Snažilky o mimi od půl roku a více

misa.ottovka
11. srp 2008

Ahojík, je tady nějaká snažilka, která se snaží více jak půl roku, ale současně méně jak jeden rok čili do doby, než se začíná něco poprvé řešit???????? 🙂

martek
11. srp 2008

katu, jenze me ho delali nekde uprostred cyklu....ani nevim kdy.... nekdy na konci.... tak jestli to nebylo spatne 😖

katuska23
11. srp 2008

aha tak to nevím 😕 promiň za chyby jsem v práci 🙄

andreasek82
11. srp 2008

miso mne se take tyka tve tema.. 🙂 rada bych uz se nekam zaradila.. 🙂

misa.ottovka
autor
11. srp 2008

Vítej Andrej jen tak dál at je nás tu co nejvíc (teda doufam že se název snažilky co nejdříve u všech promění na těhulky) 😉

andreasek82
11. srp 2008

to ja taky doufam, musime si prat navzajem! 🙂

katuska23
11. srp 2008

Snad nevadí že tu jsem? 😅 ale zase se mě můžete na cokoliv ptát,už bych mohla napsat knihu 😀 😅 😕

misa.ottovka
autor
11. srp 2008

No jasně- přej a bude ti přáno 😉 🙂

zmuzle
11. srp 2008

Miso, ahoj 🙂 Te najdu vsude 😉 My se snazime od brezna. Mam za sebou hormonalni profil, ale teda jen ten 1 odber mezi 2 - 5 DC. Nevedela jsem, ze se muze delat i dalsi. Pripadne se na to pak zeptam.

misa.ottovka
autor
11. srp 2008

Katuš a proč by to mělo vadit?????????? Pokecat o všem možném není nikdy na škodu...... 😉

Zmužli ahoj, čekala jsem kdy se přidáš 🙂

luckamb
11. srp 2008

Katu jedině dobře že tu si, čím víc lidí tím líp
ahoj andrejko

katuska23
11. srp 2008

no už jsem hoooooooooooodně nad rok 😅 moc vám to na svatbě slušelo 😉

luckamb
11. srp 2008

katu, myslím že tu šlo spíš o to, aby to nebyl nidko po měsíci a dvou 😉

lucule
11. srp 2008

Ahojky holky, tak se k vam take pridavam. Me doktorka zatim predepsala jenom Utrogeston protoze mám krátkou luteální fázi. Jinak jsem na žádným vyšetření nebyla.

luckamb
11. srp 2008

ahoj lucule, tak to vím uplný prd co máš 😀

zmuzle
11. srp 2008

Ja jsem dnes byla u dr kvuli bolavym zadum, tak me prohledla a ted budu chodit na rehabilitace a mimojine i na nejake cviky dle Mojzisovy. Na srovnani kostrce a jinych svalovych disproporci. Ale jak pisu, je to kvuli zadum, nebudu cvicit rano a vecer nejake sestavy. Ale treba to pomuze i k necemu jinemu a taky se ted budu soustredit na to cviceni. Teda doufam 😉

luccii
11. srp 2008

ten druhy odber krve se dela jen nekdy, protoze se pri nem zkouma progesteron a toho ma vetsina holek dost

luckamb
11. srp 2008

koukám jsme tu samá lucka 🙂

lucule
11. srp 2008

luckamb: to je fáze po ovulaci a mela by byt dlouha alespon 11-13 dni a ja ji mám 9-10 dni 😉

katuska23
11. srp 2008

zmuzle já mojžíšovou cvičila protože to opravdu prý pomáhá k otěhotnění al ejsem líná takže po týdnu byl konec 😅 Holky na mě doktor 2 roky,tak teď dojíždím do caru.

marcelapetrikova
11. srp 2008

holky jdu k vám chcete? 😔 😅 😅 😅

luckamb
11. srp 2008

lucule: díky 😉
katuska:já jsem taky líná jak veš 😀

katuska23
11. srp 2008

ono je to cvičení docela na máhavý a je to hodně cviků 😝

zmuzle
11. srp 2008

Katus, me dr rovnou rikala, ze ji prijde nemozny to cvicit v tech sestavach co se doporucuje. Zitra rano jdu, tak uvidim, ale ja to mam kombinovany s micem a jinyma vecma. Hlavne at mi to pomuze ted na ty zada 😕

katuska23
11. srp 2008

to jo fakt to byl mazec ani mě to nebavilo 😔 ale na záda to pomáhá 😉 už chci domůůůůů

luckamb
11. srp 2008

zmu: já mám záda taky v řiti, ale rehabky mi nepomohly pomohly mi až masáže, ale cvičit bych samozřejmě měla taky, když já jsem právě líná jak ta veš. Mám skoliosu páteře a občas mě od páteře bolí hlava až blinkám. Fuj, hnusnej pocit.

luckamb
11. srp 2008

Katu v kolik jdeš?? Já v 5

katuska23
11. srp 2008

Já taky🙂 pět a padla🙂

luckamb
11. srp 2008

Kačko a vy se snažíte tři roky si psala vi´d?

zmuzle
11. srp 2008

Holky, taky chci uz dom. Jeste, ze jsem byla u dr i s cestou 2,5h.

Lucko, nedelam si iluze, ze mi to pomuze bez toho, aniz bych zacala neco konecne delat. Ale ja jsem jeste linejsi nez ta ves. Plna nadseni a slibu a pak se stejne najdu lezet na gauci a zirat na tv nebo do knizky. Nejsem ten nadseny typ, co furt cvici a tak 😅 Poreferuju, jak to se mnou vypada za par dni...

katuska23
11. srp 2008

jojo Luci 3 roky,bohužel 😔