radi 😀 a nechces mi ho nahodou píchat 😀 😀 ? Jj,puregon a k tomu zobat prednison ☹

marhulinka
7. kvě 2008

Taky jsem to tak měla Pur+pred.... a ďobat určitě nechci-já dovedu sobě,ale jiným přeci nebudu ubližovat 😀 😀 😀 😀 Nééé fakticky to nic není....už jsi se koukala na videokazetu,co půjčují v CARu? A nejlepší bylo,že když jsem si šla na kontrolu ještě před pícháním,tak mi to šla sestřička ukazovat a já to nechtěla píchnout poprvé od ní,ale jen aby na mě koukala,že to dělám správně a píchla jsem se....no a pak už to šlo samo 🙂 🙂 🙂 🙂

karolka23
autor
7. kvě 2008

Kazetu mi neukazovali 😒 .Když to já už nestihnu,zítra je svátek a já ráno začínám 😉 .Jak jsi snášela prednison? Když jsem četla nežádoucí učinky,nebylo mi nejlíp 😒

marhulinka
7. kvě 2008

To se divím,mě sestra půjčovala kazetu,abych to shlédla a věděla jak se to píchá a připravuje....Nebo ti to alespoň ukazovala????? Tak píchání zdar 😀 😀 😀 😀
Prednison mi nic nedělal,nebo o ničem nevím 🙂 Jinak jeho dlouhodobé užívání je něco na tloušťku,toť vše co vím z nežád.účinků ze svého okolí ☹ U jakýchkoli těchto léků mi dr.doporučil ať vyhazuji letáčky a nic nečtu 😵

karolka23
autor
7. kvě 2008

Jo ukazovala,ale víš jak už je to týden a měla jsem ze všeho hlavu jak pátrací balon.Vůbec jsem nepočítala,že hned půjdeme do něčeho,kor do IVF.měl to být jen uvítací a informativní pohovor 😀 .Ti dám píchání zdar 😠 😀 .Doufám,že zítra touhle dobou se tomu už budu smát 😝 .Kdo Vás měl v CAR?

marhulinka
7. kvě 2008

Karolko a jsi už na neschopence,nebo budeš při stimulaci chodit do práce?

karolka23
autor
7. kvě 2008

Jj,jsem na neschopence.....

marhulinka
7. kvě 2008

Zítra se budeš smát uvidíš 🙂
Já chodila - nechodila k dr. Dejmkovi,ale strašně se tam střídali doktoři,takže děs běs,byla jsem vždy k němu objednaná,a nakonec tam byl jiný doktor,takže všechno mi pokaždé dělal jiný dr.vystřídalo se jich na mě aspon 7 😖 To mi teda dost vadilo....Jinak Dejmka se musíš na všechno ptát,on ti nic sám od sebe neřekne,to je taky něco!!! A mumlá!!! To si užiješ,já jsem mu kolikrát nerozuměla a pořád se ho ptala dokola 😀 😀 😀

Tak já jdu na telku ahoooooooooooj zítra se kouknu,jak jsi to zvládla 😉 😉 😉

karolka23
autor
7. kvě 2008

Tak zítra čusííííík 🙂 🙂
Jinak s Dejmkem máš pravdu.Člověk z něho musí všechno dolovat 😀 😀

marhulinka
8. kvě 2008

KAROLKO - tak nakukuju,jaképak bylo ranní "píchání"????? 😀 😀 😀 😀
Teda jestli už ho máš za sebou?!
Jo nejlepší je si napsat na lístek,na co se chceš všechno zeptat a tak,protože ono pak u něj člověk na všechno zapomene....a sám nic fakt neřekne 😉 Mě to takhle jednou poradil primář,ať si vše během doby,co jsem doma napíšu,že pak je to jednodušší a fakticky 🙂 😉

karolka23
autor
8. kvě 2008

Ahojky!!! Tak už mám za sebou 2injekce 😉 ,ale abych se Ti přiznala,nebylo mi po té trvní vůbec dobře.Byla jsem radši celý den u našich.Takové zváštní stavy,docela jsem měla strach.I jsem si řikala,že do další už nejdu,ale to mimi za to stojí!! Uvidíme jaka bude noc,ale hlava,ta mě bolí jěště ted.Chci se zeptat v něděli na tom UZ a asi máš pravdu,že si to napíšu 😉 .To,že Ti bylo potom fajn,Ti závidím 🙂 .
Hezký večer 🙂
Jinak PÍCHÁNÍ POHODA 😀 😀

marhulinka
9. kvě 2008

Ahojda Karolko 🙂
Myslím,že to nic nebude,protože po injekcích tě může akoráttak bolet břicho,potom jak rostou folíci,tak to bříško jakoby tlačíí,to mě pak ke konci taky trochu tlačilo,ale dalo se to,jen jsem se musela šetřit a hlavně neposkakovat!!! Jestli můžu doporučit,tak taky hodně bumbej!!!! A nedělej nic těžkého,pak taky nezvedej nic-teba flašky s pitím,nákupy a tak,aby nepopraskaly!!!! Chce se to prostě trochu šetřit 🙂
Uvidíš,že dneska to už bude lepší a zítra už to bude brnkačka a nakonec se tomu spolu zasmějeme 😀 😀 😀
Tak krásný páteční ránko přeji a píchání zdar 😀 😉

karolka23
autor
9. kvě 2008

Ahojda Marhulinko 🙂
Děkuji za radičky 😉 .Je pravda,že dnes už to bylo lepší 🙂 a pít se snažím,to mi věř.Jinak se snažím být v klidu a moc se nenamahat. Nevím jestli jsem Ti to psala,ale na UZ jdeme v neděli,tak jsem zvědavá co se ukáže,nebo neukáže.Taky mě napadlo,že až se trochu srovnám,mohli by jsem zajít třeba na kafíčko 😉 .Jsi zlatá,že jsi napsala,zítra se zas ozvu 😉 .
Papa a krásnou sobotu 🙂 😉 .

marhulinka
10. kvě 2008

Ahojky Karolko 🙂
V neděli na tebe budu myslet 😉 ať vidíte,jak rostou folíci. Podle toho ti kdyžtak ještě upraví jak velké dávky píchat...Na kafíčko bychom mohly 😉
Přeji krásný sobotní odpoledne,svítí nám sluníčko,tak je hnedle lepší nálada 🙂

lilli1
10. kvě 2008

Ahojky děvčata. Můžu se přidat? Jsem taky přímo z HK a s Karolkou už se "znám" z jiného tématu 😀

karolka23
autor
10. kvě 2008

Ahoj holky!!
Lilli to víš,že můžěš 😉 😀 . Tak jsem holky zvědavá co nám ten monitor zitra ukáže a jak dlouho jeste budu muset píchat atd. 😉 .Už bych docela chtěla mít za sebou OPU 😒 :Co jsem se chtela zeptat,po OPU si budu muset jeste pichat nebo už jen utroš??
Marhulinko děkuji 😉 určitě Vám dám vědět a to kafčo spacháme určitě!!
Přěji hezký zbytek večera. Celý den jsme byli u našich,jdu hodit sprchu a do hajan. Už aby bylo zítra 🙂 .
Tak papa

lilli1
10. kvě 2008

Karolko, na zítra držím pěsti, ať tam je foliků tak akorát 🙂 😉 Hlavně dej brzy vědět.
Po OPU se už nepíchá. Budeš jen zobat utroš a možná i prednison. Ale to fakt nevím.
Tak dobrou noc a zítra písni.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru