Snažilky o mimi od půl roku a více

misa.ottovka
11. srp 2008

Ahojík, je tady nějaká snažilka, která se snaží více jak půl roku, ale současně méně jak jeden rok čili do doby, než se začíná něco poprvé řešit???????? 🙂

andreasek82
28. srp 2008

verap: ahoj, ja byla necele dva roky ve walesu a taky jsem se desila, ze budu muset k gpmu, ale nejak jsem gyndu vzdycky zvladla, kdyz jsem prijela na chvilku do cr..

misule82
28. srp 2008

kallimer: ona má taky svý chyby, v tomhle mě docela překvapila 😀 Ale nechala jsem si udělat hormonální profil, pro přítele jsem vyžádala spermio a vypsala mi žádanku na ultrazvuk.
Ale mně nechodí ms vůbec, nemám ovulaci, takže čekat rok je blbost 🙂

verap
28. srp 2008

andreasek - ja jsem v cechacha az pristi rok a doma to nikdo nevi. Z pojistovny v Cechach uz jsem skoro deset let odhlasena. Ach jo. Asi mi nezbyva nic jineho, nez fakt pockat do rijna.

andreasek82
28. srp 2008

jj musim rict ze cesky gynekolog je cesky gynekolog, kamaradce jeji gp ve walesu zavadel telisko a rikala ze to bylo neco strasneho! 😠

andreasek82
28. srp 2008

jinak holky, nemohla byste mi nektera strucne a jasne napsat, jak a kdy pouzit ovulacni test? a vite neco o tom ovulacnim mikroskopu, je to docela zajimave.. 🙂

verap
28. srp 2008

anreasek - zkousela jsi merit bazalni teplotu? je to levnejsi nez ovu testy.

Zalezi na tom, jak mas dlouhy cyklus. Pokud 28 dni, tak bych testovala nekdy od 10 DC

kallimer
28. srp 2008

misule82: díky za info 🙂 u tebe opravdu nemá cenu čekat rok, tak snad ovulka brzo přijde a pak i to mimčo 😉

andreasek82: já používám ovu testy, objednali sme si je s kámoškou z US (neb u nás za něj chtěj nehorázný prachy) ale moudrá z toho nejsem (celý cyklus mám pořád 2 slabé čárky) - bohužel u ovu testů to neni jako u těhu testů a i slabá čárka znamená negativní test, je dobrý se testovat odpolko než ráno a před testováním moc nepít - posílám odkaz http://merenibt.xf.cz/index2.html

Jinak ovulační mikroskop sem taky neslyšela 😕

kallimer
28. srp 2008

andreasek82: pokud si stránky otevřeš ...... je tam i něco o ovulačních testech 😉 (nejde mi poslat přímej link)

jenniffer
28. srp 2008

Holky, tak koukám, že máme o 1 členku méně - misa.ottovka je těhu. Gratujuji! 🙂

Jinak díky za reakce na ty moje depky. Už jsem to od včera stihla nějak zpracovat a dneska je mi líp. 🙂

Martek: tvoje pocity plně chápu. Taky jsme zatím nikomu neřekli, že se snažíme. Pořád se nás všichni ptají a my mlžíme. Uvažuju, že asi půjdeme s pravdou ven, aspoň budu ušetřená těch neustálých dotazů, proč jako ještě nemáme děti, když už jsme manželé, máme vyřešený bydlení i práci a navíc i věk.

Andrea: v nějakém tématu jsem četla tuším o tom mikroskopu, ale tuším, že ta holčina psala, že kapradinky viděla pořád, tak nevím. Z vlastní zkušenosti můžu doporučit měření BT viz odkaz od kallimer. 😉

kallimer
28. srp 2008

Ahojky Holky,

tak sem dala dohromady seznam všech půlročních snažilek z tohoto témátka 🙂. Snad sem na nikoho nezapoměla a napsala správně jména 😎

andreasek82
dckami
digiprody
eloana
gipa
grej
jana85
jenniffer
jitie
kallimer
katuska23
koira
le25
len
linda7
lucii
luckamb
lucule
makoush
marcela.petrikova
marikap
martek
milin
misule82
petra123
renni11
sop
verap
vov
wrtulka
zmuzle

pak bych mohla, ještě udělat nějakou tabulku, kdo se od kdy snaží a tak 😉

jenniffer
28. srp 2008

Kallimer: no konečně se toho někdo ujal. Vymysli, co do ní dáme za údaje a začni sbírat data. Konečně budu mít přehled. 🙂

martek
28. srp 2008

cau holky, konecne jsem doma 🙄
byl to naarocny den....a jeste ke vsemu mam krece v podbrisku, mozna z hladu...jdu delat palacinky 😀

andreasek82
28. srp 2008

a co misa.ottovka? ta tema zakladala myslim, ale neni ona uz nahodou tehulka? 🙂
jinak kallimer super, ses sikula 😉
a vsem dobrou noc.. tom zapij maleho danielka, narodil se jeho kolegovi, tak se aspon inspiruje.. 🙂 tak jsem doma s bellinkou sama a asi uz pujdu do hajan.. tak zitra.. 🙂

luckamb
28. srp 2008

ahoj holky,
andrasek: jj, míša je těhule
kallimer: super přehled, jen zmuzle už je taky těhule 😉

kallimer
28. srp 2008

Ahojky holky,
koukala sem na nějaký tabulky a super by bylo,kdyby ste mi napsali (buď sem nebo do interní pošty) od kdy se snažíte, věk, popřípadě jestli berete nějaký vitamínky atak..... s návrhama sem 🙂
něco sesmolim a dám to alba 🙂 a doufám, že brzy budu moct přidat každý z nás dvě čárky a termín porodu 😉

martek
28. srp 2008

odeslano 😎

martek
29. srp 2008

dobre rano...

holky...jeste sem nemela ovulaci....

Hustone, we have a problem ☹ 😔

dckami
29. srp 2008

dobré ráno,
tak hlásím,že nám poslední pokus o početí mimíska přirozenou cestou nevyšel 😠 , dneska ráno jsem to dostala. Takže zítra si musím nechat píchnout Zoladex a začínáme stimulaci na 1.ivf.............. 😵

martek
29. srp 2008

dobre rano dckami....
tak nevim, jestli mam gratulovat....asi ne, jen reknu, ze ti preju, aby to vyslo, co nejdriv 😉

dckami
29. srp 2008

díky,
no po těch lelech byl bylo na čase, aby to konečně vyšlo 😉 .

Dneska jde moje malé zlatíčko naposledy do školky a v pondělí je z ní prvňáček, to to uteklo.... 😀

martek
29. srp 2008

muj nejmladsi synovec jde v pondeli taky do prvni tridy...a nejstarsi neter do ctvrtaku na gymplu 😀

vov
29. srp 2008

Pěkné páteční ránko 🙂
Dckami, přeji, aby ivf vyšlo co nejdříve!!!
Kallimer, jsi šikulka, super nápad 😉 My se snažíme od února 08, věk 29, vitamíny: BabyPlan, listovka (poslední týden i Zinek kvůli pleti). Manžílek bere CemM (asi týden).
Budeme mít rok od svatby, ale ještě před svatbou řekla tchýně manželovi, že nebudu moci mít děti a nebo že naše děti budou nemocné, tak doufám, že se nad námi nevznáší nějaké negativní čáry 😅

andreasek82
29. srp 2008

kallimer, pisnu to normalka sem, takze:
snazime se od unora 2008
vek 26
vitaminy + bylinky: vitamin e oba, kotvicnik oba, ja listovka, ja kontryhel
a jeste taky me napadlo, odkud jsme, takze ja hlasim praha 8 (puvodem tedy berounacka) 🙂

misule82
29. srp 2008

holky, od února se nás začalo snažit docela hodně 😀
já už jsem to písla kallimerce do pošty. Zapomněla jsem dodat věk, takže 26 😉

dckami: moc držím pěstičky, aby IVF vyšlo!! 😉 do jakého CARu chodíš? Koukám, že bydlíme nedaleko od sebe 😉

kallimer
29. srp 2008

Dobré ráno holčiny 🙂,

děkuji za info - nějak to dám dohramy a dám vědět.
jinak tenhle měsíc(cyklus) to se snažením vypadá bledě . Neb mám pocit, že mě opět zlobí močový cesty . Zkusim to rozpít urologickym čajem a zobu brusinky, tak snad se to podaří .
Koukám holky, při pátku samá pozitiva....

milin
29. srp 2008

Ahoj holky,chvili jsem tu nebyla.
Stehovala jsem kamaradku do bytu to byl v celku mazec,ale uz je to vse hotovo hura 😀
Teda hlidat 2deti vse zbalit a vse uklidit umyt apod to byl fakt mazec. 😎

Nu mejte se dnes krasne papa.

luckamb
29. srp 2008

Dobré ráno holky!!!

martek
29. srp 2008

dneska vsechny makate??????? 😀

andreasek82
29. srp 2008

ja makam tak na pul 🙂

martek
29. srp 2008

ja makam dneska vyjimecne hodne, ale za chvili koncim 😎