Snažilky a těhotné z Hradce Králové a okolí

karolka23
7. kvě 2008

Ahojky všem!
Jsem tu skoro nová a schází mi snažilka nebo těhulka kamarádka na pokec o všem možném nejen na netu,ale i třeba u kafíčka 😉 .Začínáme 1IVF.
Všechny předem vítám a moc se těším 🙂

marhulinka
18. kvě 2008

Ahojky holky,počasí je příšerné ☹
Karolko-tak to je hezká úrodička - tak přeji ať se jich co nejvíce oplodní 😉
Jinak já ze začátku taky byla pořád u dr.,pak to ale začalo a když jsem k němu byla objednaná,tak tam byl někdo jiný...teď jsem se bavila i s jinýma holkama,taky to tak měly...většina jich už taky chodí jinam...Byla jsi tam zatím taky jen párkrát,viď? Uvidíš jaké to bude po čase,ale přeji ať se vždy trefíš na svého dr.,je to lepší.... 😉

marhulinka
18. kvě 2008

Ahojík Lilli,jo jo dneska je to jako stvořené na uklízení 🙂
Já naštěstí stihla všechno včera ráno,než jsme vyrazili na oslavu....Takže dneska jsem jen vyvářela...a musím žehlit...a nachystat se zítra do práce....Za chvilku razím k manžovým rodičům na kafíčko a pokec...
Karolko-tak dej vědět...jak jsi dopadla s vajuchama 🙂 🙂 🙂 A kdy tedy máme držet pěstičky 🙂 🙂 😉

karolka23
autor
18. kvě 2008

Ahoj baby 😉
Jj do Sanusu jsem volala ráno. Tak z 19 se jich 16oplodnilo!!! 😉 🙂 11jich dala zamrazit a zbytek je na transfer.Zítra kolem půl jedné mám ještě volat a domluvíme se kdy se to provede.Počítám,že v úterý.
Jinak co se týče úklidu,jsem zaukolovala chlapi 😉 .Není mi dnes vůbec dobře.Myslím,že je to po tom Pregnylu ☹ . Jěště že Ty chlapi mám 😀 😀 .

Marhuli,co se týče toho bjednání máš asi pravdu.Byli jsme zatim jen párkrát,časem může být vše jinak 😠 .Bylo by super kdyby to kklaplo na poprvé ale při mým štěstí tomu moc nevěřím ☹ .
Kdo že to tu mluvil o žehlení?? Že bych někomu přidala 😉 .Taky se chystám,mám tam pár kousků... 😉

karolka23
autor
18. kvě 2008

Janny doufám,že je Dankovi dobře 🙂 .Jen si ho užívej.Děti jsou zlatíčka,kor v tomhle věku 😉 .

lilli1
18. kvě 2008

Karolko, jsi tu ještě?
Už jste se rozhodli, kolik mimísků si dáte zavést? Jsem zvědavka.. 😀
Jo a ještě jsem se chtěla zeptat. Neschopenku si necháš od obvoďáka, nebo si ji budeš po transferu převádět do Sanusu?

karolka23
autor
18. kvě 2008

Lilli abych ti řekla pravdu,tak jsme o tom ještě pořádně nemluvili. Chtela bych jedno,ale víš jak to je.Když dáme dvě je tam větší pravděpodobnost 😉 .Neschopenku si nechám převést do Sanusu.

lilli1
18. kvě 2008

A nevíš, jestli by sis ji mohla nechat od obvoďáka? Nebo se musí převádět?

karolka23
autor
18. kvě 2008

Lilli tak to nevím,ale myslím že je to na dohodě.Jestli máš fajn obvoďáka,nevidím důvod proč by ti ji nenechal 😉

lilli1
18. kvě 2008

No, obvoďák by mi ji určo nechal 😉 . Jen jsem nevěděla, jestli mi ji nebudou chtít převést v Sanusu. Ale asi jim to je jedno, ne? Až to bude aktuální, tak se budu muset zeptat 😉

lilli1
18. kvě 2008

A co bříško? Nebolí? Všechno je v pořádku?

karolka23
autor
18. kvě 2008

Dnes už to je lepší 😉 .Ale včera to bylo jak když mám zaražený větry 😀

lilli1
18. kvě 2008

Tak hlavně, že už je lépe 😉 🙂
Když jsme to ukončily u mne, tak mě břicho bolelo fakt docela hodně. A po opu to musí být určitě o dost horší.

karolka23
autor
18. kvě 2008

Proč jste vlastně skončili?

lilli1
18. kvě 2008

Hrozil HSS ☹ . Na jedné straně jsem měla 25 a na druhé 20 foliků. A nějaký hormon /nebo co to je/ E2 jsem měla strašně vysoký. Prý bývá normálně tak do 1000 /nevím čeho 🙂 / a já měla skoro 5000. Nebo něco málo přes 5000. Už si to nepamatuji přesně. Takže jsme to musely 8. den stimulace ukončit. Šárka měla strach z hss a i tak říkala, že kdyby mě nějak víc bolelo břicho, ať přijdu. No, tak jsem si pobrečela, ale vím, že udělala to nejlepší co mohla 😉 . A teď už se nemůžu dočkat, až začnu znovu píchat 😀 😀 😀

karolka23
autor
18. kvě 2008

Aha tak to jo 😢 . Tak to jsi měla založeno na pěknou ůrodu 😉 .Tak teď už to vyjde 🙂 .Kdy začínáte ďobat?

lilli1
18. kvě 2008

Musím mít pauzičku. Aby se uklidnily vaječníky a asi taky kvůli těm hormonům. Šárka říkala tak dva, tři měsíce ☹
Teď, až to dostanu, tak se mám objednat na kontrolu a snad se i domluvíme. Doufám, že už to půjde v červenci.

karolka23
autor
18. kvě 2008

Tak si alespoň jěště uděláte dovču,co? Hned bych někam jela,ale už jsem nechtěla čekat. Už nejsem nejmladší 😀 . Třeba pojedeme příští rok už i s mrňouskem 😉 .

lilli1
18. kvě 2008

No, to mi miláček řekl taky, když jsem mu jak cvok bulela do telefonu. Ale ani mně se už nechce na nic čekat 🙂 . Loni jsme si dali pauzičku právě kvůli dovče - byli jsme v Egyptě a vůbec nelituji. Bylo to super. Ale letost už chci být těhuleeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

karolka23
autor
18. kvě 2008

A taky těhule budeššššššššššššššššššššš!!!! 😀 😀 😀

lilli1
18. kvě 2008

Kéž bys měla pravdu 😉 🙂 . Ty se tak máš, že už si půjdeš v úterý pro mimísky 😉 . Moc Ti to přeji a držím pěsti. Já bych šla do dvou. Ale mně se to kecá, když ještě nemám žádné dítko 😀

karolka23
autor
18. kvě 2008

A to je to co mě trochu odrazuje. Když jsem čekala kluka,byla jsem mladá,potrhlá a přišlo mi že jsem si to pořádně neužila 🙂 .Teď už jsem snad dost stara na to abych si toho mrňouska pořádně užila 🙂 .Když budou dvě,budu v jednom kole 😉 .Je to zvláštní a zatim mi to moc nedochází,že uý si v úterý pojedu pro mimi 😉

lilli1
18. kvě 2008

Ale neboj, to bys natrénovala. Kamarádka má dvojčata a říká, že si neumí představit, že by měla jen jedno. Že by se asi nudila 😀 😀 😀

karolka23
autor
18. kvě 2008

Asi máš pravdu 😉 Člověk si zvykne na vše a kor na takovou milou věc 😉

marhulinka
18. kvě 2008

Karolko - tak to je super úrodička,tak dej vědět,kdy mám držet pěstičky jo? 🙂
Lilli - však neboj,ještě letos se to tu bude hemžit těhulkama 🙂 🙂 😉

karolka23
autor
19. kvě 2008

Ahoj Marhulinko 🙂
Tak pěstičky můžeš držet už zítra do 8h 😉

marhulinka
19. kvě 2008

Ahojky Karol 🙂 Tak zítra držím pěsti,co nosí štěstí 😉 😉 😉

marhulinka
19. kvě 2008

Jé a díky taky jsem ti ho tam písla 😉 To víš,první dny polehávej,tak tě podpořím alespoň přes sms 😀 😀

karolka23
autor
19. kvě 2008

Budu vděčná za každou sms 😉

lilli1
19. kvě 2008

Karolko, na zítra budu moc držet pěsti. Jsem zvědavá, kolik mimísků si dáš zavést 🙂
Do IP Ti hodím číslo na mobil, kdybys chtěla, můžeš napsat. K PC asi moc chodit nebudeš. Zatím pá a hodně štěstí 🙂 😉

jannyt
20. kvě 2008

Ahojky holky tak co je tu nového?Dneska jsem byla s Dandou na plavání bylo to jako obvykle super,můj syn se umí potápět líp než já 😅 to je ostuda co?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru