• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o mimi od půl roku a více

25. dubna 2013 
katu, jenze me ho delali nekde uprostred cyklu....ani nevim kdy.... nekdy na konci.... tak jestli to nebylo spatne :confounded:
11. srp 2008 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to nevím :confused: promiň za chyby jsem v práci :rolling_eyes:
11. srp 2008 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso mne se take tyka tve tema.. :slight_smile: rada bych uz se nekam zaradila.. :slight_smile:
11. srp 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vítej Andrej jen tak dál at je nás tu co nejvíc (teda doufam že se název snažilky co nejdříve u všech promění na těhulky) :wink:
11. srp 2008 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ja taky doufam, musime si prat navzajem! :slight_smile:
11. srp 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad nevadí že tu jsem? :sweat_smile: ale zase se mě můžete na cokoliv ptát,už bych mohla napsat knihu :grinning: :sweat_smile: :confused:
autor
No jasně- přej a bude ti přáno :wink: :slight_smile:
Miso, ahoj :slight_smile: Te najdu vsude :wink: My se snazime od brezna. Mam za sebou hormonalni profil, ale teda jen ten 1 odber mezi 2 - 5 DC. Nevedela jsem, ze se muze delat i dalsi. Pripadne se na to pak zeptam.
11. srp 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Katuš a proč by to mělo vadit?????????? Pokecat o všem možném není nikdy na škodu...... :wink:

Zmužli ahoj, čekala jsem kdy se přidáš :slight_smile:
11. srp 2008 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu jedině dobře že tu si, čím víc lidí tím líp
ahoj andrejko
11. srp 2008 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no už jsem hoooooooooooodně nad rok :sweat_smile: moc vám to na svatbě slušelo :wink:
11. srp 2008 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
katu, myslím že tu šlo spíš o to, aby to nebyl nidko po měsíci a dvou :wink:
11. srp 2008 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak se k vam take pridavam. Me doktorka zatim predepsala jenom Utrogeston protoze mám krátkou luteální fázi. Jinak jsem na žádným vyšetření nebyla.
11. srp 2008 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lucule, tak to vím uplný prd co máš :grinning:
11. srp 2008 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem dnes byla u dr kvuli bolavym zadum, tak me prohledla a ted budu chodit na rehabilitace a mimojine i na nejake cviky dle Mojzisovy. Na srovnani kostrce a jinych svalovych disproporci. Ale jak pisu, je to kvuli zadum, nebudu cvicit rano a vecer nejake sestavy. Ale treba to pomuze i k necemu jinemu a taky se ted budu soustredit na to cviceni. Teda doufam :wink:
11. srp 2008 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten druhy odber krve se dela jen nekdy, protoze se pri nem zkouma progesteron a toho ma vetsina holek dost
11. srp 2008 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám jsme tu samá lucka :slight_smile:
11. srp 2008 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
luckamb: to je fáze po ovulaci a mela by byt dlouha alespon 11-13 dni a ja ji mám 9-10 dni :wink:
zmuzle já mojžíšovou cvičila protože to opravdu prý pomáhá k otěhotnění al ejsem líná takže po týdnu byl konec :sweat_smile: Holky na mě doktor 2 roky,tak teď dojíždím do caru.
holky jdu k vám chcete? :pensive: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. srp 2008 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucule: díky :wink:
katuska:já jsem taky líná jak veš :grinning:
11. srp 2008 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono je to cvičení docela na máhavý a je to hodně cviků :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2008 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katus, me dr rovnou rikala, ze ji prijde nemozny to cvicit v tech sestavach co se doporucuje. Zitra rano jdu, tak uvidim, ale ja to mam kombinovany s micem a jinyma vecma. Hlavne at mi to pomuze ted na ty zada :confused:
11. srp 2008 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo fakt to byl mazec ani mě to nebavilo :pensive: ale na záda to pomáhá :wink: už chci domůůůůů
11. srp 2008 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zmu: já mám záda taky v řiti, ale rehabky mi nepomohly pomohly mi až masáže, ale cvičit bych samozřejmě měla taky, když já jsem právě líná jak ta veš. Mám skoliosu páteře a občas mě od páteře bolí hlava až blinkám. Fuj, hnusnej pocit.
11. srp 2008 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu v kolik jdeš?? Já v 5
11. srp 2008 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky:slight_smile: pět a padla:slight_smile:
11. srp 2008 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko a vy se snažíte tři roky si psala vi´d?
11. srp 2008 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, taky chci uz dom. Jeste, ze jsem byla u dr i s cestou 2,5h.

Lucko, nedelam si iluze, ze mi to pomuze bez toho, aniz bych zacala neco konecne delat. Ale ja jsem jeste linejsi nez ta ves. Plna nadseni a slibu a pak se stejne najdu lezet na gauci a zirat na tv nebo do knizky. Nejsem ten nadseny typ, co furt cvici a tak :sweat_smile: Poreferuju, jak to se mnou vypada za par dni...
11. srp 2008 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo Luci 3 roky,bohužel :pensive:
11. srp 2008 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek