Snažilky o mimi od půl roku a více

misa.ottovka
11. srp 2008

Ahojík, je tady nějaká snažilka, která se snaží více jak půl roku, ale současně méně jak jeden rok čili do doby, než se začíná něco poprvé řešit???????? 🙂

qipa
29. srp 2008

Holky s tím močákem opatrně, urologický čaj podporuje prokrvení sliznice a může způsobit potrat. Rozhodně ho nikdo z doktorů v těhotenství nedoporučuje, což jsem si vztáhla i na snažení. Brusinky jsou bez problému a když se to chytne v počátku, stačí se prolévat čistou neslazenou vodou.

Jinak my to máme od února 08, BT měřím od dubna 08, beru jen listovku, začala jsem cvičit Mojžíšovou a v červnu jsem byla na laparoskopii s cystou a prošťouchnutí vejcovodů. Klinicky jsem v pořádku, ovulace je, léky neberu a do listopadu máme time na klidné početí, pak čeká spermiogram.

A k těm pocitům.............. hele, je to normální. S kamarádkou se snažíma zhruba stejně, ona má navíc nadváhu a s manželem oba kuřáci. Včera mi volala, že naše společná známá čeká dvojčata a prý na první smočení. je to holka, co při 170 váží 46 kg i s postelí, živí se jen obilím, makrobiotikou, nebere léky, prolejvá se léčivými prameny, má problémy s anorexií a bum ho. Šla hned na riziko a bere to jako další krok ve svém perfektně naplánovaném životě. Na nás se dívá s nepochopením, protože nejspíš neumíme souložit. Oficiálně ji to přejeme, normálně nás to štve 🙂
Ono totiž těhotný a nejvíc ty, co se kolem toho jen mihly, jsou nejmíň ohleduplný. A když jsem jedné otravné štěstím nabité mamině řekla, že mě ty řeči o dupačkách už unavují, že bychom se mohly zase chvíli bavit o neplodnosti, tak se naštvala, že jí to nepřeju 🙂

qipa
29. srp 2008

Ještě jsem zapomněla - věk 29, partner 32 - sváteční kuřák.

milin
29. srp 2008

JJ Gip mas pravdu,ty co se mihnou jen trenek jsou tehotne a ty co by si to moc praly tak nemohou.A ta holcina co vazi 46kg i s botama je pekne hloupa.Tady nejde o praktiky v sexu,ale o to jestli je telo v poradku,pritel apod.Tuhle holku kdybych potkala tak ji reknu do oci jestli je OK. 😉

kallimer
29. srp 2008

Ahojky 🙂,

gipa: díkes za info 🙂 vim, že urologickej čaj by se neměl pít, ale tenhle cyklus sme se ještě nesnažílkovali, takže sem si ho radši vzala. Jinak se prolévám, prolévám a prolévám 😀
A souhlasim, že kdejaká kráva (promiňtě mi to) otěhotní hned, ještě to nechce a nestará se o to. A mi co bysme dali bůhví co za to mrně ...tak nic. .... ty holky vůbec nevědi, jakej je to dar

hupcza
29. srp 2008

holky držím vám palečky .....
po prvním potratu to taky dlouhé měsíce nešlo (i tu podmínku nad půl rok marnosti jsem "splnila")
totální depky, každý měsíc brobulená minimálně jedna noc, když přišla mrcha
pak jsem dala výpověď v práci s tím, se prostě začnu snažit "na full time" - a zapadla jsem hned - ještě ve výpovědní lhůtě - sklouzl ze mě pracovní stres a bylo to ....
asi to není tak jednoduché, ale chci tím říct, že i zdánlivá banalita (náročná práce, která mě velmi bavila) může brzdit
a ještě něco, co vám sice teď nepomůže, ale časem to uvidíte podobně - všechno zlé je na něco dobré
manžel první těhu bral jako běžnou věc, dneska se tetelí blahem a považuje si mě, je opatrný a pozorný
třeba se nám to vše muselo stát pro to, aby ten náš prcek měl fajn rodiče 🙂
hodně štěstíčka 😉

kallimer
29. srp 2008

Ahoj holky,

tak sem zatím vytvořila "prozatimní" tabulku uložená zde:
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

námitky, připomínky sem 🙂 bohužel mi tabulka nejde už víc zvětšit (je nás docela dost) tak je trošku nečitelná ☹ . kdyby ste věděli jak na to, tak mi písněte ... pokusim se na něco přijít 😅

hupcza: souhlasim s tebou a gratuluju k miminku 😉

milin
29. srp 2008

Holky me kdyz chytne mocak tak si dam 12 plzen a mam pokoj. 😀
Tedy pokud jsem doma a vim ze uz nepojedu autem 😅

kallimer
29. srp 2008

Milin: máš pravdu, já si dám jedno a pak chodim pořád čůrat 😀

kallimer
29. srp 2008

Holky, mějte se krásně a hezkej víkend 😉

milin
29. srp 2008

Kallimer tak to jsme na tom stejne.Nechapu jak chlapi toho muzou vypit tolik a jdou treba az po 4-5 pivu curat?

Tez preji krasny vikend.Ja budu doma a budu stehovat drevo to bude zabava tak snad nebude prset 😉

vov
29. srp 2008

Ahoj holčiny, já jsem taaak ráda, že je před námi víkend!! 🙂
Qipa, máš pravdu, některé holky neví, co to je, těšit se na mimčo.. My to nikomu neříkáme, nechci abys se nás kdokoli na cokoli ptal 😅 Ví to jen má svědkyně, která žije mimo ČR.
Změna práce je u mě aktuální otázka, ale asi na to není zrovna správná chvíle, dnes jsem byla na zápisu ve škole, rozhodla jsem se další 2 roky se stresovat nad skriptama 😅 A do toho řešíme bydlení..
Prostě jsem srab a říkám si, že další změna by byla už moc. A krom toho pořád tajně doufám, že třeba příští měsíc nedostanu MS... Naděje umírá poslední, ne?
Hupcza, díky za příspěvek a gratuluji k těhu 😵 UŽÍVEJTE SI TO!!!!
Kallimer, díky za tabulku!! Vysadila jsem HA po 11ti letech v září 07..
Krásný víkend 🙂

jenniffer
29. srp 2008

Kallimer: zkus třeba tu tabulku rozdělit v půlce na dvě, pak budou čitelnější. 😉

Hupcza: něco na tom je, asi si po takový době budu těhotenství vážně víc vážit. Teda jestli se to dá vůbec takhle říct.. Jinak výpověď zní zajímavě, ale u mě je to bohužel prakticky nerealizovatelné. Pracuji v rodinné firmě a práce mě hrozně baví. Občas je to docela stres, tak doufám, že právě tohle nás nebrzdí od těhu. 😒

sop
31. srp 2008

Ahoj holčiny 🙂
tak se po delší odmlceš opět hlásím....Kalimer, jsi holka šikovná s tou tabulkou 😵 Tak mě tam můžes taky dodat pár věcí: je mi 27, jsem z Ostravy a ze začátku jsem brala baby plan, ale jak se pořad nedařilo tak jsem nějak v baštění nepokračovala, ale teď cca 3měsíce beru sem tam listovku a manža selen zinek E.
Tak mnoho zdaru nám přeji 😉

milin
1. zář 2008

Dobry ranko holky,tak jsem dnes byla dat krev a moc.Ve stredu ci ctvrtek mi dr. udela predoperacni vysetreni.Toz snad budu mit krev ok.Nikdy jsem problem nemela tak tedy nevim.
No holky tak cekam kdy prijde mrcha a stale nic.Kdyz chceme aby neprisla tak je tu coby dup,ale kdyz ma prijit tak stoji nekde za vzdalenym rohem a nic toz nevim?

Preji krasny prvni skolni den i pro nas neskolaky 😀

martek
1. zář 2008

dobre rano......
udelala jsem rano pokus na BT.... mam spatny teplomer 😀

http://www.fertilityfriend.com/home/220140

teda doufam 😅 jestli ne, tak funguju spatne ja ☹

marikap
1. zář 2008

Martek, meris to ve stejnou dobu? 😒

Jinak jsme dneska byli na spermiu v Repromede, vysledek az ve ctvrtek...

kallimer
1. zář 2008

Ahojky holky,

uf, tam se rozdělila tabulky na dvě a snad už je to čitelné 🙂.
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

martek: v grafikách sem teprve začátečník, tak nevim 😒
marikap: tak pak písni jak jste dopadli =) držim palečky 😉

Mějte se krásně 😎

dckami
1. zář 2008

ahoj kočky,
Máme úspěšně za sebou první školní den. Děti tam byly opravdu velmi krátce, pustili je v 9 hodin. Máme mladou paní učitlku, Elí chodí do 1.C, zajistili jsme družinu i obědy a od zítřka to začne....Zatím si přinesla pár sešitů, zbytek dostanou během týdne. Sedí s Jiříkem, kamarádem od dětství, se kterým chodila i do školky. Ve tříde je 24 dětí - 15 kluků a 9 holek. Do alba jsem hodila pár fotek z rána. Teď mám chvíli klídek a za hodinu začíná aerobik. 😵

martek
1. zář 2008

ahoj holky!
merim ve stejnou dobu, krome vikendu....ale stejne to je divny....
achjo...asi spatnej teplomer 😅

milin
1. zář 2008

Kallimer dobra tabulka.Diky jses sikulka 😀

andreasek82
1. zář 2008

jj kallimer, diky, ze ses ujala tabulky 😉

jenniffer
1. zář 2008

Kallimer: vida, super, teď je čitelný úplně všechno. Teď už jen, abysme všechny brzo nahlásily //. 😉

Martek: k tomu grafíku: ovulace mohla teoreticky být na 17 nebo 19 DC, ale ten teplotní rozdíl je dost malý, tak to spíš vypadá, že ovu třeba ještě bude. Jak dlouhé míváš cykly? Co nějaké ostatní příznaky ovulace př. hlen? Můžeš mít taky smůlu a tenhle cyklus bude anovulační. 😒 Neboj, jednou do roka je to normální. 😉

Dckami: pěkný fotečky. Netušila jsem, že už i u nás se chodí první den do školy s kornoutem. Já chci takýýý. 😀 Co dcerka? Byla nervózní? Těšila se?

dckami
1. zář 2008

Jenn,
do školy se těšila, uvidíme, jak to zvládne zítra. Jde ráno poprvé i do družiny, po škole do jídelny na oběd, tak jsem na ní zvědavá 😕 . Kornout měly skoro všechny děti, ale zase si ho plný odnesly domů.

martek
1. zář 2008

jenn, hlen nevim, ale na zaklade doporuceni Laady jsem zkoumala v paek cipek a byl mekky a otevreny.... a cyklus jsem zatim mela max 30dnu...28-30, tak nevim... ☹

andreasek82
4. zář 2008

holkyyy kde jsteee?? 😕

jenniffer
4. zář 2008

Martek: tak to jsi dobrá, já bych taky ráda zkoumala čípek, ale nějak to nepoznám. 😅 Podle grafu z dneška to vypadá, že ovulka mohla být až +-24DC, je možné, že zítra ti ji už program vyznačí. 😉

Andreasek82: tadýýýýýý 😀 U mě zatím nic nového. Mrchu ne/čekám +- v úterý, podle měření BT je to nadějný, ale to bylo zatím vždycky až do doby než mrcha přišla. 😠 Tak jsem zvědavá, co tentokrát. Jsem nastydlá, bolí mě v krku, tak budou možná teploty i zkreslený.

martek
4. zář 2008

ja jsem tadyyy takyyyy

jen, to poznas 😎

ja mrchu cekam/necekam o vikendu 😉

milin
4. zář 2008

Ahoj holky,no musim se s vami podelit a svou dalsi etapu zivota.
Nu tak utery vecer po sexiku jsem zacala krvacet.Tak jsem si rekla a mrcha je tady.Jenze byla tak do stredy do rana.Pak uz nic.Zjistila jsem to az odpoledne.Za to rano uz jsem volala do caru abych se objednala na to vysetreni pruchodnosti.No mam ji t v pondeli.No ale dnes mrcha taky nedorazila.Tak jsem zavolala znovu do caru.Tam mi velmi mila sestricka rekla ze se to tak obcas stava.Ze mam pockat do toho pondeli.Pokud mrcha dorazi tak se vysetreni posune,pokud se nedostavi tak mam prijit v pondeli a uvidime co mi najdou.Test jsem si delala dnes rano a byl negativni.Takze nevim.

Holky ja to proste nemuzu mit jednoduche.

Vam preji hodne stesti 😉

marikap
4. zář 2008

ahoj holky, tak dnes jsme se dozvedeli vysledek SPMG. bohuzel neni tak dobry jak jsme si prali... teratospermia na hranici normy ☹ jak jsem to pochopila, pritel ma jenom 14% spermii v poradku, zbytek nema normalnou morfologii. doktorka nam rekla, ze to muze byt duvod, proc nam to nejde...
v pondeli se objednam ke sve gynekolozce, necham si to jeste jednou vysvetlit od ni

martek
4. zář 2008

holky, teda samy spatny zpravy ☹
ale hlavu vzhuru, mariko, jsou tam aspon nejaky zdravy, coz je good 😉

milin.....ja mam tedka podezreni na pasovy opar...manzel prohlasil, ze se asi neco deje, ze se nam to zacina komplikovat...ja nikdy nemam nic lehky 😔