Snažilky o mimi od půl roku a více

misa.ottovka
11. srp 2008

Ahojík, je tady nějaká snažilka, která se snaží více jak půl roku, ale současně méně jak jeden rok čili do doby, než se začíná něco poprvé řešit???????? 🙂

kallimer
12. zář 2008

Ahoj holky,

tak už sem si zadala data na fertility.... zdá se, že podle grafíku, bych snad měla ovu 😉
http://www.fertilityfriend.com/home/22b61b

sop
12. zář 2008

Ahoj holky, tak jsem vás tu přišla nakazit......posílám bacila, jen chci říct, že jsem taky vše zahodila za hlavu....hlavně měření a zajeli jsme si na dovču a bylo. Chce to být v klidu. Ono to totiž asi fakt nešlo ze stresu, jak jsme urputně celý rok na to mysleli 😕
Tak papa a pěkný víkend

martek
14. zář 2008

mrcha stale nikde 😅

makoush
14. zář 2008

martek: gratuluju, trebas uz nedorazi 😉

makoush
14. zář 2008

sop: posilam velke gratulace...doufam,ze nas poradne poprskaš 😀

jinak ja ocekavam v patek, uz ted je mi divne tak mozna dorazi driv, potvora jedna... zacinam se bat, ze i tentokrat jsem si to krasne vsugerovala, sakrys ☹

martek
14. zář 2008

makous, byla sem na vyvolavacce.....ale nadeje umira posledni.... 😉

makoush
14. zář 2008

martek: a jak to mas s tim oparem? beres na to neco? zpozdeni muze byt trebas kvuli tem praskum... ale trebas taky ne😉

martek
14. zář 2008

maky, neberu na nej nic, hoji se zdarne..... zpozdeni nevim proc je, na testech nic nebylo, ani v krvi, ale to bylo minuly tyden.... 😉

makoush
14. zář 2008

mart.. neberes? aha, ale mozna neco na posileni imutiny by ti bodlo, nemyslis? preci jenom je herpes znamka dost oslabeneho organismu..

martek
14. zář 2008

sem drzela jednu dietku, no 😅 🙄 😀
ale uz ji vsechno...teda co mi zaludek dovoli.... 😅

makoush
14. zář 2008

jo dietku? chudak telo, takhle ho huntovat a jeste po nem chtit aby se v nem usadil mimous.. teda teda 😎

martek
14. zář 2008

kamoska je modelka a prej zhubnu.....drzela sem to 14 dni, pak je tyden pauza, pak sem chtela dalsich 14dni.... ale uz to opar nedovolil..... 🙄 😀
zitra zacinam chodit na pilates, to bude na imunitu lepsi 😉

makoush
14. zář 2008

ach jo, ty jsi teda pripad. Jestli to vidi mimouš tak bys mela byt hodna holka aby se mu k tobe chtelo 😉

martek
14. zář 2008

ja uz jsem mooooooooooooooooooc hodna, fakt 😵 😵 😵

makoush
14. zář 2008

NO PROTO 😎 hezky telicko uklidnit, dat mu vsechno potrebny aby mel mimous dobre podminky...

martek
14. zář 2008

sem se snazila, ale od patka je mi desne zle.... vcera jsem jist vubec nemohla, jen obed a dneska jsem do sebe dostala akorat drstkovu polivku a tedka dva rohliky 😅 😀

martek
14. zář 2008

bud sem to prehnala v patek s tim burcakem, nebo jsem fakt tehule 😀

makoush
14. zář 2008

no, pokud jsi tehule a pokud to to decko zvladne, tak uz zvladne v zivote vsechno

martek
14. zář 2008

co na to rict 😀

makoush
14. zář 2008

trebas toto: "tak vam tady holky slibuju ze uz budu hodna snazilka, co si nehuntuje zbytecne telo" 🙂

martek
14. zář 2008

Cestny pionyrsky 😎

makoush
14. zář 2008

OK

martek
14. zář 2008

😉

martek
15. zář 2008

38DC
mrcha v nedohlednu 😔

andreasek82
15. zář 2008

ty jo martek, ty ses snad fakt tehu! 😉 🙂
to ja uz mrchu citim, zitra dorazi.. ☹

martek
15. zář 2008

me je zle jak svina 🙄

andreasek82
15. zář 2008

martek tak to jsem blazen.. ale vypada to nadejne 😉

martek
15. zář 2008

spis uz jsem magor.....
rano byl test zase negativni, ale byl to nejaky axiom, ktery neni moc dobrej....koupim mamates 😉

andreasek82
15. zář 2008

to vis ze jo, radsi kvalitku 😉

martek
15. zář 2008

ja uz neverim zadnymu
sem dokonce cetla, ze jedna holka je imunni vuci tehu testum....segra mi rikala, ze mela taky vudycky negativni a tedka ma tri deti 😀