Snažilky o mimi od půl roku a více

misa.ottovka
11. srp 2008

Ahojík, je tady nějaká snažilka, která se snaží více jak půl roku, ale současně méně jak jeden rok čili do doby, než se začíná něco poprvé řešit???????? 🙂

luckamb
18. srp 2008

tak uvidíme andrej co nám řeknou 😉

andreasek82
18. srp 2008

no to jsem take zvedava..
co ty vse delas pro tehu?
ja zatim nejak nic, nemerim bt, spis mam menstruaci jaks taks pravidelnou, tak beru jako plodne dny nejaky ten 12 - 16 den.. no jak je videt, tak to zatim nefunguje, tak asi budu muset zmenit taktiku.. 🙂

luckamb
18. srp 2008

já jím kyselinu listovou a jinak taky nic, jo teď jsem si koupila dva ovu testy, tak to dneska zkusím

andreasek82
18. srp 2008

ja jim taky listovku, ted se snazim kazdy den.. piju jeste ten kontryhel obcas.. ty ovu testy si take koupim..
ale nevim presne, jak na ne.. no.. navod tam snad bude 😉

luckamb
18. srp 2008

návod tam je neboj 😉

vov
18. srp 2008

Já se snažím nenechat to zcela náhodě 😀 Beru listovku, BabyPlan a i si měřím BT. Lucko, Andrejko, o OVU testech jsem také uvažovala, tak dejte vědět, jakou s nimi uděláte zkušenost, jo?
Můžu se zeptat, kolik vám (myslím tím všem v diskusi) je let? Mně 29...

Qipa, je skvělé, že máš takového doktora, já právě byla zklamaná, že můj MUDr. na 6měs. snažení nereagoval.. Ale možná mě nechtěl jen stresovat, když půl roku prý není žádná doba, kdo ví...
Jak Ti zákrok dopadl?

misa.ottovka
autor
18. srp 2008

No, moje Dr. taky rovnou tvrdila že at přid´jdu až po roce, a to věděla že se snažíme půl roku (přidala jsem si jeden měsíc když jsem u ní byla, myslela jsem že zareaguje)............

Jinak já jsem teprve po půl roce začla měřit BT a udělala ovu test, takže jsem konečně zjistila kdy ovuluju 😀 Myslím, pokud se měření Bt nakombinuje se sledováním hlenu, a ovu testem, je to pro zjištění ovu ideální.....Ale jinak k tomu všemu jsem přistoupila až po půl roce snažení, a i tak si manžatukal na čelo........ 😉

luckamb
18. srp 2008

vov: mě bylo v březnu 26
no já ten ovu test zkusím dnes, tak jsem zvědavá co mi řekne

andreasek82
18. srp 2008

mne bylo 26 ted 13. srpna 🙂

andreasek82
18. srp 2008
luckamb
18. srp 2008

tady je nějak mrtvo holky

grej
18. srp 2008

No jo, celá tahle stránka je naprosto bezva. Holt Len je jednička 😉

luckamb
18. srp 2008

jj, taky vím, že si to hodně holek chválí tu stránku

qipa
18. srp 2008

mně tuhle stránku doporučila kamarádka, co se rok snažila a vyhrála. Tak jsem naštudovala všechno možné a nemožné a dala tomu vědečtější ráz! A fakt si myslím, že nemá smysl čekat rok jen kvůli pojišťovně. Minimálně bazální teplota by se měřit měla a každá by si měla zjistit, jestli vůbec ovuluje. protože po roce dojdete k lékaři a ten vám s velkou slávou řekne, že se nejprve musí zjistit, zda ovulujete a že on k tomu potřebuje aspoň 3 cykly.

Ovu testy jsou dobrý, určí ovulaci předem. bazální teplota ji ukáže zpětně, což je většinou pozdě. akorát to leze do peněz.

vov
18. srp 2008

Ahojky, Merenibt jsem už také studovala, ale budu se muset na to podívat znova. Holky, sledujete některá i hlen a čípek?
Qipa, dobrý dodatek ohledně pojišťovny 😉 Já jsem se doktora zeptala na bioimunologické vyetření a řekl mi, že to je moc drahé 😒 Myslím, že hodně z nás je ochotno něco zaplatit a zjistit, na čem jsme, než čekat, čekat a čekat..
Lucko, Andrejko, to je fajn, že se snažíte již ve 26ti!! Dříve jsem si myslela, že jsem moc mladá a nechtěla o svatbě a dětech ani slyšet a teď když mi táhne na 30, jsem vdaná, tak chci děti hned 😅

qipa
18. srp 2008

Tak hlen je dobré pozorovat, ale spíš jako podpůrný ukazatel. Kolikrát je hlen a není ovulace. nejlepší je naučit se poznávat děložní čípek. To je nejjistější. V kombinaci s bazální teplotou je to tutovka 🙂

http://www.rodina.cz/clanek3775.htm

Jinak s tím zkoušením je to klasika. 10 let se chráním HA a vítám každou menstruaci a teď je to naopak a říkám si, co jsem mohla ušetřit za HA peněz.

sop
18. srp 2008

Ahojky, díka za odpovědi. No jinač jsem byla min.týden u svého doktora.....no dopadla jsem tak, že jsem dostala píchanec Agolutinu na vyvolání menzes a mám přijít po ukončení menzes a budu poslaná na vyšetření vaječníku a manža taky půjde na vyšetření. Chtěl mě poslat už teď, ale bohužel jsem měla kvasinky jak jsme přijeli z dovči, tak mě musí vyléčit. Byl v pohodě a měla jsem z něho tentokrát dobrý pocit jak jsme si povídali o mých problémech. No každopádně konečně se mnou začne něco dělat 😵
Tak teď čekám na tu mršku 😉

vov
18. srp 2008

Sop, tak to je fajn, že máš z MUDr. dobrý pocit!!Držím palce, ať vám vyšetření dobře dopadnou!!
Qipa, díky za odkaz. Jo, jo, já brala HA 11let, po svatbě jsem vysadila, ale chránil se manžel, takže teď už je to téměř rok kdy HA neberu, ale 6 měsíců kdy spermijkám nebráníme 😉
Sice si pořád vymýšlím různé aktivity, ale stejně mi to nedá a na mimčo myslím. Říká se, že na to nesmíme myslet, ale jak to udělat?!?

kallimer
18. srp 2008

Ahoj holky, můžu se k Vám taky přidat? - S manželem se snažíme od února a taky pořád nic ☹ . Brala sem 9 let antikoncepci a mám nepravidelný cyklus. Koupila sem si ovu testy - ale druhou čárky mám vždycky slabší - tak nevim ☹ . V září jdu k doktorce a proberu s ní cyklus a ovu. Doufám, že se nám to všem brzo podaří 🙂 mejte se krásně

martek
18. srp 2008

ahoj Kallimer, vitej mezi nama....jsme na tom skoro stejne....snazime se taky od unora, HA sem brala 8 roku...
jednou se nam to podarit musi, ne? 😉

ted jdu spat, musime pro mimco taky neco udelat 😵

kallimer
18. srp 2008

Ahoj martek, určitě se nám to všem povede.... jenom je mi občas smutno, minule když dorazila mrcha (už sem si myslela, že sem těhu) sem to obrečela.... ale musíme myslet pozitivně..... takže dobrou a jdeme se snažit 😉

verap
18. srp 2008

Ahojky, pridavam se k vam, je mi skoro 29 a snazime se od rijna minuleho roku.

Zatim porad nic, brala jsem 11 let HA, po dobrani dlouhe cykly, kontryhel to trochu zkratil. Taky merim BT.

ducky
18. srp 2008

Ahoj holky,

omlouvam se, ze vam vstupuju do debaty, ale rada bych vas podporila.
HA jsem brala 8 let a s manzelem jsme se snazili 13 mesicu.
A kdyz jsme zacli dochazet na kliniku kvuli umelemu oplodneni tak najednou bac a byla jsem tehotna.
Psychika je mrska a dela hodne, protoze mame s manzilkem i problemky.
Ja anovulacni cykly (brala jsem Clostilbegyt), manzilkovi spermici taky nic moc a presto.
Vim presne, jak vam je, kdyz vam nekdo rika prestante na to myslet apod. Me to 13 mesicu taky kamaradi a rodina rikali a nic. Ale ted vim, ze psychika je podstatna cast.
Jo a merenim bazalni teploty bohuzel nezjistite, jestli skutecne ovulujete nebo ne.
Me sla teplota nahoru, ale muj vajecnik vajicko nepropustil.
Bohuzel jedina moznost je dojit na gyndu a zkontrolovat to pres ultrazvuk. Jestli mate dobre doktory, udelaji to pro vas jiste driv nez po roce. Moje dr. , kdyz videla jak se trapim, mi to zacla zjistovat po pul roce.

Budu vam vsem moc drzet palecky a doufam, ze se na me nezlobite, ze jsem mezi vas takhle vlitla.
Preji vsem dobrou noc a at to vyjde

🙂

vov
19. srp 2008

Bré ránko, vítám nově příchozí 🙂

Ducky, díky za příspěvek. Jak píšeš, základ je mít dobrého doktora... Jenže ona většina doktorů (dle mé zkušenosti i toho, co tu píší ostatní holky) se s námi prostě zabývat nechce ☹ A jak je máme přemluvit, aby se na nás "koukli"?!?
Tvá zprávička, že měření BT "nic" neznamená, mě trochu překvapila. Takže ani Ovu testy nic nezjistí?
Grauluji k těhotenství a přeji samé šťastné chvíle ve 3 🙂

luckamb
19. srp 2008

Přeju dobré ráno a krásný sluníčkový den 😉
ducky: díky za příspěvek a povzbuzení 😉
všechny nové vítám a přeju hodně štěstíčka u snaženíčka 😀

martek
19. srp 2008

preju krasny dopoledne!
ducky, trosku si me utvrdila o te BT, me totiz nejak nesedi na ovulacni testy..... myslis, ze testum se da verit????

kallimer
19. srp 2008

Ahoj holky, taky by mě zajímalo jestli jsou ovu testy spolehlivé....začínám měřit BT, tak sem zvědavá, jestli mi to bude sedět s ovu testy.

vov
19. srp 2008

Holky, tak to vidím tak, že jistotou je sexík každý den nebo alespoň ob den 😉 To se do té ovulky trefit musíme, ne? 😉 Tedy pokud vám manžílkové nejezdí na několikadenní/ týdenní služebky jako mně...
Četla jsem, že pravidelný častý sexík je dobrý i na kvalitu sperma. Nevím, co je na tom pravdy, ale teorie se to zdá být dobrá 😵

andreasek82
19. srp 2008

ahoj holky, tak cekam cekam, jestli ms prijde nebo ne.. ma to byt ve ctvrtek, ale mam tucha, ze uz pomalu ale jiste prichazi.. 🤐

martek
19. srp 2008

vov, minuly mesic jsme jeli cely cyklus ob den.... a prd.....
tedka nova taktika...v plodnych dneck pojedem v kuse, takze tyden kazdy den....
uvidime 😉